Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

O rety, AR_CT- trzymaj się! Cholewcia, nie możesz teraz urodzić, 33 tydzień to stanowczo za wcześnie! Trzymajcie się kobitki... W razie czego czekamy na informacje, oby wszytsko się wyciszyło... To ja mam teraz rodzić, a nie Ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arista to życzę ci abyś urodziła jutro :) A ty ARTC za 5 tygodni,ale bądź z nami w ciągłym kontakcie i pisz co tam się u ciebie dzieję,mam nadzieję że nie rodzisz. Zrobiłam test dzisiaj, jedna krecha,mój S jak zobaczył ta krechę to się prawie popłakał i się obraził na mnie,jak już ochłonął to wykrzykiwał że chce dzidziusia i wyganiał mnie do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AR_CT- odezwij się, bo bardzo się o Ciebie martwię!!! I o Twoje Maleństwo też...:* Za to mnie bolą plecy znów już chyba od 2 czy 3 godzin i jeszcze od pół godzinki doszło takie ciągnięcie w dole brzucha... Tak bym chciała, by były to jakieś zwiastuny porodu:P Może faktycznie już jutro będzie z nami nasza dzidzia...:) Obyś, Czarna, była dobrym prorokiem! Ja jeszcze idę coś przekąsić, umyję się ładnie i idziemy lulu z mężem, bo on jutro do pracy, a ja... ja chcę jutro rodzić:D Trzeba się wyspać, by mieć energię:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, rodzic chyba nie bede, ale jestem w sZpitalu, robia na mnie miliony badan... Mam skorcze czeste, rizwarcie na 1cm... Wlasnie byla u mnie lekarz, pobrali cos ze srodka I to ma I'm powiedziec czyzaczne rodzic w najblizszych dwuch tygidniach, jesli wyjdzie negatywnie puszczaja mnie do domu, jesli wyjdzie pozytywnie wcale nie znaczy ze bede rodzic w najblizszych tygidniach ale usze zostac na obserwacji.... Za pol godz do godziny powinni miec wyniki!!! Trzymajcie kciukaski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ARCT czekamy na wyniki badań....nie zasne spokojnie poki sie nie dowiem:)trzymam kciuki napewno bedzie ok:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ARTC to trzymamy kciuki żebyś nie rodziła i informuj nas na bieżąco. Arista już ty rodź dziewczyno jutro bo tylko się męczysz, uciekam lulu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez trzymam kciuki, kochana!!! :* Jesteśmy z Tobą... No popatrz, jak to się wszystko może pokomplikować szybko... i nawet nic nie zapowiadało takiego obrotu sprawy... ja jeszcze pod prysznic, mąż mnie ogoli, hihi... i spać lecimy. Mam nadzieję, że jeszcze zdążę poznać wyniki ar_ct!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh..no, to się nie doczekałam... Idę spać:) Dobrej nocy Wam kochane:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Wynikoof jeszcze nie mam! Dostalam zastrzyk na rozluznienie macicy, ma sie duzo lepiej, mala skacze I wywija fikolki ciagle ucieka z pod monitora I trzeba jej szukac zeby slyszec serduszko! Ja juz zasypiam z nudoof! Wyniki krwi sa okay takze to ze cisnienie mi skacze to jedynie moze byc pogoda... Duzo odpoczynku na lewym boku... No I czekam I czekam!!!! Zaczynam sie robic glodna! Nie mialam kiedyobiadu uszykowac, trzeba bedzie cos kupic! Skorcze mam coraz rzAdzsze czyli jest lepiej, oooo mam jakas bakterie w moczu, nic wielkiego, czasem bakterie owoduja skorcze takie, ale z tego co mowila doktorka to ta bakteria ie jest niczemu winna Mimi tego bede na tabletkach przez tydzien (zeby ja zwalczyc) a winikoof jak nie bylo tak nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wlasnie jestem w domku.... wypuscili mnie..... jak sie ciesze.... dostalam nasteony zastrzyk na rozkurcz macicy, POMOGL nie mam juz skurczy, choc bardzo zle sie bo min czuje.... tzn nie zle, tylko tak jakbym dostala kopniaka kofeiny.... trzesie mnie od srodka, ale