Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Hej. Annolia to nie milo z ta jelitowka..oby Ci szybko przeszlo a chociaz niech na mala nie przejdzie. Chmurko fajnie,ze sie odezwalas :) Wiadomo-nie ma juz tyle wolnego czasu hehe Tak jak Klaudia pisala zajmij sie dziecmi,my jakos przezyjemy i poczekamy az sie zorganizujesz na nowo.Tylko pamietaj o tej fotce ;) Klaudia moj M czasem narzeka,ze mamy tak malo znajomych.Czesto slyszy sie,ze ci i tamci byli na jakims grillu czy cos i boli go,ze nas rzadko zapraszaja,a dochodzi do tego jeszcze fakt,ze M w ogole nie pije alkoholu,a jak wiadomo to nie przysparza kolegow..Tylko czy potrzebujemy takich znajomych?Ja na pewno nie. Ja mam jutro wizyte w szpitalu..pobudka 6.30,bo musze nas ogarnac i sebka zawiezc do przedszkola na 8. Denerwuje sie troche,bo jutro bede miec usg i beda sprawdzac czy z nerkami u maluszka wszystko ok...:o Mam nadzieje,ze nie bedzie sladu po tych zastojach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj w Sosnowcu porwane zostało 6-miesięczne dziecko... Strasznie to przeżywam. Ci rodzice muszą przechodzić koszmar... I to biedne dziecko... Pewnie strasznie się boi... Płakać mi się chce. Modlę się żeby je znaleźli. http://polskalokalna.pl/wiadomosci/slaskie/sosnowiec/news/dziesiec-tys-zl-za-pomoc-w-znalezieniu-malej-magdy,1751313,4470

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia slyszalam o tym...cos strasznego..ja bym chyba oszalala..nie wyobrazam sobie tego..caly czas bym myslala czy moje dziecko nie jest glodne,czy jest przerazone..czy jest cale i zdrowe..czy nikt mu krzywdy nie robi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jestem :-) net darmowy mi sie skonczyl ale dzis dali mi nowe darmowki:-) Wczoraj mowili o tej porwanej dziewczynce to straszne najpieqw urodzila sie wczesniakiem wez akcji serca i walczyla o zycie a teraz niewiadomo czy zyje mam nadzieje ze nie porwali jej dla nazadow. Wczesniej napgsalam dlugiego posta nie skopiowalam i net mi zdechl i narazie niechce mi sie znow pisac:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jestem :-) net darmowy mi sie skonczyl ale dzis dali mi nowe darmowki:-) Wczoraj mowili o tej porwanej dziewczynce to straszne najpieqw urodzila sie wczesniakiem wez akcji serca i walczyla o zycie a teraz niewiadomo czy zyje mam nadzieje ze nie porwali jej dla nazadow. Wczesniej napgsalam dlugiego posta nie skopiowalam i net mi zdechl i narazie niechce mi sie znow pisac:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostawiam znak życia tylko, normalnie na nic nie mam czasu. Ala cały czas chce jeść, dlatego ma już mleko z krwią:D A na serio, to nie chce mi się śmiać. Trzeba przeczekać. A Klaudia lubi dzidzię, ale ma fochy z niewyspania chyba. W nocy boi się płaczu Ali. A tak to ogólnie dobrze. A nie wiem tylko co dać Ali jak ją boli brzuszek w nocy. Czasem popłakuje, pręży się. Masuję ją i noszę, nóżki podkulam i chwilowo pomaga... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko kup Ali kropelki espumisan albo herbatki na kolke. A u nas zimno sypie caly dzien i wieje z czego robi zamiecie:-( My dalej w domu a Artur dzis zacza kaszlec :-( Wczoraj sprzedalam corci motor (mini kros) i dzis kupilam jej lyzwy ale sie cieszyla bo ona uwielbia sporty zimowe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynka się nadal nie znalazła...:( Chmurko --- moja bratowa też dawała ten espumisan w kroplach. Fajnie, ze Ala tak je:) Czekmy na fotki, czywiście w wolnej chwili. Milenka była wczoraj na balu. Bawiła się wyśmienicie:D Lew prakietu :D Dostała kolorowankę i pół balu z mnią tańczyła:D, a teraz od rana z nią chodzi i koloruje. Wczoraj nie chciała do domu jechać. Wmiszała się w tłum dzieci, tańczyła posrodku. Zdziwiłam się, ze tak szybko się zaaklimatyzowała w takim tłumie dzieci :) W kwietniu zapisuje ją do przedszkola! Klaudia --- a jak Dusia? Była na balu? Za co przebrana? Milenka była za... hmmm... To był chyba elfik:D Jak zrzucę fotki z aparatu to