Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martucha.3

Szukam mam znudzonych codziennoscia!

Polecane posty

hej ja tylko na chwilkę bo mam w tyn tyg weekend pracujący tz sobota i niedziela od 10do 21 buuu więc za dużo mnie nie ma na kompie:).dziękuję za przyjecie do grona .co do roczku to moja sonia chwyciła kieliszek i ksiazeczke ,za nic nie chciała zabrać forsy hehehe. a poprosze o przepis na zupe z kurek bo chyba mam apetyt na coś takiego apetyt pozdrawiam i milego dnia zyczę dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki coś pusto tu się zrobiło mam nadzieję że to tylko chwilowe i powodem jest ładna pogoda :) urodzinki miałam fajniutkie mała kameralna imprezka :) od mężusia dostałam jeszcze nową komórkę :) a tak w ogóle to jestem padnięta zaraz idę spać mały dał mi popalić w nocy obudził się o 24 i niespał do 3 ale chyba kolejne żeby mu idą rękę wkłada do buzi aż po łokieć :) smoczka nie ssie tylko gryzie już nie mogę się doczekać kiedy mu już te wszystkie zęby wyjdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej emilci fajnie rze imprezka udana,teżtak właśnie zagladalam i widzę że nikogo nie było przez cały dzień.ja teraz czekam na kiełbaskę z grilka piweczko do tego i filmik fajny BIAŁA MASAJKA wypożyczyłam bo własnie skończyłam czytać książki biała masajka 3 części a teraz zobaczę jak film jest zrobiony,swoją drogą zjeb.....st książka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania dopisz się do naszej tabelki :) a i my z dziewczynami wymieniałyśmy się zdjęciami prześlesz nam swoje foto? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom cholernie ciężko . Rafał wraca w połowie września czyli juz blizej jak dalej . ale teraz kiedy sa wakacje jest jeszcze gorzej bo jak była zima to musiałam siedzieć w domu a tak to nigdzie ruszyć się nie moge , nie mam kolezanek bo się niedawno przeprowadziłam ( 3 miesiace temu ) nowe miasto inni ludzie masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma go praktycznie odkąd urodziła bo przed misją miał szkolenia i wyjezdzał na miesiąc na drugi koniec polski widywalismy się tylko w weekend i to nie każdy , na dobre wyjechał pod koniec marca w czerwcu przyleciał na tydzień tylko i nie ma go do tej pory . tak to jest jego piwerwsza misja . dostał wybór w pracu albo jedziesz pan pod koniec marca do kosova albo na jesień do afganistanu . z dwojga złego kazałam mu jechac do kosova bo to misja pokojowa . kiedy mąż powiedział w pracy że nie chce jechać to mu powiedzieli żeby sobie innej roboty szukał bo jako żołnierz nie bedzie miał przyszłosci w wojsku . taka jest brutalna prawda o wojsku wcale nie jest tak jak reklamują w tv " zawód żołnierz - wstąp do najlepszych " teraz podobno likwidują jednostkę w której pracuje Rafał więc chyba znowu czeka nas przeprowadzka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja tylko na sekundkę... imprezka się nam bardzo udała:) Postaram się Wam przesłać zdjęcia. Tylko jeszcze nie mam ich na kompie.. Chłopcy mi już śpią:) pozdrawiam Was !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczęście już niedługo wraca tak więc rodzinka będzie w komplecie :) żołnierze po takiej misji dostają dość długi urlop wiem bo kolega jeździł do iraku tak więc nacieszycie się sobą :) malinka fajnie że imprezka się udała czekam na foto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczyny ja już po śniadanku teraz sprzątanie i obiadek szybko przygotuję żebym mogła spokojnie gdzieś wyjść.miałam jechać z kumpelą do stajni i z dzieciakami ale chyba mnie wystawiła bo nie odbiera tel odemnie od wczoraj buuuuu.i znowu będę znudzona codziennością hehehe. gdzie jest ta wasza tabelka dziewczyny i fotkę gdzie przesłać na jakiegoś meila hmmmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! Marny