Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nicca

Body- Jet

Polecane posty

Gość misel
No to widze iwlam ze cos nie doczytalas ;) "Technologia VIBROLIPO wykorzystuje sprężone powietrze, specjalnej konstrukcji głowica wprowadza cienką kaniulę w drgania powodujące ruch głowicy w trzech kierunkach(...)" O BJ - "(...) ma funkcję jednoczasowego podawania wody pod wysokim ciśnieniem i odsysania. Wspomniany wyżej strumień wody jest podawany w wybrany obszar pod ciśnieniem a za jego pomocą usuwane są nienaruszone, komórki tłuszczowe. Nienaruszone, co istotne, pozostają także naczynia krwionośne! "komórki tłuszczowe wypłukiwane sa za pomocą wody, a potem odsysane. W związku z tym jakość pozyskiwanych komórek jest zupełnie inna i dzięki temu mogą być one wykorzystane potem do wypełnienia piersi i pośladków" Sedacja nie ma tu nic do tego, stosowana moze byc przy kazdym zabiegu (najczesciej w stomatologii), a na celu ma nie zmniejszenie bolu, tylko "oglupienie" czlowieka zeby nie wiedzial podswiadomie ze czeka go bol, pacjent wie ogolnie co sie z nim dzieje, ma kontakt z lekarzem ale nie jest swiadomy wszystkiego, taki "glupi jas" ;) Nie chodzilo mi o porownanie tego jak dlugo jest na rynku, tylko ile klinik wykonuje jeden zabieg ale ile drugi np w ciagu m-ca. ta informacja jest dla was, nie dla mnie;) Wcale na ciebie nie naskakuje, moze to jest lepszy zabieg, nie twierdze inaczej, nie ma tak owego porownania BJ z Vibro, jest tylko odniesienie, ze oba sa lepsze niz tradycyjna metoda. I tyle. O tym ze nie ma narkozy i mozna isc do domu napisalam w kontekscie, ze o to w sumie nam chodzi, a nagle dziewczyny zaczely pisac ze fajnie bo po sedacji zostajesz na dobe w klinice!!! No halo, ja zostalam jak bylam na tradycyjnej liposukcji i wcale to nie bylo nic milego ani fajnego! raczej dolujacego... A nie wzielas pod uwage, ze moze byc tak, ze Vibro istniej sobie te 2 lata, ale jakis lekarz przez te dwa lata moze nie wykonal tyle liposukcji co inny BJ w przeciagu roku>>??!! Tam gdzie robilam maja zabiegi BJ codziennie, wiec chyba lekarz sie wprawil, prawda? Zreszta tak naprawde nie ma roznicy, czy ta metoda czy inna, ruchy kaniuli sa te same, wiec jesli lekarz nigdy nie robil liposukcji zadna metoda to... chyba do niego sie nie idzie..? Bo lekarz ktory przeprowadzil dobrze 10 tys liposukcji tradycyjnych to pierwszy raz z BJ tez da sobie rade ;) Nie obstaje przy zadnej z metod, wybierzcie sobie ktora chcecie, nie moja sprawa, chce tylko doradzic jak moge, bo oczekuje od was tez dobrych rad... decyzja jest wasza! A jak to jest z naczyniami krwionosnymi przy Vibro? Mozna tluszczyk przeszczepic? Dlaczego twierdzisz ze bJ jest przereklamowany? co jest w nim zlego? Uzasadnij prosze... moze nie ma watku o Vibro bo albo tak malo ludzi go zna.. albo tak malo osob chce go zrobic..? My rozmawiamy tu wszystkie (czy po czy przed bj) co swiadczy o zainteresowaniu tym zabiegiem i ze jest na bierzaco wykonywany, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misel
