Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Dziewczyny Wy i Arturka chrzesna jestescie jedyne co pamietaja ze Arturek ma dzis urodzinki jest mi tak przykro ze niewiem ale ok jutro my bedziemy miec babcie wszystkie w dupie i ZAPOMNIMY O NICH :-( Co porabiacie my siedzimy w domu i czekamy na corcie. A musze sie pochwalic corcia bo dzis na tancach instruktorka zrobila konkurs i osoba ktora najlepiej zatanczyla uklad co sie go uczyli dostaje koszulke i ta koszulke dostala moja Justa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Wy i Arturka chrzesna jestescie jedyne co pamietaja ze Arturek ma dzis urodzinki jest mi tak przykro ze niewiem ale ok jutro my bedziemy miec babcie wszystkie w dupie i ZAPOMNIMY O NICH :-( Co porabiacie my siedzimy w domu i czekamy na corcie. A musze sie pochwalic corcia bo dzis na tancach instruktorka zrobila konkurs i osoba ktora najlepiej zatanczyla uklad co sie go uczyli dostaje koszulke i ta koszulke dostala moja Justa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata, przykre to. A mama Twojego m ma do Was jakiś dystans czy jest w porządku? Ja zaraz przyjdę w gościnę:) Nudzi mi się... Już się lepiej czuję. Do porodu będę zdrowa jak ryba. Ten cewnik Foleya mnie niepokoi. Piszą, że to boli, albo że nie boli. Bać się, nie bać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturku sto lat od forumowej ciotki. Życzę Ci dużo uśmiechu na buzi, grzecznej i zawsze dobrej mamusi,spokojnego tatusia i ogólnie wszystkiego naj naj naj. Chodzi za mną coś słodkiego,może gofry zrobię,albo placuszki z jabłkami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko --- prosze przekazać Arturkowi 2 DUUUUUUŻE buziaki najsłodsze jak tylko potrafisz od ciotki Annolii :D Babciami się nie przejmuj... W Dzień Babci też o nich zapomijcie i już :P Córcię masz zdolną:) Brawo! Chmurko --- od paru dni mam coś takiego, ale już nieco mniej boli. Tylko przy dotyku. Próbowałam coś w necie zależć, gdzie się te węzły pachowe znajdują, ale wiesz jak to z netem bywa - bardzo dużo informacji ale mało konkretów. Wybiorę się do gina, ale jeszcze troszkę poczekam i zrobię testa. Choc moja wiara w ciąże po mału słabnie :( Ania --- hi hi, tak najczęściej jest, że jak się wyzbędzie rzeczy po dziecku, to znów są potrzebne:) Ja jeszcze niedawno chciałam wózek sprzedać, ale dobrze że tego nie zrobiłam, bo myślę, że postaramy się żeby w niedalekiej przyszłości znów się przydał :) Już się przydaje, bo siosta M sobie pożyczyła na czas wizyty :) Straciłam ostatnio wiare w ludzi... Siostra M przyleciała do Polski z 18-miesięcznym synkiem. Mały jej po drodze zasnął i takiego śpiącego udało się go jej wynieść z samolotu i wiecie, że nikt jej nie pomógł zabrać walizki z taśmy??? Chamstwo na całego! Widzieli że stoi z śpiącym dzieckiem na ręku, z podręcznym na ramieniu i nikt dupy nie ruszył mimo że prosiła, a same jakiś biznesmeniki w krawacikach przyleciały... Pobrali sobie swoje i poszli. Potraktowali ja jak powietrze. Dopiero jak małego próbowała na ławkę odłożyć, to się baba z obsługi zlitowała, walizkę jej podała i pomogła zciągnąć do wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia, no co ja widzę, koś się przyznał do starań:D Super, czekałam na Ciebie!:) Ale gnojki z tych pasażerów. Taka znieczulica społeczna. To naprawdę smutne. To nie byli faceci tylko dupy wołowe. Dzieciaczki się teraz bawią? A do gina idź, jeśli czujesz, że coś nie tak. I molestuj męża, ja chcę żeby dołączyła do nas kolejna mamuśka. Beata, Justysia to po mamusi taka tancerka:P Dorotko, co u