Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nicca

Body- Jet

Polecane posty

Do Helenka75 kiedy robiłaś zabieg?I gdzie? Czy lekarz mówił Ci coś o tym że będzie treba powtórzyć zabieg?Z jakiego rozmiaru powiększałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryśka73
Witam Idąc na zabieg myślałam, że teraz zrobię sobie bryczesy i boczki bo mam tam tyle, że ho ho, a następnym razem brzuszek. Okazało się, że zrobiono mi też brzuszek i wszystkiego zeszło 500ml. Jak wyszłam, mój mąż się przestraszył moich piersi(istna Pamela):-) ale teraz jest ok. Mam natomiast problem z ultradźwiękami. Wszędzie gdzie pytałam to robią ale na twarz a na ciało nie. Nie wiem co robić .Jutro dalej będę szukać. Może słyszałyście jak jest z tym wchłanianiem? Poza tym czuję się tak, że nic po mnie nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie bania -
Jestem po body jet w krakowskiej Maestrii. Wszystkim polecam - pani doktor jest bardzo precyzyjna i delikatna. Nie mam znienawidzonego brzucha. Jak miło kiedy ze spodni nie wylewa się tluszczyk wreszcie wiem co to takiego wcięcie w talii. Zabieg miałam w grudniu. Obecnie niemal nie ma śladu po zabiegu. Oprócz body jet zdecydowałam się na inne zabiegi które pomogły mi dojść błyskawicznie do siebie. Były to ultradźwięki - bardzo przyjemny zabieg - też w Maestrii, a zwykłe masaże drenaże robiłam na Śląsku bo tutaj mieszkam. Tak było mi łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie bania -
Do gabrysi te ultradźwięki na ciało to specjalne urządzenie liposhock. Już po pierwszym zabiegu widziałam efekt, po drugim rozbite zostały lekkie zgrubienia, wyrównała się skóra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryśka73
Robiłam w Otwocku i bardzo polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryśka73
kurcze, ale nie mogę nic blisko znaleźć, będę musiała 70 km naginać. A powiedz mi, jak często robiłaś te zabiegi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryśka73
kurcze, ale nie mogę nic blisko znaleźć, będę musiała 70 km naginać. A powiedz mi, jak często robiłaś te zabiegi i kiedy zaczęłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie bania -
Do gabrysi te ultradźwięki na ciało to specjalne urządzenie liposhock. Już po pierwszym zabiegu widziałam efekt, po drugim rozbite zostały lekkie zgrubienia, wyrównała się skóra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie bania -
Raz w tygodniu, łącznie trzy zabiegi. Ja jeździlam z katowic do krakowa , wiec też wycieczka. Ale przynajmniej pani widziała efekt - taka dodatkowa kontrola :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryśka73
do bani a jak było z dietą? bardzo przestrzegałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryśka73
bania dzięki śliczne za podpowiedzi myślałam, że to codziennie alejak tak to jutro muszę coś znaleźć. pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Już nie bania A ile kosztują te ultradźwięki i naco pomagają?Czy po tym też można liczyć na ujędrnienie i szybsze sciąnięcie się skóry??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do już nie bania Może masz fotki przed i po zabiegu, może byś pokazała efekty ,piszę pewnie w imieniu wszystki co są przed zabiegiem i mają dylemat :) plizzz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roka
