Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Annolia ale ja jestem w Irl..Tu snieg nie prawa bytu...Przez 5 lat nie widzialam tu sniegu..a teraz dzieci bawany lepia-ale klimat sie nie zmienia...jak slysze ten tekst to mam dosc. My kupilismy Sebkowi drzewko vtech http://allegro.pl/drzewo-zjezdzalnia-vtech-236-16-i1362552307.html i namiot do zabawy http://www.toys.ie/Tomy-Discovery-Dome--!C05188-prod.aspx mam nadzieje,ze dobrze bedzie mu sie tym bawilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nanek ja też nie lubię cicho siedzieć i przeważnie takie dziewczyny są mało przyjemne. One zadzierają nosa,nie lubią konkurencji,dlatego źle się tam czułaś. Annolia ja mam nadzieję,że najpóźniej we wtorek kasa będzie na koncie,bo jak nie to M wykona nieprzyjemny telefon do szefa. Dzisiaj pożyczyłam kasę na przegląd i OC,kryzys jak cholera. Dziewczyny,z tym prezentem dla mam to dobry pomysł,może i ja przerzucę zdjęcie na płytkę,zaniosę do fotografa i niech zrobi duży portrecik??? W końcu kurier przywiózł moduł 4x4,ufff będę mogła szaleć po zaspach,nie groźne będą mi zasypane drogi :-) W pn wzięłam się za wystawianie kilku rzeczy po małym,łóżeczko sprzedane,po pościel 11 elementową przyjedzie jutro kolejna dziewczyna,może uda się jakoś wózek sprzedać,obojętnie mi jaki zejdzie. Postanowiłam,że mały będzie teraz w kojcu spać,bo gdybym go nie wyrzuciła z pokoju dziennego to nie miałabym gdzie postawić choinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata2613
Hej a ja jakas przeziebiona jestem a kaszle jak niewiem co. Nanek i jak @ jest czy nie? Dorotko Ciebie to wyzej pytanko tez sie tyczy. Nikulam trzymaj sie kochana i miej duzo sily zeby walczyc z tumi chorobami a zobaczusz bedzie Laura zdrowa. Chmurko jutro ten wielki dzien Klauduni ale zlecial ten rok ja jestem w szoku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata2613
A co tu taka cisza?? odezwijcie sie cos niedobre baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! A co tu taka pustka??? Chmurko jak imprezka?BUZKA dla Klauduśki!!!! No nie da mi mała popisac....płacze ide ja ułozyc do snu pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata2613
Klaudia ale sie opisalas hi hi. Dorotko Nanek i co z Wami czy bedziemy po raz kolejny ciociami ?????? mi jest smutno corcia pojechala do taty we czwartek i bedzie dopiero po nowym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. No niestety dostałam @ ;( Ale podobno pierwszy dzień @ to pierwszy dzień ciąży...będzie dobrze ;)) A co tam u Was? Dorotko a Ty jak tam? @ przyjechała??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Chmurko --- całuski dla Klaudii! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, ZDRÓWKA, USMIECHNIĘTEJ BUZI NON STOP, ŻEBYŚ ZDROWO ROSŁA I BYŁA POCIECHĄ DLA MAMUSI :) Chmurko dla Ciebie również całuski i serdeczne życzenia! W końcu to ty rok temu się nieźle namęczyłaś, nie? ;) A jak imprezka? Udana? Nanek --- szkoda.... Beatko ---- córcia wróci nim się obejrzysz! A jak Ci na wolności ? ;) Pewnie i tak nie czujesz tej wolności w tym przed świątecznym kieracie, co? A mojej Szkrabci wyszły wczoraj (w końcu) obie górne jedynki! :D I wiecie co, kompletnie bezobjawowo! Prawie trzy miesiące kazały na siebie czekać :) Przez te 3 miesiące, co Milesia była marudna, to od razu podejrzewałam, że ząbki i nic. A teraz od paru dni to ona jest wulkanem energii i śmiechu. Je wszystko bez marudzenia. W życiu bym nie powiedziała, że 2 zęby jej wyjdą:D Wieczorem przy kąpaniu coś mi tam mignęło, zaglądam, a tam dwa! No i oczywiście tradycyjnie w niedzielę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata2613