Ciebie? Napisz, proszę, nie rób sobie od nas przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko po mamusi talentu niema a juz napewno nie taniec ja to raczej takie beztalecie jestem :-P a ona pieknie maluje spiewa i tanczy:-) Ludzie teraz to chamy nie przejmuja sie nikim nie ustepuja miejsca starszym ciezarnym i z dziecmi na rekach a i do pomocy sie nie garna ehh ta znieczulica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedze i sie nudze Arturek sie bawi z Justynka. Moja mama zadzwonila z zyczeniami :-o ale pewnie jej moja siostra przypomniala bo jak dzwonila do mnie to gadala o dniu babci a ja jej przypomnialam ze Arturek ma dzis urodziny i ze babcia nie pamieta to my tez zapomnimy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko --- no jakichś specjalnych starań to nie było, ale jakoś tak się nakręciłam po tym bólu piersi:D Urodziłoby się w październiku:) Byłoby ponad 2,5 roku różnicy. Do tej pory bałam się, że nie dam rady z dwójką takich małych, ale w sumie Milesia jest z dnia na dzień bardziej samodzielna a do jesieni szmat czasu, nie? :) (Choć w sumie to bardziej wolałabym rodzić wiosną;) ) i Poza tym może być tak, że czym bardziej będziemy zwlekać, to potem już będzie coraz trudniej się zdecydować. Widzę to po koleżance. Najpierw mówiła, że jak córeczka będzie miała 3 lata, to będą staranka o następne. Teraz jej córeczka ma ponad 3 latka, a ona mówi że nie wcześniej niż jak będzie tak miała 8 - 9 lat... Coś mi się jednak wydaje, że ich córeczka zostanie jedynaczką :O Boję się że z nami też tak będzie. Beatko --- widzę, że wojna z Babcią! :P ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturek ma goraczke 39 stopni ku..a mac ale prezet a jutro gosci mamy tort gotowy:-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka, jak synuś? Śpiewak mały:) Annolia, myślę, że szkoda by było przegapić odpowiedni czas na drugie dziecko, bo rodzeństwo kocha się i wspiera. Myślę, że zajdziesz spokojnie w tym roku:) A Twoja koleżanka coraz bardziej odwleka ciążę i rzeczywiście może za jakiś czas jej się już nie chcieć:P Mnie by się później nie chciało rodzić, ja chcę teraz przerobić pieluchy i iść do pracy, zrobić się na tap madl i być piękna:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko Arturek w nocy goraczke mial 39 dalej niema objawow choroby poza temp. Dzis mam gosci a mam takiego dola ze szkoda gadac M bym udusila z usmiechem na twarzy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata, a lepiej mu dziś? Żeby gości mógł przyjąć:) M dalej wkurzający? Ja mam nerwy na teściową, ale to takie raczej spięcia w atmosferze niż słowa. No wkurza mnie, mąci tylko. Kiedy ja się wyprowadzę?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam w szpitalu na dyzurze z Arturkiem i ma zapalenie gardla a na tylnej scianie gardla jest ropa i dlatego ta goraczka. Chmurko Artur jest caly czas wesoly i gosci przyja z usmiechem jak goraczka mu skoczyla to zacza plakac. Prezety ladne dostal ale chrzesny mnie zaskoczyl okropnie... Az zaniemowilam:-D:-D:-D:-D cdn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam w szpitalu na dyzurze z Arturkiem i ma zapalenie gardla a na tylnej scianie gardla jest ropa i dlatego ta goraczka. Chmurko Artur jest caly czas wesoly i gosci przyja z usmiechem jak goraczka mu skoczyla to zacza plakac. Prezety ladne dostal ale chrzesny mnie zaskoczyl okropnie... Az zaniemowilam:-D:-D:-D:-D cdn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIENDOBRY :-):-:-) Dziewczyny Chmurka jest w szpitalu bedzie RODZIC odeszly jej