Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zarazbabcia

od kilku godzin czekam na wnusia

Polecane posty

Gość Natasha 15
bo mi sie nie chce chodzic do szkoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
bo ta szkola mnie dobija:(:( i mi nie idzie w szkole:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie tylko Ciebie doobija :( u mnie wtorek teraz bd najgorszym dniem w całym tygodniu ;/ Wyjdę do szkoły o 8 a wrócę z niej o 19 ;/ Oczywiście w tym czasie bd miała caly czas lekcje . ;;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
jeeeb...co tak długo?? ja mam smutne wieczory z wódka:( :):) A ze szkoły rezygnuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama synusia123
Natasha- a zmiana szkoły by cos pomogła???????:-( Witam. Blue- czemu tak długo????to jest chore!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej Nataszko Ty jestes chyba za młoda na wódkę ;/ , nie wierze w to co piszesz chyba się ktoś podszywa pod Nataszke .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nibby lekcje mam do 14.20 normalnie ale musze jeszcze chodzic na dodatkowe zajęcia do matury a wszystko wrzucili na 1 dzien ;/ i musze siedziec do 19 w szkole bo mam lekcje z anglika 2 matematyki 2 biologie i wos . mam nadzieje ze to zmienią ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
wiem, ze jestem za mloda..ale to pomaga:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli to naprawdę Nataszko piszesz to jesteś w błędzie z tą wódką,to nie jest wyjście z tego serio.Blue masakra mogliby to porozdzielać jakoś, ale dobrze , że jeden dzień taki, ale porażka, dasz radę , ale wydaje mi się ,że zmienią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
naprawde pomaga...na chwile ale ta chwila jest mi potrzebna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :* Jakoś cicho tutaj ostatnio :) No mam nadzieję że zmienią ten plan . Wczoraj mialam kolejną jazdę po Olsztynie , już w następny piątek umawiam się na egzamin , troche sie boję bo wydaje mi sie ze to juz jakoś szybko zleciało ... W szkole narazie idzie mi dobrze :) W środę mam urodzinki 18 ste :) Nataszko czemu nie idzie Ci w szkole ? Co złe oceny ? Vanessa ma rację wódka to nie jest żadne rozwiazanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzę i oczom nie wierzę !!! Nie było mnie kilka dni a Nataszka już rozrabia :( Co Ty dziewczyno wyrabiasz?Skąd u Ciebie alkohol??? W ten sposób nie pozbędziesz się swoich problemów,a raczej Ci ich przybędzie. Kochana odstaw tę wódkę i weź się w garść.Masz tu młode diewczyny,które dobrze Ci radzą,więc posłuchaj!!! Nie wydaje Ci się chyba,że wszyscy inni nie mają problemów? Uwierz każdy jakieś ma,bo życie to nie bajka.Zaciśnij zęby i powiedz sobie DAM RADĘ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje!!! Ostatnio u mnie trochę kiepsko z czasem.Prawie wszyscy domownicy złapali przeziębienie.Można powiedzieć,że miałam w domu szpital polowy :) Robiłam,też trochę przetworów na zimę,więc nie było czasu na siedzenie przy klawiaturce :) Blue- Dajesz sobie radę w naszym kochanym Olsztynie? Czy słynne rondo Bema,nie sprawia Ci problemu? Wiesz, wiele osób mówi,że woli zdawać w Ostrołęce,ale są też tacy,którzy mówią o niej źle :( Trzymam kciuki !!! Vanesko-zapisuj się na kurs :)Widzisz jak dobrze idzie Blue :) Lecę już do swoich zajęć.Zaglądajcie tu i dzielcie się swoimi radościami i smutkami.Tych drugich Wam nie życzę!!! Acha!!!Nataszko-dlaczego nie odpowiedziałaś mamie synusia??? Też jestem ciekawa.Odezwij się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daję radę jakoś :) Hmm Rondo Bema niby nie jest trudne , trzeba jedynie patrzeć na znaki i światła one pokierują , tylko ze na razie z tym o tu mnie ciężko :P mam ślepote na znaki :P i troche sie denerwuje jak jade ale instruktor wszystko wyjaśnia . Mialam proste rzeczy do tej pory na tym rondzie np skręt w prawo jazda prosto , następnym razem zawracanie i skręt w lewo to juz trudniejsze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DLA CIEBIE BLUE ******************** ________¤__¤__¤__ ¤ ________▌__▌__▌__▌ _______▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ _______ஜஜஜஜஜஜஜ _______▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ ____▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ____ஜஜஜஜஜஜஜஜஜஜ ____▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ _▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ _ஜஜஜஜஜஜஜஜஜஜஜஜஜ _▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ _███████████████████ ________████████ ________████████ ____███████████████ ╔═══((¯`•»(`•♫♫♫•´)«•´¯))═══╗ *********************** WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
______(¯`.´¯) ____(¯≻ ♥ ≺¯) (¯`.´¯) _____(_.´`._) (¯≻ ♥ ≺¯) __(¯`.´¯)_____(_.´`._) (¯`.´¯) _(¯≻ ♥ ≺¯)_ (¯`.´¯)_(¯≻ ♥ ≺¯) _ (_.´`._)__(¯≻ ♥ ≺¯)_(_.´`._) ____(¯`.´¯)_(_.´`._)_(¯`.´¯) $$$(¯≻ ♥ ≺¯)$$$$$$(¯≻ ♥ ≺¯) $$$$(_.´`._)$$$$$$$$(_.´`._) _$$$$$(¯`.´¯)$$S$$$$$$$$$$$ __$$$(¯≻ ♥ ≺¯)$$$$$$$$$$$ ___$$$(_.´`._)$$$$$$$$$$$ ____$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ _____$$$$$$$$$$$$$$$$$ Słoneczko świeci,ptaszki śpiewają, Prześliczną środę zapowiadają. Więc już od rana uśmiechaj się bo,to urodzin Twoich jest dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama synusia123
Blue:;-) Najlepsze życzonka, dużo zdrówka i słonka, humoru dobrego, życia kolorowego i wielkich wrażeń przy spełnianiu marzeń!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama synusia123
Babciu- a dla Was zdrówka!!!!!!! Dala całej familii!!!!;-) My tez po chorobie...było ciężko,nie z dzieckiem, raczej ze mną.....ale cóz -starość nie radość, juz nie te lata jak sie z mokrą głową na disco leciało,ech:-),trzeba przyjąc z pokorą swój wiek i zacząć zachowywac według niego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×