Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zarazbabcia

od kilku godzin czekam na wnusia

Polecane posty

Gość Natasha 15
a ja siedziałam 2 razy w pierwszej gimnazjum..BO za pierwszym razem zbieralam same kapy...np..z polskiego mialam 26 jedynek na semestr:// doszły wagary..nieklasyfikowania...Tata płacił kare za mnie..a ja kiblowałam..Ale była siara, bo wychodząc z podstawówki miałam średnią 5,8...hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To czemu sie tak opuściłas , jestes zdolna dziewczyna nie zmarnuj tegooooo :) A dlaczego karę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
wpadłam w złe towarzystwo..No , ale teraz juz normalnie tą klase powtórzyłam:) z dobrymi ocenami:D kare płacił za to bo do 18 roku życia trzeba chodzić do szkoły..i przychodziły powiadomienia a ja je targałam..więc się do pracy taty wybrali ..i zpłacił kare...za to, że nie chodze do szkoły..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
no wiem:)wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
Będę wyłączała kompa..zaczyna się fajny horror na dwójce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
Już nie zawracam tutaj nikomu głowy...dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki Kochana , miłego ogladania , ja duzo oglądałam horrorów, ostatnio nie ogladałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zawracasz po to jest forum i se wszystkie piszemy ej , ej od tego to jest :) Ja tu jestem ,żeby popisać z Wami i w ogóle :) Wiec nie wiem jak możesz zawracac tu są ludzie którzy chcą popisać fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
Bo ja jestem maruda...papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maruda to teraz jesteś jak gadasz takie głupotki, nie mów tak , tylko wpadaj i pisz :) :*Buziaaak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JagodaR
Natasha bo masz dojrzala skladnie zdan :D A jaki horror ogladasz?Bo ja uwielbiam horrory. Szkoda ze nie mam polskiej TV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
Leciał na Dwója .pt. Dom szaleńców...Psychiatra był prześladowany przez ducha dziecka:) fajny:) ale nie widziałam końcówki, bo usnełam:( A Pani nie jest w Polsce, że nie ma POlskiej Tv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
Ja dziś w nocy wyjeżdżam:( na dwa tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JagodaR
Jestem w Anglii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JagodaR
Milej podrozy i ... olej babsztyla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
chyba jutro pojedziemy nad morze>nie chce mi siępozdrawiam i życze milego wypoczynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mareas-Tobie też życzę miłego wypoczynku,choć Ci sie nie chce napewno będzie fajnie i nie będziesz żałowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach dziewczyny,jak bardzo mi smutno!!! Już tyle dni nie widziałam swojego wnusia i nie wiem kiedy go zobaczę :( Chciałabym już wziąć go na ręce,przytulić i wycałować. Boże-jakiego mam doła!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Córka wysyła mi zdjęcia i krótkie nagrania,ale to nie to samo,co być tam przy nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natasha 15 -mimo wszystko życzę Ci udanego pobytu u babci. Może jednak coś sie zmieni i nie będzie dla Ciebie taka niemiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
..i nie pojechalam jednak :)padal deszcz,grzmialo i smacznie się spalo.Jak się nie ma ochoty ,to nic na siłę.Jużbabcia-wiem jak sie tęskni do takiego maluszka ,ale musisz przeczekac.Najważniesze żeby byl zdrowy,a jak Twoje zdrowko?lepiej już?Może odwiedzisz Mateuszka jak poczujesz sie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mareas-TO przynajmiej sie wyspałaś:) Ja poczułam sie lepiej już następnego dnia,ale tak jak pisałam wcześniej zabronione są odwiedziny !!! Moje starsze wnusiaki są ze mną każdego dnia,bo mieszkają z nami i mogę sie nimi cieszyć do woli. Piszę to,bo ktoś może pomyśleć,że o nich wcale nie dbam i nie tęsknię tak jak za Mateuszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
Jużbabcia-a ja myślalam że Mateuszek to pierwszy wnuczek :)ile jeszcze masz tych wnusiów?Ja mam jak narazie tylko jednego.Fajnie ,że masz kontakt z nimi na codzień,bo ja niestety nie i dlatego musze się nacieszyć na zapas.A wiadomo kiedy Mateuszek zostanie wypisany?Odwiedzin w szpitalu nie ma nawet dla rodzicow?bo jeżeli tak ,to musi być im trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam, ale miałam udany weekend, ale wczoraj wróciłam , i dobrze, bo burza w druga noc była hihi, a na następny weekend chyba znów jedziemy, co słychać me Kochane ? juzbabciu jak maluszek ? buziakiiii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycie na kupie...dziekuje
bardzo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×