Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nicca

Body- Jet

Polecane posty

Gość fugitive3
Dzien dobry, napisalas: Zadawajcie pytania Odpowiem No to zadaje: (mozesz odpowiedziec na forum, mozesz na maila) 1. Boczki to znaczy co? Na poziomie talii czy na poziomie bioder? (sorry za glupie pytanie, ale ja naprawde nie wiem ktore to sa "boczki"...) 2. Gdzie robilas? 3. Czy to znaczy, ze na przyklad nie mozna samej do domu autem wrocic? (bo ja samotna bardzo...) 4. Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolettta
jestem po sobotnim zabiegu na okolice brzucha i wewnetrznej strony ud, wróciłam sama do domu metrem bez żadnych problemów , posiedziałąm po zabiegu około 30 min w klinice , napiłam się herbatki , zjadłam kanapeczkę , czułam się trochę oszołomiona i zmęczona ,ale bez problemu sama dotarłam do domu i poszłam spać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryśka0073
WIKTORIIIA, WIŚNIEWSKA odezwijcie się co u Was dobrego? Warto było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia_85
Witam. Dawno nie pisałam bo jakoś weny nie mam żeby w domu kompa odpalać, bo siedzę sobie na wolnym :) ale nie przez body-jeta oczywiście. Moje zgrubienie na boczku jest juz bardzo niewielkie, masuję je masażerem i nie jest wcale widoczne tylko troszke pod palcami je wyczuwam. ma około 5cm kwadratowych może mniej i jest na kści biodrowej dlatego gorzej mi je rozbić. Ale po za tym już nic innego nie mam, a dopiero 3 tyg. temu robiłam zabieg. 23go stycznia mam mieć uda wewn. :) juz się cieszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia_85
apropo... boczki to są (w moim przypadku) takie oponki które ma się na wysokości pępka ale na bokach i pod spodniami bardzo trudno je ukryć. bo nawet jak brzuszek się schowa to boczek wystaje jak oponka.. :( ja jestem bardzo zadowolona z efektu zabiegu, i mój narzeczony też zauważył że mogę spokojnie wejsc w spodnie, które od jakiegoś czasu leżały na dnie szafy... i nie wystaje mi nic jak usiądę przy stole :) z brzuchem mam mały problem ale jego łatwiej się pozbyć niż boczków. zastanawiam się nad zrobieniem w następną zimę pleców na linii stanika, bo też troszkę mam tłuszczyku. A resztę dopracuję na rowerku...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia_85
ja osobiście nie dałabym rady sama wrócić po zabiegu... a szczególnie autem...bo troszkę mi się słabo robilo. Ale może to być wynik tego że zabieg trwał od 16ej do 21ej i ja od około11ej nic nie jadłam. No i sporo ze mnie wyszło tłuszczyku bo po 800ml z każdego boczku. Tak więc nie polecam samotnego powrotu tuż po zabiegu. Ja miałam ten komfort że ktoś mnie przywiózł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryśka0073
ANDZIA lubię czytać takie wypowiedzi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fugitive3
Jestem po wizycie wstepnej i kwalifikacji. Kwalifikacja bardzo warunkowa - wlasnie ze wzgledu na wiek i marna jakosc skory. P. doktor spojrzala na mnie i sie pytala dlaczego ja liftingu nie chce robic a nie jakis tam tluszcz, bo przeciez "laska" jestem (jak to okreslila). Z wiekiem moim nie powalcze, zreszta operacje mialam juz robiona i gdybym wiedziala, jak wyglada rekonwalescencja to na pewno bym sie nie zdecydowala (ale to inny temat). Bedziemy odsysac lightowo (cena tez lightowa z tego powodu...). Na szczescie mozna zostac w klinice na noc (za 150 zl dodatkowo), wiec problem transportu sie rozwiazal sam. Aparat do Body-Jet dopiero maja miec od przyszlego tygodnia, czyli bede ten krolik doswiadczalny... Ktos musi byc pierwszy... http://www.chplast.com.pl/wywiad_chirurg_plastyczny.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdzieści+ z Łodzi
