Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

A jesli chodzi o plamieni, mimo tego ze jest ciaze to prawda, a nawet normalma @ jest mozliwa, moja mama bedac w ciazy z z moim bratem to przez 4 mies miala normalma @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, tak czy siak- warto próbować dalej. Zresztą- wszystkie to wiemy:) A może teraz coś spoza tematyki ciąży... Jutro odwiedza mnie kolega, którego poznałam na obozie w Bułgarii chyba ze 4 czy 5 lat temu:) Zaprzyjaźniliśmy się, a co wakacje spotyklaliśmy się tak na jeden dzień, żeby pogadać i powspominać. W zeszłym roku spotkanie nam nie wyszło, ale teraz nadrobimy:) Ciekawa jestem, czy polubią się z moim mężulem? :) Apropos mężula- właśnie zrobił pyszną fasolkę po bretońsku, więc lecę się zajadać! Pa, kobitki kochane i do jutra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze na chwileczke tylko i zaraz ide spac... po @juz ani sladu....co do oczyszczania po tabl. to mam siostre ktora ma 28 lat przez dlugi okres brala tabletki anty.teraz je odstawila i zaszla w ciaze...sama byla w szoku ze to juz:) teraz malec rosnie sobie w brzuszku:) a ja musze sie czyms pochwalic......mianowicie DZIS PIERWSZY STOSUNEK BEZ ZADNEGO ZABEZPIECZENIA.:)mialam lekki stresik po....taki dziwny stresik..hihi ale po fakcie jest mi dobrze, jestem taka podekscytowana:)) tez tak mialyscie kiedy zaczynalyscie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do jedzonka my zjedlismy dzis zielona fasolke z maslem i solą...teraz mam brzuch jak balon:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ostatni post, bo jutro na rano do pracy, pierwszy dzień po urlopie ciężko to widzę :P fibisiunia - ja tabletki odstawiłam jakiś chyba niecały rok temu i nie pamiętam jak to już było, ale jakoś bez szaleństw tak ostrożnie i nie do końca. :P W tym miesiącu dopiero tak poszaleliśmy na luzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiek0387
hej arista :) Ja właśnie zaczełam starania o bobaska:) co prawda już pierwsze staranie było 6 dni temu teraz tylko czekam żeby móc sprawdzić czy jestem i nie mogę się doczekać:) mam 22 lata:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.... wstawiam tabelkę i ze staraczówk się wypisuje.... ale za to Dianka90 nie będzie sama..... STARACZKI: nick----------cykl starań--------data @---------wiek-------miasto Arista-----------4-------------------07.08.---------21-- -------Opole Jak zaklęciem--1------------------03.08-----------24---------Wej herowo karolla8787----1-------------------30.07 ---------22 ----------Łódź mala24lb--------3-------------------25.07---------24---- -------Polkowice CIĘŻARNE nick--------cykle starań-------data porodu-----wiek------miasto---płeć Dianka90------5-------------------29.09-----------18---- ----Lubin---- szcherza------3---------------------marzec ??--------26----- -----WaWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicha woda_
jesteście kochane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicha woda_
sherza witaj:) jak mija dzionek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj o 17,20 idę do gin. sama nie wiem o co się pytac to chyba wynika z ogólnego przerażenia i szczęścia....mam maly problem bo gram w tenisa i nie wiem czy mogę kontynuować jak na razie grę...czy juz rezygnować....>> wicie dziewczyny, moim zdaniem test jest tylko potwierdzeniem ciazy ale ją się czuje wczesnie.... jak w poprzednich starankach naczytałam sie pierwszych objawów i miałam doslownie wszystko...a tu nic..a teraz jedynie co czuje to tylko bolące piersi no i znacznie się powiększyły... ale cos czułam ze z moim organizmam się dzialo - tak inaczej sie czułam...nie wiem jak to okreslić.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicha woda_
