Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nicca

Body- Jet

Polecane posty

Gość twinss
Witajcie Panie, Na rynku Polskim pojawił się światowy hit liposukcji - Vaser. Jedyna na Świcie skuteczna liposukcja ultradźwiękowa. Jedyna liposukcja posiadająca ponad 500 badań klinicznych robionych w niezależnych ośrodkach badawczych. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwlam
do Twins I czym to się rożni od Body jet ? ( nie od strony technicznej, bo to mnie nie interesuje ) Kolejna reklama urządzenia, ktore praktycznie niczym sie nie rozni czy jakas nowosc, ktora daje kepsze rezultaty ?? Jest to naprawde smieszne, Vibrolipo, smart lipo, body jet, Viso lipo... ? Kto moze powiedziec obiektywnie, jakie sa wady i zalety... wszyscy porownuja kazda metode do tradycyjnej liposukcji a ja chce porowniania miedzy tymi 4 wyzej wymienionymi metodami !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazyne
jestem po sobotnim zabiegu body na brzuch i boki , trwało z 4 godziny , zniosłam bardzo dobrze , ubranko jest fajne czarne , bała sie że bedę musiała mieć zwolnienie z pracy ale nawet nie boli tylko ciągnie ale siniaków jest dużo. brzuch nie spuchnięty , efekt już widocczny ale za to boki spuchnięte bardzo ,opatrunki juz nie przesiąkają , zapłaciłam za brzuch i boki 9000 tysiaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona123
Kurcze,czytam wpisy i myślę,że coś mi się wreszcie udało.Robiłam zabieg w Sulęcinie 2tyg.temu i zpłaciłam za dwie okolice-brzuch i boczki 6 tys.Efekt jest,odessali mi 1.4 l znienawidzonego tłuszczu,siniaki znikają,jeszcze trochę i zacznę masaże.No i zapłaciłam o wiele mniej niż w innych miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kompot
DO Elie Hej ja bylam na konsultacjach i masaze juz mam zaczac lekarz mowil mi ze po 5 dniach juz mozna zaczac masaze a w gorsecie mam chodzic 3 tyg. to za pozno na masaze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elie
Do Kompot ... ale przecież po pięciu dniach masowanie będzie baaardzo bolesne. Dopytaj się dokładnie, żeby nie zrobić sobie krzywdy. Przecież skóra na nowo musi znaleźć swoje miejsce - musi wrócić na miejsce. Ja robiłam tak jak opisałam i skóra jest super. Życzę ci, żebyś była tak zadowolona jak ja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fugitive3
Do Kompot! zgadzam sie z Elie! Ja juz prawie 3 tygodnie po, masuje leciutko, pobolewa ale nie wyobrazam sobie endermologii na przyklad - za bardzo by bolalo. Bylam na basenie - probowalam pomasowac gejzerkiem - mowy nie ma! No i ta skora ma zostac "przylepiona" do podloza, ja tak mysle, bo jak nie to "obwis" sie zrobi i bedzie gorzej niz przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex do Lwlam
body jet - znieczulenie miejscowe, krótkie dochodzenie do siebie, wypłukiwanie a nie wyrywanie, bez konieczności korekt, nawet do 5 litrów tłuszczu na raz, więc na wszystkie obszary. Możliwość przeszczepu tłuszczu w piersi, pośladki, twarz. Najlepszy materiał do wypełnień - bo nasz własny. smart lipo- jeśli robione w zgodzie z procedurami - ok. 150 ml tłuszczu, jest to lipoliza laserowa, najmniej inwazyjne ale i najmniejsze rezultaty. Dobrze sprawdza się na podbródkach. Najdłużej na naszym rynku. vibro lipo - to normalna liposukcja- tylko ma mechanizm wibrujący, który ułatwia pracę lekarzowi. Wszystko inne jak tradycyjna liposukcja. Również rekonwalescencja :-( vaser - także tradycyjna liposukcja ale z patentem ultradźwięków, które sprawiają, że zabieg jest szybszy i wyrywanie tłuszczu mniej drastyczne. Niemniej jednak nadal jest to wyrywanie tkanek. Patent z końca lat 90. Ciekawe dlaczego dopiero teraz dociera do nas. Nie wiem na ile rozjaśniłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety mam wrażenie że odchodzi tutaj jakaś jedna wielka reklama prawdopodobnie uprawiana przez firmę marketingu szeptanego bo to teraz bardzo modne:) najbardziej podoba mi się wpis opisujący poszczególne metody liposukcji oczywiście bodyjet jest najlepszy hmmm ciekawe czemu....???? znam osobę która poddała się dwóm zabiegom bodyjet i vibrolipo i wyobraźcie sobie że po vibrolipo efekt jest dużo lepszy, fakt że vibrolipo było zrobione przez lekarza specjalizującego się w odsysaniu modelowaniu sylwetki a bodyjet przez lekarza który do tej pory powiększał usta albo robił botox więc może to była wina lekarza a nie sprzętu. Nie wierze że zabieg nic nie boli bo ona mówiła zupełnie co innego że bolało jak cholera i tyle. Vibrolipo to nie jest zwykła liposukcja!!!! No a teraz czekam na atak na mnie że napewno jestem z reklamy:)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kompot