to normalne.... test wyszedl NEGATYWNIE takze to dobry znak, nie mam wyciekoof wod plodowych, nie ma krwawienia, szyjka dluga i twarda... rozwarcie na 1cm i sie nie zwieksza.... musze przelozyc wizyte do lekasza z 22 na16 albo 19 najlepiej 16... teraz wlasnie jem kolacje, cos mi nie wchodzi za duzo wrazen chyba... i klade sie do lozka..... jutro tez w lozeczku caly dzien..... uff kamien z serca mi spadl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ArTc Boże drogi.... Zaczęłam czytać, aż się we mnie coś zatrzęsło. dzięki Bogu jesteś w domu. Kochana musisz teraz na siebie uważać bardzo. Całuję mocno. Arista szykuj się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ARCT - Ty kochana zaciskaj nogi i czekaj grzecznie w kolejce, bo naprawdę jeszcze za wcześnie, najpierw Arista, potem ja, a potem TY :D. Mam nadzieję, że nie przyjdzie Ci do głowy wracać do pracy....chyba nie chcesz się rozpakować za wcześnie? To nie jest dobre dla maluszka, niech jeszcze siedzi w brzuszku. 🌼 Musisz myśleć teraz o niej, a nie o pracy. 👄 Czarnulko - w dniu Twojego święta, życzę Ci wszystkiego co sobie tylko wymarzyć, abyś w końcu trafiła na szczęśliwy strzał i by poczęło się w Tobie nowe życie. Poza tym zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia oraz samych słonecznych dni 👄 🌼 ❤️. :D:D:D Monisia - nie ma co czekać trzeba zacząć porządne diagnozowanie i leczenie. 🌼 Arista - dziś Twój dzień, doczekałaś szczęśliwie, więc trzymamy kciuki i dawaj znać jakby co. ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc... ze strachem czytałam posty Artc-dobrze ze wszystko ok, teraz to kochana się oszczędzaj...jeszcze troszkę wytrzymaj. u nas cichutko i milutko-maluszek śpi, Robert już zaliczył pierwsze sam na sam z synkiem- ja pojechałam do sklepu po pampersy i takie duperelki. Arista a Ty gdzie się podziewasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe... moja mała się buntuje, mówi mi na uszko, że nigdzie się nie wybiera:P No...jak widać, jestem jeszcze w domku, choć wolałabym chyba już być na porodówce:P Nic ciekawego się nie dzieje i żadnych zapowiedzi porodu. Także siedzę sobie i czekam, tzn. dopiero wstałam w sumie, więc śniadanko zaraz zjem... Kochana Czarnulko- z okazji Twych urodzin życzę Ci przede wszystkim tego, aby w Twoje życie wkradło się nieco więcej spokoju, bo pomimo optymizmu i radości czasem rządzą Tobą emocje, spokój Ci się przyda... Poza tym odwaga, by podejmować nowe wyzwania i wytrwałość w dążeniu do ich realizacji:) Oby jasna, wesoła, wiosenna aura, jaką mamy dziś za oknem (przynajmniej ja) nigdy Cię nie opuszczała. Tak jak miłość i przyjaźń, bo dzięki nim nasze życie jest ciekawsze, bogatsze, piękniejsze. Życzę Ci, abyś potrafiła znaleźć w życiu prawdziwe szczęście, abyś spełniła swe marzenia, a w spełnieniu tych, których sama nie możesz- by dopomógł Ci los:* KOCHAMY CIĘ!!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie:) Udało mi się sprzedać 3 komplety ciuchów na allegro, w sumie poszło pół mojej starej szafy z ubraniami w stylu emo, gothic, metal...takimi typowymi... I zarobiłam 110 zł:D hehe...super, przynajmniej za torebkę mi się zwróci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, dziewuszki...coście się na mnie obraziły, że jeszcze tu jestem:P? Bo się nie odzywacie...:P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej arista... ja jestem wlasnie wstalam... spalam jak zabita.. a maz jak na szpilkach mowil ze co chwila sprawdzal czy zyje czy oddycham itd... CZARNULKO w dnii twojego swieta, duzo zdroofka szczescia..... itd... najwarzniejsze szcezscie i zdrowie, bo bez tego zyc sie nie da.... no i zebyscie ze swoim kochanie w koncu trafili w ta owulacje i zebys sie pomeczyla w ciazy.... dolaczaj do nas, tych co ciagle narzekaja na cos :P wszytskiego najleprzego kochana !