wyślę i sama ocenisz:) Ogólnie taki jakiś kolorowy owad ze skrzydełkami :P Sukienkę miała po Natalce z przed 2 lat, a skrzydełka fajne trfiłam w sklepie "wszystko po 3 zł" :D Dorotko --- odezwij się... Brakuje Tu Ciebie! Mała.... Lola.... Nikulam..... Was też tu brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. U nas mrozno sie zrobilo,ale za to slonce swieci :) Sebus jeszcze spi,a to juz 10.. Wczoraj mialam usg,u maluszka wsio ok,po zastojach nie ma sladu. Dowiedzialam sie za to,ze bedzie duzym chlopcem..Wazy juz 2600 :o A do porodu jeszcze ponad 7tyg..Coz..auc ze tak powiem ;) Annolia to super,ze malej sie tak podobalo :) Ja widze duza roznice u Sebka odkad zaczal chodzic do przedszkola,bo wczesniej byl niesmialy i nie bardzo wiedzial jak sie zachowac przy innych dzieciach,a teraz pedzi od razu sie bawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najczesciej nadawane imiona w 2011 Uff nadal nie ma Laury:)Pierwszy raz od kilku lat z pierwszych miejsc spadli Julia i Kuba: 20. NADIA,KAMIL 19. MILENA,MARCEL 18. GABRIELA,ALEKSANDER 17. MARTA,KAROL 16. NIKOLA,MIKOŁAJ 15. HANNA,IGOR 14. EMILIA,ANTONI 13. ALICJA,DAWID 12. ANNA,WIKTOR 11. MARTYNA,PIOTR 10. ZOFIA,JAN 9. NATALIA,ADAM 8. OLIWIA,WOJCIECH 7. ALEKSANDRA,BARTOSZ 6. AMELIA,MATEUSZ 5. WIKTORIA,MICHAŁ 4. JULIA,KACPER 3. ZUZANNA,FILIP 2. MAJA,JAKUB 1. LENA,SZYMON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam :-D Chyba wypada mi się z Wami pożegnać.................:(:( Niestety to już koniec mojej walki o marzenie, o małżeństwo, o męża - którego kocham jak nie wiem co....Po prostu, nie wyszło. Znalazł sobie inną babę i przeżyłabym to, gdyby to nie była ŻONA MOJEGO RODZONEGO BRATA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Rozwalili 2 małżeństwa i prawie przyprawili mojego tatę o zawał serca. No ale cóż.....:(:( W najczarniejszych snach nie przypuszczałam, że okaże się takim skurwysynem, zerem i łajdakiem. O niej się nie wypowiadam.Zaskakuje nas czasem życie nie ma co..... Aniu, Klaudia - mam prośbę do Was zwłaszcza- nie kłóćcie się. A już na pewno nie o zdanie na temat mojego (chyba już byłego) M. Nie potrzebnie tak "naskoczyłyście" na siebie. Wiem, że każda z Was chciała przedstawić mi swój punkt widzenia i dziękuję za to.....Dzięki Wam wszystkim mogłam na kilka spraw spojrzeć inaczej. Klaudia - nie mów, że czasem należy ugryźć się w język niż powiedzieć co się myśli. Zawsze mów co czujesz....:-D Proszę No to chyba tyle :(:( Nawet nie wiecie jakim ogromnym wsparciem byłyście dla mnie w chwilach zwątpienia....:-D Ale teraz to nie bardzo mam tu co szukać..... 3majcie się ciepło :-D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatkalo mnie...az mi sie wierzyc nie chce... Ani mi sie waz od nas odchodzic,bo cie znajde :P Nadal mozemy byc dla Ciebie wsparciem... Dorotko trzymaj sie dzielnie i nie mow,ze to koniec walki o marzenia. Widac ktos tam u gory nad Toba czuwal i moze dlatego nie bylo dzidzi? Moze ktos tam u gory wiedzial,ze Twoj M nie powinien byc ojcem? A tego dupka niech szlag trafi.Mam nadzieje,ze go ta baba w dupe kopnie i zostanie sam jak palec! Sciskam Cie z calych sil i wiem,ze znajdzie sie ktos wart twoich uczuc,ktos godny zaufania i ktos kto pokaze Ci,ze jestes najwazniejsza na swiecie...🌼 i nie odchodz nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i my sie z Klaudia nie klocimy :) Wiec nie martw sie tym ;) Ja zawsze do wszystkiego podchodze optymistycznie i tak bylo tez i w tym przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dorotko ja tez Cie sciskam mocno. Nie bede juz pisac na ten temat bo rozmawialysmy przez tel. Ale szczescie w nieszczesciu ze z zadnego z tych zwiazkow nie ma dzieci i one nie beda cierpiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko kochana... Jestem w szoku:( Nie widzę jednak tego "szczęścia" Twojego M z nową "miłością", bo nie buduje się związku na krzywdzie... Zobaczysz, rozleci się to z hukiem. On zostanie sam ja palec, ona też. Głowa do