Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Hej, już na czatach. Miłego dnia! Spacer w chmurach....39...20.11........08.12.2009......22........K mala29....................33...10.12.........03.01.2010. .. ..29...... M Anka323..................30...19.11........ 29.01.2010......24.......M Klaudia0405..............29...17.11.........31.01.2010.. ...26........K Beata2611...............29....25.11.........03.02.2010 ... 26.......M Nikamo74................12...4.09...........03.03.2010.. ....35.....? joanna84.................14...21.09.........07.03.2010.. ....25......? nikulam...................19...18.11.........29.03.2010. ......31......K emamcia..................6...................15.04.2010. .......22......? nowa81...................8....15.10.........11.05.2010.. .....28......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babole :-) a ja tylko wpadłam żeby sie przywitać i jade po płytki bo nam 4 brakło ha ha i jaja mam nadzieje ze będą jeszcze :-D A ja całą noc prawie zwijałam sie z bólu chyba mam zapalenie żył w lewej nodze bo tak strasznie boli że szok a jak ucisne w zyłe to szopka tak boli do tego jeszcze mam taką gorącą ta noge i zflaczałą Zaczełam brać cyklo3forte mam nadzieje ze mi pomoze. Ania to zeczywiście jaja jak tak strasznie leje a u mnie słoneczko swieci i zapowiada sie piękna pogoda i cieplutko :-) podmucham troszke to moze dojdzie do Ciebie. Chmurko jak samopoczucie jak czop dalej odchodzi??????????? A skurcze juz częściej czy dalej od czasu do czasu????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko---własnie moja głowna prowadząca gin. nie pracuje w szpitalu, musze chyba innego lekarza jeszcze poszukać choć ją bardzo lubię kurcze. Wczoraj przyszły pierwsze mebelki,siedze i patrze sobie na te moje hipcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko-----dopiero odczytałam, może to poprostu boli bo zabyt mało magnezu masz? Jeśli nie to biegiem do lekarza, zżyłami nie ma żartów.Uważaj na siebie Spacer w chmurach....39...20.11........08.12.2009......22........K mala29....................33...10.12.........03.01.2010. .. ..29...... M Anka323..................30...19.11........ 29.01.2010......24.......M Klaudia0405..............29...17.11.........31.01.2010.. ...26........K Beata2611...............29....25.11.........03.02.2010 ... 26.......M Nikamo74................12...4.09...........03.03.2010.. ....35.....? joanna84.................14...21.09.........07.03.2010.. ....25......? nikulam...................22...11.12.........27.03.2010. ......31......K emamcia..................6...................15.04.2010. .......22......? nowa81...................8....15.10.........11.05.2010.. .....28......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, takiej pogody nigdy nie widziałam Masz szczęście, że mieszkasz na górze. Dziś masz badania? Beti, mam bolesne skurcze w ciągu dnia wielokrotnie, ale nadal nieregularnie:) Nie mam już tej czopopodobnej wydzieliny. Skoro we wtorek przestałam plamić na brązowo, to może odpadł? A Ty lepiej idź do lekarza, bo groźnie zabrzmiała Twoja diagnoza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry. No kobitki jest nadzieja,ze Irlandia nie odplynie..Jak na razie swieci slonko.W prognozie mowia,ze w nocy ma od nowa lac i jutro przez caly dzien,ale chociaz chwila oddechu.. Badania mam dopiero w czwartek.Bede miec tego samego dnia co wizyta w szpitalu.M zalatwia sobie wolne,wiec mam nadzieje,ze ze mna pojedzie,bo w tym szpitalu to sie siedzi po kilka godzin w kolejce. Przywiezli nam przed chwila olej do pieca,wiec w tym roku nie bedzie niespodzianki..Bo w zeszlym zapomnielismy sprawdzic czy jest dosc i dzien przed Wigilia sie skonczyl i w chacie lodowka..Przywiezli tylko dzieki uprzejmosci pana,ktory tam pracuje i rozsyla.Jak zadzwonilam to powiedzial,ze raczej dopiero 27! przywioza...Wyprosilam u niego,zeby zrobil co sie da,bo ja nie chce marznac przez swieta.Na szczescie stacje maja jakies 500m ode mnie,wiec z samego rana nastepnego dnia wyslal cysterne do nas :) A teraz zjem sobie nalesniczki i wypije kawke ;) Spacer w chmurach....39...20.11........08.12.2009......22........K mala29....................33...10.12.........03.01.2010. .. ..29...... M Anka323..................31...26.11........ 