Po przeczytaniu forum nie wiem co robić. Jutro mam konsultację. Pytacie o wiek, mój to 45 lat. Nie jestem przekonana czy po takim zabiegu będę naturalnie wyglądać. Jak się zdecyduje na zabieg to napiszę jak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia_85
no szczerze to nie wiem właśnie jak to jest z wiekiem, ja mam dopiero 25lat więc skóra szybko dochodzi do siebie obojętnie czy chudnie się czy tyje. Ale po 40ce może być różnie... sądzę, że powinno się rozważyć serię kilkunastu masaży lub tym podobnych zabiegów ultradźwiękami po ewentualnym zrobieniu Body-jeta. Bo po odessaniu tłuszczyku zostaje wolna przestrzeń pod skórą i trzeba masować sporo żeby się połączyło tak jak powinno. Wiadomo że im ciało starsze tym trudniej. Ale życzę powodzenia :) ja polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druga broda
pytanie do agnieszkaoszeszka Gdzie i w której klinice czy też u którego lekarza robiłaś podbródek? Może ktoś jeszcze inny podpowiedzieć mi gdzie mogę zmniejszyć a wręcz pozbyć się znienawidzonej drugiej brody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdzieści+ z Łodzi
Byłam dzisiaj na konsultacji w sprawie Body Jet. Zdecydowałam się. Zabieg mam w przyszłym tygodniu. Napiszę po zabiegu o odczuciach. Odpowiedź na pytanie o podbródek: dzisiaj na konsultacji rozmawiałam także o "drugiej brodzie" i chyba też się zdecyduję, ale w późniejszym terminie. Lekarz powiedział, że drugą brodę lepiej robić laserem smartlipo (skóra się lepiej obkurcza). Wejdź sobie na stronę http://www.fragmat.pl/pl/chirurgia_laserowa/smartlipo.php i poczytaj o zabiegu. To jest w Łodzi więc nie wiem czy Ci pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam ostatnio na konsultacji w sprawie pozbycia się tłuszczu, Pani doktor przekonała mnie że body jet wcale nie jest najlepszy, to urządzenie wymaga bardzo sprawnego operatora a niestety za wykonywanie tego zabiegu biorą sie wszyscy:) ja zdecydowałam się na odsysanie vibrolipo, może się mylę ale Pani doktor wytłumaczyła mi wszytko jak trzeba i według niej ,etoda vibro jest najskuteczniejsza bo najbardziej precyzyjna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwlam
Vibrolipo kontra Body Jet Faktycznie body jet wymaga niesamowitej precyzji, masz racje, rozmawialam z osoba, ktora zaluje ze zrobila ten zabieg. Ja zastanawiam sie czy zaryzykowac, bo jak sie nie uda, to potem bede miala jeszcze wiekszy problem. Zaciekawil mnie watek dotyczacy Vibro lipo, pierwsze slysze o czyms takim, wiec nawet mnie do cieszy, ze pojawilo sie cos niby lepszego. Aczkolwiek dziwi mnie tylko to, ze IQ medica nie dysponuje urzadzeniem Body jet, wiec sila rzeczy musi zachwalac metode Vibro lipo... Mozesz powiedziec cos wiecej na ten temat? Chcialabym sie zapytac, skoro byłas na konsultacji IQ medica to jaka dali Ci gwarancje ze nie bedzie nierownosci ? a jesli beda to co... i czy taki zabieg nie wymaga tez niesamowitej precyzji chirurga ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fugitive3
