Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

Kochane ja mam coś pod górkę z tymi badaniami wszystkimi. Nie oznaczyli mi poziomu beta hcg w tym labolatorium, chyba się pochlastam.... Wynik dostałam taki test ciążowy bCG w surowicy - poztywny. :O Ale przecież chodziło o oznaczenie poziomu beta HCG....i znowu nic się nie dowiedziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjoj Ewerlast poczekaj do piatku eszystkie wątpliwosci zostaną rozwiane a ja znów nie zrobiłam testu... i znów nie dostałam @ a dziś w nocy strasznie mnie sutki bolały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast no to rzeczywiście jakiś pech... Kochana jeśli nadal masz te testy ciążowe w domu, te z Allegro, to zrób wsyztskie jakie masz:) jesli wszytskie pokażą ciąże, to sprawa jasna:):)):) Ja bym tak zrobiła, bo jestem szalonaaaa:) Kochana ale nie załamuj się... Jeszcze 2 dni i do lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to nie o to chodzi, ja do lekarza mam się zgłosić z wynikiem beta hcg, bo dla ginekologa testy apteczne na siku, nie są dowodem na ciąże, bo mogą byc różne czynniki, że pokazaują się 2 kreski. On musi zobaczyć jaki jest wynik beta hcg. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja muszę być na czczo do tego badania beta hcg ? bo może po pracy znajdę jakieś laboratorium? Ale nie wiem czy muszę być na czczo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast, nie musisz byc na czczo i nie musi byc rano- powodzenia:) Buziaki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to rzeczywiscie masz sie ztym szczesciem Everlast! A nie mozesz isc do tego samego laboratorium czy gdzie kolwiek bylas, napewno jak ci hrali krew to zaznaczylas ze chodzi ci o bête najbardziej? Takze moim zdaniem powinni bez problemu powturzyc badanie, to byl ich blad, a nie twoj.... No ale nie wiem tez jak ci z ggodzinami odpowiada Tamta przyhodnia...... MoniaKat pisala ze nie musisz byc na czczo I ze mozna w ciagu dnia tez to robic! Powodzenia..... Zaznaczylas duzymi literami tym TUMANOM o co ci chodzi..... Bez obrazy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane nie pójdę do tego samego laboratorium, bo jak jej powiedziałam, że chciałam zrobić takie i takie badanie to powiedziała "o jej, ale ja to rzadko robie", znikła na jakiś czas, potem poprosiła mnie do środka i pokłuła 2 ręce bo do jeden żyły się nie wbiła. Więc po tej wizycie mam mieszane uczucie i wolę póść do innego laoratorium. Pójdę po pracy, oby się udąło. Bo już mam dosyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co byłam i kupilam wkońcu ten test ale sie wkurzylam bo był tylko jednej firmy jakiś Quixx no trudno innej apteki tu nie mam a do maiasta mam ponad 20 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes, to niech będzie i ten, oby tylko pokazał 2 kreseczki:):):):):) Trzymam kciuki Kochana:) Życzę fasolki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no też mam taką nadzieję ze pokaże 2 grube kreski. FAjnie by było moze jest jakas nadzieja bo ciągle slaba jestem, kręci mi sie w glowie i do tego te moje sutki bolące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, Agnes, nareszcie! Jak zrobia test to raz dwa sie dziel z nami swoja nowinka, I przesylajcue fluidy..... Ja mam jeszcze tydzien do wresnej @..... I potem staranka od nowa! Scherza, widzialam jeden wis od ciebie, ale za duzo nie pisalas, jak sie czujesz? Arista, Ty tez cichutko siedzisz..... A gdzie reszte kolerzanwk, zaraz znajde tabelke fla orzypomienia kobo nam tu brakuje...... Dziewczyny co tak pouciekslyscie?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick-----------cykl starań--------data @--------wiek----------miasto agnes505---------- -1---------- 19.07- 27.07------23----------Radomsko CzarnaONA-------- -4---------------07.09---------20----- -----zachpom chce miec dziecko-1--------------28.07??----19zaraz20-------Łódź A.R_CT----------- --3-------------13-15,09--------23----- -----USA,CT fibisiunia---------1---------------22.08?--------22----- -----warm-mazurskie Everlast-----------2---------------24-27.08---------28-- --- -----Śląskie mala24lb-----------4------------26.08(około)-----24----- -----Polkowice karolla8787--------2---------------26.08 --------22----------Łódź MoniaKat-----------4---------------15.09-------29---- -----Katowice taka jedna---------3---------------??.??---------30----------usa, chicago luizka555-----------1---------------03.08-------26------ ----Warszawa monisia647---------2----------------12.09--------24----- ----Szczecin CIĘŻARNE: nick-------cykle starań-----data porodu------wiek-------miasto-----płeć Dianka90--------5------------22.2009----------18-------L ubin---CÓRECZKA szcherza--------3------------02.04.2010----------26----- --W aWA---------?? Arista----------4------------04.2010----------21-------O pole--------chcę dziewuszkę Ciekawe jaj tak lolcia I zakleta, mam nadzieje ze u nich wszystko okay, I ze niedlugo cos do nas napisza!