Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Aniu---- strasznie mi przykro z powodu kociaka... :( U nas tez zawsze zwierzak był jak członek rodziny, więc wiem co czujesz... Mi kiedyś zastrzelili pieska z wiatrówki... Biedaczyna dowlókł się jeszcze do domu i padł :( Ile ja się o niego napłakałam... Trzymaj się kochana... Fajnie, że juz macie autko :) Klaudia---- Twoje dziewczynki śliczne jak zawsze! Podobne jak dwie kropelki wody! Tala ---- oj ma ta Twoja córunia atrystyczne zapędy ;) Może malarką zostanie? Ewelko --- to fajnie, że mała chętnie ząbki myje! Nie zniechęcaj jej! Beata --- jak zdrówko? Autko udało się naprawić? Dorotko --- wypocznij kochana! Jak bedziesz mamusią, to juz nigdy nie zaznasz co to jest beztrosko przespać całą noc.. :) Nawet jak dzidzia będzie spała, to Ty i tak będziesz cały czas w stanie czuwania:) Spacerku--- co u Klaudusi? Chciejko --- czekamy z niecierpliwością na jakieś nowe wiadomości od Ciebie i Agusi... Moniś--- odezwij się! Co u Ciebie? Jak dzidzia? My dziś byliśmy na szczepieniu z Milesią. Jutro pewnie będzie bidula marudna... Acha, mam newsa! Milesia ma pierwszego ząbka! W niedzielę wylazł :) Myślałam, że będzie marudzić, gorączkować czy coś... a jej to jakoś tak bezobjawowo poszło! Była dziś ważona i od 2 tyg o dziwo nic nie przybrała... Je mi bardzo fajnie i ostatnio nawet mleko pije bezproblemowo, więc nie rozumiem. Waży 7100. Wczoraj odebraliśmy paszport... Nasza dzidzia może już podróżować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nie zniecheca mnie to ze myje tylko ze ona to by najlepiej chciala siedziec z tubka pasty i ja jesc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki. Ewelka zabawna ta Twoja corcia hehe pewnie ma jakas owocowa paste,co? Annolia no ja tez sie ciesze,ze autko juz jest-jeden problem z glowy. W koncu przestalo padac,wiec za niedlugo pojdziemy do sklepu. Kurcze,nie mam pojecia co na obiad zrobic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu---przykro mi z powodu kotka:( Dorotko---znowu ta okropna @ Cie odwiedziła!kurcze no!ja jednak ciągle wierze i trzymam kciuki!Moze czas zmienić lekarza, może inny coś wymysli? Annolia---naczyniaki to takie czerwone (zazwyczaj) plamy, Laura ma jedna na udzie od urodzenia, druga jej sie pojawiła w 1 miesiacu zycia, niedawny zaczeły rosnąć, pediatra akzał pokazac chirurgowi wiec pojechalismy. Drobniutka Twoja córeczka:)Nasza w sobote wazyła 8930 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ!Nikulam____moja starsza córcia też urodziła się z naczyniakiem na pleckach ale nie rósł razem z nią na szczęście kiedyś był krwistoczerwony i wypukły teraz zbladł znacznie i się zmniejszył coś słyszałam że one znikają do ok 6 roku życia ale nie do końca i nie zawsze. A Dusi jakoś się choroba nie może przełamać wczoraj wieczorem dostała gorączki dzwoniłam do lekarki mówiła że ma prawo gorączkować.Byłam z Lenką u okulistki i będzie nosić okularki na szczęście wadę ma niewielką bo +1,5 i 2,5 na drugie oko.Nie wiem jak to będzie. Tala___a Ty kupiłaś już córci okularki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia----nasz neistety rosnie, chirurg nas uspokoiła,że może rosnąć do skończenia roczku, potem to już Laura będzie rosła a on nie powinien:)Stwierdziła,ze to te z niegroźnych i nic nie musimy z nim robić, rzeczywiście jest szansa,że same znikną ,a jak nie to możemy je w wieku wczesno szkolnym potraktować laserem,ale to tylko ze wzgledów estetycznych bo ten rodzaj naczyniaków co ona ma nie jest groźny dla zdrowia Jeju taka malutka i juz ma wade wzroku? Jak to będzie fizycznie wyglądało? chyba na jakis gumkach? Kupilismy inhalator, Laura ma katar i wczoraj robilismy pierwszą inhalacje, ta maseczka jest własnie na gumce, nie była nia zachwycona,ale 10 min. wytrzymała gdyby musiała nosić ja tak dłuzej to chyba by histerii dostała.Współczuje Wam tych historii z oczkami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu----ale ci zazdroszcze,że macie już nowy samochód! My szukamy nowego juz jakies 8mc:)Albo za drogie, albo w złym stanie, albo ....ciągle jakies ale i nie możmey trafic, teraz dodatkowo w polsce duzo tanio wystawionych popowodziowych i tym bardziej trzeba