Do Zebra 3 tyg to bardzo malo, ja coprawda widze juz jakies efekty ale calkowitych spodziewam sie po 2 tygodniach, tez jestem w trzecim po zabiegu, wiec nie panikuj, masuj sie i czekaj. masze mozesz juz zaczac chyba ze masz siniaki to najpier powinny zejsc, wiec smaruj mascia, za tydzien zaczniesz masaze, jakas endermologie i bedzie ok. a jak masz jakies watpliowsi to najlepiej zadzwon do lekarza, bo my tez nie jestesmy "alfy i omegi" ;) do przed bj ja nigdy nie slyszalam o takich krwiakach, co lekarz na to? co ci przepisala? moze skonsultuj to z innym lekarzem? Masowac sie delikatnie mozesz np pod prysznicemalbo lezac oliwka, ale delikatnie, nie rob masazy jak masz krwiaki! Mozesz sie "glaskac" z masciami itp bo skora lubi dotyk i szybciej wraca do normy ale nie ostre masaze. Dziewczyny powiedzcie mi cos o tych endermologiach? Lepiej zrobic to czy walnac liposhocka? Bo juz nie wiem, ale liposhock drogi ;/ czy te endermologie wam cos daja? masaze sa super, widze zmiane ale za 2 tyg MUSZE miec juz ladny brzuszek bo wyjezdzam. Poradzcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misel
„Podczas zabiegu lekarz wprowadza w tkankę tłuszczową kaniulę ze strumieniem specjalnego preparatu, która uwalnia komórki tłuszczowe, nie niszcząc przy tym bardziej włóknistych struktur takich jak nerwy czy naczynia krwionośne. Całkowitą nowością jest także powiązanie ze sobą systemu odsysania tłuszczu i podawania znieczulenia, co daje pacjentowi większy komfort i swobodny kontakt z lekarzem podczas zabiegu „Body Jet pozwala prowadzić zabieg z efektami znacznie lepszymi niż inne metody liposukcji. Niewątpliwą zaletą Body Jet jest także to, że terapia przy jego zastosowaniu jest znacznie mniej dotkliwa i inwazyjna. Sam zabieg jest bezbolesny. Samopoczucie pacjentów w trakcie i po zabiegu jest bardzo dobre i mogą oni zaraz po wizycie w klinice bez obaw wrócić do domu" "Dzięki technologicznemu zaawansowaniu Body Jet niesie ze sobą jeszcze jedną niespotykaną dotychczas możliwość. Uzyskiwane przy zastosowaniu metody WAL nieuszkodzone komórki tłuszczowe, mogą zostać wykorzystane do reimplantacji (powiększania piersi, modelowania pośladków, rekonstrukcji piersi po zabiegach mastektomii, wypełniania zmarszczek, likwidowania ubytków i uszkodzeń ciała powstałych w wyniku wypadków). Pozyskany w procesie odsysania tłuszcz jest bowiem najbardziej naturalnym i bezpiecznym wypełniaczem. Body Jet to JEDYNA TECHNOLOGIA, która pozwala na pozyskanie tkanki o niezniszczonej strukturze i najwyższej jakości. Materiał ten daje gwarancję na utrzymanie się wypełnienia w modelowanych obszarach, co było dotychczas problemem przy zastosowaniu innych sposobów pozyskiwania tkanki tłuszczowej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwlam zerknij sobie na ten link, ktory przeslalam, mysle ze twoja wypowiedz: "Wiec gdyby BJ byl taki wspanialy jak zachwalasz (...) to w stanach bylby juz dawno bardzo znany (przepraszam bardzo ale stany sa wyznacznikiem bo w polsce cala chirurgia plastyczna dopiero raczkuje)" Nie wymaga komentarza na forum! Zanim cos napiszesz to najpierw sprawdz bo pozniej trzeba weryfikowac te glupoty! Nie znasz nazwy "Water-Jet Assisted Liposuction to moj link ci wyjasni ;) hehehehe Dobranoc P.S. Wcale nie uwazam ze mamy raczkujaca chirurgie plastyczna, predzej o stanach bym to powiedziala ;) Tam robia najwiecej bledow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieraamm
do iwlan tez uważam,że ktoś kto podaje ze ma największe doświadczenie a robi te zabiegi od kilku miesięcy to ośmiesza się na dzień dobry. Kurcze mam wydać kupe kasy i nie chce być zmasakrowana. Zamierzam zrobić sobie uda zewn. i wewn. Nadchodzi lato i chcę poprawić sobie wygląd a nie pogorszyć. To jest przecież liposukcja, jak chirurg ogólny może dobrze zrobić taki zabieg? do przed bj gdzie tak Ci rewelacyjnie zrobiono zabieg? Nieźle musisz teraz cierpieć. Współczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina 123
