Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

mój R ostatnio przechodzi sam siebie, jak maszyna do pracy.....tylko pracuje i pracuje ale za to może w koncu wybierzemy sie na jakies romantico wakacje:) nalezy nam sie chwila sam na sam po ostatnich przejsciach. tylko minus calej tej jego pracy taki ze wogole sie nie widujemy:/ale coś za coś. cóz JESTEM Z NIEGO DUMNA wziął sie w garsc ma priorytety którymi sie kieruje w życiu i nareszcie ma jakis jasny cel realny do osiagnięcia:) dobra juz nie chwale bo jeszcze mu palma odbije:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scherza, przeżywałam te same dylematy co Ty teraz jak ja zostawiałam półroczną Emilkę z nianią w domu, normalnie płakałam po nocach.....ale jak wwróciłam do pracy to bardzo odżyłam. Poszłam do ludzi, mogłam sobie kupić cos fajnego do ubrania, spotykałam się ze znajomymi. Wczesniej wszystko kręciło się wokół mojego dziecka i nie widziałam swoich potrzeb. NIe martw się, wszystko będzie dobrze..... Moje relacje z W. bardzo sie poprawiły w ciągu tych 3,5 tygodnia, Jutro Emi wraca i pewnie wrócą stare problemy.....ale jestem teraz silniejsza, bo przynajmniej wiem, że mogę na niego liczyć. Zawsze przy małej pojawiał się zmęczenienie i nerwowość, nie było tego przez cały ten czas, a był naprawde opiekuńczy i kochany. A ja jestem teraz laska, mam paznokcie zrobione u rąk i nóg, podcięłam włosy i takich krótkich jeszcze nie miałam. Jestem zaopiekowana, moge rodzić ;) Dziś robię sernik na zimno i gotuję żurek na jutro....choc spac mi sie chce Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scherza, ja zostawię swój adres na G@.....moge urodzić do 4 tygodni, ale mam bardzo miekką i podatną szyjkę, więc jak mi zdejmą pessar 7 lipca, to mogę urodzić nawet w 2-3 dni.... Buziaki M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara2250
Witam forumowiczki.Podczytuje was już jakiś czas ale nie miałam odwagi wcześniej się odezwać. Staramy się z chłopakiem już od roku o dzidzie i cały czas nic. Mogę się do was przyłączyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Klara, pewnie, że możesz się przyłączyć. Im nas więcej tym lepiej. Kochane zajrzyjcie na Gmail. Ja lecę na wizytę, trzymajcie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Klara :D dołączaj śmiało do nas ..... Czarna daj znać koniecznie jak było na wizycie i co nowego w twoim brzuszku :D Upał nie z tej ziemi jak na pustyni ..... małemu ciągle się chce pić i dopajam go po trochę herbatką bo inaczej wisiał by mi na cycku non stop :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane, na wizycie wszystko super. Jestem taaaakkaaaa szczęśliwa. Mam 3 zdjęcia z USG, ale niezbyt wyraźne, miałam troszkę zawalony pęcherz, no i gina już nie kazała mi wychodzić. Na monitorze było wiele lepiej widać. Widziałam bijące serduszko i moje piękne dzieciątko. Czekałam na tą wizytę, wpiszę się w tabelkę, zacznę uzupełniać albumy mojego malucha. Na kalkulatorze haczewski, wyszło mi, że to 8 tydzień i 5 dzień, a Pani doktor powiedziała, że 8 tyd i 6 dz. Termin mam na 6 luty. Wklejam zdjęcia mojego Kosmity:) http://images47.fotosik.pl/309/db6a99dccc06e17bmed.jpg http://images50.fotosik.pl/310/0ebcd7ea05389b19med.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: Nick-----------Cykle Starań-------Data@--------Wiek----------Miasto fibisiunia-----------4--------------13.11?------------22- - - -------warm-mazurskie monisia647---------4---------------??.01-------------24-- - -- -----Szczecin Zakleta--------------3-----------------?---------------25 - -------------pom panna_28-----------11--------------21.01------------28--- -- -------- aga.czerwa----------9---------------26.03------------26-- ----------W-wa zuzzak--------------6---------------03.04-------------22- ------------Łódź CIĘŻARNE: Nick--Cykle Starań -Data Porodu ---Wiek----Miasto----Płeć MoniaKat----7--------03.08.2010------29----- Katowice--chłopak- Krzysiu??? oczekujaca---9--------19.10.2010------25------Belchatow CzarnaOna----13------06.02.2010------21------Zachpom----?????? SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: Nick-------Wiek----Data Porodu-----Waga Dzidzi---Imię Dzidzi----Miasto MoniaKat----29-----03,09,2007------2,340kg------ ---Emilka-------Katowice/Tychy Dianka90----18------25,09,2009-----3.6kg- ------------Nikola-------Lubin Szcherza---26-------08.04.2010-----3260--------------Domi nik------Warszawa Arista------22-------21.04.2010--------3950---------Wikto r-------Opole Everlast -----29------13.05.2010 ------4300---------Oliwia-------Śląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: Nick-----------Cykle Starań-------Data@--------Wiek----------Miasto fibisiunia-----------4--------------13.11?