Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nicca

Body- Jet

Polecane posty

Gość strusiu
ja też się dołączam!!!!! I proszę też te, ktore wpuszczały w cycuchy- w skin clinic powiedzieli mi, że w 1 miesiącu wchłania się 50% i warto byłoby potem dostrzyknąć. Kurcze, to kwota rośnie masakrycznie:-( No i powoiedzieli, że nie wiadomo, czy uda im się kolejny raz tyle tłuszczu u mnie znaleźć. Nie bądźcie babolami i pokażcie zdjęcia i napiszcie coś, plizzzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod koniec stycznia miałam robjony zabieg body-jet na boczki. Zabieg wykonywany był w W-wie, zapłaciłam 5000 PLN,- + 400 ubranko + 500 anestezjolog, dali mi też "głupiego jasia", także z zabiegu nic nie pamiętam. Zostałam na noc w klinice, podczas pobytu czuwała przy mie pielęgniarka, podawali mi antybiotyk, glukozę przez kroplówkę i zastrzyki przeciwzakrzepowe. 6 godzin przed zabiegiem nie mogłam jeść, pić i żuć gumy (chyba dlatego, żeby nie zwymiotować podczas zabiegu). Teraz jestem wbita w ubranko, robie sobie zastrzyki przeciwzakrzepowe i łykam antybiotyk. A najważniejsze jest to - że zarówno zabieg jak i po zabiegu nic mnie nie boli:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ,dziewczyny a robiłyście jakieś zabiegi już po body-jet na poprawę skóry na brzuchu ( żeby znikł tkz. zwis) ??Jeśli tak to jakie?I co najlepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roka
do strusiu ja ci pożycze troche tluszczu,u mnie jest go dużo ha ha do monii5 a w ktorej klinice robilas boczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strusiu
do Roka hahaha, widziałam Cię! Wcale nie masz go za dużo. Może się okazać, że też masz go za mało. Hej Laski, nie ociągajcie się! Piszcie i przyślijcie mi jakieś foty, bo oszaleję! Zaczęłam już czytać o tradycyjnych implantach piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adika13
do: zaintrygowanabardzo cześć, ja jestem już dwa tygodnie po zabiegu w maestrii, robiłam boczki, zapłaciłam 4.500 i uwierz mi że są to najlepiej przeze mnie wydane pieniadze!!! po więcej info pisz do mnie na maila adika13@tlen.pl. pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W temacie Monii5 do niej i ich
Kurcze, to nie mógł być body jet. Dokładnie się dopytywalam w trzech miejscach i w tym temacie kliniki były zgodne. Jeśli usypiają to znaczy , że prawdopodobnie zrobią ci tradycyjną liposukcję - bo ta dla lekarzy , którzy robią ją od lat jest szybsza- pacjent śpi , nie marudzi, że coś mu się nie podoba, nie prosi o korektę tu lub ówdzie. Zapłaciłaś za dużo - za anestezjologa, ekstra za ubranko... W klinice, gdzie ja zdecydowałam się zrobić zabieg- ubranko dostałam w cenie, a oprócz tego antybiotyk. Zapłaciłam 5 tys. Żadnych kroplowek w nocy, pielęgniarek przy łóżku w nocy ... Oczywiście była pielęgniarka podczas zabiegu. Dbała o mój komfort i bezpieczeństwo, ale noc po zabiegu przespalam spokojnie w domu. Przez trzy dni brałam antybiotyk... Jestem dwa miesiące po zabiegu. Super rezultat- wysmuklone uda, żadnych bułek na zewnątrz. Wymagajcie zabiegu tak jak powinien być wykonywany. Taką klinikę gdzie usypiają powinno się omijać szerokim łukiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do niej i innych -
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia_85
Można mieć body-jet z usypianiem, pytałam lekarza u którego ja robiłam. Co prwada ja robiłam normalnie ze znieczuleniem miejscowym ale zapytałam po wypowiedziach na forum by sie upewnić. Pisałam już wcześniej o tym, mój lekarz nie popiera usypiania bo gorzej symetrycznie zrobić zabieg jeśli trzeba w dwie lub trzy osoby przekręcać śpiącą pacjentkę. Ja za boki zapłaciłam 6000 a za uda wewn 5000 w wawie. I w cenie miałam ubranko iwszystkie wizyty kontrolne. Nie boirę antybiotyków, tylko zastrzyki przeciwzakrzepowe. Dziwi mnie że ktoś antybiotyk dostał. Ketonal wykupiłam ale nie był mi potrzebny. Teraz minął miesiąc od zabiegu n bokach i spokojnie rozmiar w dół a na udach jeszcze mam opuchliznę ale dopiero wczoraj tydzień minął :) jednak ciesze się że się zdecydowałam.Apropo też jestem ciekawa jak któraś z poprzedniczek: czy robił ktos juz ten zabieg na łydki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia_85