sluchaj, przecież te zabiegi robią tez chirurdzy plastycy. Mozesz iść do Bromy (zabieg podobno robiony jest w znieczuleniu ogólnym) do dr Witwickiego do Elite lub do IQ na vibro do dr Chomickiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Czy ja naprawde jestem pierwsza u ktorej sie pojawily takie krwiaki? Czy moze miec to cos wspolnego z tym ze nie mialam przez pierwszy tydz. prawie zadnego ucisku? Zabieg robilam renomowanej klinice(nie chce podawac nazwy).Pani doktor sie bardzo starala, zabieg byl bardzo ciezki(straszne zrosty po starej liposukcji) Czy to moze z tym ma cos wspolnego? Biegam po roznych lekazach, ostatnio w nocy zawiozl mnie maz do szpitala, balismy sie ze to zator, bo ten krwiak jest dlugi i idzie tak jak tetnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
BYĆ MOŻE, ŻE JEST TO ZWIĄZANE, ŻE NIE MIAŁAŚ UCISKU, ON JEST MIĘDZY INNYMI PO TO, ABY SKÓRA SIĘ WCHŁANIAŁA, A OPUCHLIZNA NIE MOGŁA POSZALEĆ NA NASZYM CIELE. Krwiaki rzeczywiście schodzą na dół nawet tam, gdzie nie było zabiegu (grawitacja). Ja jestem 12 dni po zabiegu brzuch i boczki, koleżanka to samo + bryczesy. Widzimy wyraźnie efekty, jeszcze trochę pobolewa, ale buty wiązać można i skarpetki zakładać bez bólu, opuchlizna ewidentnie schodzi, rzeczy zaczynają być za duże. Brzuch jeszcze trochę twardy. Dobra rada Pani doktor po tygodniu wałkowanie wałkiem do ciasta, a następnie drenaż limfatyczny, który ma rozbić nierówności. Lekarz twierdzi, że jest on lepszy od endermologii. Dlatego też zrobimy endermologię, ale dopiero po drenażu limfatycznym. Jeśli chodzi o krwiak, nie wiem jeśli jesteś osobą szczupłą to lekarz musi dokładniej penetrować i w tym przypadku jest gorzej. Trzymaj się, bądż dobrej myśli, może być tylko lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwlam
do Misiel No wiec juz ci mowie, co lekarz mi powiedzial: tak mozna przeszczepic tluszcz, aczkolwiek ta kwestia mnie malo interesuje ( dlatego nie dopytwalam bardziej ) bo uwazam, ze cala impreza sie nie oplaca, bo po pierwsze: efekt utrzymuje sie ok 2 lat, a po drugie trzeba miec super reke aby to zrobic rownomiernie aby nie bylo asymetrii.. Tak samo niektorzy decyduja sie na usuwanie malych partii metoda Vibro lipo w miejscowym znieczuleniu... aczkolwiek dla mnie nie wchodzi w gre.. bo nie chce sie stresowac, ze cos ma mnie bolec w trakcie zabiegu.. Gdy poczytalam o zaletach vibro na polskich stronach internetowych bylam zaklopotana, poniewaz dokladnie to samo mówią o body jet ( mniejsza opuchlizna, zminimalizowane ryzyko nierownoci, itd.. ) Przede wszystkim uwazam, ze body jett nie jest o wiele lepsze od vibro, mysle ze po prostu daje porównywalne efekty( a wszystko zależy od osoby która to wykona )... Oba urzadzenia sa na rynku wystarczajaco dlugo aby kazdy sobie mogl wyrobic opinie na ich temat. .. Nie wydaje ci sie, ze gdyby BJ bylby taki wspanialy sam w sobie to dawno kazdy chcialby na nim pracowac ? A jednak sa rozne opinie... i nie dlatego ze jakas klinike nie stac na jego zakup... Na konsultacji doktor powiedziała mi, ze duza ilosc wody utrudnia rownomierne oddessanie tluszczu, bo utrudnia lekarzowi obiektywna ocene gdzie jeszcze nalezy go odessac... co brzmi dla mnie dosc logicznie... Obie metody nie rwa tkanek, krwawienie jest zminimalizowane, wiec jedyne do czego ta