Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nicca

Body- Jet

Polecane posty

Gość Bond James w spódnicy
Profil baazar na goldenline został usunięty. :-) są jednak wpisy na wizaz.pl - także zachwalające klinikę, w której pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala1978
Dziewczyny powiedzcie mi ile czasu zajmuje dojście na 100% do siebie po zabiegu. Czy jeśli zrobię go w maju to na wakacje wskoczę w bikini, czy będę miała jakieś ranki, siniaki ? ... wakacje planuję w lipcu. Oczywiście chodzi mi o body jet i w Warszawie. Proszę napiszcie czy będę mogła się rozebrać na plaży? niezła ta historia z tą baazar :-) Tym państwu już dziękujemy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia_85
do Ala 1978 Osobiście bardzo nie polecam robienia zabiegu zaledwie dwa miesiące przed założeniem bikini, u mnie minął miesiąc ale mam jeszcze ranki małe bo małe jednak do bikini to jeszcze bym się nie nadawała :) To też indywidualna sprawa skóry jaką masz, mi np szybko i ładnie siniaki zeszły. Teraz mieszcze się z spodnie rozmiar mniejsze ale z tego co wiem to takie końcowe efekty na 100% będą po około 6 miesiącach więc życzę oczywiście powodzenia w twoich planach urlopowych ale obawiam się że zbyt późno chcesz zacząć zabieg :( Co do reklamującej, bądź nie, Baazar: szczerze to mało mnie interesuje takie jej przekomarzanie się i faktycznie jakieś głupoty napisała apropo cen w warszawie za Body-jet bo ja robię teraz uda wewn z kolanami za 5 tys ;] co prawda to już po zniżce bo robiłam wcześniej boczki za 6000. Może dlatego promocję mam. Ale na 100% wolę raz zrobić body-jeta u dobrego lekarza niż jakieś tam DARMOWE poprawki po vibrolipo, ściema i tyle. Jak bym zauważyła że po pierwszym zabiegu vibro coś jest nie tak to nie wiem czy po miesięcznym bądź dłuższym dochodzeniu do siebie chciałabym przejść to samo nawet za darmo ;] Bzdura ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zla_zolza
no nie, nie straszcie! :D ja mam twarde postanowienie wbić sie w bikini po 2 miesiącach, 25.01 mam zabieg a 31.03 wyjeżdżam na wakacje, i nie zamierzam przyjmować do wiadomości że coś jeszcze bedzie mnie przed tym powstrzymywać :PP andzia piszesz że minął miesiąc, to znaczy że na zagojenie tych ranek masz jeszcze drugie tyle czasu ;) ja mam plan endermologia + kremy na gojenie i blizny, jak już bedzie spoko to jeszcze troche solarium i licze że nie bedzie widać ;) no i wlasnie, zostal mi niecaly tydzień. przyznam sie Wam że umieram ze strachu, ale codziennie staje przed lustrem i obmacuje sie po wszystkich fałdkach na brzuchu i plecach i nadal jakoś nie moge uwierzyć, że znikną, mimo że wojuję z nimi już tyle lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia_85
nie no ja nie mam na celu straszyć gdyż polecam ten zabieg :) oczywiście bez podawania gabinetu... ale szczerze to ja bym się nie odważyła tak 2 miesiące po wyjechać i sie pokazać. Ja na szczęście zaoszczędzę na masażach bo doktor sam ocenił że nie są mi potrzebne, bo skóra sama świetnie dochodzi do siebie co ja zresztą też zauważyłam. Cieszy mnie to bo na koszty mnie nie naciągał. Ja to do wakacji i wyjazdu mam duuużo czasu bo pewnie dopiero pod koniec czerwca gdzies pojadę więc myślę że zdążę się wykurować po kolejnym body jecie który mam już w tą sobotę :) myślę jeszcze o innych zabiegach tj, vellasmooth na cellulit i bi-one lub exillis ale to na innych tematach piszemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fugitive3
