Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

Gość chce miec dziecko
dianka 90 widziałam ze odradzano ci wózek bez pompowanych kół ja tez uważam ze pompowane sa najlepsze:) poszukaj moze jeszcze czegos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
granatowo blekitny ;) na ulicy widzialam takie z bliska, prezentuja sie swietnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec dziecko
http://www.allegro.pl/item695516871_x_lander_xa_sliczny_turkusowy.html zerknij jeszcze na ten x lander co prawda uzywany ale te wózki sa naprawde zajefajne i bardzo wygodne mam kilka kolezanek które je maja i sa zachwycone i ja tez miałam okazje go prowadzic super!!!! a i jesli chodzi o cene jak sie dobrze poszuka mozna znalesc tanszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A te skretne przednie kola? Nie przeszkadzaja? Mi sie vivaro podoba, ale njabardziej, ten co ma chyba piasnkowe kola przednie:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec dziecko
te koła maja blokade:) ale tak ogólnie pomagaja:) naprawde jest super... i ładny i wygodny ma szerokie siedzisko na spacerówce ... koła duze do terenowaj jazdy ... i takie maortyzatory ze nawet jak jedziesz po nierównościach to dzieckiem nie szarpie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to podobnie jak vivaro :) zaraz napisze do producenta w sprawie kol w tamtym Marino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec dziecko
a może tam mozna założyć pompowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie wiem, ale ludzie wystawili komentarze, ze wozek super, napisalam do kilku osob co kupili pare miesiecy temu, zapytanie jak sie prowadzi, czy kola sie starly przednie. Moze odpisza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec dziecko
i jest z nowym fotelikiem:) brawo:) coraz leosze wyniki w poszukiwaniu wózka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec dziecko
ja :) hihi moge zaczac za jakis tydzien:) ale wózki ogladam juz długo hihi uwielbiam wszystko co z dziecmi zwiazane ... moze dlatego juz sie rozgladam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec dziecko
a byłaś w jakiś sklepach oglądac wózki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam, ale u nas w Lubinie sa beznadziejne i drogie! Na allegro tansze i fajniejsze. My teraz na poczatku sierpnia kupujemy wyrko dla malego, wanienke i jakies koszule dla mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec dziecko
dianka90 a jak twoje odczucia przed porodem ? nie boisz sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala24lb - nic się nie stresuj i nie zamartwiaj wiem, że Ci smutno i czujesz się rozczarowana, ale jeszcze wszystko przed Tobą! Póki co cieszcie się sobą i przytulajcie mocno ;), a reszta myślę sama przyjdzie ;) Ja też zdaję sobie sprawę, że łatwo nie będzie, że tak szybko nam się nie uda.....dlatego nie nastawiam się, że zajdę w pierwszych miesiącach starań. scherza - wielkie gratulację ;) zaktualizuj swoją tabelkę i wpisz się w pozycję \"ciężarne\" ;) Mam nadzieję, że z czasem do Ciebie dołączymy, czego wszystkim życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sherza Gratuluję z całego serduszka.No i nie będziemy dziś świętować razem.Ja zobaczyłam jedną krechę, ale mąż mnie trochę pocieszył (dobrze,że był w domu też mu smutno było:() i autorka topiku kochana mnie pocieszyła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast Dziękuję już mi trochę przechodzi. W sumie to okresu jeszcze nie mam.Może nie dostanę i będzie dzidzia, ale jakoś nie czuję żeby tak miało być:( Zobaczymy napiszę co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec dziecko
