Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

fibisiunia - zawsze możecie wziąć ślub cywilny, zaprosić najbliższych, a za jakiś czas kościelny z całym weselem. Jeśli oczywiście tego chcecie. Samo wesele nie jest najważniejsze. Ważne jest jak będziecie żyć i żeby Wam się układało. 🌼 Idę sobie zrobić kawki i zjem do tego ciasteczko mniam :) Już mi ten dziwny nastrój przeszedł, może mi hormony świrują i stąd taka reakcja.....ale przyszedł Misiek :) poprzytulaliśmy się i już jest lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fibisiunia nieprzejmuj sie bo ja mam podobnie, moja mama caly czas mi powtarza zebym zostawiła mojeg S że se znajde innego, ze oni mi pomoga wynając mieszkanie jak go zostawie i takie tam. a tylko dlatego ze jak jeszcze niezaczeliśmy być ze soba to i tak sie znaliśmy i moja mama tez go znała bo z jednaj ulicy pochodimy, i zna go z tej gorszej strony (bo ma niezaciekawą przeszłość za soba) ale odkąd jesteśmy razem (2.5) a zwłaszcza odkąd mieszkamy razem (1.5 roku) to zmienił sie 360 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz monisia oni po prostu mnie draznia takim gadaniem...mysla ze moze w ten sposob cos zdzialaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski.Wpadłam tylko się przywitać, bo dostałam pracę ale tylko na tydzień.No cóż zawsze coś.Ja już skończyłam dni płodne i czekam z niecierpliwością na dzień miesiączki, która ma oczywiście nie nadejść!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie na was krzyczę tylko na mój brzuch hihih :) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda jest taka, że życie nie jest usłane różami, raz jest cudnie, a raz trzeba się borykać z różnymi problemami. Nie ma związków idealnych, ja w nie nie wierzę, ale ważne jest by pokonywać razem te wszystkie przeciwności losu, jeśli się przetrwa te burze razem, to taki związek się jeszcze bardziej umacnia. Takie jest moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala24lb - witaj kochana trzymamy kciuki, by ta wredna nie nadeszła, a daleko masz do tej wrednej @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz sie przyzwyczailam do tego gadania i juz sie nawe tym nieprzejmuje powiedzialam jej ze to jest moje zycie i ona niebedzie mi wybiera z kim ja chce je spedzic ja jej sie niewtrancam to ona tez sie niech mi sie niewtranca a jak przychodzi albo jak ja jade doniej i zaczyna znowu gadać swoje to poprostu juz nieodpowiadam, udaje ze niesłysze i zaczynam inny temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze moja rodzinka jest cala dziwna albo zazdrosna o siebie moja babcia nielubi zadnej zony moich wójków moja mama nielubi (tak mi sie wydaje) mojego S i dziewczyny mojego brata boże mam nadzieje że ja będe tolerować partnerów moich dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisia - a tak odbiegając od tematu masz regularne cykle, bo napisałaś, że masz już obliczoną owulacje.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zaglądałam na wątek przez kilka dni i proszę :D Już ponad 80 stron ;d (a było 72 jak zrobiłam przerwę ;d) I zdążyłam wypaść z "tabelki" :p A u mnie @ nie ma. Wczoraj powinna być a jej nie ma. Miałam zawsze jak w zegarkiem w ręku. Najpierw co 28(zanim urodziłam córkę), potem co 32, a teraz co 18.. od jakiegoś czasu. i jej po prostu nie ma i nie zanosi się teraz na to. jajniki pobolewają, głównie prawy (czasem całe podbrzusze), piersi czasem zabolą . Ale taki stan utrzymuję się od 17dni., od dnia "@". Zawsze przed @, na dzień przed plamiłam i "ściski brzucha" więc wiedziałam, że to będzie to, a teraz? nic takiego. Przyznam się, że czekam na @ bo chciałam w końcu do tego lekarza iść wyciągnąć miedziaka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez 2 lata bralam tabletki wiec moje cykle trwaly 28 dni 15.07 odstawilam tabletki i tak strzelałam ze @ dostane 16.08 i dostałam,na internecie wyliczyłam sobie ze pzy 28 cyklach dni płode bedą za 9 dni,zobaczymy. ale i tak jak mi sie skończy @ to bedziemy prubować co 2 dni bo po tabletkach to różnie bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed zaczęciem lykania tabletek moj cykle były tak nie regularne że też musiałam brac tabletki na wywołanie @ ale niepamietamjak se nazywały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś na wywołanie okresu, mialam 14 lat! i nawet nie wspolzylam.. dostałam duphaston, po tygodniu @ się pojawiła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast, uda się :-) Musi. :) A ja ostatnio taka optymistycznie nastawiona na to. Też na to czekam. Mąż skwitował, że się spinam, że za dużo o tym myślę, to prawda ale jak o tym nie myśleć :/ Mam nadzieje, ze szybko sie uda. Że trafi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz sobie postanowilam ze jak w tym cyklu sie nieuda to juz spasujemy,bedziemy sie przytulac kiedy bedziemy mieli ochote(wsumie mój S to wiecznie ma ochote) a nie jakies wyliczanie kiedy owulka itp ja pierwszą@ dostalam jak mialam 10 lat i z tego co pamietam to zawsze mialam nieregularne cykle,jak poszlam pierwszy raz do gina to powiedzial ze to normalne że jeszcze sie unormuje,i tal kazdy gadal,az wkonczu poszłam po tabletki anty i gadam o tych niieregularnych cyklach to stwierdzil ze narazie niebedziemy sie tym zajmowac bo po tabletkach mi sie unormuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniśka, nie przejmuj się- myslę, ze cywilny slub nic tu nie "załatwi"- ja bym powiedziałą wprost, że jak im zalezy na ślubie koscielnym i weselu, to niech wyskocza z kasy, bo Was na ich czyste sumienie nie stać........a jeśli nie są w stanie tego zrozumieć, to byc może beda mieć wnuka z nieprawego łoża, a wtedy będzie trzeba na "gwałty rety" załątwiać szybki ślub.....ech, dlaczego rodzice czasami nie myślą??? A co do teściowych, to ja mam świetną- gadułą jak jasna cholera, ale daleko, więc nie działa mi na nerwy :) Za to moja mama jest super ekstra teściową, bo do niczego sie nie wtrąca...ale to pewnie dlatego, że ma duzo dzieci, a jej teściowa nienawidzi swoich synowych do tej pory, a ma już 82 lata.....ech, stare to, a głupie....a moja mama dba o nią jak o własna matkę- myslicie, ze bebcia kiedykolwiek podziękowałą mojej mamie??? szkoda gadać... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie denerwujmy się kobitki :D Kurczę ja dziś cały dzień coś podjadam, to oznaka, że za jakieś 10 dni @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: nick-----------cykl starań--------data @--------wiek----------miasto agnes505---------- -1---------- 19.07- 27.07------23----------Radomsko CzarnaONA-------- -4---------------11.07---------20----- -----zachpom chce miec dziecko-1--------------28.07??----19zaraz20-------Łódź A.R_CT----------- --3-------------13-15,09--------23----- -----USA,CT fibisiunia---------1---------------22.08?--------22----- -----warm-mazurskie Everlast-----------2---------------24.08---------24----- -----Szczecin mala24lb-----------4------------26.08(około)-----24----- -----Polkowice karolla8787--------2---------------26.08 --------22----------Łódź MoniaKat-----------4---------------15.09-------29---- -----Katowice taka jedna---------3---------------??.??---------30----------usa, chicago luizka555-----------1---------------03.08-------26------ ----Warszawa monisia647---------2----------------12.09--------24----- ----Szczecin krycha727---------1---------------12.08---------21------ ----Wielkopolska CIĘŻARNE: nick-------cykle starań-----data porodu------wiek-------miasto-----płeć lolcia52--------2------------??,2010----------22-------n owy sacz----?? Dianka90--------5------------22.2009----------18-------L ubin---CÓRECZKA szcherza--------3------------03,2010----------26-------W aWA---------?? Jak zakeciem----1------------12.04.2010----------24-------Pomors kie---?? Arista----------4------------??,2010----------21-------O pole--------??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: nick-----------cykl starań--------data @--------wiek----------miasto agnes505---------- -1---------- 19.07- 27.07------23----------Radomsko CzarnaONA-------- -4---------------07.09---------20----- -----zachpom chce miec dziecko-1--------------28.07??