Jestem po zabiegu w WeissKlinik w Chorzowie. Bylo bardzo milo. Robilam brzuch i boczki tak zwane. Jednak mnie uspili - chyba dla wlasnej wygody, zebym im nie przeszkadzala... To bylo we wtorek po poludniu. Zostalam na noc w klinice, kroplowka caly czas i inne zastrzyki - bardzo o mnie dbali, moze dlatego, ze bylam pierwsza albo jedna z pierwszych klientek/pacjentek tego BodyJeta. Mam ubranko, wbili mnie w rozmiar XXS. Caly brzuch oklejony, since widac tam gdzie wystaja nad ubrankiem. Ubranko czarne, nad wyraz elegancko wyglada, z koronka na dole... Boli troche ale nic nie biore, da sie wytrzymac. Najgorsze to opuchlizna, na lydkach i kostkach. Gdybym musiala isc do pracy to by sie dalo - jakies spodnie stretch i luzny sweter, zeby ten oklejony wystajacy brzuch zaslonic. Zwolnili mnie do domu nastepnego dnia kolo 10 rano, wrocilam sama samochodem domu (mam ok. 26 km). W poniedzialek jade na wizyte i pewnie zmiane opatrunkow. Na szczescie moje opatrunki absolutnie nie przemokly, ja w ogole sie latwo goje. To tyle na razie wiadomosci dla tych wahajacych sie, ktore nie wiedza nic o zabiegu. Jesli chodzi o efekt czyli zmiane gabarytow, to niestety - musze poczekac do zdjecia opatrunkow, zejscia opuchlizny i zdjecia ubranka. Licze, ze za 2 tygodnie bedzie mozna juz cos powiedziec. I wtedy nie omieszkam. Tym bardziej, ze jestem przypadkiem specjalnym - 56 lat! A do usuniecia mialam malo w zasadzie. Pozdrawiam wszystkie BodyJetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala1978
Coś zatem przesunę. Bardzo dziękuję za informacje. Do przedmówczyni- odważna jesteś. Ale ktoś w końcu musi być pierwszy :-) dochodź do siebie i napisz za czas jakiś ponownie - jak wygląda skóra, siniaczki ... ich brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala1978
Ale chyba nie powinni usypiać? Jak to jest z tym usypianiem. Czytałam, że właśnie nieusypianie jest pozytywem body jet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fugitive3
No.... Jest usypianie i narkoza. Nie bardzo sie znam, ale narkoze juz mialam kiedys do operacji chirurgicznej i przebudzenie bylo straszne (nie wiedzialam gdzie gora gdzie dol, nic nie moglam jesc, odruchy wymiotne...), a tutaj obudzilam sie po prostu wyspana. Pamietam tez, ze rozbudzilam sie troche w trakcie u czulam, ze cos mi robia w brzuchu - takie klucia to tu to tam... Bolesne ale do przezycia. Nie wiem, czy mnie z powrotem uspili, czy to juz byl koniec... Pamietam, ze pokazali mi zbiornik z tym odessanym tluszczem - tylko jeden - dosc czerwone to bylo, ale w zbiorniku byl i tluszcz i ta woda. Na razie rekonwalescencja idzie dobrze, boli coraz mniej (z tym, ze w ogole boli malo), ruszam sie i pije duzo wody, zeby drenowac te opuchlizne. Acha, i jeszcze, na drugi dzien mialam echa przez pielegniarki od anestezjologa - mial bardzo pozytywna oipinie o tym zabiegu - pierwszy raz uczestniczyl w BodyJecie. Mozna sadzic, ze jego opinia byla obiektywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia_85
Przy body-jecie raczej się nie usypia. Nie wiem dlaczego koleżanka tak miała. Ja tylko miejscowe znieczulenie. Fakt że podczas tego jak wstrzykuje się to znieczulenie to odczuwa się czasem mały ból, ale trzeba bo chodzi o to żeby potem zabiegu nie czuć. To logiczne:) dla mnie to było uczucie prawie jak kąszenie komara takiego upartego :) jutro mam udka... haha już się doczekać nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabaryt
3 tgodnie temu miałam robione uda w warszawie , zdecydowałam sie na ten zabieg właśnie dlatego że nie ma usypiania , podczas zabiegu byłam cały czas świadoma , uczucie nie mozna nazwać bólem, raczej rozpierania , pozatym wstawałam z łóżka , abu lekarz mógł okreśłić gdzie jeszcze trzeba popracować aby ładnie wymodelować sylwetkę , i to jest super , przy pełnej narkozie jak się leży nie ma tej pewności ze wszystko będzie ładnie , równo, już nie chodzę w ubranku , siniaki już prawie niewidoczne ,chodzę teraz na masaże , bólu nie odczuwam.efekt bardzo dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adika13
