Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martucha.3

Szukam mam znudzonych codziennoscia!

Polecane posty

Gość iskierka2411
ja jestem :) mój Dominik już śpi ja popijam sobie hebratkę i buszuje po necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! wszystkie śpicie?? Ja się baaardzo wyspałam. Mały spał od 20 do teraz. Ale za to zaraz się zacznie ganianina. Uczy się wstawać, nieźle mu idzie bo wstaje dosłownie po wszystkim ale jeszcze nie opanował upadania.... Zjadą mi się jutro goście bo mąz ma urodziny. Już dzisiaj jeden przyjeżdza i zabawi kilka dni więc będę kilkudniowo odcięta od świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale jestem wsciekła az sobie papierosa zapalę . przyniusł mi goniec garnki które zamówiłam na allegoro otwieram karton a tam pokrywka z ułamanym uchwytem lezy . jak myslicie moge ubiegac sie o wymiane towaru ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilka- dzięki:) iskierka- ja bym walczyła. Kiedyś się tak szarpałam z lodówką bo miała wgniecione drzwi. Mój błąd bo nie odpakowałam przy kurierze. Lodówki w prawdzie nie wymienili ale dostałam 150zl rabatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iskierka próbuj czasem można się dogadać ze sprzedawcą a jak nie to negatywny komentarz wstawisz dziś ja idę buszować po sklepach muszę jakieś ciuchy chłopaką kupić jednemu i drugiemu spodnie by się przydały no i może sobie coś kupię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ja tez mam gosci wczoraj babcia z dziadkiem przyjechali do wnusi :) Takze przez najblizsze dwa dni bede tylko z doskoku albo wieczorami :) Kurde cos tu u wszystkich najblizszy czas zapowiada sie imprezowo :) Emilcia zycze udanych zakupow :) Daj znac co kupilas :) Iskierka zawsze mozesz zlozyc reklamacje masz na to 7 dni. Tylko wiesz z ta reklamacja to jest tak ze jak ci sie nie spieszy to ok,bo on maja czas 30 dni na rozpatrzenie. W przypadku jesli chcesz zwrocic a kupowalas od firmy a nie od osoby prywatnej to tobie jako klientowi przysługuje 10 dni na zwrot,bez podania przyczyny. Ale to tylko wtedy jesli to jest legalna firma. Bo jesli to jest osoba prywatna no to klops :( Oni na allegro rządza sie swoimi prawami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jest też taka zasada ze towar należy rozpakowywać przy kurierze. Jeśli tego nie zrobimy firma często jest zabezpieczona "drobnym druczkiem" że nie ponosi odpowiedzialności. Tj.przy odbiorze podpisuje się że towar jest sprawdzony. Wtedy to tylko dobra wola firmy czy uzna reklamację czy nie. Wiem bo się szarpałąm z tą lodówką. Dzwoniłam nawet do biura obsługi konsumenta i oni powiedzieli mi dokładnie to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ale jest jedna zasada za niezgodność odpowiada przed nami zawsze osoba, z którą zawarliśmy umowę kupna-sprzedaży. Poza tym sprzedawca nie może się zwolnić z odpowiedzialności, bo to jest niedopuszczalne w umowach z udziałem konsumentów. A jeszcze tez istniej gwarancja jakosci i z tego najczesciej ludzie kozystaja. Uwierz mi klucz przez tyle lat prowadzilam sklep ze chcialam czy nie chcialam musialam to miec w jednym paluszku :) . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już się dogadałam po prostu przyśle mi ten facet drugą przykrywkę . wiecie jakoś tak wcale nie był zdziwiony żę dzwonie z reklamacją na wszystko się zgadzał co zaproponowałam tak jakos bezstresowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierka- to dobrze,że tak się Twój zakup zakończył:) No ja już upichciłam 2 placki: cappucino i drugi taki z delicjami:):) Teraz robię tort - zostało wylać galaretkę. Wreszcie, bo placki to najgorsza robota przy dzieciach. Jutro biorę się za sałatki i zrobię też galaretę... Moi chłopcy śpią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój Domis też spi . padł jak mucha . zmęczył się tym lataniem po mieście . wracałam obładowana zakupami jak słonica jeszcze teraz kwiatka przesadzałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już wróciłam z zakupów kupiłam praktycznie same spodnie :) małemu sztruksy i bluzeczke, dużemu dżinsy i sobie dwie pary dżinsów jedne jasne drugie ciemne jakoś nie mogłam się zdecydować :) iskierka fajnie że udało cisię dogadać ze sprzedawcą :) martucha twoi rodzice przyjechali czy męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilcia moj maz juz nie ma rodzicow :( Mama zamarla jak byl w wojsku (nie zdazylam poznac) a tesciu zmarl w zeszlym roku,ale byl najlepszym tesciem na swiecie! Takze mojej corci pozostali tylko dziadkowie z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jaki macie stosunek do swoich tesciów . moja mnie wprost nienawidzi ja ją zresztą też . na slucie zaznaczyła mi że nie życzy sobie bym mówiła do niej mamo tylko panie . z tesciem nie potrafie się porozumieć bo jest włochem a ja włoskiego nie znam ,teściowa mieszka we włoszech i widziałam ją 4 razy w zyciu a do mojego synka na przywitanie powiedziała " zobacz co ci ciocia przywiozła ty moja cipeczko " powiedziała że ona nie chce żeby Dominik mówił do niej babciu tylko zeby mówił do niej po imieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martucha przykro mi nie wiedziałąm :( mój mąż ma tylko mamę tata zmarł jak miał 19 lat tak więc też nie zdążyłam poznać teścia. iskierka to super masz teściową dobrze że mieszka tak daleko :) moja teściowa jest taka w miarę ujdzie czasem nawet bardzo fajnie nam się gada ale też były z nią przeboje ale jest coraz lepiej pokazałam już że mam swoje zdanie i nie może mi się wtrącać tak więc teraz jest ok można powiedzieć że wychowałam sobie teściową :) ale jakoś ciężko mi mówić do niej mamo w końcu mame ma się jedną staram się mówić do niej bezosobowo :) raz tylko powiedziałam do niej mamo bo akurat nie dało się inaczej ale ciężko mi to przez gardło przeszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle moja teściow apróbuje się we wszystko wtracać i wychowywać mi dziecko przez telefon . twierdzi że jestem młoda i powinnam się słuchac starszych . z jednej strony ma racje bo wychowała 2 dzieci i ma wieksze doswiadczenie niż ja ale bez przesady tak zmieniajac temat to ja nie mam obojga rodziców zgineli jak miałam 6 lat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde przykro mi Iskierka :( Jestes silna dziewczyna!!! A mozna zapytac gdzie sie wychowywalas? Jesli oczywiscie nie chcesz to nie odpowiadaj zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iskierka przykro mi :( teściowa nie powinna się wtrącać do wychowywania może ci udzielić rad no ale to twoje dziecko i ty decydujesz. Ja mam ten problem właśnie ze swoimi rodzicami oni mi się wtrącają w wychowywanie dzieci właśnie jestem z nimi o to pokłócona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na początku wychowywała mnie i mojego starszego brata babcia nikt z rodziny nie chciał nas wziac do siebie , niestety babcia nie dawała sobie rady z tym wszystkim i tak ja i brat trafilismy do domu dziecka ja miałam 8 lat a brat 11 . kiedy łukasz skończy 18 lat znalazł sobie prace i mieszkanie i zabrał mnie do siebie i został moim opiekunem prawnym . wszystko potoczyło się potem szybko ja wyszłam w wieku 18 lat za maz brat wyjechał za granice tam sie ozenił i ma dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To swoje pewnie w zyciu przeszlas. Tutaj sprawdza sie to o czym zawsze mowie ze nie wiek czlowieka swiadczy o jego przezyciach. Czesto bywa tak ze mloda osoba wiecej w zyciu przeszla niz ta starsza ktora prawi morały. A le z bratem masz dobry kontakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×