vibrolipo http://www.estemedia.pl/artykuly.php?dzial1=113&dzial2=71&n_art=494 body-jet http://www.estemedia.pl/artykuly.php?dzial1=71&dzial2=113&n_art=625 Oczywiscie, kazda pliszka swoj ogonek chwali, ale ta stronka jest portalem medycyny estetycznej a nie jednej kliniki i jednak z opisu zasady dzialania body-jet wyglada lepiej... Nierownosci... Ja i bez tego mam nierownosci... pani doktor mlyslala, ze ja juz cos robilam. A w ogole w moim wieku to ja to robie, zeby sie UBIERAC a nie ROZBIERAC! hehehe. Chodzi mi o wciecie w talii, ktore zaniklo, dieta i 10 godzin fitnesu na tydzien nic nie pomagaja a pol szafy jest nie do ubrania. Oczywiscie napisze jak bylo i jakie skutki. To juz za pare dni... Trzymajcie kciuki za mnie! Ryzykantka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nic nie zachwalam tylko pisze swoją opinie...sama zastanawiam się nad metodą z jakiej skorzystam....body jet na pewno jes dobrą metodą i są osoby zadowolone ale wiem że to nie jest taki lekki zabieg jak go reklamują że nic nie boli i wogóle jak wizyta u kosmetyczki. Na temat vibrolipo rozmawiałam z doświadczonym chirurgiem plastykiem który również wykonywał zabieg body jet w innej klinice niż iq medica i stwierdził obiektywnie że vibro jest lepsze z różnych względów. Pamiętajcie też żeby sprawdzac kto bedzie wam robił zabieg czy jest to lekarz majacy duże doświadczenie w odsysaniu....tyle z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha jeszcze jedno, pani doktor powiedziała że w razie ewentualnej poprawki bedzie darmowa....zapytałam dlaczego nie mają body jeta na co ona odparłą że dlatego bo vibro jest lepsze według niej poza tym vibrolipo jest na rynku polskim dłużej niż body jet, nie widziała potrzeby kupna body jet chociaż je testowała.....ile w tym prawdy nie wiem ale chyba mnie przekonuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwlam
Do baazar Zastanawia mnie tylko jedno, skoro vibrolipo pojawiło się dużo wcześniej na rynku polskim, to dlaczego większość klinik zdecydowała się na zakup aparatury Body jet ? Oczywiście zdaje sobie sprawę, ze body jet nie jest zabiegiem "lajtowym", aczkolwiek oglądałam filmy na youtube które pokazują przebieg liposukcji zarówno metoda vibrolipo i body jet i wcale sie te operacje od siebie nie różnią. Byc możne okres rekonwalescencji przebiega łagodniej po vibro lipo, ale to tez pytanie do osob, ktore moga cos na ten temat powiedziec, bo np vibro lipo robily. Ja sama jestem bardzo ciekawa, bo mam nie maly dylemat teraz pomiedzy body jet a vibro. Mozesz chociaz powiedziec cos na temat ceny za jeden obszar? Rozumiem, ze bylas u dr Chomickiej na konsultacji.. ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia_85
ja tam będę broniła Body-jeta, bo wg mnie rekonwalescencja jest krótka i raz siępłaci za całość zabiegu. Ja robilam w dobrym gabinecie i poprawek raczej nie potrzeba zważywszy na to że i tak mialam nierówności przed zabiegiem, wieć gorzej napewno nie jest a mając na uwadze to że wchodzę spkojnie w rozmiar mniejsze spodnie to uważam że efekt jest dobry. Choć to jeszcze nie koniec bo czuję nadal delikatną opuchliznę na jednym boku i wydaje mi sie ze za jakiś czas włożę spokojnie spodnie mniejsze o kolejny rozmiar. Wydałam6000po znizce ale uważam że warto. Po 3 tygodniach nie żałuję ani trochę. a za tydzień kolejny zabieg:)) na udka moje kochane. Myślę że w te lato troszkę mniej będę się wstydzić siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jednak body jet
