Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

EMAMCIA____ Ciebie też wywołuję !!!!!! mnie nic nie boli, mam bezkrwawy okres a ... wszystkie mają to gdzieś hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAa......chciałam oznajmić, że.... jestem pierwszą kobietą na świecie z bezkrwawym okresem ... tak... a co... już wszystko miałam... teraz mam to, co nikt jeszcze nie miał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati hej hej juz jestem,wiesz jak to w domciu tu sprzatanko pozniej farbowanie i teraz na chwilke siadlam do kompa bo pozniej zrobilmy sobie seans filmowy trzeba jakis film obejrzec. Zobaczysz jutro zrobisz testa i zobaczysz 2 grube krechy moze ta druga nie bedzie az tak bardzo gruba ale bedzie hehe:) zycze Ci tego z calego serca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuuuuuf wreszcie w domku Pati wracaj ,zamiast na spacer to do lazienki testa rob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati Wlasnie Orcio ma racje kazalas Nam odzywac sie to teraz ty zniklas oj nie ladnie nie ladnie:( ale mam nadzieje ze psozlas testa zrobic to Ci wybaczam hehe:) a co pijemy dzis co czy nie? ja co prawda mam smaka na likierek ale jeszcze antybiotyk zazywam:( ale tylko do Poniedzialku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje sie wlasciwie normalnie , tak jakbym dalej czekala na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudus kochana wez sie i odezwij .... Nikamo --- dwa tygodnie urlopu ,ZYC NIE UMIERAC Lola wiesz ja chyba dzis tez wieczorkiem zrobie odrosty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko a ty jakas nawigacje zabierasz jak idziesz na grzybki ? ja nigdy sama do lasu nie wejde bo po125 metrach trace orientacje ,a z lasu pochodze ... kurcze a wieki nie jadlam kani ... takiej prosto z patelni ,mocno zasolonej GDZIE JESTESCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio no ja tez bym takie grzybki zjadla:) ale ja sie na grzybach nieznam i niechodze nigdzie po lasach.Kiedys za dziecka to chodzilam z mama ale teraz costy niechce sie lenistwo:( normalnie pochowaly sie a to dopiero piatek a one chyba juz zyja jutrzejszym swietem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noi jestem Hmmmmmmm :-( a co to grzyby??????? ale w lesie było fajnie ale niestety mało grzybków było znalazłam tylko 4 prawdziwki dużo kurek może znacie krówki takie jak rydze tylko białe mleko leci to tego też dużo było i pociece ale niesetey mało mam do suszenia a ja cchce barszcz z uszkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde ale pustki tu dzisiaj Chmurko dobrze ze chociaz Ty i ania sie odzywacie bo tak to cicho sz wszystkie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK ...kupiłam test, czeka ślicznie na jutro, ale... jak wyjdzie negatywnie to i tak w poniedziałek zrobię betę, bo brzuch mnie tylko tak leciutko od czasu do czasu zakuje i tyle. Natomiast mózg zadziałał hihi spałam dziś trzy razy...a moja kolacja........ lody (dwa pucharki ) śmietankowe polane syropem klonowym + ser camembert - polany syropem klonowym ( odkryłam nowy smak i jadłam tak apetycznie, że mój tatuś tez dał się skusić ) + śledzie wiejskie + lody czekoladowe zalane gorącą herbatą z cytrynką :) wszystko to oczywiście w niewielkich ilościach, bo przecież się odchudzam aaaaa.... wszystkie te produkty iście małokaloryczne hihi Mój eM z ukochanym swoim teściem teraz sączą piwko i przegryzają kindziukiem ale ja już podziękowałam, żeby nie mieć objawów ciążowych w postaci tulenia się do muszli...to tyle odnośnie mojego umózgowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati to ja stawiam na 100% na fasolke brzuch nie musi czesto bolec wystarczy ze zakluje,a ta mikstura lody ze sledziami to mi sie baaaaarrrdddzzzooo podoba:D:D:D CZEKAM NA WIESCI JUTRO!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaa......zapomniałam hihi mój przemądry mózg wyniuchał, że skoro nie ma @ to koniecznie trzeba poluzować zaworki w pęcherzu moczowym...no bo... tak ...pomyślał będzie oki :) no więc odwiedzam ubikację ...głupol ze mnie wiem... jutro będę płakać... ale co tam...pojutrze mi przejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja Zycze Ci zebys plakala ze szczescia jak zobaczysz 2 Kreseczki!!!!!:D A nie z tego ze @ przyjdzie.Zobaczysz jutro wszystko sie wyjasni a jak nie to z Bety na pewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOleńko____ ale takie akurat wariacje kulinarne nie są u mnie nowością ani tym bardziej objawem ciąży, ja tak po prostu mam :) zawsze lubiłam eksperymentować w kuchni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati acha ale ja mam cichutka nadzieje ze wkoncu Ci sie udalo:) tyle bidulko juz sie starasz:)zobaczysz wszystko bedzie oki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola___ dziękuję Kochana ale to raczej niemożliwe... nie mogę sobie tego nawet wyobrazić...zresztą ie pierwszy raz się spóźnia... czasami miewam takie anomalie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO TO POSPALAM HI HI HI Patrycja wez zrob dzis ,wiesz ja dzis rano temp mialamtylko 37,05 takze skacze jak chce ale niezmiennie w ciagu dnia 37,7 bede sie modlic o druga kreseczke ,zrob zrob zrob zrob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Kochane babeczki. :-) 🌼 Orcio ja bez nawigacji chodze do lasu niby orientacja kiepska ale zawsze trafie do domku hi hi z tego lasku a jeżdze tylko do tych co je znam chociaż ostatnio znalazłam sobie inny o 30 km od N. Sączai mi sie podoba ale do ulicy zawsze dotre. Pati kochana ja to mam nadzieje że sie udało i jeszcze te zachcianki ho ho bardzo ładne ja też tak mieszam :-) normalnie jak bym tak mieszała a nie była w ciąży to bym jak kot wymiotowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA___ no trochę czasu już minęło.... od stycznia nie jem tabletek - od 2008 .... to już półtora roku...ale co tam... wiesz Kochana ludzie mają jednak większe tragedie... mojego eMa kolega pochował 16-letnią córkę ( wpadła pod samochód przejeżdżając przez pasy na rowerze ), wcześniej sam miał wypadek - skasował mu tir auto ... jak na trzy m-ce dla normalnego człowieka to stanowczo za dużo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Kochane moje....:) aż mi łezki poleciały :) nawet jak nie jestem w ciąży to i tak jestem szczęściarą, że mam Was :) a resztę się ułoży jakoś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orciu____ kochana....zaraz sprawdzę jaką teraz mam hihi a co mi tam, za marzenia nie karają - na szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati jasne ze musi sie ulozyc.Ja tez jakos musze zyc dalej ale za bardzo niemam checi,ale cos trzeba no nie? hehe trzeba korzystac z zycia poki sie da:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×