witam, po przestudiowaniu opinii na temat body-jeta na tym forum zdecydowałam się sama na zabieg. Planowałam zrobić brzuszek i boczki, po pierwszej konsultacji pani doktor doradziłą mi żebym najpierw zrobiła sobie boczki a później ewentualnie brzuszek i żeby nie robić tych dwóch partii na raz. Jestem 4 dni po zabiegu i już widzę ogromną różnicę - w talii mam wreszcie upragnione wcięcie! Sam brzuszek też już układa się całkiem inaczej i myślę że już nie zdecyduję się na brzuch ponieważ obecny efekt bardzo mnie zadowala a i tak za rok, dwa planuję następną ciążę więc pewnie po niej skuszę się na brzuch. polecam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roka
widze dziewczyny że jesteście bardzo zadowolone,ja też chcę isc na ten zabieg,prosze podam wam mojego meila napiszcie mi gdzie robiyście body jet renia 973@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roka
jeszcze jedno mam pytanko,czy ktoś może robil body jet w poznaniu,jest tu kilku lekarzy plastyków ale żadnej opini od pacjentek,niewiem czy wogóle robią ,jestem z okolic poznania i moze nie musialabym jechac do warszawy,prosze o pomoc i rade ,dzieki bardzo,pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,ponad 6000postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roka
do adika 13 dziekuje bardzo za meila,jeśli ktoś jest zadowolony z zabiegu w warszawie to prosze o podanie kliniki,bede wdzięczna,chce jechac na konsultacje ale niewiem ktora klinika bedzie najlepsza-prosze o opinie pań ktore mialy w wawie zabieg.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zla_zolza
ja mam zabieg jutro o 9 rano, umieram z nerwów ;) zamelduję się po!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia_85
ja wczoraj miałam udka :) dostałam śmieszne gatki do noszenia, takie których nie trzeba zdejmować w toalecie... z dziurką... :) jutro ide na kontrolę. W sumie ból, raczej rozpieranie, było mniejsze niż przy boczkach, zabieg trwał dwie godziny. Na razie brak obrzęków siniaków ale troszkę wrażliwe są miejsca po odessaniu. W sumie wyszło mi po 400ml z jednego udka :) miałam nadzieję na więcej, ale może to lepiej bo niechcę by uda niesymetrycznie wyglądały. Przecież nie można mieć wewnętrznej strony wklęsłej jeśli bryczesy są umięśnione. Zrobiono mi 6 nacięć i to w takich miejscach jak pod pupą, na linii zgięcia, z przodu też na zgięciu ud i podbrzusza i mniej więcej w połowie uda. Nie odczuwam bólu i jakoś ok wszystko. Tylko spać ciężko bo noga o nogę się obciera i troche nieprzyjemnie. Ale myślę że dziś już lepiej będzie. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
Proszę o informację, gdzie można kupić ubranko uciskowe i jaki rozmiar należy kupić, czy wystarczy jeden rozmiar mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia_85
takie ubranka widziałam w sklepach rehabilitacyjnych czasem w sportowych ale nie często. Ale co do rozmiaru to nie pomogę bo nie wiem ;] mi lekarz dał od razu mój rozmiar wg własnej miary w oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwlam
Do andzia 85 Mam pytanie, bo widze w sumie, ze zadololona jestes z wyboru kliniki i zrobilas teraz uda. Mozesz mi powiedziec, czy widzialas zdjecia innych pacjetek po i przed zabiegiem body jet gdy bylas u lekarza na konsultacji ? I tak przy okazji ile zaplacilas za uda w sumie ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fugitive3
