Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Dzien Dobry. Alez chmurko wcale mi sie tak nie wydaje.Ostatnio sie poprawil musze przyznac aczkolwiek wkurza mnie na potege,ale mysle sobie,ze taka ich uroda i nic tu nie poradzimy.. My tylko psuc potrafimy,ale ja bym nie chciala jesc obiadu jakby moj M go robil...:o Wlasnie sie wkurzam,bo dzwonili do mojej mamy w sprawie wozka...i nie maja tego koloru co ja chce!!bedzie za 8 tyg 😭 Musze wybrac inny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Beti---nie przejmuj się tak tym swoim M, jak bedziesz go ignorować to on się od razu zmieni...przynajmniej u mnie tak jest, udaje ,ze mnie coś co on robi czy mówi "nie rusza" i tyle. Coś od kilku dni kilka razy dziennie, rownież w nocy strasznie trwardnieje mi brzuch:(Własciwie nie boli tylko tak twardnieje na kilkanaście -dziesiąt sekund i przechodzi....miała tak któraś? Narazie zaczełam brać magnez i licze,ze przejdzie. Moja dzidzia mimo,ze juz skonczony 19tc, prawie 20 tc wcale sie nie rusza:( zaczyna mnie to martwic, czasem raz na kilka dni jakies takie bulgotanie co najwyzej i tyle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wybralysmy ten wozek...Tylko potem byly schody z fotelikiem..mieli czerwony a ja mam teraz wozek siwo-niebieski..mieli jeszcze jeden czarny ale doplata 100zl..looo matko,no ale wyboru nie mialam,wzielam juz ten czarny.Jeszcze tylko nie dostali platnosci z karty.Dziwne,bo na allegro dociera w kilka minut.No,ale moze u nich cos nie tak z ksiegowoscia.Mama jutro zadzwoni sprawdzic czy dotarlo.Jak nie to pojde do banku sprawdzic..ehhh Biore sie zaraz za obiad..nie chce mi sie,ale na szczescie wczoraj juz wszystko przygotowalam.Bedzie kurczaczek. A jak mi sie do pracy nie chce isc po tych 4 dniach.. Beata pisz co tam gin orzekl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam ja tak miałam jakis czas temu ze twardniał brzuch i troche bolało ale dostałam luteine i przeszło :-) jak bedziesz u gina to mu powiedz o tym. Możesz jeszcze NO-spe wziać. A maleństwo ma jeszcze czas do 22 tc juz musisz czuć ruchy więc nie martw sie. Więc jestem po wizycie wszystko z małym jest dobrze nic sie mu nie dzieje i sobie rosnie nie przytyłam nic od ostatniej wizyty ani grama ale gin kazał sie tym nie denerwować bo najważniejsze zeby mały sie rozwijał i przybierał na wadze. A rozmawiałam z nim o CC i patrzylismy na termin i powiedział ze między 15 a 20 bede juz po CC ale powiedział zebym sie tak nie nastawiała na ta date bo teraz różnie bywa i może być tak że wcześniej bedzie trzeba zrobić cc. No to by było na tyle z wizyty u gina teraz lece robić obiad :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam___chyba każda z nas to miała i teraz mi też czasem twardnieje i boli jeśli nie jest to często to ok ale jeśli kilka razy na dzien to weż no-spę i koniecznie bierz magnez.Ja mam przez ostatnie dni jakiś ucisk na dół brzucha boli mnie nawet jak leżę.Jestem pewna że się dzidzia dzisiaj w nocy przekręciła chyba główką w dół bo kopie mnie nad pępkiem jak nigdy do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata___a ile waży mały?Ciesz się że Ci nic nie przybyło :) a Ty niedawno jakoś ostatnio byłaś u gina nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobiety:)ja juz mam dosc jutro musze isc do lekarza bede miala szczepionke na zoltaczke:(i musze jakis marker z krwi zrobic :( moja cysta daje mi tak w kosc ze caly czas na ketanolu jestem 2 dni z lozka nie wychodzilam :( mialam miec laparoskopie a tu sie dowiaduje ze nie bo cysta jest za duza8cm i bedzie normalna operacja :( i jeszcze sobie wymyslili ze chyba mam endometrioze no koszmar :(wie ktroras ile trwa to szczepienie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia,Beatka---dziękuje,ze odpowiedziałyście. Zaczełam brać ten