góry. Załugujesz na szczęście i znajdziesz je. Jesteś fajną babką. Bedzie inny. Pewnie z dzieckiem pójdzie szybciej. Nie trać wiary i nie żałuj! Dobrze że już wiesz jaki naprawdę jest człowiek, który cię perfidnie oszukiwał. Nie wart jest nawet twojego splunięcia! Dupek jeden! Nie zostawiaj nas! Nie tylko o dzieciach tu piszemy i bez Ciebie pusto będzie. Zostań z nami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dorotko____bardzo Ci współczuję naprawdę ale nie tego że M sobie inna znalazł tylko tego że musiałaś na niego trafić a teraz musisz to jakoś sobie poukładać a raczej musicie cała Twoja rodzina przepraszam ale muszę to powiedzieć....co za SZUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Co za palant i na dodatek kłamca jak to Cie zapewniał że chce odpocząć ale że Cię nadal kocha no ładna miłośc nie ma co.Huj!A żona Twojego brata nie lepsza. Sama chciałaś żebym mówiła szczerze to mówię i Dorotko nigdzie się stąd od nas nie ruszaj zwłaszcza teraz.Komu się wygadasz jak nie nam a jak sie chyba już o tym przekonałaś nie tylko jest tu miejsce dla mam ale dla przyszłych mam równiez a Ty do nich należysz.Proszę Cię nie rozpaczaj i płacz bo nie ma po kim co za dziad!Brak mi słów żeby wyrazić co myślę o takich ludziach którzy nie mają skrupułów. I tak jak Ania pisała nie martw się o nas bo to była tylko wymiana myśli obie z Anka mamy swoje zdanie i tyle nie znamy się od dzisiaj i nikt na nikogo sie nie ma zamiaru obrażać. Annolia_____Duśka miała tylko maskę na balu bo do konca nie wiedziałam czy pójdzie bo troche chora ale były obie z Milenka wytańczyły się od 15-19-stej. A teraz serca mam dwa...;) K_____12.08.2006 M_____02.02.2010 [url=http://slub-wesele.pl/]http://s8.suwaczek.com/201002025580.png " Zgasić namiętność to tak, jakby usunąć nerw z zęba. Dolegliwość mija, lecz grozi martwica."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postaram sie nadrobic wasze posty po ponad roku nie zasiadania do komputera .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORCIO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odezwij sie do mnie na gg mam nadzieje ze jeszcze go masz albo na meila!!!! musze z Toba pogadac co sie z Toba dzialo??? REA PATI jeszcze Was tu brakuje!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam wszystkie dziewczyny u mnie nic ciekawego sie nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW tylko dajcie mi jakis miesiac bo nadzialo sie u was nie mniej niz u mnie . do nastepnego ... pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola nie mam starych ani gg ani emaila nic , podaje nowy nr dzis zakladalam wiec juz powinno byc aktywne 40844867

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O zesz w morde..nie wierze...az spojrzalam na numer strony czy sie aby w czasie nie cofnelam...:D Orcio nie uwierzysz,ale jeszcze wczoraj o Tobie myslalam..Przegladalam nasz topik od pierwszych stron i tak sie zastanawialam co u Ciebie,bo tak nagle przestalas sie odzywac,co u Pati i Rei,a tu prosze :D:D:D Pisz tu zaraz co u Ciebie kochana?? Albo daj mi chwile,bo musze z szoku wyjsc hehe Ales mi radoche sprawila pojawiajac sie :D:D:D Poczekaj w jaki szok sie reszta wbije. I od razu wyciagnelas Lole z lochow..Sie zaszyla i patrzcie jeszcze twierdzila,ze ona tu nie zaglada ha! Mam Cie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIA No przyznaje sie bez bicia ze czasami czytalam ale niemialam o czym pisac,a z Dorota czasami na nk pisze i tyle.Szkoda ze Rea znikla bez slowa i sie nie odzwa no nie? Brakuje jej tutaj!!! Pozdrawiam Was wszystkie i moze sie kiedys jeszcze odezwe.papa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania mam 2 corcie , calej reszty nie zdecyduje sie napisac na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze Orcio jak ladnie :) Ja mam drugiego synka w drodze :) Termin na 20 marca ;) Lola no szkoda..ale jej wybor..ale choc od czasu do czasu by sie odezwala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×