Hej Chmutko sto lat uicudownego ismiechu Klaudusi zeby sie zdrowo rozwijala i byla zawsze Wasza radoscia. Nanek szkoda ze nici w tum cyklu. Dorotko a Ciebie gdzie wcielo co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękujemy za życzenia! Wczoraj zrobiliśmy urodziny Klaudii z najbliższą rodziną. Pokój ustroiliśmy serpentynami i balonami, a Klaudia była zachwycona! Pokazuje na nie paluszkiem i mówi swoje ulubione "di". Wystrój jeszcze wisi. Tort był owocowo-czekoladowy ze świeczką i rzymskim ogniem. Strzelał jak na sylwestra, a Klaudia wcinała biszkopta, patrząc spokojnie na wszystko. Świeczkę zdmuchnęła mamusia, oczywiście:) Oprócz tego były inne słodycze i ciasto. Szampan też, obowiązkowo. Hehe, ale nie Piccolo:P Wybrała naturalnie książkę, nie miałam wątpliwości, bo ona kocha wszystkie książeczki, gazety, broszurki, ulotki. A zaraz po ksiażce sięgnęła po różaniec. Stówa jej nie skusiła. Niniejszym oznajmiam, że mam już dorosłego bobaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko dziekujemy za buziaczki :-D No jeszcze miesiac i my bedziemysie bawic z okazji urodzinek pierwszych. Annolia no niby jest troche roboty w domu ale i mam czas poleniuchować sobie :-D M chodzi do pracy a ja sie bycze :-D Odrazu przepraszam ze pise czasem z pomarańczowego nika ale jak pisze z telefonu to tylko tak daje rade coś wysłać bo nie zawsze mi chce wysłać. Ostatnio wiecej nie mam neta jak go mam ale dziś jest jakieś świeto że jeszcze działa. Co robicie w sylwestra??????????????????????????? Ja bede siedziała z M w domu z jego siostrą i szwagrem posiedzimy i pójdziemy spać :-D Wigilie bedziemy jeść u M mamy a później pojedziemy do m ojej mamy a później do domku i bedziemy gnic przed TV. Ania jak tam zima sypie dalej??????????????? \ A u mnie dziś sie ciepło zrobiło i9 sie wszystko topi teraz to bedzie masakra buty mokre itd......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co sie tu dzieje nikt nie napisał nic po mnie??????????:-( A ja sie chce Wam pochwalić że Arturek już pare dni temu zaczą chodzić ale to było raz i mu przeszło a dziś od 2 godzin cały czas chodzi sam :-D dziś skończył 11 miesięcy i pięknie zaczą chodzić jestem z niego dumna :-) Mała jak robaczki znikły już Twojej córci?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko wyobrażam sobie jaka dumna jesteś,super że mały chodzi :-) Robaczków nie ma,odpukać,jutro robię jej powtórkę z tym śmierdzącym płynem-tak zapobiegawczo :) A u nas nerwowe dni,jeszcze pieniążków na koncie nie mamy,a święta tuż tuż :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) przepraszam że tak dawno pisałam ale spalił nam się kabel zasilający od laptopa :( i tak już czekam ponad 2 tygodnie aż przyślą nowy z serwisu:( załamana jestem :( to napiszę troszkę co słychać u nas :) Maja zdrowa rośnie jak na drożdżach:) od 2 tygodni ładnie robi na nocnik :) sama chętnie się załatwia i ubiera po wszystkim:) wyszły jej 5 i co mnie cieszy obyło się bez płaczu i gorączki:) dalej walczę z wagą:) już ponad 7 kilo na minusie:) mam grupę wsparcia :) moją mamę która już 7 raz podchodzi do tej diety:)i dyrektorkę mojej szkoły którą znam prywatnie :) ona wraz z mężem spadli z wagi razem 28 kilo:) a tak to nic więcej :(nie wiem czy będę miała okazje skorzystać z komputera przed świętami:( teraz jestem u siostry a cholerny kabel może przyjść dopiero po świętach więc kobietki już dziś ŻYCZĘ WAM ZDROWYCH SPOKOJNYCH I RODZINNYCH ŚWIĄT :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki ;* Mam taki mały problem ze sobą...:(Tzn...tak jak wam pisałam wcześniej ze 30dc dostałam @ i tak miało być ale...moja @ trwała jeden dzień z hakiem....a teraz mam potoki śluzu - ZNOWU ;( nic nie wskazuje ma to by okres naszedł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nanek --- zrób test! Ale tu