Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zarazbabcia

od kilku godzin czekam na wnusia

Polecane posty

Ale to jeszcze możesz poprawic , to są tylko propozycje na razie . Do wystawienia ocen jest jeszcze troche czasu . Zapytaj czy mozesz poprawic jakąś klasówkę , zrobic jakąś pracę dodatkową . Ja wiem jak u mnie w szkole było . Biegało sie za nauczycielem aż się wyprosiło jakąś poprawe :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
ona mnie nie przepuści..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Natasza , nie skreślaj się od razu . Nie poddawaj się . Idź i zapytaj czy możesz coś poprawic . Tym bardziej ze jestes juz w 3 klasie to pewnie cie przepuści .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Natasza , nie skreślaj się od razu . Nie poddawaj się . Idź i zapytaj czy możesz coś poprawic . Tym bardziej ze jestes juz w 3 klasie to pewnie cie przepuści .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Natasza , nie skreślaj się od razu . Nie poddawaj się . Idź i zapytaj czy możesz coś poprawic . Tym bardziej ze jestes juz w 3 klasie to pewnie cie przepuści .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blue co tak spamowałaś hehe pewnie net coś nawalił jak mi kiedyś chyba dwa razy tak miałam ,że raz podobnie napisałam,bo nic nie było ,że jest napisane, a tam pisało hehe. Nataszko łaź za nią aż do skutku :)Pokaż ,że Ci zależy :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama emilki
witam was dziewczyny! ostatnio nie wchodze tutaj bo mała mi ząbkuje i zajmuje mi 99% mojego czasu :) Pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
płacze ? boli ją? ja pamietam jak mój brat płakał jak mu zęby wychodziły:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera , znowu nie zdałam ... :P Ale to co do 3 razy sztuka :P Za 3 muszę zdac :P Większośc zdaje za 3 razem :P Może takie podejście coś zmieni :D Bo jak podchodziłam do 2 poprzednich egzaminów to wmawiałam sobie że nie zdam , że po co w ogole tam poszłam ... no i nie zdawałam :P Ale cieszę się i tak , bo przeszłam placyk i wyjechałam na miasto , trochę pojeżdziłam . Byłam nawet na rondzie Bema :P A nie zdałam bo wymusiłam pierwszeństwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
witam .U mnie jeszcze goście i syn dojechal :)czyli jest nas więcej niż podlogi do chodzenia :)ale co tam.....oczywiście jeszcze remont.Blue-dobrze ,że tak podchodzisz do tego .Najważniejsze żebyś zmienila myślenie.Nie myśl ,że po co ja tam ide ,tylko że zdasz,albo ,że zrobisz co jest w twojej mocy .Nie zakladaj z góry ,że będzie żle,bo czasami takie myślenie robi się życzeniowe :PZmykam ,bo maluch nie daje pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama emilki
Natasha 15 - nie płacze ale jest strasznie zmierzła. Ale już ma 2 śliczne ząbki, a jak sie smieje to jest taka kochana jak te dzieciątka z reklamy Bebiko :D Co tam u Was dziewczyny slychac? Za niedlugo święta... sylwester.... macie juz jakies plany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha15
Ja nie mam planów i nie bedzie świąt...u mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
Co taka cisza? Moi goście już wyjechali ,a malutki tak sie wpił w mojego męża ,że trzeba bylo użyć sily ,żeby wsadzić go do fotelika:( Choróbsko mnie zwalilo i leżę cały dzień.Mam nadzieję że szybko przejdzie ,bo szkoda mi życia na taką wegetacje.Dzisiaj u mnie roznosili oplatki świąteczne w kopertach zaadresowanych imieniem i nazwiskiem :)Nataszka, co to znaczy ,że nie będziesz miala świąt?Wczoraj byłam świadkiem wypadku ,gdzie kobieta w moim wieku wbiegla na jezdnię prosto pod samochod.Sila uderzenia byla tak duża ,że leciala jak szmaciana lalka .Dzisiaj już czytalam ,że nie żyje ,niestety.Pierwszy raz widzialam wypadek z tak bliskiej odleglosci :( Uczę się cieszyć każdą chwilą ,bo z natury jestem pesymistką.Zaczynam myśleć powoli o prezentach świątecznych ,bo potem nie będzie już na to czasu.Trzymajcie sie cieplutko i...........gdzie jest reszta dziewczyn?Mam nadzieje ,że są zdrowe ,bo ja zmykam już do łożka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
Bo święta były tylko z mama::( moja babcia przyjechała z Włoch i mnie wyzywa od suk i wogóle...ze nie potrzebie jestem na tym świecie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
