Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nicca

Body- Jet

Polecane posty

Do dajcie spokój Proszę napisz jak z tym przeszczepem do piersi czy dużo już Ci się wchłonęlo?Z jakiego rozmiaru wychodziłaś? Ile jesteś dni po zabiegu?Co Ci powiedział lekarz?Czy trzeba będzie powtórzyć zabieg? Ile Ci wstrzyknęli do jednej piersi? Czy mówili coś o tym z jakiej partii ciała najlepiej przeszczepiać tłuszcz żeby jak najmniej się wchłonęło??Stasznie dużo pytań ,ale jesteśmy bardzo zainteresowane wszelkimi możliwymi odpowiedziami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie spokój
Jestem 5 dni po, miałam odsysany brzuch i talię. Niestety tłuszczu było mało (choć gnębił mnie przez wiele lat!), i piersi nie wyszły zbyt imponujące. Poza tym z powodu wchłaniania będa jeszcze mniejsze. Na razie "stoją" na baczność. Nie zauważyłam też żeby zmniejszyły się po pierwszych 36 godzinach. Odessali mi ok. 1 litra i po odrzuceniu komórek włóknistych dostałam na każdą stronę po ok. 70 ml (tak mi powiedziano). Ponoć do piersi najlepiej sprawdza się tłuszcz z zew. strony ud, bo ma i strukturę i sposób ukrwienia najlepszy do przeszczepu. Ja "niestety" uda mam szczupłe, więc nie wchodzi w rachubę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO DAJCIE SPOKÓJ Napisz bardziej obrazowo co oznacza stoją na baczność jaki masz teraz rozmiar i z jakiego wychodziłaś?Czy wyglądają jak silikony czy raczej zyskały na jędrności no i jak długo trwał zabieg?Dzięki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie spokój
Miałam rozmiar A, a nawet mniejszy, zawsze nosiłam biustonosze z pianką lub gąbką. Dwoje dzieci wykarmiłam piersią, a i czas z grawitacją zrobiły swoje. Teraz ciągle jeszcze noszę stanik pozabiegowy, ale widzę, że rozmiar mi się powiększył, piersi są bardziej okrągłe i nie opadają. No i są jakby bardziej zwarte, troche jeszcze twardawe. Masuje delikatnie przy kąpieli żeby usprawnić krążenie, bo to pozwoli utrzymać przy życiu przeszczepione komórki. Żeby była jasność - to nie jest efekt jak przy silikonie! Nie uzyskałam super kształtu, choć ponoć jest to możliwe gdy ma się odpowiednią ilość tłuszczu do przeszczepu. Jedyna rzecz, która mnie martwi to to, że nie są równe. Lewa wyszła mniejsza. Ja to widze gołym okiem i pytałam chirurga, dlaczego tak się stało. Wytłumaczyła mi, że do obu piersi podali taką samą ilość tłuszczu, że być może różnica wynika z płynu, który pozostał w piersi i ma się wchłonąć. Z tym że mi nic spod opatrunków nie wyciekało od pierwszego dnia. Na wszelki wypadek zrobiłam zdjęcia już na drugi dzień, żeby mi potem nie wciskali, że to komórki nierówno się wchłaniają. Niedługo mam kontrolę, więc o to też będę pytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie spokój
Zapomniałam dodać, że piersi wygadają naturalnie, jakby były dziełem samej matki natury ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwlam
Do kompot Jeżeli to miała być wypowiedz do mnie, to powinnaś ty czytać ze zrozumieniem, bo napisałam 3 miesiące !! a nie 3 tygodnie...wiec na drugi raz poczytaj 10 razy moja wypowiedz zanim coś znowu nabazgrzesz oburzona. Co do przeszczepu tłuszczu do piersi to naprawdę trzeba doskonalą rękę, żeby to zrobić równo. Miałam przyjemność rozmawiać z lekarzem, który wypowiedział się, żeby byc naprawdę ostrożnym, bo fachowców, którzy sa w stanie zrobić to ładnie można wyliczyć na palach jednej reki.. To sa nowe metody dziewczyny i jeszcze trochę minie zanim lekarze nabiorą wprawy, no a jeżeli ktoś juz tak bardzo chce byc królikiem doświadczalnym i ryzykuje to już jego sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwlam
Po pierwsze, body jet nie robimy w szpitalu tylko w prywatnych klinikach, i płacimy za wszystko z własnej kieszeni, wiec powinnam mieć jeszcze lepsze warunki niż w szpitalu. Jakos nie zauważyłam, żeby kliniki typu la-perla bankrutowały, a wręcz przeciwnie. "Poczekajmy aż wejdzie konkurencja", raczej poczekajmy aż wymyśla coś lepszego od body jeta.. Smart lipo teraz kosztuje polowe ceny tego co kosztowało jeszcze rok temu a jestem przekonana, ze i tak zarabiają na tym krocie. Czy to jest normalne, żeby za 3 obszary wycenić kogoś na 15 tys gdy chcesz się pozbyć 3 kg w sumie ? Taka cenę mi podała klinika la perla, a powiem, ze ważę 52 kg i jestem średniego wzrostu. Pisze to tylko dlatego, bo wydaje mi sie dosc podejrzane, ze osoby tu wypowiadające się, odnoszą się do tego, z jak największym zrozumieniem, a przecież im tańsza cena tym dla nas lepiej, dlatego trzeba negocjować z renomowanymi klinikami niższe ceny. Dlaczego w otwocku uda to sa jedne uda a w warszawie uda dzielimy na 2 lub 3 ?? Przecież body jet jest tak naprawdę dla ludzi z niewielka nadwaga, wiec te różnice w kg nie są aż tak wielkie. To nie jest miejsce na reklamę, bo reklama kosztuje, a to jest darmowe forum dla osób które chcą zrobić zabieg, bądź go zrobiły ! Pojawiają się tutaj niestety takie rodzynki i wręcz robią jeszcze więcej szkody niż dobrego. Dobra klinika nie potrzebuje takich fałszywych pokrętnych metod, aby zdobyć klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Dajcie spokój Dzięki za odpowiedź, mam nadzieję że nas nie zawiedziesz i odezwiesz się jeszcze jak wygląda sprawa po kilku tygodniach.Poza tym mam nadzieję, że nierówność między obiema piersiami się wyrówna i będziesz miała idealny wymarzony biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie spokój
Kristin9 dzięki za ciepłe słowa. Na pewno się odezwę. Do Iwlam Moja droga, body jet to jest fanaberia. Mówię to z pełną świadomością, mimo że sama się na to zdecydowałam. Nie jest to zabieg leczniczy, nie leczy otyłości, osoby, które chcą mu się poddać mają zazwyczaj lokalne niedoskonałości. W zasadzie jesteśmy szczupłe, co potwierdza nasze otoczenie. A jednak chcemy pocierpieć i zapłacić za poczucie, że zrobiłyśmy wszystko, by zbliżyc sie do doskonałości. Nie obruszam się na cene, kiedy kupuję torebkę Chanel. Nie każdy musi poddawać się chirurgii plastycznej. Jeśli masz czas - czekaj na lepsza metodę, bo na pewno ją wymyślą. Jednak z Twoim podejściem zawsze będziesz narzekać. Mi szkoda czasu. Najlepiej, żeby na forum podawać miejsce zabiegu, lekarza, obszar, cenę i efekty. Na tej podstawie forumowiczki wyrobią sobie zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwlam
.. to akurat bardzo nie trafione porównanie, poniewaz czy pojade do Wloch czy do niemiec, czy do Chin to ta torebka bedzie kosztowac mnie tyle samo. Tak jest niestety na calym swiecie z ustalaniem cen markowych produktow typu chanel i jest w tym jakaś logika. No chyba, ze istnieja wachania kursów walutowych - szczegolny przypadek. Jeżeli się decydujesz na ten zabieg to wiadomo, ze masz na to odpowiednie środki finansowe. Ja tez, się nie obruszam na cenę zabiegu, ale raczej na ludzka głupotę, bo skoro lubisz przepłacać i nie jest ci to obojętne, ze ktoś cie robi w balona, to proszę bardzo... Ja nie lobię jak mnie sie traktuje jak kretyna, który się cieszy, ze dostał jakaś promocje, która na dodatek jeszcze sobie sam zapłacił. Itneresuja mnie na jakiej podstawnie jedna klinika sobie zyczy tyle a druga tyle ? Oczywiscie, jezeli lekarz