mysle ze jesli ciaza rozwija sie prawidlowo bedziesz mogla grac w tenisa oczywiscie nie tak intensywnie jak zawsze.Ciaza to nie choroba i mozna normalnie funkcjonowac ale zapytaj dokladnie lekarza on Ci poradzi:) Myslalas juz nad imionami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dziewczynka to na pewno BLANKA, chłopiec może Oliwer ale tak na 100 % nie jestem przekonana ...co myślisz o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicha woda_
Blanka mi sie kiedys bardzo podobalo i nadal tak jest ale mojemu lubemu sie nie podoba Oliwier tez ladnie:) Ja swoje tez juz wybralam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicha woda_
dla dziewczynki Liliana lub Lena a dla chlopca Kuba lub Aleksander a mojemu narzcezonemu podoba sie dla chlopca Benjamin a mi jakos nie za specjalnie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też ładnie, ale Benjamin to mi tak za bardzo się nie podoba... takie ciężkie jak dla mnie..a jak u Ciebie staranka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicha woda_
ja mojemu powiedzialam ze mozemy kupic psa i nazwac benjamin a nie dziecko hehe ja poki co jeszce sie nie staram dopiero za rok bo musimy cos pieniazkow uzbierac w koncu dziecko trzeba za cos utrzymac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A NO TAK..JA ROK TEMU JESZCZE NIE CHCIALAM... W TYM ROKU TAKI SPONTAN NAS ZŁAPAŁ, ZE JEDZIEMY NA WAKACJE I MOZE Z DZIDZIUSIEM WRÓCIMY I TAK SIĘ STALO...CHOĆ WCZEŚNIEJ JUZ TEŻ PRÓBOWALIŚMY ALE WYSZŁO JAK CHCIELIŚMY...OBY TYLKO TERAZ BYŁO WSZYSTKO OK I BĘDZIE SUPER.... :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicha woda_
masz juz meza ze tak spytam? co do ciazy nie martw sie trzeba byc dobrej mysli a wszystko bedzie dobrze:) musisz o siebie dbac.Porob wszystkie potrzebne badania zeby byc spokojniejsza zreszta lekarz wszystko Ci powie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mam męża od 5 lat...więc chyba najwyżyszy czas na dzidziusia... a badanka będę robić koniecznie choć w marcu zrobiłam juz wszystkie konieczne, tak żeby zobaczyć czy wszystko ok i teraz pewnie będę ponawiać co niektóre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicha woda_
to mlodo wyszlas za maz:) w sumie ja tez nie bede o wiele starsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicha woda_
ja pomalu spadam cos brzuch mnie zaczyna bolec musze sie chwile polozyc.zajrze potem:)narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie tak , ale niczego nie żałuje... moim zdaniem nie ma co tak zwlekać z tą decyzją...małżeństwo na prawdę jest super sprawą, co prawda są chwile smutne, ale tych radosnych jest więcej... to już taka mała rodzinka....wszystko wspólne..wszystko razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczeta:) everlast- a ja zaszalalam wczoraj troszke:)) ale juz sie opamietam wole poczekac troszke:) basiek0387- witaj na topiku ja tez mam 22 lata:) napisz cos wiecej o sobie ,jak sytuacja materialna. mieszkanko, maz narzeczony chlopak?? ja swoja sytuacje opisywalam wczesniej wiec mozesz wrocic kilka stron i poczytac:) cicha woda i scherza- mi podoba sie Wiktor(liczze na chlopca)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też ładnie....Wiktor.... :) może i ja pomysle nad tym imieniem, zobaczę co druga połówka powie na to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ze swoim miskiem to wogole sie nie zgadzamy co do imion...obawiam sie ze nasze dziecko nie bedzie mialo imienia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he dacie radę każda kwestia jest do uzgodnienia... u nas jest tak :ja wymyślam, a mąż mówi czy moze być czy nie...od razu mu się spodobała Blanka, Oliwer tak sobie, ale jest jeszcze czas....dogadamy się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×