magnez i na noc no spe, do gina ide dopiero 18-tego, zoabcze czy do tego czasu ten magnez cos pomoże.Pocieszam się,że równy tydzien temu na tym usg sprawdzano mi szyjke i wszystko było dobrze. Tylko niech dzidzia zacznie sie wreszcie ruszać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia nie mówił mi ile mały waży bo już kiedyś powwiedział mi że bedzie sprawdzał przed porodem. Ale mówił że jest ok. A u gina byłam równe 3 tygodnie temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tala wiem że trzeba wziać 3 dawki na żóltaczke chyba ze bedziesz miała tylko dawke przypominającą jak byłaś juz kiedyś szczepiona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lachony jestem jestem...hehe sen zimowy zapadl u mnie :P ale nudy nie ma co robic...dziecko mi tancuje kolo nog ciagle piszczy krzyczy wymusza ahhh .Wczoraj sniezek sobie proszyl po poludniu a na koniec dnia jeszcze zaczelo padac wiec jak po Brzyduli poszlam z Wiki na spacer i z psem to po chodniku z wozkiem mialam drifty hehe latal na wszystkie strony... dziewczyny dajcie znac o sobie na nk...moj link do profilu jest na naszej poczcie narazie poznalam tylko mala,tale i anke :D a gdzie reszta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po obiadku :-) z głodnym moge porozmawiać :-) Z M dalej wojna i jeszcze sie pogłębia. przez telefon sie strasznie pożarlismy jak zadzwonił i zapytał czy sie steskniłam za autem i ze jak chce to mam sobie jechać i wziać no myslałam ze mnie trafi ja ledwo zywa spiesze sie bo autobusem do gina musiałam jechać a ten baran z takim tekstem wyskoczył wwwwwwwwrrrrrrrrrrrrrrrr Ale zobaczy sobie obiadku dzis nie dostanie i jutro tez wiec bedzie głodny chodził OOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!! KARA MUSI BYĆ kobiety w ciaży sie nie denerwuje PRAWDA??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata kobiet ogolnie nie nalezy denerwowac,a co dopiero ciezarnych w burza hormonow...A pewnie niech glodny lazi,niech doceni,O Ja tez juz po obiadku i zaraz do pracy ruszam... Jak mi sie nie chce to jest historia...4 Dni nic nie robienia tak mnie rozleniwily.. No nic trzeba leciec.. Milego popoludnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj prawda Becia nie daj obiadu i się nie odzywaj o! Tala___ja coś słyszałam że to trwa ok 1 m-c lub 3 m-ce nie jestem pewna ale miesiąc na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam____lada dzien się maleństwo poruszy zobaczysz na początku to takie leciutkie muśnięcia.A u Ciebie dopiero 20 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ide do koleżanki posiedzieć sobie a dzieci sie pobawią. Ale M sie zdziwi ze obiadu nie dostanie a ja nie zadzwonie do niego i już. A wiem że ma dziś duzo pracy bo ma kończyć malowanie sufitów i przygotować ściany do malowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia..jakich ludzi..?? Jest listopad i to jeszcze srodek tygodnia..Dopiero jutro bedzie kongo... Tu jest tak cicho,ze az oczy mi sie zamykaja. Przygotowalam karty rejestracyjne na najblizsze dwa dni,moge jeszcze ok 18 potwierdzic reszte rezerwacji na weekend i to wszystko co mam do roboty.. A gdzie tu 23....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki. Cały dzień nie miałam internetu,bo ruter się zawiesił,a wszystkie okablowanie jest u siostry na górze w drugiej części domu. Kurcze jaka mordęga dla mnie,standardowo rano o 8 jadłam śniadanko,potem kawka i komp a tu taka kara. Wiecie co,dziś mama mówiła? Że na cmentarzu jest wykopany dół dla malutkiego dziecka,wielkość taka jak po urodzeniu. Jaka to tragedia jaaa. Ale ogólnie dzień mam dobry,bo otrzymałam list z prokuratury,że 29 października wpłynął akt oskarżenia przeciwko dwóm typkom,Piotr C. i Radosław J. ;-) Kochane,znaleźli gnojków którzy wybili mi szybę i zaj...nawigację i