cisza! Przygotowania do świąt, co? Ja dziś będę piec pierniki, ciasto już mam gotowe. Jutro ostatnie sprzątanie i może choinkę ubierzemy :) Ciekawe jak Milesia zareaguje na coś świecącego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nanek, ja test robiłam spokojnie z tydzień po terminie miesiączki i druga kreska była słaba. Nie ma zasady na nic. Kobieta to nie komputer:) Postaraj się uzbroić w cierpliwość i spokój. Odczekaj trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram się ale wiecie jak to jest...chciałabym już wiedzieć...tym bardziej ze może mojemu M dam taki bonusowy prezent pod choinkę ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nenek a może to bedzie ciąża poczekaj i zobaczymy co dalej bedzie. Dorotko przywołuje Cie co z Tobą ani na sms nie odpiszesz ani na kaffe nie pokazujesz sie :-( martwie sie :-( Annolia ja Ci moge powiedzieć jak Milesia zareaguje na choinke bo ja już mam ubraną od środy: Wiec Choinka jest cały czas zagrożona bombki już 4 poszły do śmietnika wiec radze kupić plastikowe :-D a Arturek jak widzi tylko choinke to śmiesznie sobie gada"jajajajajajaja" głosikiem jak dziewczynka i łapie swoją ofiare"choinke" :-D Klaudia jak praca jak sobie radzisz z obowiązkamio domowymi pracą i świeta za pasem Mała no to nie ciekawie z tymi pieniedzmi bo przecież czas sie szykować do świąt a tu "lipa" Chmurko jak Klaudunia??????????? A moj Arturek cały dzień na nogach i chodzi taki dumny jak paw :-D ze umie chodzić. Z wielkim trudem go usypiam bo walczy nie chce spać tylko chodzić i broić :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata nic nie mów,dzisiaj znowu konto puste. Najbardziej to mi żal Dudusia,bo to jego pierwsze święta i nie dostanie prezentu, płakać się chce. M widział w hurtowni zabawek wielki samochód sportowe BMW,ja już oczami widziałam jak idziemy na spacer,mały siedzi w nim a M pilotem steruje. Czy to się ziści??? Julia chciała coś z Hanną Montaną a Daniel jakąś grę,coś wspominał o Gotic II. No ale to wielka niewiadoma,wszystko zależy czy do czwartku konto będzie zasilone. Jak nie to będą to najsmutniejsze święta jakie miałam :-( Ja również zastanawiam się jak Doruś zareaguje na choinkę,pewnie usiądzie na podłodze i będzie się wpatrywać a potem.....będzie ściągać bombki ha ha. Będę miała małego gościa w święta,koleżanka wyjeżdża do rodziny i nie ma co z małym persem zrobić. Ja jej na początku mówiłam,że jakby co to ja chętnie go wezmę. Nie wiem tylko jak zareaguje na obcego moja kotka,pewnie będzie chodziła z wielkim nastraszonym ogonem prychając na niego :D Mam nadzieję,że później się oswoi i zaopiekuje się malutkim :-) Ostatnio Dorianek wstaje o 4 i śpi z nami do 7,to jest nieuniknione. Ale wtedy chodzi po głowie mojego M,ja tam udaję,że śpię i mam spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko, słodki widok taki maszerujący bobas, nie? Uwielbiam to, wreszcie się doczekałam. Czy Justyna też tak dorastała czy była inna? Odpoczywasz na bezrobociu, wysypiasz się? Klaudia, co z chodzeniem u Twojej córci? Dorotko, co u Ciebie? Nanek, nie starałam się długo o dziecko, ale byłam bardzo niecierpliwa. Trochę Cię rozumiem. Mam nadzieję, że spełni się teraz wasze marzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata2613