jestem po stronie body jet ponieważ miałam go w niemczech tam gdzie go wymyśłono - nie ma nic lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wiadomo że każdy zachwala swoje ale błagam np w la perli body jeta robi Pani dermatolog czy coś w tym rodzaju , sory ale ja nie dam się zoperowac dermatologowi czy specjaliscie medycyny estetycznej....byłam na konsultacji u chomickiej jandy chirurg plastyk, w internecie nie znalazłam o niej złych opinii, jak byłam u niej na konsultacji to widziałąm babki po zabiegach u niej i wszytkie były zadowolone:) ona mnie przekonuje bynajmniej swoim doświadczeniem. Jeśli chodzi o body jeta to tłumaczyłą mi że producent vibrolipo nie chciał wyłożyć pieniedzy na promocje vibro tak jak zrobił to producent body jeta, wiec odpowiedz gotowa wszystko co ma dobra promocje działa......pytanie brzmi dlaczego np dr sankowski taki specjalkista nie posiada body jeta...? co by o nim nie mówić to jest chirurg plastyk z najwiekszym doświadczeniem wPolsce.....skutki bywają różne jego operacji ale nie można mu zarzucić że nie ma doświadczenia...ja po prostu nie lubie przereklamowanych metod!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chomicka ma ceny przyzwoite, za moje uda wyceniła 8000pln, znajoma moja była no konsultacji w innej klinice w wawie i dostała cene za body jeta 12 000 za tłuszcz tylko nad kolanami to masakrycznie drogo!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AndziaWandzia
Czytałam, że Vibro to tradycyjna liposukcja, a to, że wibruje - ułatwia tylko pracę lekarzowi. Dla pacjenta jest takim samym obciążeniem, z takimi samymi konsekwencjami... góry, doliny, traumy, długie dochodzenie do siebie. Wiadomo, że lekarz, który zarabia na tej metodzie - będzie ją zachwalał. Klinika kupiła drogi sprzęt - musi na siebie zarobić. P.S. Od pół roku zastanawiam się nad zabiegiem. Sprawdziłam wszystkie za i przeciw. Na pewno nie będzie to liposukcja, ani vibroliposukcja. Wynik zawsze jest wypadkową wprawy lekarza i przypadku ... i nie przekonuje mnie to, że poprawkę zrobią mi za darmo. Ja nie chcę poprawek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Colombo
Zastanawiało mnie dlaczego nagle tutaj uaktywniła się pani Baazar i tak zachwala vibrolipo i klinikę IQ ... pisze o tym, że zainteresowanie body jet jest beeee bo powodowane reklamą ... zaczęłam zastanawiać się czy wszystkie tutaj wpisy to reklama, czy zapis jakiś doświadczeń. Zaglądając tutaj liczyłam na to, że dowiem się wielu opinii w temacie który żywo mnie interesuje, bo chcę raz na zawsze pozbyć się bryczesów :-) Tymczasem z ciekawości wbiłam w google adres mailowy, który Bazaar ujawniła i oto okazuje się, że Bazaar doskonale wykonuje swoją pracę. Na goldenline istnieje jej profil, w którym widnieje , że pracuje w IQ Medica... i odpowiada za promocję kliniki. Zatem droga pani Bazaar, jak to jest z tą reklamą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość einewiekeine
Witam wszystkich! Nie mam niestety doświadczeń jeśli chodzi o vibrolipo węc nie mogę nic powiedzieć na temat tego zabiegu, robiłam natomiast i body jet i smart lipo. Body Jet robiłam na kolanach. Jestem jakieś półtora miesiąca po zabiegu, opuchlizna trzymała bardzo dlugo mimo częstych zabiegów endermologii. Jeszcze ciągle niektóre miejsca są twarde i czułe na dotyk, nie mogę na przykład jeszcze do końca zgiąć kolan albo usiąść na ziemi na kolanach bo bardzo ciągnie. Optycznie tego nie widać i noga ogólnie wygląda lepiej. Sam zabieg był średnio bolesny, były oczywiście miejsca gdzie zagryzałam zęby bo miałam wrażenie jakby mi ktoś wbijał igłę albo raził prądem (w tych bardziej unerwionych miejscach). Po zabiegu spokojnie wsiadłam do auta i przejechałam 120 km, trochę bolało jak sie siadało i wysiadało bo wtedy musialam ruszyć kolanami ale tak ogólnie było to do zniesienia. Skóra jest natomiast taka średnia w tych miejscach, widać dokładnie gdzie był usuniety tłuszcz ale może to się jeszcze poprawi przez następne miesiące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwlam
