Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

STARACZKI: nick----------cykl starań--------data @---------wiek-------miasto Arista-----------4-------------------07.08.---------21-- --------Opole Jak zaklęciem--1------------------03.08----------24-----------We j herowo karolla8787----1-------------------30.07 -------- 22 -----------Łódź mala24lb-------3-------------------25.07--------- 24---- -------Polkowice Everlast--------1--------------------30.07---------28--- ---------Śląskie A.R_CT--------2----------------11-13,08---------23------ ------USA,CT CzarnaONA-----4-------------------11.07----------20----- -------zachpom CIĘŻARNE nick--------cykle starań-------data porodu-----wiek------miasto---płeć Dianka90------5------------------29.09----------18----Lubin---- CÓRECZKA szcherza------3------------------03,2010----------26--- -- ------WaWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluję a jak na imię? i jeszcze pytanko z innej beczki: jak ty wklejasz te serduszka ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaONA
DIANKA Obstawiałam córeczkę :):):) Gratulujęęęęęę!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki :) a imię Nikola bardzo ładne tyle, że teraz dużo jest tych imion... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scherza, a czemu nie liczysz tygodni ciazy od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki? Tak liczyc beda Ci lekarze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaONA
Dianka widziałam zdjęcie, cudownie chyba jest widzieć swoje maleństwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOPIERO DZISIAJ Idę do lekarza..więc jak mi powie to zaraz zmienię ale pewnie to już 7 tydzień.... :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak na razie spadam ;-), muszę się na wizytę przygotować.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jest zajebista :D Dziewczeta zycze Wam z calego serducha ( aktualnie podwujnego :classic_cool: ) zebyscie mialy przyjemnoisc zobaczyc malucha na USG. To jest przezycie jak lekarz cm po cm przeciaga glowice po brzuchu a Wy jak w kinie z ukochanym patrzycie na swoje malutkie paluszki, glowke, serduszko, zeberka i cipke :D az sie poryczalam juz 2gi raz dzis :) ze szczescia, ze mam zdrowe, sliczne dziecko, ciagle kopie, daje znac o sobie... Kocham je :) Och, chcialam sie tym z Wami podzielic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj Bardzo Ci Dianka zazdroszczę i jeszcze raz gratuluję.. Mam nadzieję, że też kiedyś to poczuję i zobaczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się nie mogę doczekać, aż nam ją pokażesz:):):) Przy okazji i ja skorzystałam z emot:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAK ZAKLĘCIEM ZAKLĘTA ja też palę i to dużo.. Wczesniejh o siebie dbałam zero alko itd, a teraz jest inaczej, tzn było dotąd aż mi się okres nie spóźniał przez 16 dni.... wciąż czekam.. Obiecałam sobie, że jak tylko zaciąże, to od razu rzucam. KATEGORYCZNIE!! A teraz, jestem pewna, że jak bym zaczęła bardzooooo dbać o siiobie it, to wi,.eksze by było rozczarowanie. Wiem, niektórzy mają inne zdanie na ten temat, że lepiej zaczac wczesniej dbac o siebie, witaminki, folik itd.... Ale zazwyczaj jest tak, ze te co o siebie niedbaja zachodza, wiec ja tez chce byc jedna z nich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CzarnaOna, bylam dzis z moim ❤️ w KFC :) ale chce kalafiorowa :( ide pichcic zaraz ;] Ps. Ja tez o siebie szczegolnie nie dbalam ;P he a jak dochodzilo mniej wiecej do zaplodnienia to bawilam sie na dyskotece hehe :) tyle ze ja nigdy nalogowo nie palilam i nie pilam duzo. Teraz bede cycusiem karmic to znow abstynencja jak i w ciazy :) W ciazy skusilam sie 2 razy na Redsa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to goptuj kalafiorową... Ahhh te baby wciąży, zachciewajki:):):) heh, żartuję kochana, dbaj o siebie, dbaj, to dobrze robi dzidizusiowi:) No ja niestety pale nałogowo, ale jak będzie dzidiza to rzucę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, juz bym chciala chwilami urodzic... \Plecy zaczynaja mi wysiadac, to napiecie brzucha i male rezstepy na cyckach. \Ale nie robie problemu, mala i tak bedzie miala ladniejsze cycuchy :) Ide baby oskalpowac kalafiora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) dianka90- to super że będzie dziewczynka:) ja już odstawiłam luteinę i czekam na okres dzisiaj 27 dc i nie mogłam się doczekać i zrobiłam test- negatywny, a temp 37,3. nie wiem już co myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie korci test kupić i zrobić ze wzglkędu na ten głupi ból brzucha , ale jeszcze wstrzymam się do planowanego dnia @ . Pewnie zrobie test i się wkurzę :/ Znając życie będzie negatywny. Już mam przed oczami ta jedną kreskę . Kiedyś jak mi się 8 dni spóźniał @ to chciałam namalowac mazakiem kreche , żeby sobie ulżyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicha woda_
Dianka gratuluje!!!alez Ci zazdroszcze cory ja tez marze o tym zeby miec coreczke ale najwazniejsze zeby zdrowe bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ale topick sie rozkreca! Ja nie mam kiedy zagladac w ciagu dnia I mam tyle do nadrabiania! Dianka90 gratulacje, ja tez marze o malej dziewczynce!!! Co do imion (wiem z duuuzym opuznieniem) ja mam ulubione , podobi mi sie Zuzia, Julka.... Dla chlopaka nie mam nic, maz ma dla chlopaka Krystian I dla dziewczyny Karolina albo Jagoda?! Pozatym zazdroszcze ci scherze bardzoooo mocnooo.... Chyba si powtarzam ale co tam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki:) Ja też nie mam jak na razie tu zaglądac, ale nadrobię zaległości:) AR_CT: ja też chcę dziewczynkę! Innej opcji nie ma, hehe:) Zaklęta: mnie też ból głowy doprowadza do szału, poza tym roztargniona jestem i zakręcona..ktos coś do mnie mówi, a ja po 5 minutach załapuję, o co chodzi... Nie umiem się wysłowić i o wszystkim zapominam...strasznie zakręcona:P Wieczorkiem zajrzę do Was jeszcze... Dianka: gratuluję córy!!!!! A o popularność imienia się tak nie martw... przeciez Twoja Nikola będzie wyjątkowa...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dianka- no widzisz ja zawsze jak cos palne to jest na odwrot:P ale szczere congratulation z mojej strony i goracy buzial:* a ja wrocilam ze spaceru wlasnie zmeczona ze hoho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aista : Wiem, ze bedzie wyjatkowa :) dzis nieziemsko daje znac o sobie. No nic dziewuchy :D Spadam odkurzać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×