dziewczynki nie ma sie co zniechecac:) i zamartwiac :) trzeba próbować:) troszke wyluzować i działać działać:) no! to miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianka90 a gdzie będziesz rodziła?? Na Bema w szpitalu?? Ponoć bardzo fajni tam ludzie na porodówce(w sensie personel) :) Ale ci zazdroszczę :) Z całego serca życzę Ci szybkiego porodu i zdrowej, zdrowej, zdrowej dzidzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie czego się jeszcze boję, że będę miała problem z zajściem i utrzymaniem ciąży, bo kiedyś 10 lat temu jak byłam młoda musiałam mieć wypaloną nadżerkę.....:( A nie jest to wskazane w takim wieku, niestety nie było już innego rozwiązania, bo była ogromna do takiego stanu doprowadził mnie mój pierwszy ginekolog, który chciał mnie leczyć samymi ziołami...Gdy zmieniłam ginekologa i ten mnie obejrzał to się za głowę złapał. Ale od tamtego zabiegu mam już spokój, tyle że wiem, że zostają blizny na szyjce macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Padam na pyszczek, a jutro idę na 6:00 do pracy, więc pobudkę będę miała o 4:30:P Ale postanowiłam, że muszę jeszcze do Was zajrzeć... no i co widzę?! Scherza- serdeczne gratulacje!!!!!!!:*:*:* Nawet nie wiesz, jak się cieszę, prawie jakbym to ja sama zobaczyła te 2 krechy:D No i mam nadzieję, że stanie się prawdą to moje powiedzonko- że jak jedna zapączkuje, to przejdzie na resztę i niedługo będziemy miały całą tabelkę "Ciężarne", a "Staraczek" będzie ubywać:) Mala- dzięki, że doceniasz nasze wsparcie. Jesteśmy tu, bo rozumiemy takie sytuacje. Próbujcie nadal, nawet dziś- ja niestety nie mam sił, czekam tylko na jedzonko, które robi mój luby a potem idę lulu:D Więc z seksu nici raczej:P Ale będą inne okazje. Jutro też jest dzień. Everlast- nie zamartwiaj się, to było 10 lat temu, a to przecież tylko nadżerka, nie powinnaś mieć z tego powodu kłopotów. Poza tym masz już lepszego gina, który na pewno przed wszystkim Cię ostrzeże, wszystko Ci powie i doradzi:) Ja przecież w zeszłym roku poroniłam i to na początku 4 miesiąca- łyżeczkowanie miałam pod narkozą ( mama do tej pory mi nie wierzy, że dostałam narkozę:P). Ale po roku już nie powinno być żadnych problemów:) Kochane staraczki i zaciążone! Zmykam już, pozdrawiam Was serdecznie (zwłaszcza bohaterkę dnia dzisiejszego- Scherza-to do Ciebie) i przesyłam buziaki (zwłaszcza Malej, żeby się nie martwiła) :*:*:* Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scherza ja też serdecznie gratuluję i mam nadzieje że zarazisz nas tą ciążą. Dziewczynki wiecie może jak się przygotować do laparoskopii, chodzi mi o takie intymne sprawy typu depilacja itp.No bo przecież mojego gina nie będę pytać czy mam się ogolić tu i tam bo się wstydzę ;)) A jeśli macie jakieś wieści że po laparoskopii udało się zaciążyć jakiejś waszej znajomej to piszcie, to mnie podnosi na duchu, bo czasem myślę że może ta laparosk nic nie da i po co się narażać. A wogóle to mam czasem już takie doły że boję się żeby mi tam czegoś nie uszkodzili żeby nie było gorzej po niż przed. Pozdrawiam w niedzielne przedpołudnie. (pogoda do d...py ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w niedzielne leniwe popołudnie:) pogoda okropna.... analiza wózkowa kwitnie..hihi przyznam ze wybrac odpowiedni wozek..ciezka sprawa przy takiej ilosci na rynku. dzis bylam na zakupach i calkiem przypadkowo:P zerknelam na pólkę z pampersami chusteczkami, porownywalam ceny, przeliczalam....juz mam fiola na tym punkcie...CHCE MIEC DZIDZIUSIA:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cisza dzis na naszym topiku........no co wy dziewczęta:) odsypiacie jeszcze sobotni wieczor??ja pichce wlasnie obiad i w miedzyczasie zaglądam na topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×