Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Opowiem Wam coś. Zaczęłam brać pigułki cerazette i dostałam po nich uczulenia na skórze. Początkowo była to niewinna wysypka w postaci czerwonych, swędzących krostek na skórze. Z każdym dniem krost przybywało i w efekcie miałam to na szyi, karku, plecach, piersiach, brzuchu, udach, pośladkach, stopach i tylko łut "szczęścia" uchronił mnie przed swędzeniem łydek i piszczeli. Drapałam się co chwilę w innym miejscu, nie mogłam spać nad ranem, rozdrapałam sobie krosty i "rozlały" się one w czerwone obrzęknięte plamy. Po ponad tygodniu odstawiłam hormony, wzięłam leki i jest teraz bardzo dobrze. Większość krost i plam zniknęła. A co do odchudzania, to ćwiczę 3 razy w tygodniu, ale to moje schudnięcie wydaje mi się syzyfową pracą. Będę potrzebowała kilku miesięcy, żeby do czegoś dojść. Ruszacie się jakoś? Brakuje Wam słodyczy? Mnie bardzo. Mam już listę tego, co chciałabym zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko____najważniejsze to nie jeśc kolacji wiem wiem łatwo się mówi trudniej robi ale jak się chce to można trzeba miec silna wole i nie pisz że brakuje Ci słodyczy!NIE NAWIDZE SŁODYCZY!!!!!!!!!!!!!!!!!a fe!I nie ma co się rozczulac ;) Biorę sie za masaż Lenki bo się pręży biedactwo moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Ja juz wrocilam od lekarza ale niczego innego sie nie dowiedzialam jak to ze mam odstawic Diane jak chce zajsc w ciaze i ze jak odstawie to poczekac jak przyjdzie okres i ktorym dc i ze w 14 dc sie bzzz kacialki to to juz dawno wiem.A i ze jak do 6msc nie zajde to znow mnie bede wzywac hehe:) Ale mam cicha nadzieje ze do 6msc sie uda:) Najwazniejsze jakie wyjda badania w PL i co gin powie. A jak myslicie mam sobie zrobic tez badania na watrobe>bo czasami przy tych tabletkach moze sie cos z watroba stac ale to chyba jak sie duzej bierze no nie? Ale kurde sluzba zdrowia tutejsza to jest 100 lat za murzynami ale podobno tak jak Ania pisala ze lepiej tu rodzic to nic zobaczymy co gin mi w PL powie. Juz sie nie moge doczekac niedzieli bo z soboty na niedziele autobusem o 2 w nocy jade ze znajoma:) Takze narazie jeszcze jestem tak z 30min jak cos:) Pozdrawiam i buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :-) MAŁA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a Ja musze sie pocvhwalic ze wczoraj byłam u fryzjera :-D i juz nie mam loków bo mam mało co włosów na głowie hi hi dzis M zrobi mi zdiecia to wysle na poczte Lola no narazie nas opinie tych lekarzy patrz z przymrózrniem oczu Ania gdzie jestes???????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia postnowienia zawsze sa piękne... :) Zobaczymy co będzie z ich realizacją :) Ale będę miała "wsparcie techniczne" ! M załatwił mi taki rowerek do ćwiczeń. Stoi już poskładany, tylko trzeba tam jeszcze coś poskręcać. Poza tym M obiecał, że na bieżąco będzie wyjadał wszystkie słodycze w domu :D On może, bo wcina co chce i waga mu się nie zmienia, jest cały czas bardzo szczupły. Lepiej go ubierać jak żywić :D M ma dwie siostry, które są strasznie "słodyczożerne" a figury mają jak modelki. Mam nadzieję, że nasza córunia odziedziczy po nim tę przemianę materii. Dziewczyny z tymi pigułmi hormonalnymi to różnie bywa. Kiedyś gin zapisał mi Diane na regulację hormonów, ale miałam po tym taką huśtawę nastrojów, że nie dało się ze mną wytrzymać. Potrafiłam krzyczeć na wszytkich o byle pierdoły. Lola, a Tobie nic się po nich takiego nie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko to zeczywiscie miałas z tymi tabletkami. Ja kiedys brałam logest i cilest