------------22- - - -------warm-mazurskie monisia647---------4---------------??.01-------------24-- - -- -----Szczecin Zakleta--------------3-----------------?---------------25 - -------------pom panna_28-----------11--------------21.01------------28--- -- -------- aga.czerwa----------9---------------26.03------------26-- ----------W-wa zuzzak--------------6---------------03.04-------------22- ------------Łódź CIĘŻARNE: Nick--Cykle Starań -Data Porodu ---Wiek----Miasto----Płeć MoniaKat----7--------03.08.2010------29----- Katowice--chłopak- Krzysiu??? oczekujaca---9--------19.10.2010------25------Belchatow CzarnaOna----13------06.02.2010------21------Zachpom----? ????? SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: Nick-------Wiek----Data Porodu-----Waga Dzidzi---Imię Dzidzi----Miasto MoniaKat----29-----03,09,2007------2,340kg------ ---Emilka-------Katowice/Tychy Dianka90----18------25,09,2009-----3.6kg- ------------Nikola-------Lubin Szcherza---26-------08.04.2010-----3260--------------Domi nik------Warszawa Arista------22-------21.04.2010--------3950---------Wikto r-------Opole Everlast -----29------13.05.2010 ------4300---------Oliwia-------Śląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny długo nie pisalam, choc sledzilam Was na biezaco. Mialam ominac drugi cykl staran z powodow niealeznych ode mnie ale udalo sie trafic :) nie wiem co z tego bedzie ale nasluchlam sie od ludzi w pracy od mojej Mamy i oczywiscie od Was ze trzeba odpuscic i postanowilam odciac sie myslami i jakos sie uadalo, bardzo niewiele o tym mysle, nie wyczekuje niecierpliwie. Teraz czekam az do 9 lipca do @ ktory mam nadzieje nie przyjdzie ale na duzym spokoju do tego podchodze. Heh, do tego stopnia sie rozluznilam ze poszłam na impreze i wypilam pierwszy raz od wieeelu miesiecy :) 2 desperadosy i bylam pijana ;P po takiej abstynencji duzo nie potrzeba :) No i teraz czekam. Jak nie udalo sie teraz to niedlugo znow bedzie szansa. Zrobilam sobie porzadne przemeblowanie w glowie dlatego jestem spokojna :):):) Pozdrawiam Dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: Nick-----------Cykle Starań-------Data@--------Wiek----------Miasto fibisiunia-----------4--------------13.11?------------22- - - -------warm-mazurskie monisia647---------4---------------??.01-------------24-- - -- -----Szczecin Zakleta--------------3-----------------?---------------25 - -------------pom panna_28-----------11--------------21.01------------28--- -- -------- aga.czerwa----------9---------------26.03------------26-- ----------W-wa zuzzak--------------6---------------03.04-------------22- ------------Łódź CIĘŻARNE: Nick--Cykle Starań -Data Porodu ---Wiek----Miasto----Płeć MoniaKat----7--------24.07.2010------29----- Katowice--chłopak- Krzysiu??? oczekujaca---9--------19.10.2010------25------Belchatow CzarnaOna----13------06.02.2010------21------Zachpom----? ????? SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: Nick-------Wiek----Data Porodu-----Waga Dzidzi---Imię Dzidzi----Miasto MoniaKat----29-----03,09,2007------2,340kg------ ---Emilka-------Katowice/Tychy Dianka90----18------25,09,2009-----3.6kg- ------------Nikola-------Lubin Szcherza---26-------08.04.2010-----3260--------------Domi nik------Warszawa Arista------22-------21.04.2010--------3950---------Wikto r-------Opole Everlast -----29------13.05.2010 ------4300---------Oliwia-------Śląskie ARCT- wpisz sie na liste mamusiek :) Czarna, suuuuper "Kosmita" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna- Twoje ukochane, wyczekane maleństwo! Tak bardzo sie cieszyłam mogąc je zobaczyć! Wiktorek jeszcze niedawno też był taki maleńki...:) A tu proszę- już 10 tygodni ma, już tyle potrafi... Niedługo będzie mieć ząbki, siedzieć, potem