Do baazar Mowisz, ze promocja Body jet zrobiła swoje, i powolujesz sie na sankowskiego, otoz niestety nie masz racji, dzwonilam w grudniu do kliniki i dowiedzialam sie, ze dr sankowski bedzie przeprowadzal liposukcje metoda body jet juz od lutego. Po drugie nie pisz bzdur na temat la-perli, bo tam zabieg wykonuje dr radziszewska, a nie zaden dermatolog. Co do umiejetnosci tej pani mozna miec zastrzezenia, wiem ze spaprala juz jednej babce body jet. La-perla nie jest pierwsza lepsza klinika, ktora by sobie mogla pozwolic na takie wpadki, typu oddanie operacji pierwszemu lepszemu lekarzowi... Zgadza sie pani dr Chomicka ma wiele pozytywnych komentarzy na stronach internetowych. Zgadza sie takze, ze wiele osob tutaj robi czasami kryptoreklame, jednak mam nadzieje, ze czasami sie uda jednak przeczytac tutaj prawdziwe komentarze od osob ktore taki zabieg robily. Ja nie wiem sama na ktora metode sie zdecyduje, na pewno ostateczna decyzje podejme po rozmowie z lekarzami. Jedyne to co mnie martwi, to ze nikt vibrolipo poza IQ media nie sprowadził, pomimo, ze byli pierwsi na rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pisze bzdur na temat laperli, ale sama sobie zaprzeczasz piszac że dr radziszewska spaprała zabieg komuś a później piszesz że laperla nie może sobie pozwolic na byle co.....nie rozumiem co masz na myśli w końcu.....podsumowując nie chce tutaj uskuteczniac walki i wymądrzać się co jest najlepsze....niech każda z was wybierze się przed zabiegiem na kilka konsultacji i sama stwierdzi co dla niej jest najlepsze....a informacja że sankowski bedzie miał body jeta mnie zaskoczyła fakt. Każdy lekarz ma swoje wpadki w końcu to tylko człowiek a nie cudotwórca ! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwlam
Do baazar Nie zaprzeczam sobie, po prostu nie nazywajmy osoby która jest chirurugiem dermatologiem.. czy jest dobra w tym co robi to juz inna sprawa, sama podkreslalas, ze Body jet wymaga niesamowitych umiejetnosci, a uwazam ze osob z takowymi zdolnosciami mozna wyliczyc na palcach jednej reki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt przepraszam masz racje dr radzikowska jest chirurgiem ogólnym....co i tak mnie nie przekonuje....ale z drugiej strony jest grono chirurgów plastyków którzy nie koniecznie potrafią wykonać dobrze operacje plastyczną....wystarczy tylko poczytać to forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Colombo fan
baazar Na twoim miejscu nic bym już nie pisała. Udajesz pacjentkę, niby obiektywnie zachwalasz klinikę i lekarzy... Być może klinika i doktor są ok, ale takimi działaniami robisz im krzywdę. Lepsze jest wrogiem dobrego. Czy darmowe poprawki są dla wszystkich czy tylko dla pracowników kliniki? A na marginesie: podajesz ceny z kosmosu. Tylko na poparcie swojej tezy, ze vibro jast cacy, a wszystko inne nie. Czy dostaniesz za to premię? :-) :-) Załóż swój wątek vibro - masz w tym wprawę: błotoks party w iq medica, darmowe konsultacje w iq medica. A cytując ciebie: ja po prostu nie lubię przereklamowanych ;-) zwłaszcza jeśli w taki świętoszkowaty, zakłamany, dobrotliwy sposób. :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×