Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

Chce miec dzicko, tez o tym słyszałam, ale słysząłam tez, że mogą byc problemy, np, jhezeli zajdziewz w ciążę z chłopcem, to ma cechy kobiece itp... ja osobiscie jestem zdania, ze nie tzreba czekac, pzreciez, jezeli jakies pary sa nieplodne, to lekarze specjalnie stosuja kuracje, anty, po to aby szybciej zajsc... Slysząłam ez o ciazy mnogiej:):):) nawet by mi sie to podobalo:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zaklęciem zaklęta no mam nadzieję :D, chce sie stąd właśnie dowiedzieć, jak twoja piątka dzieci, daje sobie radę w zyciu, jak nastarszy wnuczuś sie tzryma i najmłodsza wnusia :P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to troszke mnie nastraszylyscie z tymi cechami kobiecymi....jeszcze mi pozniej syn bedzie wypominal ze ma wieksze piersi od kolegow O NIE!!! w takim razie stanowczo zawieszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fibisiunia,nie martw się, przepraszam, że was nastraszyłam, ale w necie przeróżne rzeczy można wyczytać, nawet takie.... To co jest nam pisane i tak ans spotka, więc nie am się co martiwc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co mole kobietki, nigdy bym nie przypuszaczała, że będę miała internetowe przyjaciółki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zaklęciem zaklęta, przynajmniej nie jestes samotna :P Może twój kotuś syneczek chce cycusia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
hej dziewczyny moge sie przyłaczyc ? mama 22 latka i 2 cykl staram sie o dzidzie i mama nadzieje ze tym razem sie udała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochaną masz Mamę, moja tez taka jest:) ja jaram od rana, co pół godziny, kurde.... dobra przysżła mama, ZAKLĘTA wpadaj do mnie pojaramy sobie razem:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec dziecko
oj z tymi cechami to napewno jakas bujda:) ja tu mam naprawde fachowe panie gin:) i napewno by mi powiedziały ze moze miec miejsce taka sytuacja:) wiec spoko laseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cie lolcia, pewnie, że możesz sie przyłączyc, wpisz się do tabelki:))::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
dzieki :) zaraz sie wpisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę mieć dziecko, też jestem tego samego zdania..... Ale powiedziałam, co widzialam , mi tez sie nie chce w tomwierzyc. Przepraszam to ja wprowadziłam chwile grozy Wybaczcie moje starczki i zafasolkowane:)):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaklęta ja tez nie zapalę, jak tylko dowiem się , że jestem w ciazy.. Ani jednego buszka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
to prawda czasem tez zagladam na 2 topik:) ale tam sa teraz pustki bo dziewczeta wyjechaly na wakacje wiec chetnie zostane z wami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec dziecko
dziołchy ! testy robic a nie buchy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
STARACZKI: nick----------cykl starań--------data @---------wiek-------miasto Arista-----------4-------------------07.08.---------21-- --------Opole Jak zaklęciem--1------------------03.08----------24-----------We j herowo karolla8787----1-------------------30.07 -------- 22 -----------Łódź mala24lb-------3-------------------25.07--------- 24---- -------Polkowice Everlast--------1--------------------30.07---------28--- ---------Śląskie A.R_CT--------2----------------11-13,08---------23------ ------USA,CT CzarnaONA-----4-------------------11.07----------20----- -------zachpom chce miec dziecko---1-------------28.07 ???------19zaraz 20------------Łódź fibisiunia-----1-----------------------22.08?-------22-- -------warm-mazurskie Lolcia52.........2....................02.08........22.............nowy sacz CIĘŻARNE nick--------cykle starań-------data porodu-----wiek------miasto---płeć Dianka90------5------------------29.09----------18----Lu bin---- CÓRECZKA szcherza------3------------------03,2010----------26--- -- ------WaWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
to widze ze tu mamy zgromadzenie palaczek hahahah dziewczyny bo jeszcze sie od was palic naucze:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAMILCIU kochana zobczysz bedziesz miała swoja upragnioną fasolkę:) CHCE MIEĆ DZIECKO zrobie już dziś, zrobię... I pewna jestem że jak zrovie to napiszę wam wiadomość w której porzucam mięchem, bo zobacze jedną kreskę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×