Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Hej! Mała____moja Lenka robi raz na dzien kupkę tylko z rana.W razie problemów z brzuszkiem daję jej proszek troisty i bobotic. Beatko_ no mi się też wydaje że na okres to za wczesnie.Może po prostu jeszcze się macica oczyszcza do 6 tyg.to normalne.A teraz tez masz jeszcze czy takie jednorazowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia teraz już raczej plamie bo jest tej krwi niedużo ale jest wczoraj miałam takie brudy a dzis zywa krew i duzo :-( martwie sie co tym razem sie dzieje. Dzis ide do chirurga z maleństwem a jutro polece do gina do gabinetu bo do tegoszpitala nigdy nie dotre :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola____nie mam już tych zdjęc bo mi wysyłała bardzo dawno temu. Idę z dziewczynkami na spacerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata___to idz do gina dzisiaj bo z tego co wiem to nie owinno tak byc nie lekceważ bo nigdy nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide do gina ale dopiero jutro niestety przyjmuje wiec polece szybko :-D ja też sie zbieram i jade po pieniażki wezme do auta wózek to później pospaceruje sobie :-D zapowiada sie super pogoda szkoda tylko ze ja sie dalej źle czuje gardło mnie boli i czuje jak bym miała je zpuchnięte i katar ogromny mam. bede później pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) Klaudia oki spoczo trudno sie mowi:( Ja kolejny dzien wolny mam masakra ale podobno w tym tyg 1 dzien mamy robic ciekawe kiedy.W czwartek mam wezwanie tutaj u Nas do spzitala na konsultacje dopiero sie odezwali po 3msc jak wczesniej mialam te problemy z poronieniem to poszlam do lekarza prowadzacego i dopiero teraz mam wezwanie,ale to cala Irlandia taka zacofana. Dzis sie mam zamair wziasc za golabki a pozniej za sprzatanko domku. Jak cos to zajrze pozniej milego dnia:) Beatka To nie dobrze sie cos u Ciebie dzieje kurde moze na pogotowie jedz niewiem:( To do pozniej.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, Beata z tego co slyszalam to okres jak sie karmi piersia powinien pojawic sie nie wczesniej jak po 6 tyg.Co do brudzenia to ja tez tak mam,ze juz prawie nic nie leci,a nastepnego dnia az skrzepy poleca... Twoj maluszek tez ma zatkany nosek??Bo moj wlasnie tez charczy jak prosiaczek.od czego to jest?dzis idziemy do lekarza,bo prawie calej nocy nie spalam..maly marudzil,bo przez ten nosek nie mogl spac.TEz mam gruszke i tez uwazam,ze jest do d...Moja mama ma w domu taka porzadna,duza i ona dobrze ciagnie.Zobacze dzis w aptece czy maja aspirator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy nie używałam gruszki ale jak już to sprawdza się podobno właśnie tylko taka mega duża grucha bo ma dużą siłe ssania. A wasze maleństwa może na dworku przewiało? Anka___a przecież są krople do noska nasivin dla dzieci super sprawa zapuszczasz i po katarku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ale dziś piękna pogoda u nas! Słoneczko świeci na całego i jest 5 stopni w cieniu... Zrobiłam pranie i umyłam resztę okien :) Wczoraj cały dzionek spędziliśmy u mojej mamy i na urodzinach. Dziś również chcemy się gdzieś wyrwać. W taką pogodę aż szkoda w domciu siedzieć... Beata, a nie możesz zadzwonić do Twojego gina i zapytać czy z tym krwawieniem to tak może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia ale maly nie ma katarku,tylko bulgocze mu w tym nosku,ale nie leci katar.. wiem,ze te krople sa dobre ale ja jestem w irlandii i tu ich nie ma,a nie znam sie na tutejszych i dlatego pojdziemy dzis do lekarza.W aptece dali eMowi jakies tam kropelki,ale sa o dupe rozbic,bo dzialaja tylko chwile..