Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Nie,nie daje mu juz piersi..No do wyboru mam jeszcze tylko Nan,a jak nie to irlandzkie mleka..nie chce go juz dreczyc zmianami..ale widze,ze tez duzo baczkow puszcza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania to niewiem moze mu zostaw to mleko co teraz dostaje a jak nie przestanie ulewać to wróc do bebika. Mój Arturek cały czas bączki strzela :-D zdrowy chłopczyk hi hi no ale kolek nie ma dzięki temu. Ja jeszcze daje cyca a raczej odciągam i z butelko daje nieduzo bo mało mam pokarmu ale zawsze cos. Dzis z 2 piersi udało mi sie odciągnąć 50 ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie zasnal..nie wiem co sie z nim dzieje,duzo placze w dzien,zachowuje sie jakby byl glodny-daje mu mleka a on pare razy pociagnie i znowu placze..drze sie w nieboglosy i w koncu zasypia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania wiesz co sie mu dzieje hi hi chce juz coraz wiecej patrzeć jest coraz wiecej aktywny i nie chce spać w penym momencie dzieci są tak zmęczone ze zasnać nie moga i płaczą u mnie to samo jest ale Artur raczej sie złosci nie płacze a najszczęsliwszy jest jak wisze nad łóżeczkiem i gadam do niego śmieje sie jak niewiem co :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz,ze wlasnie to wyczytalam na necie,ze po calym dniu wrazen musi sie wyplakac..coz przy nastepnym dziecku juz bede wiedziec. Teraz dalam mu butle i wypil 110ml!musialam dorabiac,bo ostatnio wypijal po 80ml i nawet mu sie nie ulalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello dziewczynki!Wstajemy i piszemy :) Ja czekam na mamę ma przyjechac na kawkę.Ja na razie daje tylko piers córeczce. O właśnie mama przyszła to pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :-) Ania przy sztucznym mleku to normalne że dzieci tyle jedza bo łatwo im leci moje maleństwo je jak potwór hi hi bo 130 ml.!!!!!!!!!!!! i na opakowaniu pisze zeby dawać 6 razy na dobe ale u mojego nie przejdzie musi mieć chociaż 8 razy a czasem wiecej oszukuje go herbatkami albo wodą z glukoza bleeeeeeeee jak słodze mu tą wode glukozą to ma ten sam zapach co przy badaniu na cukier fuj. Klaudia dobrze masz z tym cyckiem ze dajesz tyklo to bo to lepsze ja niestety nie dam rady bo maly jest strasznym głodomorem. Jak byłam w ciąży i po porodzie to myślałam że pokarmie maluszka chociaż do czerwca jak pójde do pracy a ty nic z tego no ale jeszcze troche mleczka dostaje to i to dobre. Annolia jak sie czujesz odliczaj dni :-D Nikulam a co u Ciebie nic sie nie odzywasz pisz co i jak. Mała a Ciebie gdzie wcieło co???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamuśki ;-) Byłam wczoraj z małym u lekarza po skierowanie do ortopedy i zapytałam od razu o te przerwy w robieniu kupek. Wiecie co mi powiedziała lekarka? Że przerwy nie mogą być dłuższe niż 3 dni,że skoro mały nie robi tak często to ja mam za tłusty pokarm. Mam dawać mu jeść rzadziej i nie pozwolić długo ssać. Że przepajać herbatkami jak jest głodny. Jaaaa,wyobrażacie sobie że mam go odciągnąć od cycusia jak on będzie chciał jeśc dalej? Przecież on zrobi z buzi podkówkę i w płacz. Jeśli będą przerwy w robieniu kupek mam przyjść do poradni,oni nam pomogą. Wiecie co zauważyłam o Dorianka? Ma wewnątrz buśki na ustach biały nalot. To chyba nie pleśniawki co? Pleśniawki występują na policzkach wewnątrz i na języku a mały tam nie ma. Czym to świńswto smarować,gencjaną na wodzie? On będzie miał wtedy fioletową buśkę. Bo zwykły rumianek na pewno nie pomoże. Wątpie,że go to boli,bo mały ssie pierś normalnie,nie odczuwam żeby słabiej chwytał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała to pleśniawka moja córcia tak miała a kiedyś nawet miała w całej buźce. Jesli chodzi o kupke to mi sie wydaje ze to z tym mlekiem G...o prawda ja bym normalnie dawała cyca zeby sobie