29.01.2010......24.......M Klaudia0405..............30...17.11.........31.01.2010.. ...26........K Beata2611...............30....25.11.........03.02.2010 ... 26.......M Nikamo74................12...4.09...........03.03.2010.. ....35.....? joanna84.................14...21.09.........07.03.2010.. ....25......? nikulam...................22...11.12.........27.03.2010. ......31......K emamcia..................6...................15.04.2010. .......22......? nowa81...................8....15.10.........11.05.2010.. .....28......? Klaudia,Beata poprawilam Was,bo cos sie Wam nie spieszy hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny po tym leku co mi gin na moje żyły wypisał juz ciut leppiej ale jak bede u niego w nastpny czwartek to powiem co mi sie dzieje i niech cos z tymi moimi nogami zrobi :-) Do przychodni nie ma szans zebym sie dostała no chyba ze bym poszła po 5 rano stać pod przychodnią jest zatrzęsienie chorych i starych bab co idą sobie z lekarka poromawiać:-( A ja gotuje sobie mleko to w puszce i bede robiła wafla bo mam straszną ochote uwielbiam to mleko jak sie ugotuje :-D Chmurko jak juz coraz bardziej bolesne sa te skurcze to znaczy ze godzina "0" juz blisko Ach jak ja Ci zazdroszcze :-) Nikulam Super ze masz juz mebelki teraz mozesz kombinować gdzie je dac :-) A co do gina to niewiem jak jestes zadowolona to niewiem czy jest sens zmianiać tym bardziej że jesteś juz po połowie ciazy A w szpitalu to lepiej jak bedziesz rodzić załatw sobie dobrą położna bo to ona bedzie cały czas z Toba nie lekarz on to przyjdzie jak juz bedziesz miała przeć tak przynamniej było u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobiety:) ja juz po przeprowdzce :)to byla tragedia !!! ale teraz jest ok mala ma juz swoj pokoj bo wczesniej mialam kawalerke :( na scianach ma tapety w motylki i jakies inne robaczki jest tak nia zachwycona caly czas tam siedzi i dotyka je paluszkiem :) a najlepsze jest to ze od kiedy ma swoj pokoj spi 3 godziny w dzien!!! a mama ma chwile dla siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyslalam fotki na nasza poczte...tylko sie nie przestraszcie i nie dzwoncie do zoo,ze slonia w domu trzymam... Zaraz bede jesc obiadek i do pracy...Jak mi sie nie chce..Gdzie ten styczen.. W papierach mam wpisane,ze bede konczyc 11 stycznia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Ana musze powiedzieć ze brzuszek to Ty masz i to nie mały ile masz już w pasie?????????????????? Wiesz moze mamy podobne brzuszki tylko ze ja jestem wysoka i to jakos zanika a Ty jesteś malutka hi hi to i brzuszek sie duzy wydaje :-D A ja bede wcinać 2 danie bo musze na raty jeść dlatego ze za 1 razem nie dam rady. A jeszce mam pysznego wafle mmmmmmmmmmmm pycha bardziej bym zjadła niz ten obiad :-) Tala super ze juz po przeprowadzce to teraz do dzieła i staranko o 2 maleństwo :-D Chmurko oczywiscie ze zgłosze to ginowi co mi sie dzieje z noga mam nadzieje ze wytrzymam z bólu do czwartku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko szkoda ze nie zagladali Ci do Klaudi :-D a przydało by sie. Hmmm wiesz co weź sobie bardzo ciepłą kompiel może to pomoze ha ha Ja później wieczorkiem wysle zdiecie na wspólna poczte jak sie zmieszcze jeszcze w obiektywie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko, ja się tylko obawiam, że będę jak te kobiety po terminie i bez żadnych objawów porodu. Np. taki 42. tydzień wydaje mi się być nieco frustrującym. Powiedzcie, że jestem dziecko i brak mi cierpliwości, ale ja pragnę tego brzdąca jak niczego! Nie doceniam prawie wcale, że teraz się wysypiam i mam czas na naukę. Niby pracuję w domu na studia, czytam, piszę, ale ta Klaudia siedzi mi w głowie cały czas. Pociesza mnie tylko to, że wiele kobiet na moim etapie podobnie przeżywa