uważać...masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobiety:) Ewelka Ty się ciesz że mała chce myc zęby:) moja chciała jeszcze przed wakacjami a potem zaczęły sie wojny:( owszem umyje sama ale najpierw muszę jej 4 razy pastę nakładac na szczoteczkę bo wyjada ją:) a ma miętową:) Ania fajnie ze juz macie autko:) ja nie posiadam i strasznie się z tego powodu denerwuje:( w ogóle żałuje że przerwałam kurs :( teraz strasznie chce wrócić i mam nadzieję ze tak za 5 razem zdam:(hehe Klaudia a gdzie:( byłam u trzech optyków i wkurzona jestem okropnie :( nigdzie oprawek znaleźć nie mogłam:( no chyba że za 300 zł ale wydaje mi sie że to przesada na pierwsze okulary :( zresztą daje im góra 3 miesiące i mała je rozpracuje:)M był w Tesco i tam w pasażu otworzyli nowego optyka oglądał i ponoc są świetne oprawki i tanie :) więc idę jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam--- no taka drobniutka jest ta nasza Szkrabcia, ale je bardzo fanie. Też ma takiego naczyniaka, tzn taka czerwonawa plamę z tyłu głowy, prawie że na szyi. Nie wiem czy to naczyniak, ale lekarka nam powiedziała, że to powinno do roku z niknąć. Choćby nawet nie znikło, to nic, bo sie pod włoskami schowa :) Na początku to usuwałam wszystkie metki z ciuszków, bo wyglądało jakby miała podrażnione od tego :) Dużo dzieci to ma. Siostry M obie miały na buzi, ale wszystko im zeszło. Synuś jednej z nich teraz też to ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata2614
Ale sie opisałam i zjadło mi a raczej komp sie zawiesił. Klaudia a powiedz mi czy wada wzroku w Waszej rodzinie jest genetyczna ze wiedziałaś zeby isc do okulisty z Lenka??????????????????? Powiedz mi jak duzą wade ma Klaudia????????????????? Ania gratuluje nowego autka Moje jakos zyje ale ledwo moge nim jechać ale nie daleko bo smierdzi z silnika ze wytrzymać sie nie da Jutro ja ide do okulistki mam nadzieje ze mi juz oko sie wyleczyło bo wtedy mi dobierze szkła jakie mam nosić i polece szybko po nowe okulary bo teraz mogła bym isć do zamku straszyć :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata2614
hej to ja Beata tylko z mojego nicka nie chce mi wysłac i musze zobaczyć co sie dzieje jak chce wysłać z mojego nicka to mi komp. zawiesza a jak z jakiegoś innego to nic sie nie dzieje i wysyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata2614
no i chyba bede musiała zmienic nick bo moj nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Właśnie wróciłam z zebrania ze szkoły ale zmarzłam brrr....jeszcze nie grzeją. Beata___spodziewałam się że Lenka może miec wadę wzroku bo Klaudia ma wrodzoną nie wiem po kim?może po mojej mamie?Dusia ma 3,5-4 dioptrie więc też nie jakaś strasznie duża najważniejsze że teraz już będzie jej zmniejszać szkła więc tylko kwestia czasu kiedy przestanie w nich chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się na chwilkę :D 27 dostałam sms ze moja młodsza siostra urodziła syna,3950 kg i 57 dl przez cesarskie cięcie Pojęcia nie mam dlaczego cesarskie,u nas i mama i my córki rodziliśmy naturalnie. Może to jej bujne życie seksualne,albo branie pigułek przez lata,może jeszcze to,że to jej pierwszy poród w wieku 28 lat-nie wiem. Dowiem się,jak przyjadę,bo nie chciałam pytać. A my jakoś trwamy,nie 3 a 5 mamy prom-ja chce do domuuu :( Tęsknię za psem,za kotem,Doruś pewnie tęskni na swoim łóżeczkiem,za chodzikiem,za skoczkiem...Tu nauczył się trzymania sofy i stania na nogach,troszkę później niż Wasze dzieciątka ale nauczył się :D Muszę kończyć,bo oddaję neta koledze. Trzymajcie się babole do środy :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj mała
rozbawiłaś mnie.od kiedy to bujne zycie seksualne jest wskazaniem do cesarki?albo branie antykoncepcji? nie pomyślałas ze były jakies komplikacje,lub po prostu siostra zapłaciła za cc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewuszki:) Mała, wracaj, czekamy:) Klaudia, szkoda, że córcia Twoja ma taką wadę, bo mimo wszystko jest bardzo młoda. Ale za to obie córeczki masz śliczne i bardzo do siebie podobne! Beatko, jak z okularami będzie? Dorotko, jak się czujesz? Tala, Ewelka, kiedy Wasze dzieci zaczęły chodzić? Może już o to pytałam, ale nie pamiętam. Mój dzidziuś zaczął 10 miesięcy i chodzi wzdłuż łóżka lub szafki. Moniś, co