Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Lola tak troche wcześnie było jak weszłam na topik ale sąsiedzi pili a ja z bólu konałam Byłam dziś w szpitalu położniczym i co?????!!!!!!!!!!!!!!! POTROKTOWALI MNIE JAK 14-15 LATKE LEKARZ MI WMAWIAŁ ŻE JA NIE MOGŁAM JUŻ CZUĆ RUCHÓW I ZE JA NAWET NIEMAM PRAWA JESZCZE ICH CZUĆ I SIE ZE MNIE NABIJAŁ JAKA TO JA GŁUPIA JESTEM SZOK JAK MOZNA TAK CZŁOWIEKA POTRAKTOWAĆ. Powiedział że w 2 ciąży moge poczuć ruchy w 18 tygodniu a w 1 ciąży w 20 a to co czułam to pewnie a raczej na pewno jelita wiec ja na niego z gębą wielką ż to moja 2 ciąża i wiem jak sie czuje ruchy i jestem pewna ze to było dziecko i ze żądam usg bo ja sie martwie i po długich a ciężkich zrobił mi USG i opieprzył że dlaczego nie czuje ruchów skoro dziecko sie rusza i cisną tym aparacikiem od usg i wyszedł dopiero przyszła kobieta i mi puściła na głos jak serduszko maleństwa bije żebu mnie uspokoić i była miła . Dobrze że w tym szpitalu nie bede rodzić tylko w przychodni położniczej botam ckobiete traktują jak kobiete która sie dużo namęczyła zeby dziecko urodzić. Ale referat napisałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bede dopiero wieczorkiem i teraz przez chwilunie jeszcze bo jade do eMa :-) Najważniejsze że z moim małym skarbem jest wszystko dobrze i że już nie musze sie martwić. Ja już miałam najgorsze scenariusze :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to na niezlego gnoja trafilas! kurcze no co za cham.. Ja teraz ide szykowac obiadek. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej dziewczyny co tu znowu taka cisza????? Pati wiem ze wyjechala gdzies,Klaudia na weselu Beatka u Ema a reszta?????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Ogladalam film z eMem,a za chwile ide sie szykowac do pracy,bo mam na 18. Milego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ania:) No to milej pracy zycze:) A mam do Was pytanko wiecie moze co to za kwiat? zalezy mi na odpowiedzi bo chce go przesadzic a niewiem kiedy sie przesadza itp takze prosze jak wiecie napiszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny pewnie już żadnej niema na kompie ale sobie popisze Oko dalej mnie boli jutro rano ide do mojej okulistki to odrazu mi wypełni w książeczce ciąży że mam wskazania do cesarki. Wiecie co tak sie zastanawiam co ten lekarz chciał odemnie przecież ja mu nic nie zrobiłam chyba że chciał w pracy sobie odpocząć bo niedziela była hmmmm Ja zawsze chciałam być położną i nadal uważam że bym dobrze wykonywała swoją prace ale szybko dziecko urodziłam i niestety czasu niemiałabym na studia i już nie bede położną. Ten lekarz to młody konował przecież wszędzie pisze że ruchy można cuć od 16 tc a on mi ty co innego gada a poza tym wiem co czułam i wiem że to były ruchy. Najważniejsze to to ze z dzieckiem wszystko jst dobrze i to mnie cieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny. Ja juz w pracy..Leje strasznie i buty mi przemokly,bo nasze auto ciagle zepsute i musialam isc pieszo. Pojde chyba do jakiegos pokoju sie wysuszyc suszarka do wlosow. Milego dnia Wam zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Ja już po imprezce ;) Co ja tu czytam Beata ale przejścia miałaś?Jak nie można czuć jak ja też czuję i widzę czasem jak mi się brzuch rusza i wiem na 100% że to dzidziuś.U mnie też dziś zimno a wczoraj pogoda była straszna padało i wiało aż moja mała ma dzisiaj katar i pokasłuje. Biorę się za sprzątanie. Lola___z kwiatkiem nie wiem jak się nazywa ale nie wygląda na delikatny więc chyba możesz przesadzać bez obaw. Aktualizuję przy okazji: NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Spacer w chmurach.25....03.09........11.12.2009........22......K Anka323..............18.....17.09........ 29.01.2010........24.......? Beata2611...........17.....03.09........03.02.2010...... 26 ............... Klaudia0405..........18.....18.09........31.01.2010..... . .26.......? Nikamo74.............12......4.09........03.03.2010..... ..35.....? joanna84..............12......24.08......07.03.2010..... ...25......? nikulam.................8.....05.09........01.04.2010... ....30......? emamcia...............6....................15.04.2010... .....22......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halooooo!!!!!!!!!!!Co z Wami Babole?Dziś poniedziałek koniec weekendu ;) Którąś może skusi czekolada z orzechami?Właśnie jem i częstuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babolki:) Ale tutj cisza nastala ze szok.Ja wlasnie pije kawke i za niedlugo do pracy sie zbieramy.Takze bede wieczoriem pewnie jak nie bede bardzo zmeczona:) Wczoraj psoiedzielismy ze znajomymi do 24 takze dopiero o 00:40 poszlam spac ale super bylo:) A dla mnie jak nie ide o 22 a max 22 to nie wyspana jestem jeszcze takie glupoty mi sie snily ze szok:( To tyle odezwe sie wieczor.Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki :-) a ja od rana mam załatwienia i latam po użedach ale teraz jestem chwilke w domku bo obiadek robie a później na grzybki lece ;-) podobno sie pokazały w lesie wiec nie popuszcze żeby iść do lasku. Klaudia tak przeżyłam troche ale serduszko słyszałam wiec wiem że maleństwo żyje a już sie bałam a w następnym tygodniu ide do swojego gina więc mi pokaże maluszka, i moze płeć poznam wreszcie tak bym chciała już wiedzieć bo za wózkiem sie rozglądam ale niewiem jaki kupić sobie a pod koniec września chciała bym już mieć wszystko kupione żeby póxniej z wielkim brzuszkiem nie latać. Ania a jak z eMm dogadaliście sie ??????????? Lola ja prosze o tą pyszną kawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania___poczta ;) Beatka___a czujesz ruchy dziecka?Ja nic od wczoraj nie czułam tylko przed chwilą dopiero zaczęło się ruszać. Co porabiacie? Orcio___kiedy do gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczeta. Ja juz po pracy,w domku. Beata z eMem jest tak mowilam,ze bedzie czyli zachowuje sie jakby sie nic nie stalo i jakby tamtej rozmowy nie bylo.Dzis znow ma zly dzien,bo sie czepia cholera wie o co i zly tez cholera wie o co,ale mam to dzis w dupie.Zle sie czuje i zaraz pojde spac.Zjadlam obiad w pracy i chyba cos nie spasowalo mojemu zoladkowi,bo mi strasznie niedobrze. W piatek jade na pobranie krwi,kontrola toksoplazmozy ;) Milego popoludnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej dziewczyny nie mozecie pisac tak wszystkie naraz,bo sie serwer wiesza i ja nie moge nic napisac!! :P Gdzie Wy jestescie? Nie ma z kim pogadac..smutno tak jakos :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Ale tu dziś pustki....mam nadzieję że jeszcze zdążymy nadrobić? Mi toksoplazmozy gin powiedział że mogę ale nie muszę robić pytał czy mam kontakt z kotami ale nie mam. Jem właśnie kaszkę mannę w pierwszej ciąży też tak miałam że codziennie kasza a normalnie nie przepadam. No powiem Wam że dziś widziałam znajomą pogadałyśmy i mówi do mnie że może pomyślelibyśmy o drugim dziecku...a ja że jestem w ciąży w piątym m-cy taaakie oczy zrobiła i mówi że w życiu by nie powiedziała że w ciąży jestem ;) a w obcisłej bluzeczce byłam i w jeansach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeee to pewnie jakas slepa byla. A co do toksoplazmozy,to mi lekarz mowil,zebym sie badala co 2 miesiace.Mam kota w domu,co prawda juz jako kociak byl zaszczepiony i nie wychodzi z domu,no ale wole robic te badania skoro to i tak za darmo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam taki brzuszek w sumie wygląda jakbym się przejadła no a większość kobiet po prostu taki ma po urodzeniu dziecka że im tak zostaje wałeczek.Ja już się martwię że po urodzeniu flak się zrobi z brzucha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze tutaj nadal cisza:) Kurde babki co z Wami? Gdzie reszta? co sie stalo z tym fajnym topikiem??? Odzywac mi sie tu zaraz!!! bo bede lapa po dupsku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bedziesz cwiczyc po ciazy to nic ci nie zostanie :) A wiesz moze czy te pasy korekcyjne po porodzie sa dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedni mówią że dobre a inni narzekają że rozleniwiają mięśnie brzucha.Ja po porodzie ich nie używałam ale robiłam po 50 brzuszków dziennie i brzuszek zmalał dość szybko.W ogóle myślałam że teraz będę miała duże brzuszysko bo to druga ciąża ale gdzie am chyba jeszcze mniejszy mam niż w pierwszej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu Witaj:) a ja juz po obiadku wykapana i teraz kawke pije a jutro na 7 tak mi sie niecche:( Ale coz trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jutro mam wolne.Nie odbieram tel i ogolnie mnie nie ma ;) Klaudia no ja tak myslalam,ze kupie sobie ten pas,ale oprocz tego oczywiscie bede cwiczyc po porodzie.Znalazlam tez zestaw cwiczen z jogi dla ciezarnych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że na jakieś wyjście z domu po porodzie do ludzi warto mieć taki pas albo chociaż majtki takie wysokie wyszczuplające a co do ćwiczeń ja miałam do nich jakąkolwiek siłe dopiero ok.4 m-ce po porodzie wcześniej nie miałam czasu dosłownie na NIC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×