no własnie dziewczyny napiszcie,jak efekty przeszczepu do piersi,ile wszczykują tłuszczu i ile zostanie po wchłonieciu?bo co lekarz to inaczej mówi i ciężko sie zdecydować. A rozmiarowo to jak dużo u was się powiekszył biust?piszcie interesuje nas to.pozdrawiam wszystkie body jetki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim przeczytalam Wasze posty i musze przyznac, ze zwariowalam na punkcie zrobienia body jeta :) U mnie beda to uda i ewentualnie przeszczep do piersi. Mam pytanie w niektorych klinikach podaja cene za UDA, a w innych za wewnetrzne uda i zewnetrzne. Jaka jeste roznica ? Czy jest to uzaleznione od kliniki czy od pacjenta ? Kolejne pytanie czy ktos z Was placil za zabieg w ratach ? Pytam ,bo z tego co sie zorientowalam na forum moj zabieg wyniosl by okolo 12 tys co jest sporo ... Dlatego nie stac mnie na wylozenie takiej kwoty od razu, prosze Was o rady jesli ktos placil w systemie ratalnym i jak to wyglada. Gdzie sie podzialy dziewczyny, ktore robily przeszczep do piersi ?? Minelo juz troche czasu i bardzo chcialabym sie dowiedziec jak to jest z tym wchlanianiem tluszczu 30-40%. Czy ktoras z Was moze mi powiedziec jak wygladaja piersi po kilku miesiacach ? Kobitki piszecie, ze spadlo Wam rozmiar z ubrania badz dwa, a czy ktos moze sie podzielic jak to wyglada w centymetrach ? Najbardziej bylabym zadowolona z rezultatow na uda, bo to wlasnie one sa moim malym problemem :) Prosze podajcie ile Wam spadlo w centymentrach. Wiem ,ze padalo juz pytanie o terminy wczesniej, ale spytam jeszcze raz, bo wyczytalam gdzies ,ze wszystkie terminy sa zajete do maja.. Czy ktos moze sie orientowal ostatnio w Warszawie jak wygladaja terminy ? Zwariowalam na punkcie body jeta i nie moge sie doczekac jak uzbieram pieniazki i bede moga pozabyc sie znienawidzonego tluszczyku z ud :)) Pozdrawiam Was serdecznie i gratuluje wszystkim wytrwalosci i odwagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kompot
DO: bodyjet_lover Hej jesli moge ci radzic to zrob sobie zabieg we wrzesniu albo w pazdzierniku! Po pierwsze o ile wiadomo to mozna wziasc na system ratalny zagiel a to jest oprocentowanie ok 20% czyli bardzo duzo! Po drugie nie polecam robic tego w lecie po pierwsze ze bedzie ci sie saczyc z tych ranek a po drugie musisz chodzic 3 tyg. w ubranku czyli bedziesz musiala w lato chodzic w dlugich spodniach!! No i nie mozna sie opalac przez miesiac! A efektow i tak nie bedziesz miala tak szybko. Wiem ze napewno chcesz jak najszybciej i nie mozesz sie doczekac ale nie lepiej sobie troche zaoszczedzic i w lato sie nie meczyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Kompot za odpowiedz. W sumie to rozwazalam zrobic body jet jak najszybciej jesli okazalo by sie ,ze system ratalny jest oplacalny. Jesli jest az 20% to faktycznie zmienia to troche postac rzeczy, a szkoda ... Wychodze za maz w pod koniec lipca i strasznie marzy mi sie szczuplejsza figurka do tego czasu z tego wzgledu wiem ,ze musialabym sie poddac body jet w przeciagu najblizeszego miesiaca, by wyleczyc wszystko do lipca. Oreintujecie sie moze czy jest jakis inny system ratalny, ktory nie bylby tak bardzo oprocentowany, moze w jakis innych kilinikach w Wawie ? W sumie to nawet moglabym dojechac do Krakowa jesli by trzeba bylo :) Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acq
Czy któraś z Was robiła wypełnienie łydek? Jak długo po zabiegu puchną nogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roka