pojadł a daj mu raz na jakiś czas PLANTEX. albo kup herbatke na szybd=sze trawienie i bedzie ok a jeśli nie pomoże to warto iść do specjalisty bo może mieć coś z jelitkami i bedzie trzeba temu zaradzić. Ostatnio jak byłam w szpitalu robić Arturkowi badania to kobiety 2 rozmawiały że dziecko by mogło umrzeć przez to ze właśnie 5 dni kupki nie robiło pediatra kazał dawać herbatki i mówił że to normalne a okazało sie co innego i szybko operowali. Nie chce Cie straszyć tylko pisze to co usłyszałam niestety:-( ale tamto dziecko jak miało 2 tygodnie tak sie stała a Dorianek normalne kupki robił wiec raczej nic mu nie jest ale lepiej przebadać bo to maleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babolce. Sebus wlasnie zasnal.Wiecie co?Wczoraj nie dalam mu tej cholernej herbatki i zrobil kupke normalnie i dzis rano nie bylo problemow z brzuszkiem.M rozmawial z babka w aptece i powiedziala mu,zeby tych herbatek nie dawac,bo to swinstwo jest i sama chemia,wiec M kupil swiezy koper i glukoze i bede mu sama parzyc, Mala Sebus tez mial taki nalot,to nie musi byc koniecznie plesniawka,odkad daje mu wode z cukrem to zeszlo. Beata jak sie Arturek czuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała___moja Lenka miała pleśniawkę nawet w gardle i dostała do picia nystatyne a do smarowania syrop Flumycon bo aphtin nie zadziałał.Co do kupek nasz pediatra twierdzi że dziecko karmione piersia może robic 10 razy na dzien jak i raz na 5 dni i to normalne jesli dziecko jest spokojne i pogodne.Ale weżcie nie idzcie na kibelek 5 dni.... Mała____kup proszek troisty kosztuje ok 6 zł dajesz tego tak 1/4 łyżeczki i rozcienczasz woda odrobinka wody najlepiej podawac takim zakraplaczem co jest np przy panadolu bo jak sie rozleje to strasznie brudzi ubranka.Ale dzieki niemu problem wzdec i kupek jest z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i na tym proszku nic nie pisza ze mozna stosowac u noworodków ale kiedys pisało teraz cos zmienili ja daje tak raz na trzy dni i jest ok.Nie wierze ze nic o nim nie słyszałas bo stosowały go juz nasze mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania Arturek czuje sie dobrze ale martwie sie bo mu jajeczko zsiniało i jak M przyjedzie z pracy to pojade do szpitala żeby chirurg to zobaczył i najwyzej weźnie go odrazu na oddział i na operacje :-( Niechce dopuścić do uwięźnięcia bo może dojść do martwicy jelita a wtedy nie bedzie wesoło. Niby dziś jest wyjatkowo spokojny ale lepiej na zimne dmuchac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Beatko współczuję Wam bardzo.Jedz z nim koniecznie dzisiaj i nie czekaj.Najlepiej jakby mu zrobili i by było z głowy.A długo zostaniecie w szpitalu po zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania___a Tobie już całkiem sie pokarm skonczył?Bez zadnych tabletek na wstrzymanie laktacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia jak by mu dziś zrobili to jutro bedziemy w domu całe szczęście . Wiecie co chyba bede chora gardło mnie drapie strasznie i cała szyja boli mam nadzieje ze to nie jakaś angina wziełam juz rutinoscorbin i terawite właśnie robiei wapno musze sie ratować bo niemoge tera byc chora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha nie terawite tylko grypowite no nawet niewiem co pisze bo zaczynam sie źle czuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma29