Chmurko ja siw wusypiam maly spi od 20 do 6 mnie cos zbiera bede chora chyba. Justynka chodzila wczesniej bo miala 9i pol miesiaca alw rozwojowo podobnie ale widze ze chlopcy pozniej wszystko lapia. Mala to zeczywiscie nie ciekawe swieta sid Wam zapowiadaja. szkoda ze nic nie macie odlozone pieniedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Kobietki :-D Przepraszam, ze się nie odzywałam ale nie miałam neta przez kilka dni:(:( U mnie nic ciekawego, mamy gorący okres w pracy, normalnie szok. Ale jeszcze 2 dni i mam Święta :-D W domu też mam urwanie głowy. Poza tym pierdzieli się parę rzeczy i trochę mi się odechciewa świętowania. Niestety przylazła @ w środę....hmmm tzn coś podobnego do @.Nie wiem co to miało znaczyć. Od kilku dni jakoś dziwnie się czuję. Mdli mnie strasznie i nie wiem co mam myśleć. Czy to efekt solidnego przeziębienia czy co. Nieważne, co ma być..... Chmurko - wszystkiego najlepszego dla Klaudii z okazji roczku. Buziaczki od ciotki Dorotki 😘😘😘 🌼 ale ten czas zleciał....:-D Beatko - przepraszam, że nie odpisałam Ci na sms. Ale byłam w pracy i nie miałam możliwości a potem zapomniałam :(:( Wybaczysz?? :-D Pozdrawiam Was ciepełko :-D :-D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko, dziękuję za pamięć:) Klaudunia również dziękuje. A co z Twoimi dojazdami, ciągle utrudnione? A pomyśl jaka jest przyjemna myśl, że za dwa dni "odpoczniesz" przy grach itp., ale jednak! Zawsze to wolne od pracy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko --- test robiłaś? Beatko -- ja na szczęście mam małą choinkę, taką 120 cm. Stawiamy ją na stoliczku w kącie między kanapami, więc Milesia tam na szczęście nie wlezie :D Poza tym wszystkie bombki mam plastikowe ;) Powiesiłam lampki na oknie i włączyłam, to miała oczy jak 5 zł :D Niestety kabelek jest lekko przełamany i dopóki M tego nie naprawi, to musiałam je wyłączyć i wtedy się zaczęło... Płacz i buczenie :D Mała --- ja bym na Twoim miejscu pożyczyła kasę i kupiła choćby drobne prezenty dla dzieciaków. One nie zrozumieją że szef się spóźnił z przelewem... Nanek --- poczekaj i jeszcze raz zrób test. Może jednak.... Beatko --- Arturek raczkował? Fajnie, że chodzi, słodko to pewnie wygląda... A jak z M? Dobrze? Dziewczyny jak przygotowania? Ja już prawie wszystko mam. Jeszcze choinka i trochę sprzątania i prasowanie niestety :( Milesia dostanie pod choinkę ciuszki, śliniaczki i kolorowe książeczki. Nie kupowaliśmy zabawek, bo jak w święta zrobi rajd pod choinkami to już wiem, że się obłowi zabawkami jak nie wiem co. A ja to potem muszę sprzątać... :P Już teraz czasem mam ochotę wziąć łopatę do śniegu jak mam sprzątać te jej graty;) :P :D A i tak najlepiej to ona się bawi pilotem, butelką po napoju, skarpetkami osobiście wyrzuconymi z szuflady, kablami, wszelkimi gazetami a hitem ostatnio są takie zwykłe plastikowe kulki.... Miała parę i bardzo je lubi, więc M wczoraj przyniósł jeszcze 30 szt... wsypaliśmy jej to do łóżeczka to tak piszczała z radości jakby nie wiem co dostała :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia, Milenka na pewno zakumplowałaby się z moją Klaudią. Wspólnie wyrzucałyby ciuchy z szafki, "czytały" gazety, z których zostałyby tylko szczątki, klikałyby pilotem, wyłączając nam telewizor i wiele innych. Mają ze sobą tyle wspólnego. Oprócz tych kulek i skarpetek opisałaś dzień mojej córci. Zapraszamy! To kiedy wpadniecie w gościnę? A od nas na Święta dostała już wcześniej ubranka i wystarczy:) A u mnie przygotowania, to tylko sprzątanie. Jutro posprzątam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia Arturek raczkował od 7 miesiąca jakoś a teraz i chodzi i raczkuje jak chce gdzieś szybko dojąś to raaczkuje. Annolia cos w tych kabelkach jest i innych ";zabawkach" piloty itp.... mój Artur jak zobaczy tylko swój łup to kwiczy i tym sie bawi. Autka też lubii ale dziś dorwał sobie pompke do roweta i cały dzień sie nią bawi. Dorotko czy wybacze hmmmmmm?????????? No dobra wybaczam i zrób testa bo może coś tam jakiś prezecik sie zaczą rozwijać. Mała no i jak dotarły te pieniądze?????????????? Klaudia żyjesz??????????????????????????????? Lola pokaz sie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×