apel do wszystkich pań które robily przeszczep do piersi,bardzo nas to interesuje ,chcemy konkretów-czy zostalo cos więcej tego tluszczu,ile sie wchlonelo ,piszcie blagamy bo niewiemy co mamy robić,czy placic za i super sie czuc z tymi cycolami ,czy tez dac spokój,blagam piszcie ------pilne:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WAŻNA INFORMACJA
Witajcie. Jako że forum jest poświęcone metodzie body jet i w paru wątkach była mowa o usypianiu i nie do końca pacjenci byli pewni czy zabieg został przeprowadzony za pomoca body jet, chcę sie podzielic pewną informacją. Otórz pewność że zabieg będziecie mieli body jet-em macie wtedy kiedy poprosicie jeszcze przed uśpienieem o rozpakowanie przy was tak zwanego aplikatora do body jet. Jest to sterylnie zapakowany w folii na kartonie system rurek z metalową koncówką. Kazy taki aplikator jest sterylny i przeznaczony dl ajednego pacjenta tak jak igła jednorazowa. Jeżeli ten aplikator nie jest przy was rozpakowywany to oznacza że: - zrobią wam liposukcjie innym urządzeniem - aplikator był już używany na innym pacjecie i został umyty i wysterylizowany. co może spowodować zakażenie HIV , zapalenie lub inne choroby przenoszone od poprzedniego pacjenta. To tak jak byście dostali zastrzyk używaną igłą. Przed zabiegiem kategorycznie żądać otwierania aplikatora na oczach. Informację to przekazuję gdyż wiem o przypadkach używania jednego aplikatora pare razy. Niestety nie mogę napisać w jakich miejscach takie praktyki są stosowane. Dlatego tak niektorzy robią żeby zaoszczędzić na materiałach. Ale skandalem jest w/w praktyka bo to zagraża życiu i zdrowiu. KONIECZNIE SPRAWDZAJCIE APLIKATOR ( na stronie opakowania papierowej ma on lgo producenta numer i zielone kółeczko) jeżeli jest winnym opakowaniu oznacza ze był używany i jest powtónie używany. Pozdrawiam Dobrze poinformowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwlam
Do bodyjet-lover Z tymi terminami ze sa zajete do konca maja to chyba jakis zart, generalnie to sie czeka ok 2-3 tyg na termin, przynajmniej jak dzownilam ostatnio do kilku warszawskich klinik takowy mi podali. Jezeli wiesz, o takiej klinice, ktora ma zajete wszystko do maja to prosze o informacje, bo az jestem ciekawa ktore to miejsce przezywa takie oblezenie body jetterek:) najlepiej pytac o system ratalny kliniki, bo to one maja czasami podpisane kontrakty z roznymi posrednikami udzielajacymi pozyczki... Tu nie zawsze wypowiadaja sie osoby, ktore maja pojecie o wszystkim... a kazda klinika podchodzi do tego inaczej.. i kazdy pozyczkodawca nie kazdy daje takie samo oprocentowanie...:) jezeli zrobisz w marcu to mysle, ze nie ma problemu... Mamy jeszcze zime, a do prawdziewgo lata jest ok 4 miesiecy....wiec, nie przesadzajmy z czekaniem do wrzesnia, zwlaszcza jak masz slub dopiero w lipcu .. Ja sama zamierzam zrobic w polowie marca body jet, z tego co wiem, pierwsze efekty sa po miesiacu, a po 3 to generalnie nie ma sladu po zabiegu... Wiec mysle, ze jak chcesz sie zdecydowac to wlasnie teraz dobra pora, zeby zadzwonic, w odpowiednie miejsca :) Zwroc uwage na doswiadczenie chirurga i ile razy przeprowadzal zabieg body jetem. Za efekt koncowy jest odpowiedzialna przede wszystkim osoba wynokujaca zabieg a nie maszyna, poza tym, pojawily sie także tutaj na forum osoby nie zadowolone z zabiegu i zalujace ze sie zdecydowaly... glownie wine ponosi niekompetenty czlowiek, ktory nie ma wprawy... Pamietajmy, ze nie zyjemy w stanach, gdzie operacje plastyczne i zabiegi chirurgiczne tego typu maja dluga tradycje.. u nas to dopiero wszystko raczkuje, wiec byłabym naprawdę ostrożna.... i nie kierowala sie tylko pieniędzmi. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elie