He he Beatko nie szkodzi,może być terrawita,uwielbiam ich czekolady ;-) No naprawdę nie słyszałam o tym proszku troistym. Najlepsze jest to,że czytałam sobie o nim na forach i....w tych czasach nie przepisuja tego,bo to jakieś świństwo i na nim podobno jest napisane:nie podawać dzieciom poniżej iluś tam lat. Chmm?? Która z Was daje to dziecku? Przyznać się !!! No toście mnie przestraszyli z tymi jelitkami. Dorianek robił prawie w każdą pieluszkę i były to fajne żółte kupki. To może zbieg okoliczności,ale przestał robić nagle,tuż po pierwszym szczepieniu. Pierw myślałam,że to przez podawanie mu 1 dziennie Bebika,ale w końcu do cholery jasnej by to strawił i robił dalej te kupki. Sztucznego nie podaję mu już 5 dzień i myślę sobie,że to może faktycznie przez moje mleko. Potrafiłam wypić 2 kubki 0,5 l kawy zbożowej z mlekiem 3.2% . Nigdy tak nie było,tzn przez 6 tyg nic się nie działo a kawę piję od jego urodzenia. Ja już sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie zbieram do szpitala :-( dam znać co i jak jak nas zostawią to napisze sms do Ani :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Ja dopiero co do domu weszłam. Byliśmy z M u mojej mamy od rana. Teraz chwilę jesteśmy w domu, a wieczorem jedziemy do teściów. Czym bliżej terminu, tym lepiej się czuję i mam więcej energii. Nic mi się nie dzieje, nie mam żadnych objawów, no może poza jakimiś tam skurczami przepowiadającymi, które szybko mijają. Jak tak dalej pójdzie, to chyba będą mi poród wywoływać, bo ta nasza perełka sama się na ten świat nie pcha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. A my wlasnie wrocilismy z dlugiego spacerku,bo dzis wiosennie jest :) Bylismy w hotelu i babki sie ucieszyly,ze w koncu przyszlam. Klaudia__ tak,pokarm skonczyl mi sie sam..z dnia na dzien bylo go coraz mniej pomimo odciagania..jednego dnia sciagnelam 80ml a nastepnego juz tylko 40ml..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie z jednego się cieszę-to nie pleśniawki,bo gdyby to były one to by się nie dało ich zetrzeć. Wzięłam pieluszkę i starłam bez problemu. Malutki ma czyściutkie usteczka. Ale w razie czego przygotuję sobie miseczkę z przegotowaną wodą i będę wycierać brodawki przed i po karmnieniu. no i smoczuś muszę już wyparzyć,bo nie zawsze go polewam wrzątkiem jak spadnie. My też dzisiaj na dworzu byliśmy od 11 do 14 bo pięknie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem w domku z Arturkiem :-D W szpitalu posiedzielismy troche zanim nas przyjęli na izbie przyjeć niewiedzialy czy go przyjmować na oddział wiec wysłali nas na chirurgie dzieci tam był ordynator co raczej bedzie mu robił przy tych przepuklinach i pomacał wygniutł i stwierdził ze nic złego sie nie dzieje i że mam być tak jak mam termin wyznaczony czyli we wtorek. Wiecie co może ja przesadzam ale ja sie denerwuje pierwszy raz sie z tym dziadostwem spotykam i boje sie o moje maleństwo. Annolia to dziwne ze Ty coraz wiecej masz energii bo my wszystkie coraz gorsze byłysmy i coraz gorzej było nam sie poruszać a nawet spać:-D hi hi ojjjjjjjjjjjj jak dobrze ze już mamy porody za sobą i ze maleństwa zdrowe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś nie byłam z dziećmi na spacerku bo troche wiało a w cieniu zimno było a córcie chciałam jeszcze w domu potrzymać a jutro do szkoły ja daje bo nic jej nie jest nawet kataru niema a z kad ta temperatura była to niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, mamy. Wróciłam wczoraj o 23.00, to był mój rekord. Całe szczęście, że lubię to co robię, bo bym nie wytrzymała. Tylko muszę jakoś te egzaminy pozaliczać. Moja Klaudia jest grzeczna, zdrowa i mogę spokojnie ją zostawić. Beti, co z synkiem? Co to za kontrola we wtorek? Nie zdążę więcej napisać, bo mam pociąg, ale pamiętam o Was wszystkich:) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry. My od 7 juz nie spimy,tzn synek znowu spi,a ja wypilam kawke i pojde po cos do jedzenia. Sebus wczoraj kupki nie zrobil :( Mam nadzieje,ze dzis zrobi.. A wiecie dziewczyny,ze dzis Dzien Tesciowej?? Ja mojej juz wyslalam zyczenia.A co,trzeba sie podlizac troche hehe Dzis znowu musze isc do miasta,bo kupilam malemu spioszki.Na opakowaniu napisane,ze od 0-3 miesiecy,otworzylam,a tam wieeeeelkie spiochy,patrze na metke na spioszkach,a tam,ze od 6-12msc-y..No