do 445 Ubranko po prostu daja po zabiegu, przynajmniej w porzadnych klinikach. Przeciez nie wiesz jakie kupic, jaki rozmiar! Niektora kliniki kaza placic ekstra, inne daja w ramach zabiegu. Ubranko kosztuje od 250 do 450 (tak czytalam gdzies w Interneci). Ja dostalam w ramach zabiegu, zostalam w nie ubrana (raczej wciagnieta) przez Pania Doktor, ktora, jaki juz wyzej wspominalam, wbila mnie w XXS. Poza tym sa rozne modele, niektore maja male rozciecie w kroku i nie mozna zrobic "grubszej" potrzeby bez zdejmowania. Moje jest takie, ze wszystko moge a rowniez, oczywiscie, porzadnie sie podmyc. A zdejmowanie i powrotne ubieranie tego kiedy czlowiek obolaly i z ranami... Ubranko siega ok. 15 cm ponizej kolana a z przodu na brzuchu calkowiecie sie rozpina - haftki jak w biustonoszu na calej wysokosci. Teraz jade na kontrole. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia_85
Iwlam: widziałam zdjęcia innych przed zabiegiem ale to jakby przypominało takie które też w internecie oglądałam. Nie da się w 100% stwierdzić czy to u nich robione było czy nie. Ale ja byłam zdecydowana na zabieg więc spoko. Zadowolona jestem owszem. Za uda zapłaciłam 5000. Ubranka zazwyczaj są w cenie zabiegu. Co prawda w klinice gdzie ja robiłam nie wyszczególniali mi ceny za sam zabieg i ubranko osobno i jeszcze coś natomiast w La perli napisano mi osobno ceny i że zniżkę mogę dostać tylko od ceny zabiegu nie za ubranko i lekarza asystującego i coś jeszcze więc odrzuciłam taką propozycję. Ubranko ładne w sumie na lato to jako lajkry może być :) oczywiście z majtkami na nich :):) mam jakąś ozdobną koronkę na nogawkach hehe, normalnie dla mnie bomba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fugitive3
Jestem po zdejmowaniu szwow. Zadnych komplikacji. Jestem bardzo zadowolona po tym co widzialam - brzuch plasciutki! Oczywiscie siniaki jeszcze sa, dlatego dostalam masc i bandaz i na nowo zamknieta w ubranku. Pani Dr, ze wzgledu na moj wiek chyba, dmucha na zimne i kaze mi to ubranko nosic 3 tygodnie. Jak na razie to efekt super - skora wcale nie obwisla (przypominam - mam 56 lat), Pani Dr powiedziala, ze sie "przykleila". Wlasciwie to mogla mi wiecej z boczkow odessac... Ale sie bala ze wzgledu na moj wiek i marna jakosc skory. Ale ja zawsze mialam marna skore, nawet mloda uwazalam, ze lepiej wygladam ubrana niz rozebrana. Wiec ogolnie - bardzo polecam! Tym bardziej mlodym! Diety, masaze, endermologie, i inne maszynki - nie zaszkodza, ale efekt odwracalny, przejsciowy, ciagla grozba powrotu tluszczu = kolejne koszty! A tu - trzask prask i po wszystkim! Oczywiscie nalezy troche zadbac o siebie, ale te, ktore cale zycie walcza z tluszczem - maja wprawe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoriiia
jestem prawie dwa miesiace po zabiegu. BJ to super sprawa brzuch mam w koncu jak marzenie, porzegnałam swoja wstretna opone. Robiłm tez piesi wyszły bardzo ładnie i wygladaja naturalnie. Tłuszczyk z brzuch ado piersi rewelacja:) Nad efektem cały czas pracowalam dieta, ćwiczenia, endermologia ale naprawde warto. Wakacje z nowa figura;) Z samego zabiegu nie wiele pamietam bo miałąm robiony przy anestezjologu nie miałam narkozy tylko jakiego głupiego jasia, siniaki miałam przez jakies dwa tygonie. Ubranko i stanik dostałam gratis. W ubranku czułam sie lepiej niz bez nie jest takie złe z pod ubrania go nie widac. Powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strusiu