woda sluzy w przypadku BJ to do tego zeby podac znieczulenie miejscowe i zebys nie musiala poddwac sie sedacji- co po prostu ladnie brzmi i przyciaga wiecej klientow... bo pewnie sobie kazdy pomysli, ach to taki lajtowy zabieg. Na koniec powiem tak, idę jeszcze na konsultacjie do elite... dr witwicki wydaje mi sie calkiem do rzeczy... zobacze co mni powie... co obieca;) Jezli mnie nie przekona, ze vibro jest gorsze, to nie zamierzam przeplacac bo skin clinic ma ceny z sufitu... nie wspominajac nawet, ze nie maja sali operacyjnej a lekarz jest chirurgiem ogólnym po 30... Na vibro lipo czeka sie tyle samo co na body jett.. ok 2-3 tyg wiec jak mowilam wczesniej, nie uwazam zeby BJ dawal znacznie lepsze efekty na tyle, abym chciala przeplacic:) Chcialabym dodac, ze nie wymadrzam sie i staram sie brac odpowiedzialnosc za to co pisze, zazwyczaj moje komentarze podpieram na tym co mowia do mnie osoby zajmujace sie tematem bezposrednio. O powietrzu sprezonym nie slyszalam i nie pytalam... dr powiedziala mi, ze po prostu odsysany jest tluszcz z sola fiziologiczna w mniejszej ilosci, dlatego tez mozna przeszczepic go... To co tutaj niektore osoby wypisuja to przechodzi ludzkie pojecie... Bo przepraszam bardzo, jak mozna napisac, ze vibro to tradycyjna metoda liposuckji? Na litosc boska, to przeciez na kazdej stornie internetowej pisze, nie trzeba konsulatacji z lekarzem ! albo watki o tym, ze Pani Kasia z Sulecina robila zabieg w czasie miesiaczki ! No comments... Kazdy sobie wybiera taki zabieg jaki chce, ja sie dziele po prostu moimi pogladami, moze ktos mysli podobnie... ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO 445 Boze jak ja wam zazdroszcze .To ze u was tak super sie goi to ja mialam w pierwszy tydzien.Zadnej opuchlizny i bol byl duzo mniejszy.Koszmar sie zacza po zmienieniu ubranka na mniejsze.Pierwszy tydz spodnie na mnie wisialy potem nie bylo mowy o ich zalozeniu . Czy mozesz mi powiedziec jak tym walkiem trzeba masowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO 445 Boze jak ja wam zazdroszcze .To ze u was tak super sie goi to ja mialam w pierwszy tydzien.Zadnej opuchlizny i bol byl duzo mniejszy.Koszmar sie zacza po zmienieniu ubranka na mniejsze.Pierwszy tydz spodnie na mnie wisialy potem nie bylo mowy o ich zalozeniu . Czy mozesz mi powiedziec jak tym walkiem trzeba masowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwlam
Misiel Odrobilam lekcje na amerykanskich forach poswieconych liposukcji, także obejrzalam rozne wypowiedzi chirurgow plastycznych na youtube na temat urzadzen typu Vaser, Viborlipo, i body jet :) Nie wysylasz mi nic nowego, czego bym nie widziala... Zreszta polecam strone:http://www.realself.com/ wypowiadaja sie na nich chirurdzy plastyczni o roznych metodach liposukcji... U nas niestety takiego forum nie ma... bo jedyne opinie ktore mozemy sobie poczytac to wlasnie na kafetrii, ktore sa czasami bardzo malo wiarygodne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do 445 Boze jak ja wam zazdroszcze. U mnie wszystko bylo na odwrot, pierwszy tydz spodnie na mnie wisialy i mniej bolalo.Drugi tydz w mniejszym ubranku zacza sie koszmar, najgorszy byl ten strach ze cos jest nie tak. Balam sie zasnac bo myslalam ze w nocy moze cos sie stanie.Jak nie jestes lekarzem to nie wiesz co sie w tej nodze dzieje i czemu coraz bardziej boli. Mozesz napisac jak tym walkiem sie masuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO iwlam to nie jest tak, ze roztwor wodny jest wykorzystywany przy Vibro... Vibro- Liposukcja wibracyjna - PAL (Power - assisted liposuction) "Metoda ta charakteryzuje się zastosowaniem wibracyjnej kaniuli, która porusza się delikatnymi ruchami w zasięgu 0,5 - 1 mm. w przód i w tył. Kaniula połączona jest z urządzeniem wytwarzającym niezbędną energię(...)" chyba ze zastosujesz w polaczeniu z liposukcja TECHNIKE TUMESCENT - polega ona na wprowadzeniu pod skórę dużej ilości płynu, za pomocą 12 centymetrowej igły która jest połączona ze zbiornikiem na płyn. Płyn jest powoli napuszczany do pola zabiegowego za pomocą pompki, którą chirurg manipuluje nogą, w ten sposób kontrolując przepływ cieczy. Płyn tumicencyjny zawiera w swoim składzie preparat miejscowo znieczulający najczęściej lidokainę. Dzięki temu możliwe jest wykonanie zabiegu bez konieczności znieczulenia ogólnego. "Ta wibracyjna kaniula w połączeniu z techniką tumescent (w miejscowym znieczuleniu) jest najefektywniejszą i nabezpieczniejszą metodą liposukcji!" Czyli to BJ wez wibracjji ;) Nie bede obstawac przy zadnej metodzie, niech kazdy sam zadecyduje.. Tylko nie pisz bzdur ze BJ jest malo znany w stanach! Bo najpier tak napisalas a pozniej stwierdzilas ze nie przeslalam ci nic nowego bo juz wiedzialas o tym... "rybki albo akwarium" ;) A jesli interesuje cie vibro to zaloz sobie watek o vibro i zobaczymy ile osob i co napisza na tym forum, bo skupiamy sie na przekomarzaniuco lepsze a nie na informowaniu i pomocy innym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed bj popieram 445, to napewno dlatego ze nie mialas odpowiedniego ucisku i krwak sie wytworzyl pod skora a powiekszyl w momencie jak go przycislas nowym ubrankiem! ;( Nie wiem jak ci pomoc, musisz isc do lekarza, usunac krwiaki jakos i dopiero potem sie masuj to tak zrobisz sobie krzywde i nigdy sie nie wyleczysz... Mozna latwo cos sobie zrobic, uwazajcie dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO MISEL Dzieki za rade, do lekarza to ja biegam co drugi dzien, krwiakow niestety chyba nie mozna usunac, one musza same sie wchlonac. Tylko to potrwa... Kurcze tak jak przypuszczalam to moze byc wina za duzego ubranka, troche mnie to teraz zlosci bo gdyby mi to ktos w klinice powiedzial to bym sobie kupila jakies rajstopy usciskajace. A pytalam ciagle czy nic sie nie stanie ze nosze za duze ubranko. Mam takie problemy w pracy przez ten zabieg, bo z tygodnia wolnego zrobi sie napewno 5 tyg. Lekarz powiedzial ze nie moge tyle godz stac w pracy i to jeszcze w obcasach. ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dp Przed b.j. Ja robiłam body jet 2,5 tygodnia temu na uda zewnętrzne i kolana. Dostałam prawidłowy rozmiar ubranka więc po trzech dniach miałam podobny problem jak Ty obecnie. Moje nogi były niesamowicie spuchnięte, siniaki zaczęły wędrować w dół-na łydki i stopy. Wokół kostek pojawiła mi się okropna opuchlizna, wszystko to - nie ma co ukrywać - nieżle bolało, ale po około 5 dniach zaczęło wracać do normy. Na dzień dzisiejszy opuchlizna prawie zeszła, siniaki są mało widoczne, aczkolowiek do pełni szczęścia potrzba jeszcze troszkę czasu. Także kochana nic się nie przejmuj wszystko będzie dobrze. I jeszcze jedno - ubranko zdjęłam po dwóch tygodniach - tak zalecił mi lekarz i muszę przyznać, że czuję się dużo lepiej a moje nogi lżej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie spokój!