u Ciebie? Mam nadzieję, że jest w porządku i niedługo się odezwiesz. Nikulam, jak się czuje bobas? Widziałam na zdjęciu, jest duży i dorodny. Nie widać problemów zdrowotnych, fajna malutka:) Annolia, kochana:) Mam soczewki, jupi! Dzięki za trzymanie kciuków. Zakładam od wczoraj. Nie wiedziałam, że trzeba aż tak macać sobie gałki, ale inaczej się nie da. Dobrze mi się w nich chodzi, nie czuję ich wcale. Nie parują, nie spadają:) Anka, co będzie z nowym kotkiem? Weźmiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Wszystkim :-D Ja jak zwykle na sekundę przed wyjściem do pracy....Mam nadzieję, ze mi szybko zleci i wolny weekend :-D :-D Chmurko - samopoczucie nawet oki, dziękuję....Nie wiem co mam myśleć bo od przedwczoraj tak dziwnie daje mi się prawy jajnik we znaki....Tak mnie coś ciśnie, ćmi i czasem zakuje...Zastanawiam się czy on nie pracuje na owulkę, dzisiaj mam 8dc i może, może..... Hmmmm chyba się nakręcam..... Nikulam - hmmmm ja sobie nie robiłam nadziei, wiedziałam, że przyjdzie @. Jeśli chodzi o lekarza - to faktycznie myślę o zmianie, ale z wielkim oporem....W sumie narzekać nie mogę. Bo nie robi mi złudnych nadziei....Od razu mi powiedział, że będę potrzebowała więcej czasu.....Ze względu na brak owulki.....Leki działają, nie zawsze, ale działają.....Owulka występuje po nich....Nie wspominał w naszym przypadku nic o inseminacji lub o in vitro na pierwszej wizycie. Stwierdził wręcz, że te zabiegi to w ostateczności i nie z naszymi wynikami.....A tak na dobrą sprawę to 8 cykl za nami..... Zobaczę co zrobię....Muszę się solidnie zastanowić.... Pozdrowionka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Chmurko---no wreszcie! Bo mi już kciuki posiniały do tego trzymania! :P Fajnie, że ci soczewki dobrze leżą. Może i ja się kiedyś skuszę, tylko nadal przeraża mnie to macanie się w oku :D A okularki naprawione, czy będą nowe? Beata--- a jak twoje oczka? Mała ---czekamy z utęskieniem na Ciebie ciotka! Pogratuluj siostrze. Duży dzieciaczek! Ewelka --- konkurencja Ci się pcha na topik! Taluś--- jak plecy? Anka---masz jeszcze urlop? Nikulam---co porabiasz? Dorotko---co u Was? Moja Milesia jeszcze nie raczkuje, ale przemieszcza się po podłodze. Wczoraj dopęzła do szuflady pod łóżeczkiem, otworzyła sobie i rzucała pampersami :D Oj będzie wesoło jak zacznie się po całym domu przemieszczać :) Rewizję w każdej szafce mam jak w banku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jak mnie wkurzaja takie pamaranczowki,ktore podglądają o czym się pisze a potem krytykują 😡 chmurko moja zaczela sama chodzic jak miala 12,5 miesiaca ale przed tym tez dosc dlugo chodzila trzymajac sie szaf,kanapy,stolu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelko, to mamy jeszcze czas z chodzeniem. Mówią, że na rok będzie sama tuptać, ale zobaczymy:) Już teraz mała wędruje po pułkach, maca telewizor, chodzi wzdłuż łóżka. Annolia, na razie nie mam dużego doświadczenia, ale na chwilę obecną jestem zadowolona z soczewek. Co u córci? Moja dostala kawałek jabłka i obracała go z zadowoleniem. gryzie jak chomik:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babki. U nas sie wypogodzilo. Musze potem tate na spacer wypchnac,bo ma alergie na kurz,a ja musze posprzatac. Czekam az @ przyjdzie... Sebcio spi. Chmurko na razie nie bedziemy brac kotka..Jakos nie jestem pewna czy chce..Musze chyba troche odczekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!I ja się melduję :) Mam ostatnio zapracowane dni. Ja też załuję że obie muszą nosić okulary ale z drugiej strony wada mogłaby byc znacznie większa i też by musiało jakoś być. U mnie zimno i pochmurno czekam na słońce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki No okulary juz wybrane i bede miała w poniedziałek do odebrania:-( tylko szkoda ze popołudniu bo bede w pracy ale moze uda mi sie przed praca odebrac. Musze sie pochwalić Arturek marudził ostatnio strasznie ale juz wiem dlaczego :-) WYBIŁY MU SIE 4 ZEBY NARAZ A 5 IDZIE BO JUZ WIDAC ZE PEWNIE DO JUTRA SIE CAŁKIEM WYBIJE. Biedactwo ale musiał cierpiec tylee zebow na raz. Klaudia to moze zeczywiscie wade ma po babci. Moim zdaniem to i tak duza wada jak dla tal małego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×