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko____masz wyniki Klaudusi? Annolia____a Ty gdzie się podziewasz???z imprezki na impreze?Na kiedy masz termin kobieto? Ewelka____zaszyłaś się na dobre....wyłaż z norki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania____to poszukajcie po prostu kropli z tym składnikiem co nasivin a najlepiej właściwie jak już się wybieracie do lekarza to on coś poradzi.Byłaś z Sebkiem u ortopedy?Ja dzis dzwoniłam i zapisali nas dopiero na 8 marca a wizyta 90zeta!:( Annolia____no jesteś w koncu :D Widzę że jesteś na etapie wicia gniazda?Wysprzatasz i jeszcze zdążysz się wynudzic tak jak my wszystkie przed porodem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to gniazdo wiję już chyba z miesiąc! :D A do terminu mam jeszcze równiutko 2 tyg... Jeszcze zdążą się te okna przykurzyć i będę jeszcze raz myła :D :D :D Klaudia na dobrego ortopedę warto wydać kasę. Córunia koleżanki musiała być 3 miesiące w szynie, bo ortopeda na tej pierwszej wizycie nie zauważył nieprawidłowości w bioderkach. Kiedy ta mała miała 8 miesięcy koleżanka zauważyła, że fałdki się inaczej układają na pupie z lewej niż z prawej strony i okazało się, że coś jest nie tak. Jak mi tego maleństwa było żal... 3 miesiące z uwięzionym nóżkami i to w czasie, kiedy dziecko zabiera sie już za wstawanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff...skończyłam (chyba) znienawidzoną przeze mnie czynność jaką jest PRASOWANIE!!!!Coś czuje,że za długo to ja tych ubranek nie bede prasować.... Jutro zrobie wstępne pakowanie toreb,no chyba,ze mi sie nie bedzie chciało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia ortopeda byl u nas jak bylismy jeszcze w szpitalu i na ostatniej wizycie lekarz tez badal bioderka,podobno bedzie to robic co wizyte. No za godzinke bede wiedziec co lekarz powie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wrocilismy. Pani doktor orzekla,ze taki zapchany nosek to czesta dolegliwosc u takich maluchow i ze to nic powaznego i przejdzie samo.mamy tylko zakraplac nosek tymi kropelkami co nam dali w aptece,zeby malemu ulzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania no to dobrze ze wszystko w porzadku,a moze faktycznie przez ten tutajszy klimat,ja bynajmniej rzadko mam nos zatkany a eM czesto w nocy i chrapie:) Takze niewiem od czego to zalezy. Ja juz sie nie moge doczekac wylotu do PL mam nadzieje ze bedzie juz wszystko w porzadku:) Dzis robilismy golabki,krokiety,i galaretki takze bedzie na kilka dni spokoj z obiadami hehe a jutro jeszcze bigos zrobie i zamroze.Bo mi kapusty z golabkow zostalo. Za chwilke idzie M jak milosc takze bede spadala moze jeszcze bede pozniej.Papatki mielgo wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie weszłam do domku i ledwo zyje wyobrazcie sobie ze przegłób w aucie mi sie rozleciał i siedziałam z M u jego rodziców i musiał załozyc nowy i autko znów jezdzi. Jutro znów pare rzeczy musi w nim porobic no ale to juz nic waznego. Byłam dzis u gina wszystko jest ok nic mi sie nie dzieje a na ból brzucha dostałam czopki. Krwawic jeszcze czasem moge do 6 tygodnia i mam sie nie martwic. wiec sie ucieszyłam i jestem spokojna. Jutro niewiem kiedy sie pokaze bo ide kolezance dziecka pilnowac bo nie ma z kim zostawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania mi połozna powiedziała ze taki zatkany nosek moze byc do 3 miesiecy bo sluzówka jest napuchnieta. Ja kupiłam ten aspirator ale niewiedziałam jaki bo był taki co do odkurzacza sie doczepia i co ustami sie odciaga i wziełam ten co ustami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już chyba dłużej nie będę czekac z ta kawką na was....ide sobie zrobic. Powiedzcie mi czy szczepicie dzieci szczepionkami skojarzonymi?czy bezpłatnymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co?nasz topik schodzi na psy...:O nawet się nie przywitac do tej pory?Kozy co z Wami??????????????????????????????????????????????Ja rozumiem malutkie dzieci itd.ale ja mam dwoje i pisze jak najeta. Na 17-sta jadę z Lenką do pediatry może jej coś da na brzuszek bo ja boli i widze że zaczynają jej się robic plesniawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ja tylko na sekunde bo jediemy z M kończyć auto :-) mam nadzieje ze dzis sie szybko upora bo nie mam zamiaru tak