Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zarazbabcia

od kilku godzin czekam na wnusia

Polecane posty

Hej Vaneska!!!:) OKi,oki-nie ma co panikować.Ponoc tylko bardzo wrażliwi ludzie tak mają:) Widzicie-nie tylko my mamy problem z łazienką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
Niestety ,sama się przekonalam ,że są toksyczni ludzie . Nataszka...musisz siebie polubić :)docenić:) i poprostu pokochać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
siebie mam pokochać?? da się tak?? Mój tata nie ma gustu chyba.. bo takie jasne zrobił łazienki:/ a jak światlo się wieczorem oświeci to poprostu masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
Dlaczego??? zrobił takie kremowe kafelki, że masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasha 15
Miłych zakupów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
Nataszka ,a ja wlasnie mam glazurę trawentyt czyli jasny beż z takimi zaciągami jak marmur,a mialam czarne w złoto-czerwone male łezki .Każy jak przychodzil to robił oczy ,że czarna.Piękna byla,zwłaszcza,że miala ukryte szuflady zabudowane tymi plytkami i nikt nawet nie wiedział ,że tam są :)Niestety pralka mi wysiadla i musialam rozbijać ściany żeby dodać nowe rury.Szkoda mi ,bo fajna byla z bialymi dodatkami i bialą podłogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
ja wcześniej miałam taką ładną różowawą...ale tacie sie nudziło ...wiec zrobil remont:/ i zrobił takie wielke lustro..które pewnie stluke, bo mam tendencje do tluczenia luster

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
Duże lustro jest fajne ,a ty niemyśl że zbijesz,bo wykraczesz :) Koniec tego leniuchowania,idę coś posprzątać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze przyleciałam na chwilę,bo małżonek odpoczywa. Chciałam tylko dopowiedzieć,że Ty Nataszko dla nas- jesteś ważna . Jeśli zajmujemy, choć troszeczkę miejsca, w Twoim życiu,to proszę nie ignoruj naszych wypowiedzi.Weź je sobie głęboko do serca,bo są szczere,pełne troski i zainteresowania.To coś zupełnie innego od zwykłej ciekawości. Ja osobiscie jestem bardzo zadowolona z tego,że mogę z kims podzielić się swoimi radościami,smutkami i zwykłymi sprawami dnia codziennego.Chociażby takimi jak np.remont łazienki :) Blue-Proszę,kiedy otrząśniesz się trochę z tej strasznej tragedii,która spotkała Twoją rodzinę-WRÓĆ DO NAS! Mama synusia,też dawno się nie odzywała:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasha 15
dziękuję:) a mam pytanie znacie jakieś domki wypoczynkowe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh ... jakoś nie mogę tutaj jednak nie zaglądac ... tyle sie naczytałam o tych Waszych remontach , ja też niedawno miałam remont pokoju tzn malowanie ścian itp .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciągle dochodzą nowe problemy , teraz okazało sie ze mój drugi kuzyn jest poważnie chory , ale nie wiem dokładnie o co tam chodzi ... Idę robic testy ... potem jeszcze jade poduczyc sie troche parkowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja chyba jestem wrażliwa :) Ale silną wole mam hehe :) A skoro o łazienkach to ja mam zielona jasne kafle i z 4 kafli ,aż poszłam zobaczyć jest taki rysunek jakby jakiś domek hmm coś w podobnie starych basenów takie kolumny termy chyba jakby wejście do tego i rośliny ,a po drugiej stronie jak mam obudowany brodzik to do tego jest mozaika taka z małych kwadratowych podłużnych kafeleczek tak stopniowo w górę :)Ostatnio jakoś właśnie zwróciło to moja uwagę , ja w ogóle chciałam być projektantem wnętrz :):) . Blue wracaj do nas Kochana:*Widzę ,że Nataszka już prawię dobrze aż miło czytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam brzydkie kafelki w łaziece ;/ czarno srebrne ;/ mam duzo luster , mamie sie kiedys zachciało czarnych kafelek a jak juz zobaczyła efekt to nie była taka zadowolona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
vanessska-ja chyba sobie wyobrażam jak wygląda ten domek,kolumny termy i muszę przyznać ,że takie coś wlasnie chcialam.Chcialam ,ale nie moge mieć bo .. i bo ..i bo..a przede wszystkim ,bo za mala lazienka i te kolumny będą za ciężko wyglądaly.Pięknie to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
Nie chce robić lazienki wg panującej obecnie mody ,tylko klasycznie .Moda za kilka lat się zmieni ,a ja już nie mam zamiaru zmieniać glazury.Teraz są przecudne dekory ,aranżacje też wymyślne,ale ceny kosmiczne i na zamowienie.Chcialam z naturalnego kamienia i w ostatniej chcwili przed zakupem weszlam na forum i poczytalam jak ciężkie są w utrzymaniu,jakie inpregnaty i inne takie ,więc zrezygnowalam.Trzeba sobie ulatwiać życie ,a nie odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
Mi się łazienki w domu nie podobaja ale za to kuchnie tata zrobil extra..namiot w niej można postawic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
....z nerwow jem i jem :P i kurcze przytylam ostro.Od jutra mniej jem:) Kuchnie mam na szczęście dużą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
Ja tez mam dużą kuchnie...najwieksze pomieszczenie w domu... A niech się pani nie przejmuje ja tez gruba jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
Mnie gubią słodkości :)Często piekę ciasta i prawie sama zjadam :)a jak wejdę na strone -Wielkie żarcie-to nie moge się powstrzymać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama emilki
cześć, czy mogę sie przyłączyć? Jestem 21letnią mamą 7 miesięcznej Emilki. Siedząc sama w domu godzinami juz powoli zaczynam wariować a znalezienie dobrego forum prowadzonego w dobrej atmosferze graniczy z cudem. I tak sobie siedze na tym komputerze skacząc po stronkach a to na n-k a to onet potem kafeteria, oczywiscie oprocz pilnowania słodkiej córeczki, sprzatania i gotowania. Powiem wam szczerze że nie przeczytałam wszystkich stron tego tematu bo mi sie zwyczajnie nie chce ale po przeczytaniu ostatnich 5 stron wydajecie mi się dobrą i zgraną paczką. To by było na tyle z mojego przedstawienia sie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
a ja moge sie pochwalic..Mojego taty hobby to cukiernictwo:):) dużo piecze..torty lubi robic..ale to same kalorie..i nie jem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
Hej:) tutaj kazdy może sie przyłączyc:) miło, ze chce pani z nami gadac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama emilki
tylko nie pani - błagam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
no spoko:) tylko, ze ja mam 15 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama emilki
ja nie wiele więcej - 21 :) 40 jeszcze nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×