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o prace to nie mam wielkiego wyboru, do maja musze wytrzymac, rozmawialam w czoraj z szefostwem, wiedza co sie dzieje itd.... fakt to byl falszywy alarm, ale uwarzac na siebie musze, koniec z dzwiganiem, robieniem prania itd.... poprostu bede tam zeby dzieciaki wozic i karmic, inne pierdolki beda musieli mi pomagac.... w maju beda juz mieli nianke ktora mnie zastapi, (ona konczy szkole w maju) takz ejakos musze dotrfac, zakleje sobie dzioorke tasma i nie mozwole malej sie wyslizgnac :P wiecie inaczej bym na to poatrzyla jakby wyniki byly zle, ale wszytsko jesy super, takze tylko muze sie pozbyc bakteri i juz powinnam byc cacy.... takze dzisiaj apteka mnie czeka.... oczywiscie zobacze jak sie czuje i wskocze w samochod i pojade powolutku odebrac leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arista, ArCt dziękuję Wam bardzo za wspaniałe życzenia :) Oj Arista więc dziś wieczorem musisz mi powiedzieć co to za niespodzianka miała być :) Piszę wieczorem, bo cały czas mam nadzieję, że jednak mała postanowi dołączyć do nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..H..A..P...P. ..,.- ' " ' -..,...Y ./..#........\.......B..I..R. .;.#.........;..., - ' " ' - ,...T .\............/../...#......\...H ..\........../..;..#.........;..D ... .'.q.'.....\............/.A ...... (..........\........../.Y ........)...........'.p.'. .......(.............. ..) ........)..............( .......(................) ........)..*.....*.... .* .......(.. 0....0....0 ......... _||___||___||_ ....* ,{,,,,,,,,,,,,,,,,,,,},* .... 0,,{/\/\/\/\/\/\/\/\/\/},0 ..._||_{____________}_||_ ..{/\/\/\/\/\/\/\/\ /\/\/\/\/\/\/\/} ..{,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,} ..{/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\ /\/\/\/\/} ..{____________________} Wszystkiego najlepszego w Dniu Urodzin STO LAT!!! Czarna wszystkiego naj naj najlepszego ci życzę w dniu urodzin,aby twoje wszystkie marzenia się spełniły, a zwłaszcza to jedno o którym tak mocno marzysz.Dużo zdrówka,miłości i pogody ducha,abyś zawsze była taka wesoła jak jesteś do tej pory. Arista widzę że ty dalej w domku :) Wiecie co dziewczyny,cieszę się że wczoraj zobaczyłam jedną kreskę na teście bo dzisiaj się dowiedziałam że mój S spotyka się za moimi plecami ze swoją byłą,Frajer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia no coś TY..... Może to było jakieś jedno przypadkowe spotkanie. Kurwa...... Mam nadzieję, że tak było. Bo chyba Cię nie zdradza.. Daj znać. Całuję mocno :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde Monisia, aż z tego wszystkiego zapomniałam Ci podziękować za życzenia. Dziękuję kochana moja :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia - pierd.olisz!!! Sorki za slowo ale wlasnie to mam do powiedzenia! Hej jak dowiedzialas sie z drugiej czy trEciej reki, nie musisz w to wierzyc, moze naprawe spotkalo die gdzies przypadkiem, I ktos ich widzial jaknze soba gadaj inodrazu plotke puscil (bylam w wieki podobnych sytuacjach) apotkalam logos przypadkiem zaczelam gadac a potem slyszalam plotki ze zdradzam meza, Cale sCzescie ze maz wiedzial z Kim sie widzialam itd, Bo nie ukrywalam.... Ale ludzie naprawde potrafia byc wredni I dla zabawy robin sobie takie jaja!!!! Dla samych siebie now dla ciebie! Mala chyba ma czkawke! Albo mi pokcuje podbrUsze! RacEj to drugie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się wkurwiłam. Monisia daj znać jak sie dowiedziałaś i w ogóle, bo nie wytrzymam za chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×