mi powie, ze przeprowadzil tyle zabiegow body jettem, ze ma to opanowane do perfekcji, pokaze mi super CV, obejrze zdjecia pacjetek po i przed pomysle sobie: no facet zna sie na rzeczy to jestem mu gotowa zaplacic nawet i 3 razy wiecej bo mam pewnosc ! Niestety sytuacja jest taka, ze w body jet w polsce jest dopiero od sierpnia 2009.. Akurat tak sie sklada, ze podzwonilam niby w te najbardziej drogie miejsca do warszawy i najlepsze.. Od razu mowie, ze nie zdecydowalabym sie nigdy na zaden sulecin ani inne wioski niewiadomego pochodzenia, wiec idac za mysla ze cena gwarantuje jakos umówiłam sie na konsultacje w 3 klinikach. W pierwszej gdy zobaczylam pania chirurg, ktora wyglada tak slicznie i do tego wykonuje jeszcze innych 10 waznych funkcji w tej klinice, to sie zastanowilam, kiedy ma czas na swoje szkolenia i udoskalanie umiejetnosci skoro poswieca tyle czasu na swoj wyglad zew. Co sie okazało, ze potem akurat przez przypadek miałam okazje poznać osobę, która sie poodala tam body jetowi i nie była zadowolona i do tego byla jedna z pierwszych. Bede narzekac bo chce wybrac dla siebie jak najbardziej dobre miejsce i dlatego wchodzę na forum... Fakty sa takie, ze jak ci zle zrobią zabieg to ty za to poniesiesz konsekwencje, isc na darmowe poprawki ( zreszta jak się w ogole doczekasz wolnego terminu, bo z tego co tez wiem, to potem każdy chirurg ci chce wmówić, ze tak mialo być ) to nie jest żadne pocieszenie, bo skoro ci raz zrobili zle to serio gwarancja, ze ci poprawia na lepsze jest mala. Pozdrawiam wszystkich i zycze swiadomych wyborow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twinss
Witam Od dłuższego czasu jestem uczestnikiem dyskusji ale tylko jako osoba czytająca. Dzisiaj pomyślałem że coś napiszę. Od 8 lat zajmuję się dystrybucją sprzętu medycznego - od 5 działam na rynku medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Okres ten pozwolił mi z dystansem patrzeć na branżę estetyczną: osoby robiące zabiegi jak i na "nowości" sprzętowe pojawiające się. Od jakiegoś czasu sprzedaję sprzęt również do liposukcji a od 2 tygodni pracuję nad przygotowaniem do wprowadzeniem światowej nowości do liposukcji - ale piszę to tylko po to żeby pokazać wszystkim zainteresowanym wiedzę techniczną, znajomość branży i obiektywność osoby która z tego żyje. Do rzeczy: 1. Liposukcja - a)pkt widzenia lekarza - dobre wycenienie zabiegu, szybkość zabiegu (większa możliwość wykonania kilku zabiegów w jednym dniu), efekt po, zadowolenie pacjenta. b) pkt widzenia pacjenta - bezpieczeństwo, efekt, cena 2. Sprzęt a) SmartLipo - lekarz - bardzo dobra marka dająca fajny zarobek, trochę działań niepożądanych, wolny, efekty są ale nie takie jakie były oczekiwane, brak możliwości jednoczesnego odciągnięcia tłuszczu - pacjent - nowość, znany na świecie, wszyscy piszą o efektach które nie są takie jak oczekiwałam/łem, rekonwalescencja boli b)Body-Jet - lekarz - nowość na której można duuuużo zarobić, metoda bardzo inwazyjna, możliwość przeszczepu tłuszczu w piersi ale za wolny żeby ilość tłuszczu była odpowiednia, możliwość poszerzenia oferty gabinetu, - pacjent - nowość, wiara w skuteczność, widoczny efekt odsysania, drogi zabieg, musi działać jak wszyscy o tym mówią Moja subiektywna ocena - każdy z tych dwóch urządzeń jak i DaVinci Lipo, Vaser, Fotona Xp, Palomar Lipo etc. dziłają!!!!!! Różnica między nimi jest taka że jeden działa lepiej drugi gorzej, jeden jest mniej inwazyjny od drugiego, jeden ma lepszy marketing drugi nie ma etc. Jak ja bym wybierał urządzenie którym chcę mieć zrobiony zabieg - zadał bym sobie pytania: 1. Jakie urządzenie ma badania kliniczne??? - ale publikowane w czasopismach międzynarodowych a nie zlecane przez firmy 2. Ile i jakie występują działania niepożądane - efekty uboczne???? - efekty uboczne stwierdzone na konkretnym urządzeniu a nie na podobnym 3. Jakie firma ma procedury w momencie działań niepożądanych?? 