szok.Ktos pozamienial.Pojde dzis wymienic.W sumie dobrze,od razu kupie sobie spodnie.Maja na promocji ;P A ja ciagle smigam w ciazowych,bo w swoje nie wejde,a mam juz dosc podciagania,bo w ciazy byly dobre,no ale teraz to juz troche za duze sa hehe Chmurko__ladnie wczoraj skonczylas..To masz czas w ogole pobyc z mala?? Ja to sie boje jak to bedzie wrocic do pracy..Przeciez ja oszaleje bez malego..a jak bede konczyc o 23 to on juz bedzie spal..Mam nadzieje,ze nie bedzie eMowi mocno plakal. A M wczoraj pojechal zobaczyc jak wygladaja te domki letniskowe nad jeziorem gdzie chcemy na wakacje pojechac. Mowil,ze takie meliny,ze szok..A gosciu chce za takie male ponad 3tys zl za 2 tyg,a za te ze skosnym dachem-pietrowe ponad 5tys!!! Nienormalny jakis.. To jezioro nad ktorym chcemy byc jest wielkie,wiec M pojechal szukac innych osrodkow.Znalazl prywatna wille,w ktorej wynajmuja pokoje i z pelnym wyzywieniem(sniadanie,obiad,kolacja i podwieczorek) za troje bedzie 90 zl za dobe! Mowil,ze wyglada tam wszystko rewelacyjnie,ale jeszcze przywiezie ulotki,zebym sama zobaczyla.Ale w Pl to sie cenia..szok. Tyle co za te domki to zaplacilismy za tydzien na Majorce z wyzywieniem i przelotem,a tu sam domek..do tego jeszcze oplata za prad i jakas tam klimatyczna i za parking..szok.. Ale sie rozpisalam hehe Milego dnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!Ja jestem.Właśnie wróciłam z dworku z dzieciaczkami mała śpi a starsza oglada bajke. Mała____ja daje młodszej i dawałam tez starszej ten proszek troisty i nie widze nic lepszego zawiera on korzen rzewienia i olejek koprowy same naturalne składniki i jest tani nie wiem czemu i skad ma ktoś takie informacje że jest zły.Na moje dzieci działa w 100 % także polecam. Zjadłam zupke pomidorowa i czekam z kawka na M. Anka____no współczuje Ci do pracy wracac a kiedy masz zamiar? Beata___wez duza dawke wit c nie ma nic lepszego.Dobrze że byłas z małym u chirurga zawsze jestes spokojniejsza. Annolia____ja w pierwszej ciazy tez tryskałam energia do konca gorzej sie czułam z drugim dzieckiem obyś poród miała tak lekki jak ciążę :) Ewelka____a co sie z Tobą dzieje że tak zamilkłaś? Chmurko___szczerze podziwiam Cie za zorganizowanie i poświecenie nie każdy by dał radę.Jak będziesz miała chwilkę to wyslij zdjecia Klaudii na poczte bo jestem ciekawa jak wyglada. Dziewczyny a może jak za starych czasów powysyłamy zdjecia swoich brzuchów co???chm....nie za ciekawy pomysl co?nie moge na swój patrzec i tak sie pocieszam że moze z czasem wróci do swoich kształtów i skóra sie ujedrni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia__ Urlop konczy mi sie 20 lipca..i bedzie trzeba wracac..pocieszam sie tym,ze na 4 dni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Robię dziś pranie, trochę sprztam. Z obiadem poszłam na łatewiznę i zrobiłam kluski na parze (gotowe ze sklepu, tylko trzeba uparować 10 min :) ) Poza tym byłam na zakupach i załatwić parę spraw... Dzień jak co dzień.... Żadnych oznak prordu... :/ Czy wam dziewczyny ktoś ustępował miejsca jak miałyście wielkie brzuchy? Chodzi mi np o kolejkę na poczcie czy w sklepie? Ja jakoś tego zwyczju jeszcze nie doświadczyłam! Nawet do Kościoła jak bym tak poszła na ostatnie minuty, to będę sobie stała! Za to w ławkach siedzi "gimnazium" przemęczone widocznie i można sobie zapomnieć, że ktoś ustąpi. Że już nie wspomnę o przypadkach jak siedzi kobieta, a obok niej jej córunia - na oko 13-nasto letnia... Beatko - dobrze że z tą przepukliną nie jest aż tak żle. Mam nadzieję, że już nie długo będzie po sprawie. Chmurko, a kto się Klaudusią zajmuje, kiedy ty jestś w szkole? Ania, z tymi cenami to faktycznie lekka przesada. Dobrze, że Twój M miał szansę zobaczyć te domki na własne oczy i nie będzie nie miłych niespodzianek na wakacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×