W kontekście Ważna informacja Bardzo cenne uwagi. Uważam, że każda z was powinna je wziąść sobie do serca. Mnie na szczęście nikt nie próbował usypiać. Ale pamętam, że doktor otwierał coś o czym piszesz. Jakieś rurki i takie tam. Dziwne - wtedy wydawało mi się to oczywiste, że one są wyłącznie moje. Nie do pomyślenia że są miejsca, które na tym oszczędzają. Nie boją się, że coś się "przydarzy"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janka153
Do Ważna informacja Marcin- dystrybutorze jak supścisz cenę to nie będę resterylizowac Tekst ten jest od gościa co sprzedaje body - jeta z olsztyna \Szeptana reklama czyni cuda !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwlam
Proszę, jak tu niektorzy nawet po imieniu sie znaja ! Zastanawiam sie serio ilu tutaj robi darmowa reklamę - jest to serio żenujące !! W sumie kwestia zmiany nicka i o to mamy następną zadowolona bądź zachwalające klientkę... Obserwuje historie roznych wpisow od początku istnienia wątku i z kazda nowa strona coraz bardziej wychodzi na jaw prawdziwe oblicze tego forum....niektorych juz po stylu pisania mozna rozpoznac np jak pania bazar i just new w jeden osobie reklamujaca visoliposukcje.. Znalazła sie tez pani kasia z sulecina, oczywiście tez pewnie przez przypadek, coraz więcej takich przypadku... A pania z poprzedniego watku: jak nie stac na splaceniu kredytow za urzadzenie Body jet to się nie kupuje, bo skoro cos ma byc nowego to znaczy ze jest w tym jakas logika, nie wazne czy dla pomnazania pieniedzy... Jak mozna urzywac przyrządów do takiej opercji po kims ! SKANDAL... I tak zarabiacie krocie na takich zabiegach... !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwlam
ceny jakie życzą sobie niektóre klinik sa powalające, 5 tys za jeden obszar, do tego dzielimy jeszcze nogi na 2 części a najlepiej 3 ! Fajnie,ze jest nowy sposób na pozbycie się tkanki tłuszczowej, ale przykre jest to jak zeruje się na desperacji kobiet. Niektórzy wyspecjalizowani chirurdzy w warszawie robią skomplikowana operacje kolana za podobne kwoty a my tu mówimy o zwykłej liposukcji która nie wymaga niestety takich umiejętności jak w innych przypadkach. Pytam się pani, ile pani zarabia na czysto z takiego jednego zabiegu ? Pewnie spoko, klientek tez jest coraz więcej.. czemu tylko my mamy płacić ? I tak już ceny są wywindowane w gore, wiec jeżeli będziecie podnosić ceny w nieskończoność to niestety wiele z nas zrezygnuje ! Juz La-perla warszawska miala podniesc ceny z 5 tys za obszar na 6 tys w nowym rok i co niestety sie wstrzymala, miala byc wielka promocja, na ktora na szczescie nie dalam sie nabrać, bo ostatnio przeglądając ich strony, okazało sie ze cena sie nie zmieniła ! Trzeba walczyc drogie panie z oszustami i naciągaczami ! Oni i tak sie do nas dostosuja, bo kazdy klient jest cenny ! dlatego ja bez znizki 10 % na wstepnie nawet nie dyskutuje...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kompot
DO Sluchaj po pierwsze czytaj dokladnie wypowiedzi!! Ja napislam ze wiem ze kliniki maja system ratalny ZAGIEL a to jest oprocentowanie 20% poniewaz mam z tym doczynienia!! Ja jej tylko radzilam odnosnie zabiegu ze ja bym zaczekala! Jak ktos chce splacac i wydac wiecej to prosze bardzo! Po drugie czy jestes po zabiegu ze gadasz ze po 3 tygodniach nie ma sladu?? Bo widzisz tak sie sklada ze ja jestem i po 3 tygodniach czuc ze sie mialo zabieg!! Ja nie wiedzilam ze ona bedzie miala slub to owszem kazdy w tym dniu chce wygladac pieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już po zabiegu
