Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

A bo ty chlopaka obstawialas :D Chcialam chlopca baaaardzo, ale w tym nosku zakochalam sie po raz drugi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mysle ze czy chlopaka czy dziewczynka, napewno bedzie kochane I jedyne w swoim rodzaju!!!!!! Jak bym sie dowiedziala ze chlopaka oczywiacie bym nie byla zalamama, chociaz dziewczynke bym chcialam najbardziej, a w sumie najlepij jak bybyly blizniaki, chlopak I dziewczynka, to by bylo najlepiej! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, mi tam babka odpowiada. Przyszla prababcia skacze z radosci ze dziolcha bo ma ... 5 wnukow hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie wróciłam od mamy. Byłyśmy u moich teściów rowerami i w drodze powrotnej pojechałyśmy do lasu. Nazbierałyśmy pół reklamówki grzybów ! Zjadłam grzybki duszone na masełku z jajkiem na kolację , do tego chlebek z masełkiem . NIEBO w gębie :) Pierwsze grzybki w tym roku. Głowa mnie tak bolała , że musiałam łyknąć tabletki :/ Na szczęście przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim lupem na kolacje padl mintaj z fasola szparagowa, no i ... kalafiorowa :classic_cool: Siedze przed snem na necie, moze ktoras z Was jeszcze p0ogada na wieczor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane 🖐️ Ja też nie mam kiedy tu zajrzeć, pierwszy dzień w pracy po urlopie zakończył się potwornym bólem głowy.... Dianka90- gratuluję córci, już wiesz w jakich kolorach możesz szykować wyprawkę ;) Niech rośnie zdrowo i prosimy o ciążowe fluidy 🌼 Jak zaklęciem zaklęta - jak ja Ci zazdroszczę tych grzybów :) Ja uwielbiam grzyby, ugotowałabym zupę grzybową jakbym miała możliwość nazbierania grzybów mniam Arista -t- ten poniedziałek to chyba dla wszystkich jest jakiś zakręcony, ja też jestem nie do życia i jeszcze ten okres.... Kurczę jak ja tęsknie za Małżem :( ma od niedzieli do środy nocki i widziałam się z nim w niedzielę, a zobacze dopiero w środę wieczorkiem 😭, bo jak wraca z nocek to mnie nie ma bo jestem w drodze do pracy i tak się mijamy. Tęssssknieee......nie lubię sama spać jak nie mam się do kogo przytulić. Odliczam dni do weekendu a tu dopiero poniedziałek minął :D. Lecę spać. Słodkich snów dla Was buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuję tabelkę, bo dostałam wcześniej okres, więc mogę już się przenieść na drugi cykl starań i wpisać orientacyjnie datę następnej @ ,która z miesiąca na miesiąc zaskakuje mnie swym terminem nadejścia. STARACZKI: nick----------cykl starań--------data @---------wiek-------miasto Arista-----------4-------------------07.08.---------21-- --------Opole Jak zaklęciem--1------------------03.08----------24-----------We j herowo karolla8787----1-------------------30.07 -------- 22 -----------Łódź mala24lb-------3-------------------25.07--------- 24---- -------Polkowice Everlast--------2-------------------24.08---------28--- ---------Śląskie A.R_CT--------2----------------11-13,08---------23------ ------USA,CT CzarnaONA-----4-------------------11.07----------20----- -------zachpom CIĘŻARNE nick--------cykle starań-------data porodu-----wiek------miasto---płeć Dianka90------5------------------29.09----------18----Lu bin---- CÓRECZKA szcherza------3------------------03,2010----------26--- -- ------WaWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala24lb... Ciotka Ci sie spoznia :D Czyzbys chciala nam cos obwiescic??? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie mala24 masz nam cos do powiedzenia? co do plci dziecka, to moi tesciu chce chlopaka, zeby zatrzymac nazwisko... maja dwie dziewczyny i jednego chlopaka (moj kochany mezuc) jedna z dziewczyn juz mezatka ma jedna core i wiecej dzieci nie chce, a druga jeszcze samotna, i tak nas naginaja zeby sie brac do roboty.... hej macie racje jakis ten dzien bylejaki, ja padnieta jestem od samego rana, nawet kawa nie pomogla.... zajecia sobie nie moglam znalesc i zasypialam nawet za kierownica..... jak zakleciem zakleta -> ale ci zazdroszcze grzybkoof, ja juz z piec lat nie jadlam takich dobrych duszonych grzybkoof na maselki z jajkiem..... mmMmmMmmMmm pychotkaaa! Everlast-> nie martw sie z mezusiem sie zobaczysz juz niedlugo, najwolniej mija czas jak sie go liczy.... takze najlepiej zajac sie czyms i zapomiec, nie obejrzysz sie a tu juz sroda wieczor, a potem weekend, na ktory zreszta wszyscy czekamy :P ja tez nie lubie sama w nocy spac, jak kiedys nie moglam zniesc kogos nawet wtym samym pokoju, np przy imprezach rodzinnych jak sie kusyni pospali, tak teraz spac nie moge jak meza nie ma! ach te chlopy, z nimi zle bez nich jeszcze gorzej... (moja mama tak zawsze mowila, wlasnie mi sie przypomialo) no to milej nocki, i pozdrowienia dla wszytskich starajacych sie no i oczywwiscie usciski dla zaciazonych i malych fasolek, i malutkiej dziewczynki pod serduszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey, coś spać nie mogę.... Jak narazie 17 dzień bez okresu, dziś kupię test.... Oczywiście jeśli nie dostanę... Niestety jeżeli @ nie będzie nie będe mogła go jutro zrobić, dopiero w środe, ponieważ dziś mała imprezka sie szykuje, i wypiję jakiegoś drineczka... Tak jak wcześniej pisałam, nie będe z siebie robić mniszki, bo jak się o siebie za bardzo dba, wtedy sa większe rozczarowania.. Oczywiście jeżeli kiedykolwiek zafasolkuję, zero alko, i rzucam pety. To moje postanowienie, z alko nie będzie ciężko, ponieważ piję sporadycznie, gorzej z pciorami.... Ale rzucę, niech tylko się dowiem, że mam fasoleczke;):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po pierwszej wizycie u gin. i wychodzi na to, że to dopiero 4 tydzień, pani gin wyliczyła z wielkości tego co mi w brzuszku rośnie, jest mniejsze od główki szpilki :o, jakoś mi się owulacja przesunęła ( pewnie przez zmianę klimatu ) i dlatego pózniej doszło do zapłodnienia...tak to chyba ok, za wiele widać nie bylo nawet w mega powiekszeniu..następna wizyta 24 sierpnia no i już nie mogę się doczekać.....a tymczasem głowa mnie boli i spać mi się chce 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicha woda_
Witajcie kochane:) wlasnie niesawno co wstalam.Pewnie bym jeszce pospala ale niestety sytuacja zmusila mnie zeby wstac wczesniej.Bede pilnowactakiej malej dziewczynki.Przynajmniej cos grosza skapnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będziesz miała już wprawę ze swoim maleństwem..... jak i co , bo ja to zielona jestem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec dziecko
hej laseczki :) i laseczko malutka w brzuszku dianki :) witamy na forum:) (penwnie wszystko podgląda co tu jest pisane) ja wczoraj po raz drugi oblałam egzamin na prawko (w łodzi) pierwszy raz z mojej winy a drugi raz to ewidentnie egzaminator chviał mnie oblac i mu sie udało;/ ! mam nadzieje ze do trzech razy sztuka ... tylko zeby z zachodzeniem w ciąże tak nie było:) bo niezbyt jestem cierpliwa w takich sprawach:) Dianka90 -> gratuluje gratuluje gratuluje!!!! bedzie kochana córusia tatusia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że dziewczynki się przebudziły.. kochane chce zrobić dziś jednak ten test, więm 100 myśli na sekundę, ale tamte dwa poprzednie robiłam po południu i wysżły negatywne, co radzicie, zrobić dziś... No ale w końcu wydaje mi się, że jak 17 dni mi sie spóźnia to bez różnicy kiedy wyjdzie, rano czy w południe... Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SCHERZA kochan, nie martw się, 95% kobiet, nie miało wcześniejszego doświadczenia w zajomaniu się niemowlętami, ale mimo to wychowąły dzieci na wspaniałych ludzi i w twoim przypadku też takj będzie:) U mine tak samo, nie mam młodszego rodzeństwa, więc nie wime jak to jest... Tyle co po rodzince i znajomych, tu się przewinęło, tu sie oprzebrało.. Ale przy swoim dziecku jest zupełnie inaczej, wszytsko raptem sie wie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHCE MIEC DZIECKO z tym prawkiem własnie tak jest specjalnie udupiają, żeby mieć z tego kasę, chamy jedne... ja na sczęście zdąłam za pierwszym razem, cieszę się bardzo.. Do tej pory ne wiem jak mi sie to udało:):):) Dam jedną radę, wiem, że trudno, ale mi sie udało, na placu strasznie się stresowąłam, ale jak juz wyjechałam na miasto, sama siebie nakręcałam, żeby tlyko nie myslec, o tym, że to własnie jest ,mój egzamin.. Myślałam o tym, że jade sobie zajebistym autkiem, a obok mne przystojny koleś (egzaminator, siwy, pomarszczony, OBLECH) itd, itd.... Aż w pewnym momencie gdybym wymusiła, dopisro oprzytomniałam, i psotanowiałam się skupić :P Przepraszam, że tak zobaczyłam z tematu.... Ale jakoś tak mi sie przypomniało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec dziecko
hihi lepiej idz ten test robić:) chyba lepiej jak si erobi rano??? nie wiem bo jeszcze tego nie przerabiałam ale co ci szkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnaONA Myślę , że przy takim opóźnieniu nie ma znaczenia czy rano czy wieczorem. Dzisiaj jest moja i G. 4 rocznica. Chciałam zrobić test i mieć w razie co niespodziankę , ale śniło mi się , że wyszedł negartwny i nie robię. Poczekam do 2-3 sierpnia :/ Cycuchy mam jak balony. W dodatku obolałe po bokach. (Nie zwracam na to uwagi , bo co kilka cykli mam właśnie objawy na @)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEKAMY NA WYNIKI, JA ROBIŁAM PO POŁUDNIU I WYSZEDŁ POZYTYW ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA ZAKLĘCIEM..WIESZ CO JA TEŻ MIAŁA STRASZNIE NABRZMIAŁE I DUŻO POWIĘKSZONE I TEŻ BOLAŁY PO BOKU.....WIĘC MOŻE..MOŻE....JEST FASOLKA.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CzarnaONA Buehehe dobre 🖐️ :D chce miec dziecko : Mój brat 9 razy zdawał w Łodzi . Za każdym razem oblewał przez głupotę . A powiem Ci , że doskonale jeździ autem. To ile razy kto zdaje to nie kwestia tego jak jeździ tylko czy ma szczęście czy pecha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcę miec dziecko I jak zaklęciem zaklęta, dzieki wamz a odp... JAK ZAKLĘCIEM ZAKLĘTA a mi się dziś śniło, że 2 piękne krechy ujrzałam serio:) Więc może to jakiś znak, ale kiedyś też mi sie śniło i wyszła 1, no ale cóż, zobaczymy, test zrobię tak ok 13, bo dopiero przyjedzie... dam wam znac od razu... Scherza mam nadzieję, że u mnie będzie tak jak u Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec dziecko
kobitki z tymi piersiami to wy mi nie mówcie ... hihi ja dopiero co odstawiłam tabsy ale kilka razy zdazyło mi sie zapomniec o nich i brałam dopiero na drugi dzien... i tez od kilku dni bola mnie piersi i najbardziej po bokach w ogole jestem jakas nie do zycia ale to moze kwestia odstawiania tabletek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CzarnaONA kurcze a u mnie właśnie odwrotnie ! co wyśnie to się nie sprawdza . Przedwczorej mi się śniło , że dostałam okres i obudziłam się oglądając przescieradło :D Teraz jeszcze ten test. Ja nie nastawiam się na pozytyw. Niemożliwe , żeby udało się za 1 razem. Nie mam aż takiego szczęścia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to czekaj 4 dni to nie długo...... ale juz trzymam kciuki..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zaklęciem zaklęta, dokałdnie, sama pradę piszesz, Ja jak zdąłam prawko, wcale nie umiałam dobrze jeździć.. cały czas ise uczyłam, i tak jest do tej pory... Kierowca uczy sie cąłe życie:D tylko mój Kochaniutek, troszkę mnie drażni jak jeżdzimy razem, bo zawsze swoje 3 grosze wciśnie wszędzie, to nie tak robisz, źle skecasz, źle to, źle tamto... Zawsze sie wkurzam :P A tak na marginesie ZAKLĘTA słyszałam, że w Łodzi najtrudniej zdac, nie wiem czy to prawda, ale mówił mi to mój kuzyn, który nie zdał 7 razy więc może dlatego :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się śniło dzień przed zrobieniem testu, że jestem w ciąży i tu bach następnego dnia dwie krechy............................ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×