DO Elie i fugitive3 Hej dziewczyny ale ja mowie o masazu drenaz limfatyczny to az tak nie boli to sie delikatnie masuje a nie na endermologie to dopiero za miesiac. Bylam u lekarza i powiedzial ze musze koniecznie masowac bo pozniej bede miala pretensje ze za malo odessal a to kwestia masazu. a dzis mija 11 dzien od zabiegu i mam straszne napuchniete boki musze chodzic w spodniach 42 a przed zabiegiem chodzilam w 38 i mniej mnie boli jak sobie to troche rozmasuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elie
Do Kompot :-) I nie mogę pominąć wpisu Just new Jakoś magicznie pojawia się ona na tym forum drugi raz (?) kiedy pada hasło vibrolipo i torpeduje body jet. Jaki ma w tym interes? I Mam wrażenie, że pojawia się tutaj, żeby atakować. Nie wiem co to marketing szeptany - więc może ona powie nam coś o tym? Jest specjalistką w temacie znieczuleń, nadmiaru wody, kompetancji lekarzy ... więc pewnie i w tym temacie jest ekspertką. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Kompot hej, naprawdę po 11 dniach jeszcze masz tak duży obrzęk? Kurcze, ja miałam zabieg 04.02 i mam sporo obaw, ale nie o obrzęk, tylko o to, że mam wdzianko xs a obrzęk ustąpił już tak mocno, że wogóle nie czuję, żeby mnie to ubranko ściągało:-( i trochę sie boję, że nie będzie takiego efektu, jaki powinien być. Przeszukałam internet i nie znalazłam niczego podobnego do mojego wdzianka. A samego pasa nie chce kupować- mam jeszcze mój pociążowy, ale on sie zwoija w pasie i wtedy boooooooli. Co do masażu, to ja masuję się delikatnie gąbką do masażu pod prysznicem. Obrzęk naprawdę schodzi, siniaki też i ciało zaczyna być bardziej "swoje". Oprócz tego łykam lek limfotoniczny i flebotropowy dawkę trzykrotną (jak na hemoroidy;-)) Myślę, że dlatego też obrzęk szybciej schodzi- to przecież głównie limfotoniczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,ponad 6000postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris_
Witam Bardzo mnie cieszy ,że dzięki takim forum moge czerpać cenne rady.Sama jestem pięć dni po body- jet brzuch i talia.Moje zmagania z tym tematem zaczełam rok temu.Smartlipo wydawał mi się spełnieniem moich marzeń.Niestety nawet po serji masażu endermologicznym z ultradzwiękami nie dało wiele.Reklamacja i jeszcze raz ta sama metoda z tym,że silniejsza i z częściowym odsysaniem około 300 ml.Powtórka z masażem i znów poraszka.I tak jeszcze raz jestem z reklamacją ;)Tym razem zaproponowano mi body-jet.Z obawami ale z ostatnią nadzieją przeszłam z moim brzuszkiem ten zabieg.Kobieta wiele moze znieść dla dobrego samopoczucia ;)Nareszcie moge powiedzieć,że było warto.Po dwóch dniach wziełam ultradzwięki i tak co trzy dni.Gorset który miałam już wcześniej,niestety był za duży więc go sama zwęziłam.Doskonale też sprwdzają się majty wyszczuplające.Zapomniałam nadmienić,że pozbyłam się z obu partji 1,5 litra tłuszczyku.Dzisiejsze pomiary(choć wydaje mi się że jeszcze jestem troche spuchnięta)wprawiły mnie w radoche 3-4 cm.mniej.Zabieg robiłam w okolicach Warszawy.Za talie dopłaciłam 4000 tys.Dostałam 500 zł rabatu. Słyszałam o tańszych klinikach ale ja kierowałam się tym,że mam blisko i jak by mi przyszło jechać gdzieś na koniec Polski z moimi reklamacjami ;)to wcale by to nie było taniej. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwlam
Do just new super, ze tak zachwalasz Vibro, nie mam nic przeciwko temu, tylko prosze uzasadnij swoja wypowiedz, ale konkretniej !! nie odwoluj sie do kompetencji lekarzy ! Nie odpowiedzialas na mojego posta, gdy poraz pierwszy sie tu pojawilas... Napisz konkretnie, co mam po body jet a co po vibro.. kwestia bolu to pojecie wzglede, bo kazdy ma inna wrazliwosc ! chce wiedziec np, ze po viro mam 100% pewnosci, ze skora bedzie rowna, ze nie bede musiala, robic masazy, ani chodzic na endremologie... bo jezeli to jest kwestia tylko i wylacznie wibrujacej koncowki to wybacz, ale reszta i tak zalezy od kompetencji chirurga... czy mowimy o body jecie czy o vibro.. to czlowiek odpowiada za operacje a nie maszyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elie