Już po body jet. sam zabieg nie jest bolesny, pojechałam zdenerwowana, przestraszona, że będzie boleć. nie było źle, jak trochę zaczynało pobolewać wówczas Pani Doktor dokładała wiecej znieczulenia. Całość trwała 3 godziny i mam płaski brzuszek, ale niestety cały siny.Dodatkowo, żęby skóra mi nie wisiała Pani doktor zastosowała laser na skórczenie skóry. Dwa razy rodziłam, skóra przed zabiegiem była nieciekawa. Na razie, 5 dni po, same siniaki i twardy cały brzuch, nic mi nie obrzękła, jak na razie, ale podobno może. ubranko uciskowe mam czarne, po bokach zapisane na zatrzaski, do przeżycia. Przeczytałam poprzedni post o tym, żeby pilnować czy pakiet z rurkami jest otwierany przy mnie. Tak było, otworzyła go przy mnie. To nie jest średniowiecze. Zapytała lekarkę o to, a ona zaczęłą sie śmiać i p[owiedziała, że nikt o zdrowych zmysłach nie użyłby dwa razy tego samego przyżądu dla dwóch różnych osób, druga ososa od razu trafiłaby z zakażeniem ustrojowym nieprzytomny do szpitala. krew to sprawa wysoce zaraźliwa. Dlatego też zabiegi sa drogie bo to co przeznaczone jest dla jednej osoby też kosztuje. ja z brzucha jestem zadowolona. Odłożyłam sobie 3 tysiące i wydałam zamaist na narty to na zabieg. ubranko kosztowało 280zł, a plastry i zastrzyki, tabletki 150zł. Warto, a narty będą na następny rok z brzuszkiem jak decha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elie
Do Janka123 Szczerze to nie mam za złe, że zabiera głos ktoś kto sprzedaje i nie interesuje mnie czy to jest jakiś Marcin czy też nie. Bardziej ciekawe jest to kim ty jesteś -które miejsce reprezentujesz- bo to byłaby wskazówka dla wszystkich , żeby omijać twój gabinet szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie spokój
Czytam to forum szukając informacji o zabiegu, zwłaszcza od osób, które już go przeszły, i jestem coraz bardziej zniesmaczona gadzinówką, jaka się z tego zrobiła. Forum jest po to, żeby każdy mógł się wypowiedzieć swobodnie, także ci, którzy byc może chcą się zareklamować. Takie jest ryzyko wolnego przepływu informacji. Ale wy jesteście totalnie przewrażliwione na możliwość manipulacji! Koniec końców zaś każda z nas podejmuje dezycję na podstawie przesłanek, które dla niej są najważniejsze. Może to byc cena, odległość od domu czy opinia. Ja jestem kilka dni po bj w La Perli. Trudno mi ocenić, czy był to dobry wybór. Jedno mogę powiedzieć: mimo uśpienia (sedacja) jestem pewna że miałam bj, bo tradycyjnej liposukcji nie da się zrobic tak łagodnie, poza tym tłuszcz z niej nie nadaje się do przeniesienia. A ja mam zrobione piersi. Co do sprawy sterylizacji - narzędzia, któymi wykonuje się operacje tego typu są przecież sterylizowane. Nikt przy zdrowych zmysłach w żadnym szpitalu nie wyciąga nowego kompletu dla każdego pacjenta! NFZ by zbankrutował już dawno! Więc proszę, nie demonizujcie sprawy. Kto nie ma dość forsy niech poczeka, bo jak każda nowa metoda, bj ma jeszcze wysoką cenę. Im więcej lekarzy zacznie to stosować, tym ceny będą niższe - konkurencja. Pozdrawiam i życzę dużo rozwagi przy podejmowaniu decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do już po zabiegu Napisz gdzie robiłaś zabieg i jaki to laser na sciągnięcie skóry na brzuchu? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×