Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

A Everlast powiem Ci ze bardzo fajnie, nauczyciele zrobili wielkie oczy jak mnei zobaczyli, bardzo milusi... młdosi koledzy powiatli nas oficjalnie, (mnie i koelge) ale tak sie zestresowalam, ze musialam caly czas zerkac w kartke bo balam sie ze zapomne:):):) Powiem wam, ze smutno mi tej szkoly.. No, ale w zyciu tak jest, ze jeden etap sie konczy i zaczyna nastepny..:) Byc moe lepszy, tego nie wie nikt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie wczoraj tak nażarlam ze wyglądalam jak byn byla w 5 miesiącu,a brzusio z przejedzenia mnie tak bolał ze masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczynki ja uciekam,bo jutro trzeba wcześnie wstać. jutro sie odezwe i napisze co wyszlo z tą kanapą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ja mam tak przed okresem, wpieprzam wsyztsko jak odkurzacz... Serio kwasne złodkie ostre słone, na przemian.... A kiedys byam tak zdesperowana, możecie mi wierzyć lub nie, ale nie wiedziałam co chcę jeśc, lody waniliowe czy orzeszko solone wieć jadlam yto i to naraz.... Nało,żyłam sobie lioda, posypałam orzechami i jadłam... Chore co nei???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast- próbowałam tych testów- wykryły u mnie owulacje, sa bardzo dokłądne, ale i tak w tamtym cyklu nie zaszłam, wiec mimo owulacji nie jest powiedziane, ze zaciażysz. Napisze jutro dziewczyny, padam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe ja też przed @ mam smaki przeróżne i miksuje jak się da. :) Czasem chciałabym wrócić do czasów szkolnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast trzymam kciukasy, zeby Ci się udało z testami owualcyjnymi:) Jak tam przeprowadzka, juz wszytsko ok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod koniec sierpnia wyciagnelam spiralę! i.. zaczęlismy niby starania, nie zabezpieczamy się i nie uważamy tak bardzo. :D wspomagam się castagnusem już.i od 16dc do 25dc mam brać duphaston.. Mam nadzieję, że to jakoś wspomoże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjj Wam wszytskim, MoniaKat uałuj Emilkę urodzinowo, bo z tego co widzę ma dzisiaj urodzinki:):):) Przez przypadek klikinęłam na Twój suwaczek i zobaczyłam:):):) Tak więc 100 lat dla Twojej okruszynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czekam i czekam na ta wredna @ narazie nie przyszla. rano wstalam i bylam pewna ze dostalam bo w nocy snilo mi sie ze krwawie i sama nie wiedzialam czy to sen czy naprawde coiotka. humor nadal do bani i nadodatek jeszcze jakis syf mi na czole wyskoczył jak zawszem przed@ wkurza mnie to... a pomyslec ze pare latek temu modliłam sie zeby dostać@ bo sie balam ze jestem. wiecie dziewczyny jak miałam niecale 18 lat to okres mi sie spóżniał ponad 2 tyg bylam pewna ze wpadlismy poszliśmy do ginekologa i on to potwierdził! Bożę jaka byłam załamana swiat sie wtedy dla mnie zawalił płakałam 3 dni juzmielismy powiedziec rodzicom a ja dostałam okres poszlismy do innego gina i on stwierdził ze zadnej ciąży nie ma i nie było... tak mnie ten baran wprowadził w błąd ze szok tyle płaczu i nerw poszłam do niego i mu to wszystko powiedzialam a on na to ze nie był pewien i ze mu sie tak wydawało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej śnił mi się w nocy poród- miałam mały brzuch, wiec to był jakiś 7 miesiąc- dziecko zmarło......porazające.... Emi ma dziś 2 urodzinki, po śniadanku lecimy na maleńkie zakupki, wpadnę do Was jak ja położę na dżemkę :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIECIE CO DZIEWCZYNY CHYBA ZA DUZO MYSLIMY O TYM WSZYSTKIM I POTEM NAWET PO NOCACH NAM SIE GŁUPIE RZECZY ŚNIA. normalnie nie mogę juz wytrzymac tego napiecia jak mam dostac to niech dostane tej głupiej ciotki teraz. narazie nic tylko ciagle ten biały sluz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes u mnie też biąły śluz... @ mam dostać ok 7 września, tzn 7 września byłby 30estym dniem cyklu, a, że mój ostatni cykl trwal 60 dni, to nie wiem.... zobaczymy... Ale czuję ją..Syfki na brodzie, biały śluz i ogólne wkurwienie, więc to na pewnoe ona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes, to nie dlatego, ze mam jakaś schizę, tylko wczoraj żartowaliśmy, że o 21 dostałam pierwszych bóli- wspominalismy mój poród- bo to było dokładnie 2 lata temu :) Ale wszystko w tym snie było takie realne, nawet tego dziecka nie widziałam na oczy- bo na razie nie wyobrazam sobie w swoim zyciu drugiego maleństwa- dopiero jak zajdę w ciażę, to stanie się faktem i zaczne się do tego przygotowywać. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie robie zapiekanke ziemniaczaną z boczkiem i kiełbasą. a wczesniej od rana się męcze z konfitura sliwkową i tak podjadam cały czas ze az mi nie dobrze bo jadłam wczesniej ogórki bo mama gotowała zupę ogórkową. uff a musze jeszcze pieskowi ugotować kasze... buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co zmierzylam temperature tak z ciekawości i mam 37.3pod pacha a sluzu 37.7 ale wczesniej nie mierzylam wiec to chyba nic nie znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i obudzili mi małą- jakisz szalony sąsiad chciał sobie 10 min powiercić, a że mała boi się wiercenia, to było po spaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
0 ja tez sie dołaczam do życzen dla Emilci. ale u mnie pogoda okropna wieje i leje szok az sie ciemno zrobiło na dworze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odemnie też życzonka dla Emilki. umnie tez pogoda sie psuje,ciemno na dwoże i buża sie zbliża wielkimi krokami. kanapy niekupiłam ani narazie nie kupie puki niedostane wyplaty bo niechca mi wypisac zaświadczenia z trzech ostatnich miesięcy o zarobkach bo jeszcze niemam wyplaty za sierpien.więc narazie lipa.mam nadzieje ze nikt niewykupi. z moim S od wczoraj sie nieodzywamy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane u mnie też pogoda do dupy... Masakra, w ogóle jakis zamulony dzień mam:( Mam nadzieję, ze dzis bedziecie dziewczynki na forum i będe miała z kim popisac i nawiniemy jakis ciekawy temacik:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, Arista dodała zdkęcie swojego maleństwa na nk:):) Zobaczcie jesli nie widziałyście;) aLE DO NAS NIE ZAJRZAŁA :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za kare jak wroci b.edzie musiała z nami wsyztskimi pisać cały czas:):):) W sumie jej się nie dziwie, wchodzi teraz w inny etap zycia:) Ma swoja fasolke, msi sie teraz o nią troszczyc:) Więc jej wybaczam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×