4. Jakim badaniem stwierdzono bezpieczeństwo??? Jak wybrać lekarza: 1. Jak długo wykonuje zabiegi?? 2. Jakie ma kursy zakończone??? 3. Certyfikaty??? 4. Jakość gabinetu w którym jest robiony zabieg?? Reasumując -życzę wszystkim żeby robiąc sobie każdy zabieg estetyczny po zabiegu czuł satysfakcję, widział pozytywną zmianę w swoim wyglądzie, i czuł się psychicznie lepiej niż przed zabiegiem. W razie pytań służę pomocą OLEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwlam
Do twinss Fajna wypowiedzieć, brzmi to bardzo sensownie, a teraz chciałabym się dowiedzieć nad co to za wspaniała nowość ma wejść na rynek nad która tak pracujesz... i jakie udoskonalenia tam wprowadzono... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twinss
Do lwlam Widzisz wypowiedz nie miala celu reklamowego, marketingowego tylko cel informacyjny I chce zeby taki cel pozostal wiec nie moge napisac jaki to bedzie sprzet. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elie
Panie twinss cóż za kokieteria. Przecież kilka dni temu już pan napisał o jaki zabieg chodzi. Zatem o co chodzi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwlam
no tez tak wlasnie, sie zastanawialam, czy tego watku ze swiatowa nowoscia nie bylo... Pisalam chyba tez do pana na maila, nie dostalam odpowiedzi... Skoro pan sie tym zajmuje tyle czasu to byloby dla klientek cenne uslyszec opinie od kogos kto zna temat " od kuchni " ze tak powiem... Kreowanie aury tajemniczości to tez rodzaj reklamy, wiece jeżeli chce Pan uniknac podejrzen o robienie kampanii marketingowej to mnie bardzo dziwi, takie podejscie - tym bardziej, ze wypowiedz zostala opublikowana i na pewno spodziewal sie pan takiej reakcji. Jest to watek o liposukcji i generalnie poswiecony body jettowi, ale jezeli ktos wyprowadzi jeszcze cos lepszego na rynek to kazdy ma prawo zmienic zdanie.. Na miesiac przed wprowadzeniem body jettu chcialam zrobic smart lipo i na cale szczesnie sie tak stalo, ze nie zrobilam bo wiem ile jest negatywnych opini, a jak wprowadzili ta urzadzenie do gabinetow to entuzjazm byl ogromny ... czas weryfikuje opinie, a mi sie na razie nigdzie nie spieszy :) bo do lata mamy czas... Chcialam, zeby pani mi powiedzial jakie udoskonalenia sie wprowadzone, na czym polegaja mocne strony tej nowosci, jak juz sie pan wlacza do forum to z pelna odpowiedzialnoscia ... bo gra na zasadzie " wiem ale nie powiem " jest conajmniej zastanawiajaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie spokój
Czy tłuszcz odsysany podczas zabiegu Vaser (LipoSelection) może być przenoszony w inne rejony, np. piersi? Byłam na oficjalnej stronie tej metody, ale nie ma tam na ten temat ani słowa. Albo niedowidzę ;-) Interesuje mnie to bardzo, ponieważ jeśli ta metoda jest lepsza od BJ, to jakie są jej atuty? W BJ ważne jest, że własny tłuszcz można wykorzystać do modelowania sylwetki. Nie słyszałam o innej metodzie, która dawałaby taki bonus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwlam
Dla tych ktorzy kumaja po angielsku:) http://www.realself.com/question/body-jet-liposuction-revolutionary-doctor Fajny artykul, opinia doktora, ktory brzmi podobnie jak twiniss.... Mowi, ze te urzadzenia sa wszystkie ok i nie ma tego jednego najlepszego..... generalnie wszystko w rekach chirurga...:) Tia to wszystko jest juz chyba jasne, przynajmnie teraz tylko szukac dobrego wykonawce zabiegu w warszawie... Prosze o sugestie... i nazwiska sa mile widziane...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elie
ale ten link to jest rozmowa sponsorowana :-) Nie masz takiego wrażenia, że jest ustawione na zasadzie wspomnę o innych, a na ich tle wyróżnię to, w czym jestem specjalistą i kilkakrotnie wzmocnię "in my opinion ... i pada nazwa urządzenia wielkimi literami ... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elie
a wg mnie metody jednak się różnią i należy trafić do dobrego lekarza, który powie ci możliwie obiektywnie (a nie będzie patrzył na ciebie przez pryzmat potencjalnie zarobionych pieniędzy) która metoda jest dla ciebie najlepsza. Być może żadna - bo chcesz leczyć kompleksy których nie masz :-) Ale to kwestia uczciwości lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daxima
Dziewczyny mam konsultację za dwa tyg. Powiedzcie mi jedną rzecz bo już nie rozumiem. Te zastrzyki bierze się tylko w przypadku brania tabletek anty czy zawsze? Czy lekarze rozmawiali z wami o jakiś farmaceutykach poprawiających układ limfatyczny? Czy do miesiąca po zabiegu robiłyście coś w miejscach gdzie było odssysanie ... smarowanie? masaże? I czy byłyście na tak zwanym chodzie po? To znaczy jak oceniacie swój stan mogłam bez problemów poruszać się, prowadziłam samochód, byłam tak obolała po np 2 godz że nie mogłąm dac kroka takie tam obrazowe konkrety Ile trwało to odsysanko. Mam przerażającą wizję tego 4 godz leżenia i.... plizzzz Muszę to sobie poukładać w głowie bo zrobił mi się mętlik info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwlam
Do Elie Chyba raczej nie sponsorowana, bo to jest forum medyczne na ktorym chirurdzy plastyczni odpowiadaja na wszelkie pytania ktore możesz im zadac.. - raczej mi sie wydaje, ze oni sami siebie reklamują a nie konkretna metodę, bo zakres pytan jest dosc szeroki z tego co zauwazylam. Dowiedzialam sie przez przypadek, ze Body jet zostal wymyslony w niemczech i pierwsze zabiegi byly glownie wykonywane w europie a teraz zostal wprowadzony do usa ( nie zwrocilam uwagi na date tego watku wiec byc moze " teraz" to bylo juz rok temu ) Jakas kobieta ze stanow zadala pytanie odnosnie tej nowosci. Bylo duzo wypowiedzi lekarzy, nie ukrywam, ze przeczyalam tylko pierwsze dwie. Wkleilam druga wypowiedz, poniewaz w pierwszej facet niczego nowego nie napisal, glownie skupil sie na porownaniu do tradycyjnej liposukcji. a ty elie znasz jakiegos lekarza ktorego mozna polecic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwlam
daxima poczytaj wczesniejsze wypowiedzi na forum, tam wszystko jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie spokój
Do Daxima: zastrzyki rozrzedzające krew bierzesz tak czy owak - maja zapobiec zatorowemu zapaleniu żył. Ja jetem tydzień po i dziś odpuściłam, bo na obu ramionach mam same siniaki mimo cienkiej igły. Brzuch smaruje arcalenem (arnika+nagietek) i rzeczywiście siniaki szybko żółkną. Po zabiegu będziesz osłabiona (trzeba przegłodować 6 godzin przed znieczuleniem) i skołowana, więc lepiej naprawdę zapewnić sobie eskortę do domu. Ja bym nie wsiadła za kierownicę! Albo zostajesz w klinice na noc - polecam te opcję, bo jednak body jet to poważny zabieg i dobrze uzupełnić płyny. Ja miałam podawaną glukozę przez kroplówkę i środki przeciwbólowe. Generalnie "po" dużego dyskomfortu nie ma - raczej uczucie ciągnięcia niż bólu. Spokojnie da się znieść. Mi dokucza samo noszenie ubranka - ma z boku zapięcie na haftki i zamek błyskawiczny i mam wrażenie że dodatkowo "obija" mi odessany bok. No, ale ja mam niski próg bólu, więc nic dziwnego. Na noc zakładam więc spanxy - takie wyszczuplające majtasy, bo przynajmniej mogę w nich zasnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daxima
