Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martucha.3

Szukam mam znudzonych codziennoscia!

Polecane posty

hej kobitki czy wy talko rano i wieczorem jesteście.ja siedzę i spijam kawke ,i nie wiem co robić julia ,sonia i ich kuzynka agata właśnie wpadły na genialny pomysł i poszły się kompać hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anialubon miałaś się wpisać do tabelki no i zdjęcia swoje przesłać ja wysłałam ci swoje :) no ja jestem tutaj tylko rano i wieczorkiem pogoda jest ładna więc korzystam i jak najwięcej siedzę z dziećmi na dworzu zawsze po śniadaniu wychodzę potem wracamy na obiadek i po obiadku znowu idziemy na spacerek :) martucha jak twój kręgosłup mniej boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilcia dzieki o wiele mniej!!! Klucz od strychu wysłałam swoje zdjecia. Emilcia ale masz racje same laski na naszym forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nie wiem czy przeoczylam ale czytam i czytam i nie widze. Skąd Anialubon jest? Pytam z ciekawosci bo jak mamy wyposrodkowac nasze spotkanie to trzeba wiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo halo dziewczyny jestescie? :) Iskierka zaraz bedzie pisalam do niej na GG,wlasnie robi sobie kanapki to poprosiłam zeby dla nas tez zrobila! :) :) :) Kurde zapomnialam tylko zapytac z czym....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM :) kanapeczki to z papryką więc nie wiem czy będą się cieszyły braniem bo z tego co się orietuje wy wszystkie mięsożerne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super że już ci lepiej :) no martucha telefon jest super mogę prowadzić video rozmowy :) tylko nie mam z kim :( zamawiałyście dziewczyny z allegro ubrania japan style?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie nie nie iskierka ja twoich kanapek nie zjem ja wolę na kolacje parówki z serem i boczkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierka tak nagadałas o tych kanapeczkach ze ja tez sobie zrobilam tylko ze z poledwicą sopocką :) Emilcia ja nawet sprzedawalam japan style! :) A co chcesz zapytac czy kicz czy fajne? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierka mialam te bluzki u siebie w sklepie! :) Ogolnie fajne(pomijając ze pare sztuk wysłali z felerem) Jak to chinczycy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilcia ogolnie w gatunku nie jest tak tragicznie. Bywaja naprawde super rzeczy. Ogolnie do kitu maja wszystkie sukienki wykonane albo z badziewiarskiej podszewki (dokladnie!) albo z jakiejs szmaty. Fajne mają bluzki i sweterki :) Aha i czasem nie kupujcie od nich plaszczy albo kurtek najgorszy badziew!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak inne ubrania ale ja nie polecam ogólnie akurat tej bluzki . szczerze to tylko na obrazku wyglada ładnie a tak to troche mi przypomina szmate dopodłogi . jak ja załozyłam i poszłam w niej w niedzielę do kolezanki to zapytała się mnie w jakim sklepie z ciuchami uzywanymi ja kupiłam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna ta bluzka iskierki tylko ja nie mogę nosić takich pod szyję mam okrągłą buzię i wyglądam jakbym szyi nie miała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilcia Gdybys chciała a cos fajnego upatrzysz wyslij linka moze akurat mialam to w sklepie to ci powiem czy warto. Ogolnie na allegro wiekszosc rzeczy fajnych i dobrych gatunkowo jesli chodzi o odziez damską to jest z niemiec z hurtowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierka bo to jest tak.... Wiekszosc sprzedawcow na allegro kopiuje te rzeczy oryginalne z chin i szyje na wzor z materiału w najgorszym gatunku.(wiadomo tanio wyjdzie) Te ktore pochodza bezposrednio od producenta z chin nie sa tragiczne ale tak jak pisalam wczesniej nie wszystko! Ja zamawialam z honkongu od producenta! Tyle ze bardzo dlugo szlo bo zalicza cło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilcia ja mam w domu! :) Wyglada identycznie jak na zdjeciu tylko jest z cienkiej bawełny Był okres ze one schodziły jak swierze buleczki jeszcze były z nich inne kolory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak! Tylko ja chcesz luzniejszą to wez sobie o rozmiar wiekszą. Bo chinczycy maja to do siebie ze u nich M to jak u nas S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×