biegać, mówić... A ja nawet się nie obejrzę, a już to nastąpi! Jutro z moim mężem mamy 3 rocznicę bycia razem:) A 2 rocznica ślubu już 23 sierpnia...też szybko zleciało... Wiecie, co mi się dziś śniło? Że Wiktor był opętany przez jakiegoś demona, ja chciałam go przewinąć, a on spojrzał na mnie i dorosłym głosem powiedział:" Dawaj cyca, bo Cię rozerwę na strzępy!" :D :D :D Teraz się z tego śmieję, ale w nocy obudziłam się zlana potem i szlochająca... To było straszne! P.S Co do tabelki- w zasadzie już tylko 2 z naszych "starych" dziewczyn pozostało niezaciążonych- monisia i fibisiunia:) A tak poza tym przecież Panna28 i Zaklęta też są w ciąży:) Trzeba by kiedyś tę tabelę tak porządnie zaktualizować. P.S.2. Ciekawa jestem, co u Dianki? Znów długo się nie odzywa...ale pewnie jest zajęta. Pozdrawiam i lecę do męża świętować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane mam pytanko. Gina kazała mi zrobić badanie na toksoplazmozę. Ale nie powiedziała jaką, w necie znalazłam, jakościowo, ilościowo.... O co chodzi? Jakie mam badanie zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobru moje Kochane Wstawiłam sobie suwaczki :) Wiecie.. Czekałam na tę wizytę z utęsknieniem. Na pierwszej widziałam tylko pęcherzyk. teraz widzę już dziecko. Nie chciałam nic planować.... Ale teraz głośno mogę powiedzieć, że jestem w ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! Czarna cieszymy się razem z Tobą :D :D Badanie na toxo : dwa miana IGM i IGG trzeba sprawdzić. Dzisiaj piękna pogoda więc wystawiam sie na słońce :D , trzeba korzystać póki jest . Dzisiaj Dominik tylko raz mi sie w nocy obudził o 4 i teraz o 8.30 oby tak dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Scherza, czyli jak pójdę do laboratorium, to mam tylko powiedzieć, że chce zrobić badanie na toksoplazmozę, nie muszę mówić jaką, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz tylko że chcesz zrobić tokso dwia miana IGM i IGG i to wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara250
Cześć dziewczyny,miło mi że tak ciepło mnie przyjełyście. Jak już wcześniej wspomniałam staramy się z chłopakiem już rok o dzidzie i nic.wkońcu gin zaczoł mnie badać bo tak to cały czas tabletki jakies łykałam,a to luteine a to duphaston. Ostatnio byłam na USG ale nic szczegulnego się nie dowiedziałam,wiec kazał zrobić mi badania na prolaktyne,i inne. Dzisiaj byłam. od rana latałam po lekażach, pokłuli mi rece i kupe kasy zapłaciłam za to wszystko. Jutro mam mnieć wyniki po południu,ale do ginka wolny termin dopiero na połowe lipca jest,więc troche bede musiała czekać na odczyt tych wyników. Coś Moniakat ucichła,czyzby wylądowała na porodówce. Czarnulka super zdięcia z Usg,ja tam nic nie widze,ale już bym sama chciała takie mieć Pogoda superandzka, szkoda że trzeba w pracy siedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: Nick-----------Cykle Starań-------Data@--------Wiek----------Miasto fibisiunia-----------4--------------13.11?------------22- - - -------warm-mazurskie klara2250---------5---------------??.07-------------24-- - -- -----............. CIĘŻARNE: Nick--Cykle Starań -Data Porodu ---Wiek----Miasto----Płeć MoniaKat----7--------24.07.2010------29----- Katowice--chłopak- Krzysiu??? oczekujaca---9--------19.10.2010------25------Belchatow CzarnaOna----13------06.02.2010------21------Zachpom----? ????? SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: Nick-------Wiek----Data Porodu-----Waga Dzidzi---Imię Dzidzi----Miasto MoniaKat----29-----03,09,2007------2,340kg------ ---Emilka-------Katowice/Tychy Dianka90----18------25,09,2009-----3.6kg- ------------Nikola-------Lubin Szcherza---26-------08.04.2010-----3260--------------Dominik------Warszawa Arista------22-------21.04.2010--------3950---------Wiktor-------Opole Everlast -----29------13.05.2010 ------4300---------Oliwia-------Śląskie ARTC--------21--------26.05.2010---------3230---------Amelka-------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wykrakałam wczoraj pochwalilam R a dzis już niestety jestesmy pokłoceni. dokladnie od wczoraj wieczorem. Czarnulko super stopka i te zdjecia usg słodkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja zaktualizuję tabelkę:)daaaaaaawno tego nie robiłam:) STARACZKI: Nick-----------Cykle Starań-------Data@--------Wiek----------Miasto fibisiunia--------------------------3.07?