Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martucha.3

Szukam mam znudzonych codziennoscia!

Polecane posty

martucha nie pozdrowiłam jeszcze bo już wczoraj nie doczytałam tego ale dziś jak tylko wróci do domku to go pozdrowię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na tenat urodzin to jeszcze nie mam doswiadczenia mój synek mie ma jeszcze roczku . ale jak kończył 6 miesięcy to pojechałam z nim na basen i do takiego rezerwatu zwierząt . ale miał radoche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Oliwka ma urodziny w całkiem dupnym okresie tzn zaraz po sylwestrze dokladnie 2 stycznia. Wiec w sklepach pustki a tort zamowic to juz wogóle masakryczny wyczyn! :) W zeszłym roku musiałam zrobic sama a ze nie jestem w tym najlepsza to moj tort rozleciał sie po godzinie! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to martucha wszystko jasne dlaczego jesteśmy takie podobne do siebie ja też jestem lew :) kiedy masz urodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jetem skorpion. mówią napodlejszy ze znaków...:) a syn mój z grudnia, choć też miał być styczniowy:)więc w jakiś sposób się z Wami integruję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilcia no nie wierze!!! :) Ja 27 lipca miałam :) Rzeczywiscie to juz wszystko wyjasnia! :) A tez opis Lwa pasuje do ciebie jak ulał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż za pytanie :) może jedno do końca tak nie bardzo lwy są bardzo przebojowe itp a ja jesteś nieśmiała ale to też do czasu jak już poznam dobrze nowe środowisko to nieśmiałość odchodzi :) podobno powiedzenie cicha woda brzegi rwie pasuje do mnie idealnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas rano lało a teraz wyszło słoneczko:) Ok dziewczyny ide wstawic jakis obiad potem musze sie przyszykowac do lekrza. Bede wieczorkiem jak wroce. Pa!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilcia jak tam okna błyszczą już? :) A ja jestem teraz w zawieszeniu:) Do lekarza mam dopiero na 19:00 umylam sobie wloski ułozylam i czekam....:) Nie lubie byc gdzies umowiona na taką godzine jak juz to wole na rano i szybko miec z głowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierka zawsze jak chodzisz prywatnie to masz wyznaczoną godzine w koncu miedzy innymi za to płacisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dopiero znalazłam ten temat,tez jestem już troszkie znudzona,a mój maluch ma dopiero 10 miesięcy, nie narzekam na to że się nim zajmuje cały dzień tylko na to że ciągle jest tak samo, a kiedyś było inaczej,wkradła mi się rutyna i tyle,ale widzę że nie jestem sama z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierka panstwowo to ja nie pamietam kiedy bylam. I to nie ze mam za duzo pieniedzy tylko podejscie do pacjenta jak idziesz prywatnie jest tak inne od tych co siedzą panstwowo jak za kare ze naprawde czujesz ta roznice na kazdym kroku. Poza tym wiesz prywatnie lekarz zna twoja chorobe od podszewki i skupia sie na konkretnym pacjencie a panstwowo.... zresztą co ja bede sie rozpisywac kazdy wie jak to jest z naszą służbą zdrowia:") Najlepiej to wogole nie chorowac i nie chodzic po lekarzach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodzę tylko państwowo na szczepienia z małym i po wypisanie recepty na ketanol a tak to lecze sie prywatnie . a wiesz dziwie się że masz na 19 do lekarza w moim mieście lekarze prywatnie przyjmuję tylko do 18 . ale jak to się mówi co wiocha to wiocha inne obyczaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze miałam na wczesniejszą godzine. A dzisiaj ide z marszu to znaczy zgodzila sie mnie przyjac wyjątkowo w dzien ktory normalnie nie przyjmuje. Akurat ta lekarka jest naprawde w porzadku nigdy nie robi z niczym problemu wie ze mam male dziecko i ze maz pracuje na zmiany dlatego teraz poszla mi na reke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×