Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

I ja się przywitam ;-) Ja miałam te odchody równe 3 tyg. Teraz nosze wkładki,ale nic tam nie ma. Sama się zdziwiłam,połozna tez. Powiedziała,że skoro nic już nie leci to wkróce będę miała pierwszą miesiączkę. To ja już nic nie kumam, wiecie. Karmię piersią dosyć często i już mam mieć okres? Bleee,ja nie chcę !!! A Dorianek po szczepieniu ok. Spał normalnie,nie gorączkował,ale za to często chciał cycusia. Ale co innego mnie martwi,Dzisiaj nie zrobił ani razu kupki,kumacie? Ani razu !!! I najlepsze w tym wszystkim jest to,że nie płacze,nic go nie boli. Ja sama kupiłam w zielarskim zioła jakiegoś księdza za 15 zł. Podaje się je niemowlęciom na wzdęcia,kolki oraz dorosłym na robaczycę i matkom karmiącym. Tyle zalet mają te zioła. Wypiłam już 2 kubki,czuć w niej koper,melisę,anyż....Nie wiem jaki jest skład,bo to po łacinie jest napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :-) Mała nie martw sie o kupke dzieci tak mają mój Artur tez tak czasem ma a później nadrabia i to zdrowo hi hi bo wtedy wszystko jest w kupie :-D Ja właśnie przyszłam z zakupów i jem śniadanko a zaraz jade po jedzonko dla maluszka bo sie kończy Ale dziś pogoda bleeeeeeee chmury jak niewiem co pada i nawet ciepło jest tylko nie przyjemnie fuj na spacerek sie nie da wyjśc na pewno. Wyobraźcie sobie że u mnie wszyscy jeszcze śpią M córcia i synek :-D a ja już od dawna na nogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój Arturek dziś konczy miesiąc :-) ale zleciało Chmurko Twoja Klaudia dziś 2 miesiace jak sie czujecie jak wyniki badań czy wzystko jest ok??????? Jak na studiach i rozłąka z córeńka dajesz jakoś rade>????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dla Arturka i Klaudii :) Buziaczki z okazji waszych jubileuszy! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka wszystkiego najelpszego dla Arturka z okazji 1miesiaca zycia:) pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Lola___co porabiasz?ja się wcześniej wykapałam i zaraz będę szykowac kąpiel dla Lenki. Chmurko____masz już te wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Klaudia:) ja siedze i sie nudze bo co mozna w domciu robic jak sie ma tyle wolnego,czekamy na znajomych maja dzis przyjsc,a przed poludniem pojechalismy na zakupki bo za tuydzien do Pl to musialam troche pokupic. A Wy jak sie tam czujecie?ja juz sie nie moge doczekac PL :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jestem i ja ale u dziś pustki szok. Wiecie co mi sie stało byłam wczoraj umyć auto na mujce i aktywna piana wpadła mi do oka nic mi sie nie działo a dziś rano nie mogłam oka otwożyć bo całe zaropiałe było i czerwone do teraz mam jak wampir i ropa sie leje zaaz bede rumiankiem płukać moze pomoze coś bo inaczej w poniedziałek do okulisty i znów wydatek a jeszcze do gina polece a to też kosztuje :-( a teraz niestety wydatków miałam bo auto naprawiliśmy :-D z czego sie bardzo ciesze :-D jeszcze pare rzeczy musimy zrobić ale M juz sam bedzie robił od poniedziałku . Przez tą uszczelke pod głowicą ogrzewanie mi szlak trafił i musi to mi zrobić, i w przodzie zawieszenie ale to juz dla M zabawa :-D. Arturek dziś cały czas chciał być na rękach i zeby do niego mówić. Mała czy Twój Dorianek juz zaczą gawożyć bo moje maleństwo zaczya i niewiem czy tak ma być czy on wcześnie zacza. Ania a Ty gdzie jesteś????????? Rozbiera mnie grypsko i mam mega katar głowa mnie muli gardło boli i mięśnie poszłam do apteki i co???????????? dali mi wapno z wit. C i TERAWITA na bazie ziół i nic więcej nie mogli bo jeszcze karmie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powoli dochodzę do siebie.Niby się czuje dobrze ale po