hej dziewczyny wiele i to na różnych forach naczytałam się na temat Pani Dr Kasi. Raczej bardzo pozytywnie. Rozważam body jet z przeszczepem do piersi. Biorę też pod uwagę miniabdominoplastykę u dr Kolasińskiego w Swarzędzu (ale wtedy nie będę miała zrobionych piersi) Trochę obawiam się, że po BJ może mi się nie obkurczyć skóra i wtedy i tak będę musiała robić plastyka. Nie jestem monstrualnie gruba, przy wzroście 168 ważę 58, generalnie jestem raczej szczupła, tylko ten brzuch, który zawsze był moją piętą achillesową W ciąży przytyłam tylko 10 kg, nie mam rozstępów, ale brzuch zawsze "wisi" i wyłazi ze spodni I tu pytanie: co radzicie? Chyba wolałabym BJ bo jest mniej inwazyjne, no i można za jednym zamachem zrobić piersi. Czy któraś może mi na priva wysłać namiary do dr Kasi? Czy orientujecie się, jaki jest czas oczekiwania na konsultacje i sam zabieg? Czy można się umówić od razu na konsultację i ewentualny zabieg tego samego dnia? Dzięki i pozdrawiam strusiu@autograf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fugitive3
Odpowiadam tylko na 1 kwestie - nie obawiaj sie, ze skora bedzie zwisac. Ja mam az 56 lat i skora mi sie cudnie "przykleila". A wyjsciowo byla juz bylejaka, z tendencja do obwislosci. Ja : 163 cm i 62 kg rano w dniu zabiegu. Na razie tydzien po, wczoraj na kontroli i zdejmowaniu szwow - moglam zobaczyc co sie dzieje pod ubrankiem i p. Dr prawie sie zdziwila jak ta skora sie ladnie zachowuje. A to przeciez jeszcze nie definitywny efekt. Abdominoplastyka - odradzam na razie - wielki szew, narkoza i zupelnie inna rekonwalescencja. Zawsze bedziesz mogla to zrobic w pozniejszym terminie, gdyby jednak byla taka potrzeba. No i kwestia reimplantancji w piersi - przy abdomionoplastyce nie da sie. WAZNE - NOSIC UBRANKO BEZ PRZERWY! Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roka
dziewczyny podajcie kliniki w której to robiyście,widze że jesteście mega zadowolone-też chce skorzystać z tych klinik co wy,plis prosze napiszcie gdzie robilyście(chyba można podac nazwe tu na forum?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdzieści+ z Łodzi
Jestem po Body Jet. Nie pisałam wcześniej bo chciałam zobaczyć efekt jak zejdzie opuchlizna. Miałam robiony brzuch. Efekt jest rzeczywiście zaskakujący. Sam zabieg nie wiem jak opisać - dziwny, ale raczej nie bolesny. Czułam się bardziej jak po długiej wizycie u kosmetyczki bardziej bolały mnie plecy od leżenia niż brzuch. Tak, więc myślę, że nie ma się czego bać. Po zabiegu czułam się dobrze i w sumie wszystko robiłam normalnie. Jedynie musiałam robić sobie zastrzyki sama. Bikini bym jeszcze nie założyła, w niektórych miejscach mam zaczerwienienia, poza tym muszę chodzić w majtkach uciskowych, w zasadzie to dostałam całe body. Na razie nie wyczuwam zgrubień, ale to dopiero pierwsze dni po zabiegu. Jeśli będę miała jakieś to postaram się napisać. Czytałam, że takie zgrubienia mogą się zdarzyć wtedy trzeba je rozmasować. Tym, którzy pytali o inne liposukcje nie podpowiem bo to moja pierwsza liposukcja i od razu Body Jet. Myślę, że najlepiej przeczytać o wszystkich metodach i samemu podjąć decyzję. Najlepszą metodą byłoby zrzucenie kilogramów w naturalny sposób, każda liposukcja to jednak spora ingerencja w nasze ciało. Czasem jednak idziemy na skróty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdzieści+ z Łodzi
Przepraszam nie napisałam gdzie robiłam. W Łodzi znalazłam tylko jedną klinikę z Body Jet i tu robiłam. Skopiowałam kontakt: http://www.laserowamedycyna.pl/kontakt.html W Warszawie jest bardzo dużo więc jeżeli jesteś z Warszawy masz spory wybór. Inne miasta znajdziesz na stronie http://www.mybodyjet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×