długokwitnać. Odezwe sie wieczorkiem pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widze ze pustki tu straszne :-( Baby gdzie Wy jestescie???????????????? A ja najchetniej bym poszła spac :-) M robi z linka na parkingu wiec nie jade nigdzie :-D a moze do fryzjera polece jak bedzie miejsce :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jestem w 2 mc straszn ie sie denerwuje poniewaz moj sluz jest biały gesty serowaty, a kolezanki z pracy opowiadaja ze ich sluz w ciazy byl przezroczysty rozciagliwy. Czy wsyztko jest ze mna ok? Czy ktoraz z was moze tez taki miala sluz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, dziewczyny Beatko, nie miałam jak odpisać. Dziękuję za pamięć:) Ładnie Wam dzieciaczki rosną? Anka, synek fajnie wyszedł na ostatnich zdjęciach na nk. Jak Wam leci, co robicie? Widzę, że Beti krwawi. Ja też. Wyniki ostatnich badań wykluczyły mukowiscydozę. Dziecko miało podwyższoną trypsynę, ale najwyraźniej z innego powodu. Kamień spadł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Spacerku cieszę się bardzo, że to był fałszywy alarm. Szkoda, że musiałaś przez to przechodzić.... A jak tam studia? Powrót był trudny? Wychodzisz na prostą? Beatko, dobrze że i u Ciebie wszystko ok z tym krwawieniem. Nadia - śluz w ciąży może być biały i z tego co pamiętam, to też chyba taki miałam. Najlepiej zapytaj Twojego gina - będziesz spokojniejsza. Przede wszytkim nie martw się na zapas :) Dziewczyny, ale mam dziś kiepski dzień. Najlepiej przespałabym go cały :) Chodzę jak nieprzytomna, oczy mnie pieką i się pocę... Już myślałam, że mam gorączkę, ale nie. Chyba coś mnie bierze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Któraś pytała o szczepionki...a więc ja szczepiłam według kalendarza bo rozmawiałam z kimś kto się na tym zna.Zapytałam położną jak to właściwie jest,czy to tylko wyciąganie kasy i czy naprawdę są lepsze od tych z NFZ. Mnie zaproponowali w przychodni szczepionki płatne,pierwsza miała wynieść 120 zł i byłabym przekonana,że każda kolejna wyjdzie tyle samo. Połozna mówiła,że to chyba najtańsza z szczepionek,bo będa i takie w granicach 300 zł. Szok. Nie można ich przerwać jak się już zdecyduje. Więc postanowiłam,że nie wydam tyle kasy na same szczepionki. Mam 3 dzieci,nie mam pracy,mój M szuka nowej,za co miałabym wykupywać kolejne szczepionki? Miałabym jeść chleb z pasztetową a kupić szczepionkę za 300 zł? To niestety nie na moja kieszeń drogie Panie. Moja dwójka dzieci ma się świetnie i była szczepiona według kalendarza. Te ich durne chwyty"jedna szczepionka zamiast 3,oszczędź dziecku bólu..."niech sobie wsadzą. Co do ortopedy,my mamy wizytę 9 marca. Czy wy wiecie kochane,że ja jestem dzieckiem,które w wieku 10 miesięcy leżało przez pół roku w szynie? Mama musiała szczebelki usunąć,żebym mogła w łóżeczku spać. Płakała nie raz,jak mnie widziała,jak mnie myła,jak chciałam się bawić z dziećmi,jak chciałam chodzić. No ale cóż,jak trzeba to trzeba. Dzisiaj jej dziękuję,bo gdyby nie ona,miałabym krótszą nogę i pewnie nazywaliby mnie w szkole kuternoga. Mama się dziwi,że szpagatu nie zrobię,skoro ten gips,który miałam założóny miał nazwę:styl żabka" i był właśnie tak szeroki jakbym szpagat robiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny:) Ja dzis bylam od 12 w pracy bo zadzwonil szef do eMa ze mamy przyjsc bo jest dosc duzo roboty a ja w czwartek mam na 14:15 do szpitala sie zglosic na konsultacje takze trzeba bylo nadrobic troche i dzis do 18 pracowalismy a jutro na 8 i pewnie tez do 18. Okres mi sie powoli konczy od jutro zaczynam 4 op.Diany mam nadzieje ze ostatnie:) Ja wlasnie pije kawke a jest ktos kto dolaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek:) Ja sie przugotowywyje do pracy i jeszcze jutro do 13 i wolne. Kurde ale dzisiaj mialam kijowa noc wogole sie nie wyspalam budzilam sie co chwilka niewiem czemu:( No nic spadam bede wieczorem.papatki milego dnia wszystkim:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×