Ponadto uważam że na takim zabiegu nie trzeba ( ale można oczywiście) oszczędzać. Ja dałam może więcej niz gdzieś w Sulęcienie ale nie musiałam daleko jechać i potem na kontrole też mam blisko i na żadne endermologie nie muszę płacić, bo nie sa potrzebne, skóra się naciągnęła po bardzo dobrze dobranym ubranku na boczki, teraz czekam na efekt ud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To był body jet i ja mialam znieczulenie miejscowe i w bonusi "głupiego jasia" co podobno jest bardzo przyjemne,ale ja naprawdę nic nie pamiętam z zabiegu. Ocknęłam się jak byłam na łóźku w pokoju. Ale na pewno mnnie nie usypiali. No najtaniej nie było. Wkurzam się bo pewnie za wizyty kontrolne też zapłacę. Robiłam zabieg w La Perli. Dziewczyny a kiedy będzie widać już dobry rezultat? U mnie boczki nie bolą i nic nie przeciekało, miałam suche plasterki. Ale i tak zmieniłam. Czy to normalne, że miejscami ciało jest jakby twarde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja mam termin na początek marca i napewno dam znać jak mi poszło. Dziś byłam u kosmetyczki i zmierzyła mnie i wyszło że przez 2 lata przybrało mi po 2-3 cm. Wiec teraz jestem jak najbardziej zdecydowana na zabieg. A może napiszecie ile centymetrów wam ubyło po tym jak zeszła opuchlizna? Poprosze też o zdjęcia... Bardzo, bardzo . maxxximaa@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. czy ktoś robił body jet w warszawie w medi-derm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia_85
do Monii5: A ile zapłaciłaś za zabieg i inne rzeczy?? Ja byłam tam na konsultacji ale cena mnie odstraszyła i pani doktor z którą rozmawiałam nie zachęciła mnie wcale. Wyliczyła mi koszt z anestezjologiem mimo że ja bez usypiania chciałam robić zabieg, jakieś 400za ubranko i za nocleg też 500 to jakieś naciąganie dla mnie było. Poszłam tego samego dnia na konsultację do innego gabinetu i tam juz się zdecydowałam. Też dostałam zapobiegawczo głupiego jasia bo troche się bałam, ale bolało mniej niż mezoterapia igłowa. Ale jak ty piszesz że za nie wiesz czy za kontrole nie będziesz musiała płacic to już chyba przesada by była. Normalnie że ciało masz jakby twarde, minąć powinno po około tygodniu może dwóch. W każdym razie dobrze że nie odczuwasz bólu, dyskomfortu. do Maxxximaa: nie mam niestety zdjęć przed. Co prawda wezmę je od mojej kliniki po 3 miesiącach bo tak mi lekarz powiedział żeby wtedy porównać dopiero. Ale widzę w boczkach o rozmiar mniej to napewno. Bo po spodniach widać. Uda dopiero tydzień temu robiłam więc mam opuchnięte i nie widzę jeszcze dużo.Ale czuć ze pod skórą nie ma tłuszczyku tylko skóra musi się jeszcze połączyć a dopiero będzie szczuplej widocznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do niej i innych
Zapewne nie przeciekało Ci dlatego, że nie miałaś body jeta tylko liposukcję tradycyjną. Zadzwoń do innej kliniki i spytaj jak to możliwe- żeby mieć pewność czy zrobili Ci zabieg za który zapłaciłaś . Masz prawo do wiedzy, co zrobiono z twoim ciałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do niej i innych
To było do Monii5 . Ja miałam siniaki, ale nie stwardnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zla_zolza
stwardnienia są normalne, jak najbardziej, i właśnie po to chodzi się na endermologie albo masaże limfatyczne, żeby jak najszybciej przywrócić prawidłową pracę układu limfatycznego i zdrowo pozbyć się opuchlizny i tych stwardnień, no i żeby zapobiec powstaniu nierówności, które mogą wyjść nawet kilka miesięcy po zabiegu. nie lekceważcie tych masaży bo to naprawdę ważne, układ limfatyczny jest bardzo obciążony po body jet, i nie chodzi o to czy wam się skóra dobrze przyklei, tylko czy wszystko pod nią jest zdrowe, równomierne i gładkie. jak ktoś nie chce albo nie widzi potrzeby to jasna sprawa, ja tam wole nie ryzykować ;) laski, zdjęć żadnych nie dam, jestem tydzień po zabiegu i nawet nie chce na to jeszcze patrzeć, a tym bardziej robić zdjęć. zeszło mi całe znieczulenie, ale jestem spuchnięta, powiedziałam że dam foty jak się wygoję i ogarnę, czyli jeszcze trochę. a póki co polecam poszukać w googlach "body jet before after", można podbudować swoją motywację :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strusiu
