Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martucha.3

Szukam mam znudzonych codziennoscia!

Polecane posty

Nie! Te bluzy sa akurat ok:) Tylko jeszcze raz ci pisze ze one nie są grube. Takze jak bys chciała sie nią ogrzac w mrozy to nic z tego nie bedzie :) :) :) One sa idealne na jesien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak uda ci sie kupic oryginalną nie szyta na wzór (bo wiesz oni zdjecia to sobie kopiuja) to jeszcze do niej powinien byc dołaczony taki wisiorek. To chinczyk daje jako taki dodatek :) Tylko wiesz sa sprzedawcy co wyciagaja te dodatki i sprzedaja osobno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem musiałam małego uspać . u mnie w miescie jest w ogóle sklep z rzeczami z hin tzw. "chińczyk" czasami mozna tam dostać naprawdę fajne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na allegro jest trzech chinczykow oni wysyłają bezposrednio z chin albo tajlandi (to jest ten sam towar) Tylko tam czekasz do 14 dni na paczke. I nie wiem czy akurat maja teraz te bluzy na stanie. A jak zamawisz zawsze za pobraniem czy wplata? Bo u nich jest tylko wpłata. Wiadomo z chin nie ma pobrania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo oni maja fajne rzeczy tylko czesto jest tak z nimi ze musisz sie kilka razy sparzyc zeby w koncu kupic cos fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak podobają sie wam spódnice z podniesionym stanem czy jakos tak :) chodzi mi o spódnice króra kończy sie prawie pod piersiami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierka świetne są! Tylko do nich trzeba miec wciecie w talii jak osa :) Wiec ja narazie sobie odpuszcze bo do osy to mi jeszcze troche po porodzie pozostało. Ja mam spodnie z wysokim stanem,kupiłam i chyba tylko raz ubrałam bo stwierdzilam ze musze jeszcze z trzy kilo zgubic do nich! Ale ogolnie sa super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co najwazniejsze tego fasonu nie moga nosic niskie osoby ta projektantka co je wymysliła(Beneti czy jakos tak) to zrobiła to nawet z myśla o wysokich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martucha a wiesz jak nazywają się ci sprzedawcy? bo tych bluz widziałam kilka na allegro to bym ich poszukała. mi spódnice i spodnie z podwyższonym stanem też się bardzo podobają ale niestety nie na moją figurę :( ja to jestem skazana na tuniki idealnie maskują wszelkie niedoskonałości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierka ale jak bedziesz w sklepie to sobie zobacz przymiezyc nie zaszkodzi :) Wiesz ten fason strasznie skraca dlatego jest dla wysokich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja muszę się wam pochwalic że mimo iż w ciąży przytyłam prawie 30 kg figure mam lepszą niz przed ciążą . szubko wszystko zbubiłam i mieszcze sie w rozmiarze 27 :)tylko rozstępy zostały :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilcia zaraz wejde na allegro to ci znajde tych sprzedawców i wkleje linka Dziewczyny a ile macie tak wogóle wzrostu i jaki nosicie rozmiar. Ja 174 cm a rozmiar to 38 góra A dół 40 ze wzgledu na długosc nogawki 38 wszystkie są za krotkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się wydaje że iskierka ładnie by wyglądała w tych ciuchach z podwyższonym stanem jest bardzo szczupła butki na obcasie i super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznam sie wam żę nie umiem chodzic w butach na obcasie poruszam sie w nich jak kaczka tak sztucznie . ja się cały swój slub męczyłam na tych szpilkach . najwygodniejsze sa adidaski ale nie zawsze mozna je załozyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tak 164 wzrostu. dół noszę tak przeważnie 40 góra to już różnie bywa że 38 a i 42 mam duże piersi i bywa że mam problem z bluzkami. w pierwszej ciąży przytyłam 25 kg i też bardzo szybko zgubiłam a nawet byłam szczuplejsza niż przed ciążą w drugiej natomiast przytyłam 10 kg i za cholere nie mogę zgubić chociaż muszę przyznać że nie specjalnie się staram bo uwielbiam jeść i nie jestem w stanie odmówić sobie dobrego jedzonka :) myślałam tylko że jakoś tak samo zejdzie jak po pierwszej ciąży tym bardziej że w drugiej nie dużo przytyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przed Oliwką smigalam tylko na wysokim obcasie ale odkąd urodziłam to smigam tylko w balerinkach ewentualnie w jakis super bajeranckich mokasynkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilcia boze co ja bym dała za duze piersi :) Ja na szczescie po ciąży nie mam kompletnie rozstepow ale mam cos gorszego masakryczne flaki zamiast ładnych piersi! :) Takze staniki podnoszące biust nie wspomne o wkladkach z silikonu to norma :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak samo martucha zanim zaszłam w ciążę to tylko obcasy dziwiłam się jak w ogóle można chodzić na płaskich a teraz na codzien sama biegam w balerinach a latem w japonkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zreszta Emilka zrobmy tak. Jak bedziesz chciała mojej rady to pytaj :) Bo nie chce zebys pomyslała sobie ze sie wymadrzam albo udaje znawce nad znawcow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×