miałąm weekend, marnie zaczął mi się dzień. Goście mnie wymęczyli, pokłóciłąm się z moją mamą, w domu mam pobojowisko a dziecko dalej zawzięcie uczy się chodzić i nie mam chwili wytchnienia. a jeszcze dzisiaj miałam iśc na badania i dziecka nawet nie miałąm komu podrzucić. I w ogóle jakoś tak mi się nic nie klei. Smutno tak.... Ja też Wam nie przesyłąłam zdjęć. Jak któraś ma chęc niech się ze mną podzieli: kluczstrychowy@vp.pl. Chętnie coś odeślę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) ania lubon tabelka jest na końcu 8 strony. Fotkę mi prześlij na maila emila79@gmail.com dziewczyny z pewnością podadzą ci swoje maile :) klucz od strychu zobaczysz jutro będzie lepiej każdy ma czasem takie dni głowa do góry :) a ja dziś nie mogłam zasnąć udało mi się dopiero o 3.30 ciągle się kreciłam wstawałam szłam na telewizje kładłam się z powrotem masakra jakaś bezsenność mnie dopadła. Poprzednią noc mały mi dał popalić a tą miałam zawaloną z jakiś niewiadomych przyczyn :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam zdjęcia. teraz mały spi to biorę się za ogarnianie tego mojego mieszkania...Muszę zdąrzyć przed wyjściem z domu bo wieczorem znajoma na chwilę wpadnie i wstyd ją w to wpuszczać. a na 15 mamy umówionego neurologa. niby wizyta tylko kontrolna ale jakoś się denerwuję zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!! Ja tez chce zdjecia! :) Podaje email parisparis1@onet.eu Oczywiscie tez wam powysyłam :) Kurde a ja dzisiaj połamana. Jak byłam w ciąży kręgosłup mi szczelił i 6 dni byłam unieruchomiona w szpitalu koszmar...! I wczoraj wróciło :( Tyle dobrego ze tym razem moge sie ruszac ale boli jak diabli! Jutro na 19:00 mam wizyte u mojego lekarza. A tak poza tym to wszystko oki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alonuszka i klucz od strychu! Zdjecia powysyłam wam wieczorkiem bo teraz tak mnie boli ze musze cały czas lezec podeszlam tylko na chwilke do komputera zeby sie z Wami przywitac! :) Emilcia jak tam samopoczucie z trzydziestką na karku? :P :) Fajnie dziewczyny ze jestescie juz sie tak do Was przyzwyczaiłam ze naprawde musimy wrzesien/pazdziernik zorganizowac to nasze spotkanie! :) Pa pa do wieczorka! (mam nadzieje ze juz ustąpi i bede mogła z wami popisac) Dziewczyny czekam na zdjecia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klucz od strychu dostałam zdjęcia :) kurcze naprawdę same szuper dziewczyny mamy na naszym topiku :) martucha nie przypominaj mi które to urodziny ustalmy lepiej że były to 18 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż ma dyskopatię być może będzie miał na to operację bierze leki przeciwzapalne i od września zaczyna rehabilitację więc mam nadzieję że uda się uniknąć operacji. A ty leczysz to jakoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilcia zeby było smieszniej to ja tez od wrzesnia zaczynam rehabilitacje! :) Wlasnie jutro bede ustalac z lekarzem dokladnie :) A do tej pory dostawałam leki przecizapalne podobnie jak twoj maż. Wyglada na to ze to chyba taki standard w leczeniu kregosłupa :) U mnie jeszcze dochodza problemy z głową od wiązadeł i ucisk na nerw... Duzo by pisac a ja nie lubie rozpisywac sie ani rozmawiac o swoich dolegliwosciach. Ale posypalam sie po porodzie jak sprochniała deska :) :P Ok koniec o moich dolegliwosciach nie bede ci zamulac! :) Ide sie troche porozciągac bede wieczorkiem. Pa pa do wieczorka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej emilcia dzięki za fotki śliczne te twoje dzieciaczki. Suchajcie a może latwiej będzie jak zalożymy wspulnego meila takiego do naszej kafeterii i tam wszystkie będziemy wysyłać fotki.każda będzie znała nasze tajne hasło i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×