zbliżający się termin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również Tala gratuluję męczącej przeprowadzki,teraz to macie pokój dla siebie,można świntuszyć i małej nie obudzicie ;-) A malutka to szczęśliwa że ma swój pokoik,chciałabym widzieć jej paluszki jak dotyka obrazków he. Anka,nie wiem jaka byłaś wcześniej,ale na buzi jesteś jak jabłko,fajna okrągła. Brzuszek również mam podobnej wielkości,może uda mi się wysłać zdjątko na pocztę. W płaszczyk się nie mieszczę,ale znalazłam świetne rozwiązanie(Bogu dzięki jest piękna jesienna pogoda)-noszę gruby golf wełniany,pod tym bluzkę również z długim rękawem i na to ponczo. Wiecie jak cieplutko jest i luźno? Nie czuję swoich gabarytów he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka,ja mam 107 cm,a z tym jabłkiem to nie bierz tego dosłownie. Nawet nie masz pojęcia jak ja by chciała mieć taką okrągłą buzię. U mnie jest tak,że jak schudnę to straszę bo mam wystające kości policzkowe,wręcz zapadnięte. Taka okrągła buzia to marzenie,serio. Dziś kupiłam zestaw Oillan za 75 zł.Emulsja natłuszczająca 500ml i Balsam też 500ml. Jakbym chciała osobno kupić to bym wydała 84 zł. Był też drugi zestaw,Emulsja 500 ml i Olejek 300 ml. i droższy bo ponad 85 zł. Kupiłam też chusteczki mokre Nivea Sensitive,6 szt w kartonie za 29 zł,no powiedzcie,że to nie warto?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed ciaza nie byla taka okragla..w zasadzie to miesiac temu jeszcze nie byla taka okragla..a teraz wygladam jak taki pulpet i ciagle tylko slysze dookola jaka to ja wielka jestem..i ze jak jeszcze troche urosne to wybuchne..poniekad racja,ale czasem mam dosc tych uwag..za przeproszeniem kurwa mac jaka mam byc??koncze 7 miesiac ciazy,to co?chuda powinnam byc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka,to niedobrze jak ci mówią że wielka jesteś. To nie fer. Pisałam z koleżanką 2 dni temu,piszę jej że przytyłam od początku ciąży 13 kg a ona mi że to nie dużo,że ona przytyła 4 kg. Czytam to kilka razy i pytam ją czy się nie pomyliła,może 0 tak by dopisać a ona że nie,że przytyła 4 kg,że jak będę u niej to pokaże mi kartę ciąży. Eeee ona chyba nie wie co pisze,na NK widziałam jej zdjęcia,ona to dopiero była wielka,spokojnie 20 kg przybrała. Po co więc pisać bzdury że tylko 4 kg przytyła? Myślicie,że to możliwe? Ja myślę,że jakby tyle przybrała do połowy ciąży,albo chociaż do 7 miesiąca to by ją do szpitala wzięli. No bo jak,mały ma min 3 kg,jakieś 2 kg waży łożysko z wodami. Znacie przypadek gdzie ktoś przytył 3-4 kg w całej ciąży? Idę lulu.bo jutro na 8 muszę być z moją kotką u weta. Czeka ją sterylizacja. Kiepsko to wygląda,jak ja w widocznej ciąży pozbawiam kota macierzyństwa. Ciekawe co by wybrała gdyby miała prawo głosu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.. wlasnie sie dowiedzialam,ze zmarla tesciowa mojego brata..;( siedze za biurkiem i z trudem zatrzymuje lzy.. moja bratanica przyszla mi powiedziec,akurat tez byla w pracy.. moja szwagierka tylko z nia rozmawia,a tak to tylko krzyczy.. tak mi strasznie przykro.. widujesz mame raz na kilka miesiecy i nagle przychodzi ta najgorsza wiadomosc.. tak strasznie chcialabym wrocic juz do domu,do Polski..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :-) Chmurko nie jestes dziecko a ze nie mozesz sie doczekać małej to normalne a nie dziecinne ja tez sie niemoge doczekać ynka ale z drugiej strony mam obawy jak to bedzie jak juz sie urodzi czy dam rade z wszystkim jak ja sie bede czuła i najważniejsze ciekawe czy tez bedzie tak płakał jak córcia bo wtedy mam ponad 3 miesiące bez snu :-D Oj wtedy chciałam zeby mała choć na jedna noc trafiła do brzucha ;-) Ania to przykre ale niestety ludzie sie rodzą i umierają tylko zal że właśnie w tych ostatnich chwilach nie możnabyło być przy mamie tylko za granicą :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu Tak mi przykro najszczersze kondolencje:( straszna wiadomosc to jest jak sie jest na emigracji:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×