i po nich strasznie tyłam z dnia na dzien było mnie wiecej :-( pózniej kupiłam plastry ewera czy cos takiego i nie byłam zadowolona bo: w kapieli sie odklejały i zawsze wokół nich był brud czarny tak jak po plastrze niby myłam zmywaczem bo gin powiedział ze tak mam zmywac ale dałam sobie i z plastrami swiety spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała, masz dziś urodzinki? Tak więc życzę Ci wszystkiego naj naj, spełnienia marzeń, powodzenia a przede wszystkiem, żeby Ci dzieciaczki zrdrowo rosły! Buziaczki :* Beatko koniecznie się pokaż w nowym wcieleniu! Ja też niedawno skróciłam swoj "bałagan" na głowie, bo mi te włochale już przeszkadzały, a po porodzie to tak od razu się do fryzjera nie ruszę. Nie była to jakaś tam metamorfoza - obcięłam tak na długości do ramion. Niestety na mojej głowie nie da się zrobić jakichś radykalnych zmian i zawsze wygladam tak samo :/ Moje włosy żyją swoim życiem i nic ich nie jest w stanie zmienić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała wszystkiego naj naj! Szczęścia, powodzenia, dużo miłości a przede wszytkim, żeby Ci dzieciacki zdrowo rosły! Buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadło mi posta, ale widzę, że jednak wskoczył! A już się zdenerwowałam! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia wysle tylko M przyjdzie z pracy :-) . Wiesz moje włosy tez własnym zyciem zyja bo mam loki a teraz bede prostowac niestety jest straszna wilgoc i zaraz sie pokreca ale najwazniejsze ze mi jest wygodnie i nie mam z 40 cm włosów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja :) Tak to jest że wiekszosc kobiet po porodzie obcina włoski tylko ja jestem wierna swojej długosci najkrócej to do ramion bo inaczej żle bym się czuła a tak w domu zwiążę w kucyk i mam swiety spokój tyle że wyglądam jak jakaś pastucha....:O Mała_____100 lat 100lat niech żyje żyje nam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!No kochana kawałek tortu do kawki Cię nie ominie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przede wszystkim obciełam te włosy bo przez loki strasznie mi się plątały a jak przyszło rozczesać to była masakra 30-40 minut samo rozczesywanie a nie mam siły tyle siemęczyć i juz dawno chciałam obciąć. Do tamion mam najdłuższe a reszta pocieniowana i mam grzywke :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka ona śliczna :-) Fajnie jest mieć dziewczynke bo mozna ja wystroić a chłopczykowi to zawsze spodnie i bluzeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja wysłałam zrięcia Arturka :-D Mała dawaj torta bo kawe już pije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. ja dzis mam w planie odsypiac..mam poprane,obiad zrobiony,wiec bede dzis spac tak jak maly. dalej robi na zielono..poczekam do poniedzialku i pojde do lekarza. mojemu M wrocily problemy z zoladkiem i we wtorek leci do pl na 5 dni...i bedziemy sami :(:( widze,ze wyslalyscie zdjecia.slicznete wasze maluchy :D to i ja wysylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maa29
Dzień dobry ;-) Beatko,Annolia,Klaudia, Lola,Anka dziękuję za życzonka. W zeszłym roku miałam nadzieję,że uda mi się te ważne urodziny wyprawić w naszej remizie. No ale cóż,M nie zarabia już tyle co wtedy i urodzinki skromne będą w domku. Za godzinkę zapraszam Was wszystkie na wieeelki kawał bezowego tortu,ja sobie wezmę maciupki,bo po waszych wczorajszych rozmowach kto ile ma w pasie i biodrach aż mnie skręciło jak się mierzyłam. Ja w biodrach mam 107,kurcze niedobrze. A w pasie nie pamietam,ale sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala tort bezowy ??!! Chcesz mnie zabic kobitko..?? Ja uwielbiam tort bezowy,ale jedyny cukier jaki przyjmuje to ten w kawie.. Nie martw sie wymiarami..ja juz sie nie mierze..dziewczyny pisza,ze wchodza w swoje normalne spodnie,a ja moich nawet przez uda nie przecisne..trudno..trza zacisnac zeby cwiczyc i mniej jesc... Zaczne cwiczenia dopiero jak przestanie ze mnie leciec,bo ostatnio zrobilam 50 brzuszkow i zaczelo mocniej leciec,wiec poczekam.. Myslalam tez o kupnie rowerka do cwiczen..