Do dajcie sokój Dziękuję że wszystko tak fajnie mi podsumowałaś Teraz już wiem że wezmę taksówkę, aż tak daleko do domu nie mam. Tylko zwątpiłam jak ktoś opisywał że po zabiegu jeździł godzinę po Warszawie. Jejku jak ja się boje...... już sama nie wiem czego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja też się strasznie boję, a mam zabieg za 3 godzinki... trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jestem nowa na forum, szukam rady odnosnie body jet. Mam ustalony termin na przyszly tydzien w scin clinik. Przeczytalam na forum ze nie wszystkie sa z was zadowolone . Strasznie sie boje zabiegu oraz jego efektu. Ktoras z was wspomniala o jakiejs dobrze wygladajacej Pani Doktor z Warszawy u ktorej pacjentka byla niezadowolona. Prosze pomozcie!!! Czy ktos moze powiedziec na temat lekarzy tam praktykujacych?? PROSZE ODPISZCIE!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roka
tutaj wyczytałaś ,że ze skin clinik są niezadowolone???? koleżanka strusiu była i jest zadowolona ,robiła boczki i ja też jade więc mnie niestrasz.A swoja drogą czemu ja tego nie wyczytałam,podaj mi strone na której to pisze,:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roka
a ja wiem że przed zabiegiem można jeść i pić ,ktoś tu napisał że 6 godzin przed niewolno,lekarze właśnie każą zjesc żeby niebyć osłabionym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fugitive3
Do przedmowczyn: Nie bojcie sie! Po pierwsze przeciez to nie boli, a ze jakis dyskomfort jest.... depilacja tez boli! BJ jest super i nawet dla pan w starszym wieku! Ja mam 56 lat i p. Dr bardzo byla niechetna... Ale zrobilam, nawet uwazama, ze mogla wiecej odessac... A skora nie ma zadnego obwisu i jest duzo lepsza niz przed. Jeszcze mam zgrubienia do rozmasowania ale to pikus! Te mlode, ktore chca sie rozbierac to oczywiscie moga sobie zafundowac rozne zabiegi, jakies endermologie i inne lasery, zeby naprawde nic nie bylo poznac. Bardzo wazne: nie wyskakiwac z ubranka! Ono trzyma skore na miejscu. Jestem 4 tygodnie po wiec na ostateczne rezultaty jeszcze poczekam. Pozdrawiam i uszy do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daxima
Mimi trzymam kciuki oby wszystko poszło szybko i z dobrymi efektami Czekam na relacje z zabiegu. Też się zastanawiam z tym niejedzeniem. Może to w przypadku dodatkowych znieczuleń jak "głupi jaś" wówczas na pewno trzeba być na czczo. Podpytam i zdam relacje Figurative Och kobieto Ty wiesz jak mnie podnieść na duchu. Urodziłam dwoje dzieci. Doszłam już do swojej wagi i nie chce już dalej chudnąć. Mam tylko jedno marzenie nie chce już więcej w życiu słyszeć pytń czy jestem w kolejnej ciąży. Jestem bardzo szczupła w talii i mam z przodu ogromny brzuch niestety dziedziczny. Mogę stawać na głowie a i tak się go nie pozbędę w walce z genami jestem na starconej pozycji. Nie zamierzam paradować w skąpym bikini więc na efekty cud nie liczę tym bardziej że i rozstępó parę się zanlazło. Mam tylko nadzieję że mója narośl się nada na body jet i w końcu ubiorę spodnie. Rozmyślam też o ewentualnym niechirurgicznym liftingu. Jakoś nikt o tym do tej pory nie wspomniał na forum. Coż najpierw poczekajmy na efekty a przede wszystkim na konsultacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×