do zła zołza Hej, nareszcie sie odezwałaś!!!! Plizzzz, daj swój adres mailowy, ja chcę robić w Sulęcinie ale ciągle się waham czy nie jechać do Wawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do andzi_85: Za cały zabieg łącznie z wdziankiem 5900(podobno w promocji) Nie byłam na konsultacji, za który musiałabym zapłacić 200 zł. Spotkałam się z lekarką przed zabiegiem i wtedy wypytałam o wszystko co mnie interesuje. Prawde mowiąc u mnie też nie wzbudziła zaufania, ale pomyślałam sobie "raz kozia śmierć" i zrobiłam boczki. Z zabiegu jestem zadowolona. Też zastanawiam się nad łydkami, bo wydaje mi się, że są zbyt umięśnione. A Ty gdzie robiłaś? "Da niej i innych" - to na 100% był body jet. Miałam znieczulenie miejscowe + głupiego jasia czyli sadacje (tak to się chyba nazywa). Poczytaj o tym na necie lub zapytaj lekarza. Gdybym miała znieczulenie ogólne nie ocknęłabym się minutę po wszystkim, po prostu tak zareagował mój organizm i może dobrze, że nic nie pamiętam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fugitive3
"Do niej i innych"" Nie badz taka radykalna! Mialysmy BJ mimo, ze nas lekko uspiono (sedacja), mimo, ze zostalysmy na noc w klinice i mimo, ze sie z nas woda nie wylewala! Po zwyklej liposukcji zalecaja brac 2 tygodnie urlopu z pracy a my wstajemy normalnie i dzialamy takoz! Po prostu - kazdy indywidualnie reaguje i juz, lekarze maja swoje metody, czy raczej szczegoly wykonywania zabiegu. Body-Jet jest the best! :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczucha_kl
Do Andzia_85: Czy mogłabyś mi przesłać mailem nazwę kliniki, w której robiłaś zabieg i nazwisko lekarza? Z góry dziękuję. (kaczuszka_kasia@o2.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do niej i do innych
to powątpiewanie nie dotyczyło sedacji tylko braku wycieków u Monii5. Każda z nas , która przeszła body jet wie, że cieknie sporo - bo płyn musi znaleźć jakieś ujście. Jeśli liposukcja jest wspomagana lipolizą laserową (np. SmartLipo) dochodzi się do siebie szybciej. Poradziłyście pogrzebać w necie - to się doedukowałam także w tym temacie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leniwiec z Myślenic
Do Adika13 możesz napisać coś więcej. Jestem z Myślenic, więc do Krakowa mi najbliżej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakos1
Miałm body jet w czwartek wieczorem, tylko pierwszej nocy sączyło mi się porządnie z jednej "dziurki". Potem już nicnie leciało. Dziś 5 piaty dzień po, brzuch troszkę spuchnięty, fioletowy. Dyskomfort ustępuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,ponad 6000postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia_85
do kaczucha_kl: wysłałam info na maila. do Monii5: nie robiłam jeszcze łydek. Zapytałam bo jestem ciekawa czy ktos robił. Ja niestety byłam na konsultacji w laperli i musiałam za nia zapłacić 240zł szook dla mnie, porażkatotalna. Nigdy bym się na nich nie zdecydowała. To moje ciało i ucieklam z tamtąd od razu po rozmowie. Oferują nowoczesny zabieg na rozstępy ale po tej konsultacji nie mam ochoty do nich wracać. Poczekam aż inna klinika będzie go robiła. Coraz bardziej zastanawiam się nad zrobieniem brzucha alemuszę poczekać do jesieni bo teraz to za dużo juz by było... 1,6l z boczków i 800ml z udek to ciałko musi odpocząć po tych zabiegach. Odstęp miesięczny między nimi był ale teraz przed latem już nie będę nowego robiła. Ale już się cieszę na myśl o kupnie nowych spodni :) o rozmiar lub dwa mniejszych, po tym jak skończę spodenki uciskowe nosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zla_zolza
figazmakiem@gmail.com ja dziś 8 dzień po zabiegu, z górnej części brzucha zeszła twardość i ujawniła sporo małych nierówności ueee. będzie dużo do masowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warto jechać do Sulencina
na podstawie zdjęć cena zacały brzuch w Sulencinie to 3000złotych + 280zł ubranko, warto jechać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,ponad 6000postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MATYLDA_a
witam czy ktoś robił piersi ,mam dosyć małe i chciałabym aby chociaż powiększyć je o rozmiar mam zabieg 16 lutego brzuch + piersi czy warto bo ponoć dużo się wchłania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×