Cb radio. Jutro jadę do prokuratury dowiedzieć się co i jak,chcę spojrzeć im w oczy,chcę zobaczyć co to za jedni a najważniejsze,chcę przeczytać wniosek jak wpłynął i zobaczyć o co ich oskarżają. Mam takie prawo,jestem pokrzywdzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak czytam o Waszych chłopach to aż się boję,że i mi się udzieli jak mój wróci. Ale ja jestem dosyć nerwową osobą,jak ryknę to on nie będzie się kłócił ze mną,bo wie że ze mną nie ma żartów. Ja mam za dużo dumy w sobie,nigdy ręki pierwsza nie podałam,mogę się żreć,nie gadać,trochę to źle,wiem. Jeszcze dziś sen miałam,że przeprowadzaliśmy się,zapakowanym autem M jechał wywieść to na nowe mieszkanie oddalone 10 min od starego mieszkania. Miało mu to zająć max pół godz a nie było go kilka godz. Pojawił się w asyście mojego taty,obaj nawaleni,tata zapalił papierosa,to mu wyjęłam z ręki i zgasiłam mówiąc:że przy mnie nie będzie palił",potem otworzyli piwo,tata wziął łyka a ja mojemu dałam wybór"albo ja albo piwo,jak otworzy to ma się wynosić". Posłuchał się,ale tata swojego nalał mu do szklanki,to wzięłam i wylałam do zlewu.....a potem kazałam mu wyjść. Jaaaaa co za sen,obudziłam się o 6 i dalej już nie spałam,tak się zdenerwowałam. Ale to tylko sen,zły sen ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała a to miałaś przygode z kompem. Wiecie co gin zauważył blizne na nodze tą co sie kiedyś wywaliłam i pytał co to jest to mu powiedziałam jak zapytał czy mi sie nic nie dzieje to powiedziałam ze nic i że nawet auto sama zepchłam kawałek z ulicy a on take wielkie oczy zrobił i zaczą sie śmiać ze petycje do opieki społecznej przysle ze ma mnie ktoś pilnować bo mam zakaz dźwigania zakaz pchania auta i zakaz wywalania sie Hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POOOOOOOOOOBUUUUUUUUUUUUDKAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No!Wszystkie usłyszały?Do Irl też dotarło? Lola____a z Tobą co?czemu nic nie piszesz? Ale mnie mała kopie aż boli wkłada mi nóżkę chyba pod żebra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany Klaudia..ja poszlam spac przed polnoca a Ty mi sie od rana tak drzesz,ze az budzisz...dalabys pospac wiesz... Gotuje makaronik i zaraz go wciagne z twarozkiem.Dzis do pracy na 12,wiec wstalam wczesniej,a tak mi sie nie chcialo.. Srodkowa zmiana jest najgorsza..od 12-20... Beata trzeba bylo auto na srodku drogi zostawic,a niech sobie M sam je targa,O. A jak tam w ogole?Zglodnial juz?Dotarlo cos? Mala kobitko Ty to masz przygody hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baska200.................31...10.09.........4.11.2009... . ..26........? Spacer w chmurach....36....19.11........08.12.2009......22........K mala29....................30...17.11.........03.01.2010. .. ..29...... M Anka323..................29...12.11........ 29.01.2010......24.......M Klaudia0405..............28...17.11.........31.01.2010.. ...26........K Beata2611...............28.....05.11.........03.02.2010 ... 26.......M Nikamo74................12...4.09...........03.03.2010.. ....35.....? joanna84.................14...21.09.........07.03.2010.. ....25......? nikulam...................19...18.11.........29.03.2010. ......31......K emamcia..................6...................15.04.2010. .......22......? nowa81...................8....15.10.........11.05.2010.. .....28.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim:D Klaudia No wkoncu jestem,ale odwyklam od kompa takze nie pisze. A co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć baby :-) I ja jestem A M zgłodniał chyba bo zaczyna przepraszać hi hi ale ja jestem stanowcza koniec dobroci dla niego dzis też obiadu nie zobaczy ale bede mogła mu opowiedzieć co jadłam ha ha niech mu ślina cieknie a co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×