wody :-) niedawno dostalam sms dam znac jak juz bedzie po. Niemoge spac dzis w nocy chyba wyczulam Chmurke i rodze z nia:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tu ktos? A my gnijemy w domu ale pogoda dziwna i bakterie szaleja. W nocy nasypalo sniegu a teraz jest +5 stopni i sie wszystko topi ble :-S . Chmurka sie nie odzywa pewnie jeszcze nie urodzila ciekawe ile ja bedzie jeszcze mordowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko nie denerwuj się,chmurka pewnie już ściska malutką i nie ma czasu na pisanie. Pojechała o 4 jak pisałaś,a mamy już prawie 12,nie wierzę,żeby w 8 godz nic się nie działo. Źle dzisiaj spałam,Wy też? siedzę w kuchni w długim swetrze i nie chce mi się iść do kościoła. Ale mam lenia,jaaa. Później zrobię córci syrop z cebuli,bo chruchla mi jak gruźlik. Dałam jej Ambrosol,ale nie nie ma to jak naturalny sok z cebuli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala Chmurka napisala sms o 3.40 ze jest juz w szpitalu wiec juz dlugo tam jest no ale jej szyjka powoli sie rozwiera wiec moze jeszcze nie urodzila. Ja tez zle spalam caly czas sie budzilam ale obiad juz prawie gotowy:-D Ja do kosciola sie nie wybieram a corcia sama pojedzie wiec mam luzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurka urodzila !!!!!! O 12.35 Ala ma 56 cm i 3750g:-) duza dziewczynka :-):-):-) Narazie nic niewiem wiecej bo padnieta jest i musi ochlonac i sms wyslala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam na tamtym topiku i wiecie co Nikamo jest w ciazy wczoraj robila testy i oba pozytywne:-) Gdzie Was wcielo ja tu takie wiesci przynosze a tu CISZA!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam na tamtym topiku i wiecie co Nikamo jest w ciazy wczoraj robila testy i oba pozytywne:-) Gdzie Was wcielo ja tu takie wiesci przynosze a tu CISZA!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam na tamtym topiku i wiecie co Nikamo jest w ciazy wczoraj robila testy i oba pozytywne:-) Gdzie Was wcielo ja tu takie wiesci przynosze a tu CISZA!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem jestem! Ale super wiesci! Ciesze sie,ze nie musieli jej nic wywolywac tylko Ala sama sie zdecydowala :D Beatko wyslij Chmurce sms z gratulacjami i buziakami dla coreczki 🌼 Nie bylo mnie cale rano,bo bylam odwiezc M na lotnisko,potem na zakupy i musialam obiad zrobic i dac Sebkowi. Spac mi sie chce. Ja tez nie moglam spac w nocy,ale to juz norma od paru tygodni hehe Tez juz nie moge sie doczekac az bede sciskac mojego synusia :) Jeszcze pare tyg. Beata to Artur ma angine,tak? Biedaczek oby mu szybko przeszlo. Mala ja tez zawsze lecze sie najpierw syropem z cebuli.Niestety moj Sebastian go nie ruszy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu nie ma anginy tez zapytalam lekarzd czy to angina a on powiedzial ze nie bo migdaly nie sa z ropa tylko w gardle. Ania i Ty sie doczekasz wnet godziny 0 i bedziesz synka tulila:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu nie ma anginy tez zapytalam lekarzd czy to angina a on powiedzial ze nie bo migdaly nie sa z ropa tylko w gardle. Ania i Ty sie doczekasz wnet godziny 0 i bedziesz synka tulila:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu sms zostal wyslany do Chmurki tak jak prosilas:-) To teraz sama przez pare dni bedziesz z Sebusiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie :) No niestety..Sebkowi juz brakuje taty,bo go energia roznosi..z tata zawsze wieczorem szaleja,a ja niestety tak nie dam rady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×