------------23- - - -------warmia monisia647---------4---------------??.01-------------24-- - -- -----Szczecin klara2250---------5---------------??.07-------------24-- - -- -----............. CIĘŻARNE: Nick--Cykle Starań -Data Porodu ---Wiek----Miasto----Płeć MoniaKat----7--------24.07.2010------29----- Katowice--chłopak- Krzysiu??? oczekujaca---9--------19.10.2010------25------Belchatow CzarnaOna----13------06.02.2010------21------Zachpom----? ????? SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: Nick-------Wiek----Data Porodu-----Waga Dzidzi---Imię Dzidzi----Miasto MoniaKat----29-----03,09,2007------2,340kg------ ---Emilka-------Katowice/Tychy Dianka90----18------25,09,2009-----3.6kg- ------------Nikola-------Lubin Szcherza---26-------08.04.2010-----3260--------------Domi nik------Warszawa Arista------22-------21.04.2010--------3950---------Wikto r-------Opole Everlast -----29------13.05.2010 ------4300---------Oliwia-------Śląskie ARTC--------21--------26.05.2010---------3230---------Ame lka-------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fibisiunia kochana moja poczekajmy jeszcze troszkę, ok??? :) Byłam u dentysty. Mam nie za ciekawe zęby. Ostatnio ukruszył mi się i zrobiła się dziura. Dzisiaj zaczęła mi robić od tego zęba. Ból jak nie wiem co. Nadal mnie boli:( siedziałam w gabinecie prawie godzinę. Klara dawaj znać co tam u Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane sorki ze nie pisalam ale bylam zabiegana jak nic, wlasnie dobie przypomialam jak uzywac stary telefon I do was pisze, lezymy z mala w lozku, wlasnie niedawno sie obudzilysmy z naszej porannej drzemki, mala cos tam sobie pod noskiem gaworzy po swojemu! Dopisze sie do mamusiek w tabelce jak tylko usiade na kompa! Pozatym u nas wszystko okay, mam tylko maly problem mala sie buntuje przy cycu, jak sciagne I dam z butelki to zje a z cyca wyciagnie to co leci samo I potem sie buntuje, nie najada sie I co poltorej godziny chce ciagac! Takze wczoraj sciagalam I dawalam z butli! Okay uciekam bo juz sie malej nudzi I marudzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Nie jestem na porodówce :) przyjechała moja księżniczka i musiałam sie nią wczoraj nacieszyć, a przywiózł ją brat Wojtka z bratową i bratanicą- Olą. Ola pomoze mi przy małęj w najblizszych dniach... Rodzinka pojechała, a my odpoczywamy... Napisze wieczorkiem Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, skasowało mi dość długiego posta...:/ A pisałam tak mniej wiecej: \ AR_CT- dzieci są leniwe i szybko przyzwyczajają się do butelki, niestety tak im łatwiej jeśc i potem cycka ssać nie chcą. Scherza- mój mały od ponad tygodnia budzi się tylko raz, a dziś pobił swój rekord, bo jak poszedł spać o 20:30 tak wstał o... 5:30! Dziś wstałam razem z nim, zrobiłam nasze rocznicowe śniadanko a od 10:00 prawie do teraz wylegiwałam się w cieniu nad Odrą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arista... wiem wiem, i to tylko i wylacznie mja wina, bo ja zadecydowalam dac jej butelke raz dziennie ze sztucznym mlekiem, takze nie mamna kogo winy zlozyc :( no ale chce zeby pila moje takze bede sciagac i dawac butelka, a mi nawet wygodniej butelka, w sumie 12 wracam do pracy na cale dnie, zawsez latwiej wsadzic dziecku butelke w buzie niz wystawic cycka np w parku, albo na jakis zajeciach w poczekalni gdzi jest peln ludzi :P a dojarke bede ciagac za soba sciagnac moge w lazience czy gdzies :P jakos dam rade :P apropos spania waszych maluchoof.. ja juz nie moge sie doczekac az moja bedzi tak spala, w sumie dzisiaj, tzn wczoraj jak poszla psac o 9.30 tak dopier na jedzenie obudzila sie o 2.40 tez pobila swoj rekord, ale jakby tak przesypiala od 11 do 5 to by bylo super, bede musala wycyrklowac z jejjedzeniem zbey jadla okolo 11 i normalnie bylabym w 7mym niebie jakby spala do 5 :P no ale nie moge za duzo od nej wymagac w sumie ma tylko 5 tygodni :P arista twoj maluszek ma 10 tyg a scherza twoj ile? 14? okay wlasnie zakarmilam mala polozyla spac i ide sciagac, a potem cos sama zjem... :P papapa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×