Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

No ja też się cieszę.Trochę żal w serduszku, że trzeba zrezygnować z dzidzi, ale jak mus to mus.Muszę zrobić sobie staż pracy.Będzie mi łatwiej w przyszłości:) MoniaKat a jaki to link na ta stronę?? Podaj proszę, bo wiesz ja blondynka i nie wiem czy chodzi ci o te suwaczki:D.Nigdy tam nie byłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, wiesz co, jakos nie moge sie odnalezc na tamtym forum, chyba zostane wierna temu:) Jakos tak sie tu przywiazana cuje, znam dziewczyny od poczatku.. i jakos tak mi lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala, bedzie dobrze, przyjdzie czas na dzidzie to bedzie dzidzia:) Niech Ci nie bedzie smutno, :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam do naszego adminka na "kobitkach" i temat o ślubie i weselu też powstanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawie ten sam, bo mam Monia_Kat DZiewczyny, wpisujcie się- dzięki temu dziewczyny, które np przestaja sie starac lub zmieniaja im sie plany nie muszą sie z nami rozstawać, bo tam mozemy pisać o wszystkim, rónież o bolesnych sprawach i tam Was nkt nie wysmieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wruciłam do domku, zjadłam kolacje i pije redsika. kurcze dziewczyny czemu odchodzicie? niedługo nasz topik padnie jak tak dalej będzie :( :( :( :( ja niemam zamiaru odchodzić i będe tu dopuki niezostane sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniśka, nie odchodzimy, ja jestem na obu forach- jakos wychodzi, prawda??? Piszę i u Was i na tamtym :) Tam jest stałe towarzystwo i mamy juz 3 letni staż, a tutaj 100 stron i też już sie zdażyłysmy polubić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszłam na ta strone co przyslala monia ale niewiem oco tam chodzi no ja mam nadzieje ze sie tu utrzymamy i ze dolaczy donas jeszcze pare dziewczyn i bedziemy pisac jak dawniej p pare stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna ja jestem ale przez chwilke jeszcze o rano o 5 musze wstac do pracy a jeszcze trzeba sie troszke poprzytulac z moim S bo prawdopodobnie dzisiaj mam owulke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia to speiwa Katherine czy jakos btak, jesli chesz to Ci wysle linka do tej piosenki mam ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, to nie wiem, a wiesz jak ta wokalistka sie nazywala,m albo chociaz kilka słów z piuosenki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh ja ma skleroze przedchwila spiewalam refren tej piosenki i juz niepamietam,mój S to samo,jak sobie przypomne to ci napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK:) Ale to jakas romantyczna piosenka??? na pewnoe wioem o jaka piosenke chodzi:) Tylko potzreboje kilka wskazowe.. Opisz mi jak wygladala dziewczyna która ja spiewala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, byla w pocietych dlugich spodniach i miala ciemne dlugie wlosy, niewiem czy coś ci to mówi ale blondynka zemnie,no niemoge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak, dziewczyna ma 16 lat i super śpiewa, Doda może sie czuc zagrozona- laska dostałą w tym roku jakieś nagrody- chyba wygrała debiuty w Opolu,.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihi, smieję sie z tego co napisałąm, nie chodziło mi o klawiaturę, a o telefon......to by jego żonka mi dała, hihihi "wiszę na telefonie" miało być:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×