szkoda, że ja nie moge tak umrzec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mało tu Was ostatnio bywa :( Ja trochę sobie pochorowałam :( W miedzyczasie byłam z mamą u neurochirurga i synem u audiologa w Olsztynie. U mamy nie ma szans na inne leczenie!Jedynym co może poprawic jej stan jest operacja,której ona bardzo się boi i oczywiście narazie nie wyraziła na nią zgody.Co bedzie dalej, czas pokaże. Syn, kolejną wizytę ma 1 grudnia.Jeździmy z nim już od kilku lat.Zazwyczaj jest to raz na miesiąc,ale kiedy jest pogorszenie tak jak teraz, to częściej.Dłuższa przerwa jest tylko w wakacje,bo przez 2 lub 3 miesiące nie jedziemy. mareas-nie zazdroszczę Ci tego co przeżyłas :( Zdrowiej kobieto,bo nie skończysz tego remontu :) Nataszka jak zwykle smutaska.Dziewczyno-nie Ty jedna masz problemy.Ocknij się i popatarz na życie z tej lepszej strony,zapewniam Cię,że taka istnieje.Możesz chyba ignorować to co mówi babcia,bo powtarza się jak zdarta płyta. Blue-szkoda,ze nie zdałaś,ale super,że zmieniłaś podejście.Tak trzymaj.Niedawno moja dobra znajoma(prawie w moim wieku)ZDAŁA za 5 razem(oczywiście w Olsztynie)Powiedziała sobie,że musi dać radę,no i dała :) Tobie tez się uda :) Mamo emilki-to musi być piękne!!!Widzę to oczami wyobraźni :) Buziaki dla Emilki 👄 Odzywajcie sie dziewczyny,bo smutno tu jakoś :( Uciekam już narazie,bo będzie u nas chodził ksiądz z opłatkiem i lepiej,żeby nie zastał mnie przy komputerze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
babuszka-to u was książ roznosi oplatek?U mnie osoba cywilna rozdaje w kopercie zaadresowanej i nie przyjmuje datkow za to ,ale trzeba wlośzyć pieniądze wlasnie do tej koperty i dać na tace.troche mnie to denerwuje, bo myślę sobie ,że gdzies chyba są notowane te datki, skoro na kopercie dokladne dane są napisane.Powinno być jak dawniej,że każdy dawal ile chcial i nigdzie nie spisywali jaka to suma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama emilki
tak tu sobie wchodze od czasu do czasu i czytam was, troche malo piszecie. Ja tam juz w ogole nie wiem co mam wam tu uwiecznic bo moglabym wam mowic o zupkach i kaszkach ;) Ja tam sie ciesze na święta, to pierwsze swieta razem. Nataszko kiedys bedziesz innaczej na to wszystko patrzec jak bedziesz miala męża, dzieci - będzie fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od ubiegłego roku,tak u nas jest,bo zmienił sie ksiądz.Poprzedni robił własnie tak,ze dawał koperty,tak jak i u Was.Oczywiscie było to wszystko zapisane w jego kartotekach.Tamte czasy "co łaska"już odeszły,teraz jest raczej-co łaska,ale nie mniej niż.... Ten ,nasz obecny, chyba nie zapisuje,bo nie ma ani kopert,ani żadnej listy :) Był u mnie jakiąś godzinę temu.Dałam mu 10 zeta :)Myślę,że dosyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama emilki-możesz pisac nawet o kaszkach :) Jak widzisz piszemy o wszystkim i niczym...:D i to jest fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja krążę po stronach internetu,czas leci a obiad w lesie :D Spadam,bo się nie wyrobię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was , ah jednak sie podziębiłam , a mówiliśmy, ze odprone jesteśmy hehe :) Co u was , u mnie to sprawdziany w szkole ciągle :)Jam tam Babuszko Mateuszek i reszta pociech ?:):*.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam dzisiaj próbną maturę z polaka , jutro matma , czwartek angielski , piatek wybrany przedmiot , ja pisze biologię . Siedze i szukam odpowiedzi do tej matury z polskiego ale cos nie mogę znaleźc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
U mnie dziś był wypadek mój kolega jest w bardzo ciężkim stanie...!! a jego siostra nie żyje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie weszłam na pocztę :) i zobaczyłam zdjęcie Mateuszka :) JEST TAKI SŁODZIUTKI !!!!!!!!!! Jakie ma piękne oczkaaaaaa ojej !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanesko-jesteś już zdrowa? Moje wnusiaki na szczęście są zdrowe.Ten średni zaczyna mówic,choć straszny leń do tego.Coś co mnie rozśmiesza,to kiedy mnie woła,czyli baaaaaaaa :) Brzmi to tak fajnie,ze zaraz muszę go wycałować :D Najstarszy jest ostatnio,bardzo zafascynowany dinozaurami.Wycina sobie je z gazet i każdego ma zamiar sobie kupić.Wczoraj powiedział księdzu,że musi jechac po dinozaura "z dwoma głowami" :) Mateuszek jest słodziutki.Strasznie lubi ze mną "gadać".Był u mnie w niedzielę i poniedziałek,to sobie "pogadaliśmy" :D Blue-trzymam kciuki !!!Dwie z moich córek,tez zdawały biologię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nataszka- :( To bardzo przykre ,kiedy odchodzą młodzi ludzie. Miejmy nadzieję,że Twój kolega wyjdzie z tego. Tydzień temu mój syn miał próbne egzaminy a Ty pisałaś? Mareas-wyzdrowiałaś już?Wyrobisz sie z remontem do świąt? Wiecie co-mnie nawet nie chce się myśleć o świętach.Jakoś nie dociera do mnie,że to już tak niewiele czasu zostało i pewnie jak zwykle, na ostatnią chwilę ,będę biegała jak kot z pęcherzem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×