zdjeciach dopiero widze ze nie wygladam za rewelacyjnie....blada,oczy podkrazone ech szkoda gadac normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia oczy podkrążone pewnie każda z nas mamuś ma bo mało spimy bo dzieci chcą jesc. Ja tez blada jestem no ale co poradzic musimy swoje przejść :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o figure to spodnie co chodziłam przed ciaża mi dziś spadały z tyłka niby fałd skóry mam ale spodnie ledą bo są poniżej fałda :-D wiec jeszcze troche i bede jak modelka ha ha ha żartuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Jestem Beatko jestem.Mialam dzis co robic i dlatego dopiero teraz zagladam.Sebus budzi sie codziennie najdalej po 7 i nie spi do 10.Dzis jak zasnal to poszlam cos zjesc i przespalam sie na kanapie,potem poszlismy na spacerek na pol godzinki,potem papu,obiadek dla mamy i taty,potem mialam prasowanie,przygotowac obiad na jutro i tak jakos dzien zlecial. A co tam u Pati? Ja nawet nie probuje wejsc w normalne spodnie...jeszcze mi do tego dallleeeekkooo.Mam 15kg do zrzucenia. Klaudia nic nie mow o wygladzie..ja mam since pod oczami i blada jestem,do tego glowa boli.. A jak u Was ze spaniem??Bo czytalam,ze po miesiacu maluchy powinny przesypiac prawie cala noc. Wczoraj Sebus dlugo spal,bo zasnal przed 22 i obudzil sie o 2:30 na jedzonko.Ja nie spalam juz od 00:30,bo zawsze sie budzil kolo 1 i lezalam tak i nasluchiwalam czy juz sie budzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Jestem Beatko jestem.Mialam dzis co robic i dlatego dopiero teraz zagladam.Sebus budzi sie codziennie najdalej po 7 i nie spi do 10.Dzis jak zasnal to poszlam cos zjesc i przespalam sie na kanapie,potem poszlismy na spacerek na pol godzinki,potem papu,obiadek dla mamy i taty,potem mialam prasowanie,przygotowac obiad na jutro i tak jakos dzien zlecial. A co tam u Pati? Ja nawet nie probuje wejsc w normalne spodnie...jeszcze mi do tego dallleeeekkooo.Mam 15kg do zrzucenia. Klaudia nic nie mow o wygladzie..ja mam since pod oczami i blada jestem,do tego glowa boli.. A jak u Was ze spaniem??Bo czytalam,ze po miesiacu maluchy powinny przesypiac prawie cala noc. Wczoraj Sebus dlugo spal,bo zasnal przed 22 i obudzil sie o 2:30 na jedzonko.Ja nie spalam juz od 00:30,bo zawsze sie budzil kolo 1 i lezalam tak i nasluchiwalam czy juz sie budzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie. z gory przepraszam ze nie uzywam duzych i polskich liter ale karmie malego i pisze lewa reka. beatko moj dorianek gaworzy i to sporo,moja mama byla zdziwiona ze tak szybko,mowi ze maly bedzie szybko gadal ;-) dzisiaj maly caly dzien nie zrobil kupki,niepokoilam sie i to bardzo,poniewaz stalo sie to tak nagle,zawsze robil w kazda pieluszke a tu nic przez dwa dni. pojechalam specjalnie do apteki po czzopki glicerynowe,jak sie obudzil to mu chcialam wlozyc. pamietam z moimi poprzednimi dziecmi nie bylo problemu,wlozylam,pupka zassala czopek i ok. ale dorianek wcale nie mial ochoty przyjmowac niczego z zewnatrz,jego pupka doslownie wypluwala czopek. i co mialam zrobic,wyrzucilam go do smietnika. przy karmieniu,jakies 5 minut pozniej maly przestal ssac i walnal tak ze az mi sie nogi zatrzesly. zrobil kupke ;-) ale jedno mnie smieszy a zarazem zastanawia,czy niemowlece baki smierdza? bo dorianek jak wczoraj puscil baka to zalecialo mi,pierwszy raz. troche to smieszne bylo,nie powiem. dzisiaj tez purtal caly dzien i smierdzialo,wali jak stary czlowiek ;-) wiecie co mnie niepokoi? ze pokarm mi zanika. piers lewa mam caly czas miekka,prawa chociaz troszke stwardnieje,ale lewa doslownie flak. probowalam sciagnac pokarm laktatorem aventa i nic.zero kropli. to poszlam na strych po laktator zwykly,ten