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka____niby wchodzę w spodnie ale zadowolona nie jestem jak patrze w lustro to nasuwa mi sie jedna myśl:KANGUR.....nie podoba mi się mój brzuch. Mała może Ty coś powiesz jak jest z brzuchem po drugiej ciąży? Co do brzuszków to nie mam siły ich robic na razie.A na tort chętnie sie skusze akurat planuję pic kawke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smieszne te nasze małe człowieczki nie?Niby wszystkie do siebie podobne ale inne.Kochane słoneczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_29
Witam i zapraszam na aukcje ślicznych ubranek i bucików po mojej córeczce.Ubranka są jak nowe, wyprane i wyprasowane, pochodzą z domu w którym nie ma zwierząt i się nie pali, szczerze polecam: http://allegro.pl/item933236591_skorzane_wiosenne_biale_pantofelki_r_20_uk4_12cm.html http://allegro.pl/item933271216_sukieneczka_na_chrzest_i_nie_tylko_gratis_next.html http://allegro.pl/item935939036_skorzane_wiosenno_jesienne_mokasynki_r_20_12_5cm.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maa29
Klaudio szczerze Ci powiem,że każdy jest inny,u mnie brzuch po pierwszym miałam płaski,nie pamiętam w jaki czas,ale druga ciąża zostawiła po sobie ślad w postaci małej oponki,niby płaski,ale mała fałdka została. Chodziłam na siłownię,dawałam z siebie wszystko ale wiadomo,że na rozciągniętą skórę nie pomoże nic,oprócz operacji wycięcia nadmiaru skóry. Każdy mi mówił,że świetnie wyglądam,ale ja swoje wiedziałam,z resztą jesteśmy takie same. Może 99 osób nam mówić,że mamy super figurę,a jedna taka osoba któa ma odmienne zdanie podważy wszystko. Zobaczymy jak będzie po tej ciązy,brzuch na pewno nie rozciągnął się bardziej niż w tamtych ciążach więc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam do domu i pooglądałam sobie fotki na naszej poczcie.... Same słodkości te wasze szkraby! Śliczne dzieciaczki. Napatrzeć się nie mogłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała, wszystkiego najlepszego. Jak się czujesz? Dzisiaj zgłosiłam na policję sytuację z autobusu i przystanku autobusowego. Facet groził mi, molestował słownie, popchnął w głowę i szturchał. Powiedział, że mnie znajdzie. Idę kąpać Klaudię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poniedziałek policja zacznie postępowanie w związku z tym incydentem w autobusie. Uderzyłam tego gościa w głowę książką i doniosłam policji na niego, więc powiedział, że mnie znajdzie. Pewnie siedzieć nie pójdzie, ale zawsze można narobić mu problemów. Oczywiście w autobusie żaden z pasażerów nie stanął w mojej obronie. Totalna znieczulica społeczna, wstyd. Potem policjanci giną. Gówniarz dałby mi w twarz i tez pewnie nikt by nie zauważył. Skandal. Kierowca też miał to w dupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry. Zaraz zaraz Chmurko-co sie stalo?gdzie jak i kiedy??? Masakra jakas..a to ze ludzie nie reaguja to wiem..u mnie w miescie(w Pl) na przystanku pelnym ludzi dwoch facetow zgwalcilo dziewczyne..i nikt nie zareagowal..z przejezdzajacych samochodami tez nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×