----19zaraz20-------Łódź A.R_CT----------- --3-------------13-15,09--------23----- -----USA,CT fibisiunia---------1---------------22.08?--------22----- -----warm-mazurskie Everlast-----------2---------------24-27.08---------28-- --- -----Śląskie mala24lb-----------4------------26.08(około)-----24----- -----Polkowice karolla8787--------2---------------26.08 --------22----------Łódź MoniaKat-----------4---------------15.09-------29---- -----Katowice taka jedna---------3---------------??.??---------30----------usa, chicago luizka555-----------1---------------03.08-------26------ ----Warszawa monisia647---------1----------------12.09--------24----- ----Szczecin CIĘŻARNE: nick-------cykle starań-----data porodu------wiek-------miasto-----płeć lolcia52--------2------------??,2010----------22-------n owy sacz----?? Dianka90--------5------------22.2009----------18-------L ubin---CÓRECZKA szcherza--------3------------02.04.2010----------26----- --W aWA---------?? Jak zakeciem----1------------12.04.2010----------24-------Pomors kie---?? Arista----------4------------??,2010----------21-------O pole--------?? Dziewczynki kopiujcie ta tabelke, ta jest dobra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Czarna 👄. Trzeba jeszcze dopisać Valkrije, bo jej nie ma w tej tabelce, albo kochana dopisz się do tej tabekli co Czarna wstawiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie mam 10 dni do okresu i też mi się żarłok włączył.Moje kochanie musiało iść do sklepu po loda BAJKA nie wiem czy jadłyście, ale są pyszne i ostatnio cały czas mam ochotę na lody(tylko bez skojarzeń hehheh:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monsia647
STARACZKI: nick-----------cykl starań--------data @--------wiek----------miasto agnes505---------- -1---------- 19.07- 27.07------23----------Radomsko CzarnaONA-------- -4---------------07.09---------20----- -----zachpom chce miec dziecko-1--------------28.07??----19zaraz20-------Łódź A.R_CT----------- --3-------------13-15,09--------23----- -----USA,CT fibisiunia---------1---------------22.08?--------22----- -----warm-mazurskie Everlast-----------2---------------24-27.08---------28-- --- -----Śląskie mala24lb-----------4------------26.08(około)-----24----- -----Polkowice karolla8787--------2---------------26.08 --------22----------Łódź MoniaKat-----------4---------------15.09-------29---- -----Katowice taka jedna---------3---------------??.??---------30----------usa, chicago luizka555-----------1---------------03.08-------26------ ----Warszawa monisia647---------2----------------12.09--------24----- ----Szczecin CIĘŻARNE: nick-------cykle starań-----data porodu------wiek-------miasto-----płeć lolcia52--------2------------??,2010----------22-------n owy sacz----?? Dianka90--------5------------22.2009----------18-------L ubin---CÓRECZKA szcherza--------3------------02.04.2010----------26----- --W aWA---------?? Jak zakeciem----1------------12.04.2010----------24-------Pomors kie---?? Arista----------4------------??,2010----------21-------O pole--------?? ta jest dobra bo ja już 2 cykl zaczynam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CzarnaOna i MoniKat idziemy łeb w łeb widzę po 4 cykle :) W ogóle o pani na naukach przedmałżeńskich powiedziała, że nieraz może być tak, że kobieta w cyklu jest tylko pół godziny płodna eh... I traf w to pół godziny.To musi być szczęście:)Jak mi sie teraz nie uda to zaczynam z termometrem i kalendarzykiem małżeńskim i idę do ginekologa.Mam parę badań, ale do ginekologa ostatnio sie nie wybierałam.Mam wszystkie hormonalne. My tak nie chcieliśmy na razie się stresować itd Tylko tak sobie wyliczałam sama dni płodne mniej więcej wg broszurki z nauk przedmałżeńskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala24lb - widzę, że będziemy miały planowaną @ mniej więcej w takim samym terminie. Ja teraz pochłaniam na odmianę kromki przegryzając ogórkiem konserwowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×