Przeglądnęłam sobie ten wątek forum i mam dziwne wrażenie że just new i bazaar to ta sama osoba. Być może się mylę. Ale proszę, spojrzyjcie i oceńcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwlam
Elie Nie tylko ty nasz takie podejrzenia, ten sam styl pisania ... No cóż, nie mam nic przeciwko temu ze ktos zachwala cos co moze lepsze od body jet, ale chcialabym uslyszec wreszcie jakies konkretnie "ZA".... na razie obie liposukcje w gazetach badz na portalach medycznych sa opisywane w ten sam sposob, roznia sie tylko i wylacznie metoda przeprowadzania zabiegu... w body jecie mamy wode a tam jakas wibrujaca koncowke czy cos w tym stylu... Bo jezeli sie myle, to czekam az ktos mnie wyprowadzi z bledu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daxima
Do strusiu Oj strusiu nie pisz tak tajemniczo. Jaki leki łykasz? Z tych dostępnych bez recepty czy jakieś inne polecone przez lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak jak się spodziewałam, jeżeli ktokolwiek tutaj napisze coś złego na temat bodyjet albo co najgorsze napisze że inna metoda jest lepsza to odrazu jest skazany na wygnanie. W związku z powyższym kończe mój udział na forum bo nie chce byc dalej szykanowana.Życzę wszytskim Wam udanych decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Serdecznie zapraszamy na Forum www.feelbeauty.eu/forum o operacjach plastycznych. 900 dokładnie opisanych tematów .7000 postów. Nie piszemy o bzdurach tylko o konkretnych rzeczach. Kiedyś Ty szukałeś informacji teraz Ty pomóż innym i opisz swoją historię i podziel się swoim doświadczeniem. Denerwowałeś się nie mogąc w gąszczu rozmów dotrzeć do interesującej Cię wiedzy...teraz na www.feelbeauty.eu/forum masz wszystko w przejrzyście ułożonych tematach. Chesz porozmawiać o wszystkim i niczym? Znajdziesz dział dla siebie! Dla 2000 użytkownika cenna nagroda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do daxima polecone przez lekarza, ale dostępne bez recepty. Nie piszę jakie, bo dostanę opieprz za reklamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bubba37
A czy możesz podać ich nazwy na e-mail? darsob@aol.com Byłabym baaardzo wdzięczna, wczoraj miałam zabieg i czuję, że puchnę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex do just new
przesadzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daxima
Faktycznie zrobiło się nieprzyjemnie na forum. Taka atmosfera do niczego dobrego nas nie doprowadzi. A już na pewno nie do zdrowej wymiany doświadczej. Cóż ja właśnie dojrzałam do zabiegu. Jestem przed konsultacją i na pewno wypytam się o wszystko co dzięki wam się dowiedziałam. Leków "limfatycznych" jest całkiem sporo bez recepty w zależności w co chcemy uderzyć. Dlatego jestem ciekawa jaki konkretni lek Ci podpowiedział. Coż ze względu na ich działanie mogą być również niebezpieczne szczególnie dla serca. Na pewno będą nadal was podczytywać i mam nadzieję że w miarę rzetelnie relacjonować moją przygodę z body jet. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryśka 73
Witam Właśnie jestem po autoprzeszczepie, bólem tego bym nie nazwała. Mam pytanko odnośnie ultradźwięków zewnętrznie, na czym to polega, jak długo przydałyby się. Czy można to robić urządzeniami dostępnymi na rynku? będę wdzięczna za porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do GABRYŚKA 73 gdzie sobie przeszczepiłaś??W piersi?W jakiej klinice robiłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka75
też jestem po przeszczepie w piersi i ogólnie jestem zadowolona. Mnie zabieg usuwania tkanki tłuszczowej nie bolał ale wstrzyknięcie w piersi odczuwałam.Po samym zabiegu piersi miałam jak balony teraz nieco wchłonęło się tłuszczu ale nadal są duze. Dochodzę do siebie, sącze się w kilku miejscach i czekam na efekt końcowy. Mój maż jest bardzo zadowolony:-)) z efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MATYLDA_a
do helenka75 -a możesz zdradzić ile mniej więcej wszczepili ci tłuszczu w piersi bo ponoć max to 150ml i jeszcze jedno skąd ci pobierali ten tłuszczyk .Mam zabieg w przyszłym tygodniu dlatego ciekawi mnie to i boję ,że jak taką ilość mi przeszczepią to się to wszystko wchłonie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×