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wejdzcie na wątek niechciana ciąża poprostu ręce opadają, co za suka za przeproszeniem chce zabic dziecko i jeszcze nie ma zadnych wyrzutów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dianka? A co u ciebie, cisza taka czyzbys porodowke juz odwiedzila? Ach, pouciekslyscie te babeczki, jak logos nie ma w tabelce to sorki, ale ta tabelke znalazlam ostatnia, zaraz jak zakleta mas opuscila! Ach mam nadzieje ze nasze sloneczko ma wow dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem i strasznie sie zbulwersowałam tym wątkiem o niechcina ciąża oj normalnie udusiłabym tą dziewuchę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes, ja mie moge czytac o takich rzeczach Bo sir we mnie gotuje!!!!!! Dla mnie ci ludzie sa mordercami I nix tego nie zmieni, dlatego nie wchodze w topicku z takimi tematami, Bo szkoda moich nerwow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie ale tak jakos weszłam zeby zbluzgać ta idiotkę bo nie mogłam wytrzymać. szok my tak bardzo chcemy zajsc w ciąże i byc wspaniałymi mamusiami a takie k...... zachodzą bez problemów i jeszcze na forum szukają pomysłow jak sie tego pozbyć czesem to sie zastanawiam gdzie sprawiedliwosc, mam nadzieje ze kiedys odpowiedza za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes505 - ja też nawet nie wchodzę i nie czytam, bo dość już nerwów w ostatnim czasie. Masz rację zrób test z rana, trzymam za Ciebie kciuki :) 🌼 Ile dni spóźnia Ci się @ ? Z tego co widzę powinnaś dostać tak jak ja 27 lipca? to spóźnia Ci się już ok 2 tyg ? ARCT - dobrze, że odnalazłaś tabelkę, bo już zaginęła w tych postach.Widzę, że u Ciebie też już się zbliża termin @ oby nie przyszła 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę spać, może dni szybciej zlecą, wyniki beta hcg będą jutro po południu, tak po 17 będę już coś wiedzieć, a potem jeden dzień i do lekarza. Boję się..... Ale co ma być to będzie. Objawów ciążowych nadal brak, nic mnie nie boli, piersi nie są wrażliwe, nie powiększyły się nic a nic. Dziś 45 dc od ostatniej @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Everlast, spokojnie, bedzie dobrze. Nie ma innej opcji :* MIałąm dzis szalony dzień- znowu i jutrzejszy też taki bedzie. Muszę sie ze wszystkim obrobić, bo w przyszłym tygodniu znów jedziemy do teściów. Od razu uprzedzam, że bedę korzystać z netu sporadycznie, jak tylko bedzie mozliwosć u znajomych w domku. Ale póki co, jestem Mam czas dopiero wieczorami, żeby siedzieć na necie, czasem w ciągu dnia wpadam do Was. A jutro czeka mnie ZUS i urzad skarobowy, bo w ostatnim zaświdczeniu zrobili błąd i muszę to wyjaśnic i dostac nowe zswiadczenie..... U nas się ochłodziło- jest słonecznie, ale coraz bardziej czuc jesień. Kupiłam sobie dziś buty w deichmannie są śliczne i do spódnicy i do spodni. http://www.allegro.pl/ite..._37_nowosc.html podobne do tych, ale łądniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra naoisze to wreszcie Zrobiłam rano ten test i.................. POZYTYWNY od razu pojawiły sie dwie kreseczki jedna troszkę bledsza od drugiej ale bardzo wyraznie ją widać!!!!!!!!! ale dziwne uczucie, szok jeszcze nikomu oprucz was nie powiedziałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziweczeta moje kochane:) przepraszam ze sie bardzo dlugo nie odzywalam ale mam strasznie duzo spraw na glowie zwiaznych z weselem bo to juz 19 wrzesnia przyznaje sie bez bicia ze nie nadrobilam zaleglosci w czytaniu bo mie mam az tyle czasu:( u mnie po staremu wynik badan mam w porzadku poziom hormonów mi spadl i po slubie wybieram sie na wizyte kkontrolna oraz z apytaniem kiedy znów bede mogla starac sie o dziecko. Jak narazie sie nie nakrecam ze musze w tym roku jeszcze bo nie chce kolejnego rozczarowania bo tego bym juz chyba nie przezyla... jeszcze czasem placze w poduszke ze zlosci i z zalu ale juz coraz rzadziej wiec chyba sobie jakos radze. muj luby tez sobie jakos radzi mowi ze tak mialo byc i ze jeszcze duzo dzieci przed nami i oby mial racje.Mam nadzieje ze u was wszystko w porzadku i ze zalketa sobie jakos radzi choc napewno nie jest jej latwo :( co wieczór modle sie za was i za zakleta by sie wszystko pouklalo i bysmy byly szczesliwe:) mocno was wszystkie sciskam i caluje i obiecuje ze jeszcze wpadne na wontek i cos napisze ale nie wiem kiedy:):) buziole * 1000000 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolcia fajnie ze sie odezwalas, brakuje nam ciebie tutaj... odzywaj sie czesciej. buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ DZIEWCZYNKI.... AGNES GRATULUJE.......!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PEWNIE CIESZYSZ SIĘ BARDZO!!!!!!!!!!!!!!! MY RAZEM Z TOBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! LOLCIA....FAJNIE ZE SIĘ ODEZWAŁAŚ...PRZED TOBĄ WIELKI DZIEŃ I ABY BYŁ TAKI JAKI SOBIE WYMARZYŁAŚ...... JA DZISIAJ O DZIWO MAM SIE DOBRZE...MDŁOŚCI NIE MAM CHOC OSTATNIO DAWAŁY MI NIEZLE POPALIĆ..ALE CIESZĘ SIE ZE CHOCIAZ TERAZ MAM CHWILE WYTCHNIENIA.... :D M I Ł E G O D Z I O N K A !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×