z pompka. wygotowalam go i sciagnelam.....tylko 20 ml z lewej. to chyba nienormalne co? pije 2 litry kawy zbozowej,pije te ziola na laktacje,wczoraj cala miche rosolu i nie mam pokarmu. Co do spania,to dorianek dzis dal czadu,pierwszy raz spal mi 6 godz w nocy. poszedl spac o 21 i wstal o 3;32. potem wstal dopiero rano o 6. chyba nie myslicie,ze te kupki i spanie dlugie to oznaka ze maly dorosleje co? w dzien mi pospal,bo zasnal o 15 a wstal po 20. ale laba byla he he dzis przyczepilam do sciany pluszowe imitacje osiolka i prosiaczka(maja bardzo zywe kolory). maly lezal na przewijaku odwrocony(bo zezowal patrzac w tyl),patrzyl na te zwierzatka,wywijal nozkami i raczkami gaworzac wsciekle. moj m nie mogl sie nadziwic ze taki maly szkrab a tak probuje nawiazac kontakt z doroslym czlowiekiem. ok babeczki,koncze bo maly mi zasypia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała a bawarkę pijesz?Ja raz dziennie wypijam.Jakie masz przerwy miedzy karmieniami że Ci piersi nie nabieraja? Anka____wątpliwa nadzieja że po miesiacu będą przesyiac malenstwa całe noce jak znam zycie to 2 razy w nocy się będą budzic potem znowu ząbkowanie i tak w kółko jedno się konczy to co innego się zaczyna :) Dzieciaczki uśiłam a sama leżę z laptopem na kolanach ale zawijam się spac bo małą brzuszek pobolewa i pewnie będę miała znowu noc nie przespaną. Chmurko___odezwij się bo brak mi tu Ciebie... Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia Ania wiecie co mój maluch ma juz miesiąc i niestety ja wstaje w nocy co 2 - 2,3 godziny czasem sie zdażyło ze spał dłuzej ale bardzo zadko jest strasznym głodomorem wczoraj cały dzień zjadał po 150 ml. mleka bebiko szok ile w takim małym brzuszku sie potrafi zmieścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis miałam straszna noc bo mały sie często budził a ja miałam gorączke 38 stopni i ledwo żyje w głowie mi sie kręci i słaba jestem jak niewiem co. Mała czasem bąki śmierdza nie zapomne jak Arturka smierdziały jak dawałam mu bebilon feeeee i jakie kupki smierdzace szok ale mi to nie przeszkadza. Arturek jest cos niespokojny niewiem dlaczego mam nadzieje ze przepuklina mu nie uwiełza bo bede szybciej w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Pati wszystko ok przygotowania do ślubu itd... :-) Pati bedzie sliczna pnna młoda :-) i w super miejscu sama bym chciała no ale ja juz nie predko bede legalizowac zwiazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko To co Pati wychodzi za maz? kiedy? i skad ty to wszytsko wiesz? A gdzie bedzie miala slub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja tez miałam dzis ciezka noc...mała sie budziła co 2 godz i godzine zasypiała. Anka,Beata a wasze maluchy spia z wami? bo ja swoja kładę w dzien do wózka a w nocy do łózeczka. Pati mi kiedys wysyłała zdjecia tego dworku urocze miejsce.A kiedy ta Wazna uroczystośc? Leżę sobie Lenka w koncu zasnęła a M pojechal mi po lody :) mam zachcianki jakich nawet w ciąży nie miałam chi chi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, my bylismy dzis na spacerku,potem sie pobawilismy sie,potem sebus zasnal a ja robilam obiad. m pojechal po zakupy,kupil bebilon,ale dam malemu dopiero jutro rano,zeby go obserwowac caly dzien.a jak wy myslicie?ktore mleko lepsze-bebilon czy bebiko? co do tego spania to czytalam ze po 1 miesiacu maluch powinien przesypiac 5-6 gpdz bez przerwy,a 3-miesieczne dziecko juz cala noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudia ja robie identycznie-tzn w dzien maly spi w wozku a w nocy w lozeczku.balabym sie wziac go do lozka do nas,wydaje mi sie ze mamy malo miejsca a poza tym nie spalabym chyba cala noc.. sorki ze pisze z malych liter,ale mam sebusia na rekach bo usnal podczas jedzenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Arturek śpi i w dzień i w nocy w łóżeczku ale czasem nad ranem biore go do siebie jak M wychodzi do pracy bo daje go na jego miejsce :-D. Ania bebilon i bebiko są dobrym mlekkiem i mojemu Arturkowi po nich sie nic nie dzieje. ale jaja mam cycki od wczoraj jak flaki jak odciagnełam w południe mleko tak do tej pory są takie same jak po odciąganiu. Zaraz biore sie za odciaganie ciekawe ile mi sie uda wyssać. Ja nie wierze w to spanie ze tyle dzieci śpią bo widze po moim maluszku ze on duzo częściej sie budzi a szkoda, dziś je co godzine szok i to po 120 ml. niewiem gdzie mu sie to mieści no ale jak głodny to mu daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko jestes? napisz mi co u Pai i kiedy ma slub na emaila:) albo tu jak chcesz. Klaudia a masz te fotki tego Dworku gdzie bedzie miala wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudio Dorianek jadał tak co 3 godz,ale dzisiaj daję mu cały czas co 2 żeby pokarmu mi przybyło. Nadal mam piersi mięciutkie ale mały nie krzywi się,nie kręci przy karmieniu więc chyba ok. Tylko dlaczego nie mam piersi twardych jak zawsze?? A bawarki nie tknę,bleeee. Już wolę wypic wiadro kawy zbożowej. Przecież to zdrowsze niż herbata z mlekiem. Co do spania,to ja też w te książki nie wierzę. Jakie 1 miesięczne dziecko prześpi całą noc,no jakie. Jak ja byłam niemowlakiem to inne czasy były,pokarm mamy był inny,jedzenie mniej szkodliwe było itd. My przesypialiśmy całą noc. Mały dzisiaj znowu kupki nie zrobił przez cały dzień. Ja nie wiem co się dzieje. Daję mu herbatkę hipp na dobre trawienie raz dziennie po 100 ml i nic. To normalne? On będzie mi teraz co drugi dzień kupy robił? Dzisiaj byliśmy z całą rodzinką w kościele,mały też. Spał sobie grzecznie,tylko co jakiś czas jak śpiewanie było to otwierał oczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała mój Arturek w ciagu dnia nie robi kupki tylko nad ranem steka jak niewiem co i kupe robi i tak ze 3 razy zrobi a później juz nic. My jemy samą chemie nawet w chlebie jest tego syfu duzo wiec i nasze mleka sa gorsze niż w tamtych czasach jak my byłyśmy małe dzieci były spokojniejsze niż teraz wiec i spaliśmy lepiej. Ja eMa ogoliłam córcia wzieła prysznic ja ide teraz pod prysznic i spanko póki moge chociaż maluszek wnet sie pewnie obudzi. Byłam znów z nim u lekarza bo wyobraźcie sobie ze ta przepuklina jest juz w jąderku i sie wystraszyłam że może trzeba szybko do szpitala jechać ale jednak nie musze. Jutro ide do chirurga z wynikami badań i zeby wpisała w skierowaniu ze są juz 2 przepukliny do operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-) Dziewczyny wstajemy jest piekny słoneczny ale niestety mroźny poranek ale później bedzie cieplutko i przyjemnie :-D Wiecie co ale miałam rano niespodzianke szok jutro lece do gina do gabonetu bo mam pierdla jak niewiem co. Wstałam rano przed 6 mały chciał jeść M przyniosł butelke i siadłam maluszka karmić wstałam a tu plama krwi :-( i teraz niewiem czy to okres juz tak szybko czy coś złego sie dzieje załozyłam temat to dziewczyny napisały ze to nie powinien być jeszcze okres ze za szybko :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halloooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jest tu ktoś?????????????????????????? No tak wszystkie baby spią po nocy nieprzespanej a ja juz dawno musiałam wstać bo córcie do szkoły zawoziłam . Jade dzis odebrać becikowe musze kupić pare rzeczy małemu np: aspirator do nosa bo mam zwykłą gruszke i jest do dupy nie podobna a maluszek ma zatkany nosek i chrumka jak prosiaczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×