Raport po 5,5 tyg. Stwardnienia i nierówności na brzuchu bez zmian (nazywam je teraz "fale dunaju"). Jestem po 9tej endermologii, od tygodnia robię też masaże manualne ukierunkowane na rozbicie stwardnień, dziś miałam pierwsze ultradźwięki. Ogólny wygląd brzucha nie zachwyca, talii osy też nadal nie mam. Na domiar złego mam wrażenie, że piersi też trochę mi się zmniejszyły. Cholera, nie wiem już, co robić. Strusiu, Monii5 - co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W poszukiwaniu informacji
Chcę się zdecydować na Body Jet i w poszukiwaniu informacji trafiłam na to forum. Chciałam znaleźć jakieś wiarygodne informacje na temat efektów po zabiegu. Tymczasem po przeczytaniu kilkudziesięciu ostatnich wypowiedzi jestem kompletnie rozczarowana. Niestety muszę zgodzić się z wypowiedziami tych forumowiczek, które twierdzą, że forum to stało się miejscem ostrej walki konkurencyjnej pomiędzy klinikami/lekarzami. Mam wrażenie, że poza nielicznymi wyjątkami nie ma na tym forum obiektywnych opinii na temat zabiegu Body Jet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Laury 07 O tych spuchnieciach pare dni po zabiegu na lydkach i stopach to ja nawet nie wspominalam bo to jest normalne i sie nawet tym nie przejmowalam. Moje obrzeki i bol spowodowane sa tymi krwiakami ktore sie rozciagnely na mojej nodze. Ja jestem 25 dzien po zabiegu i naprawde mi ciezko chodzic, a jak z fotela wstane to pierwsze kroki jak inwalida. Przedwczoraj po zdjeciu ubranka krwiak w ciagu godz splyna do lydki.Normalnie bylam zszokowana bo niewiedzialam co to jest! Godz 23.00 czlowiek nie wie co robic, czy znowu do szpitala jechac,czy eventualnie pani doktor wyrywac ze snu. Dziewczyny nie zycze wam tego stachu co przechodzilam. Ktos kto ma pojecie o medycynie napewno by w panike nie wpadal tak szybko, ale ja niestety o tym pojecia nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość debi59
Do IWLAM Gdzie pracujesz w IQ Medica? Och jak mi przykro, że jesteś tak rozgoryczona/y :( cóż musisz sobie jakoś z tym poradzić:) POWODZENIA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do laury07 dodam ze mi kazano ubranko nosic tydzien dluzej chyba ze wzgledu ze pierwszy tydz nie mialam tego ucisku. Z tego co widac mialam niezlego pecha ze nie od razu mieli dla mnie odpowiedniego rozmiaru ubranka. Piersze dwa tyg myslalam ze to wszystko normalne, ale w trzecim tyg. coraz bardziej bolalo takze wiedzialam ze cos jest nie tak. Pocieszasz mnie ze wszystko bedzie ok, ja mam taka nadzieje. Najgorsze ze prawdopodobnie przez zabieg stracilam super prace bo mialal tylko tydzien wolnego...Nie liczac kosztow u lekarzy ktore musze sama pokryc(mieszkam do tego za granica ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do PRZED BJ Ja też robiłam min. uda wewnętrzne i również na jednym mam ogromnego krwiaka. Lekarz kazał mi ogrzewać np. termoforem, smarować heparyną, polecam Hparizen Ziaji ( ma tą sama dawkę co Lioton 1000 a jest połowę tańszy ok. 12,5zł) i masować. Dzisiaj byłam w klinice na masażu limfatycznym (w cenie BJ mam 4 takie masaże). BJ robiłam 5.03. i nadal jestem spuchnięta, krwiaki powolutku schodzą. Pan dr jutro zrobi mi USG i prawdopodobnie ściągnie go igłą. Już raz mi wykonywał USG i się wkłuwał. Najpierw znieczulił mi miejsce lidokainą więc nic mnie mnie bolało. Ren lekarz to anioł! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do W POSZUKIWANIU INFORMACJI Nie wiem czy jest to ostra walka między klinikami, ale ja trafiłam do Fragmat Med w Łodzi. Jeśli masz potrzebę żeby dowiedzieć się coś na temat kliniki, lekarza to pisz na maila. Też miałam problem z wyborem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
Do przed BJ Tym wałkiem masuję na tyle ile wytrzymuję, wałkuję z dołu w górę, tak jak masaż w stronę serca, ale to chyba nie ma znaczenia, gdyż celem wałkowania jest pierwsze rozmasowanie stwardnień i nierówności. Po 3 dniach wałkowania zauważamy sporą różnicę, ciało jest bardziej moje już nie akie sztywne. Również jest to przygotowanie do drenażu limfatycznego. To że tak się bałaś jest całkowicie zrozumiałe, myślę, że każda z nas miała tego typu myślówę. Ja jak dostałam pierwszych zawrotów i zaczęłam "odpływać", to poleciałam do doktor, ma gabinet koło hotelu. Porozmawiała ze mną i uspokoiła, wytłumaczyła, że prawie każdy ma takie osłabienie, gdyż jest to zabieg w pewnym stopniu inwazyjny. Zapowiedziała,że jest do mojej dyspozycji, jakby się coś działo, ale noc już przespałam spokojnie. Każdy organizm reaguje inaczej, szkoda, że możesz stracić pracę. Wiadomo,że takie zabiegi robimy, żeby sobie poprawić samopoczucie i przykro jeżeli okazuje się, że wynikają trudności. Wierzę, że niedługo u Ciebie również będzie wszystko OK. Zobaczysz wszystko skończy się dobrze i będziesz się z tego śmiała. Krwiaki muszą się wchłonąć, trochę to potrwa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do: juz po body jet Jak piszesz mialas zabieg 2 tyg po mnie i juz ci pomalu schodzi. Ja pierwsze usg mialam 2 tyg po zabiegu gdzie stwierdzono pierwszego duzego krwiaka na srodku uda wew., pare dni potem byl nastepny na kolanie, 2 dni temu splynelo na polowe lydki.Caly obszar- (teraz szczegolnie kolano i lydka) sa spuchniete. Co mie najbardzie zaciekawilo ze ty piszesz o jakims sciagnieciu tego krwiaka i nakluwaniu igla???? Pierwszy raz o tym slysze, zaden lekarz mi o tym nie wspomnial. Mi powiedziano ze to sie samo musi wchlonac ze nic nie mozna z tym zrobic, a oklady mam robic zimne a nie cieple. heparyny tez mam juz nie uzywac bo krwiak bedzie dalej splywac. Teraz to ja wogole nie wiem o co tu chodzi???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do 445 Dziekuje za pocieszenia, tez mam nadzieje ze wszystko minie. Czy wiesz moze czy ja te obszary z krwiakiem mam tez masowac i ile czasu to sie masuje? Nie chce zeby przez te krwiaki porobily mi sie nierownosci a jestem juz jestem 3,5 tyg po zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze... widze ze malo ciekawie tu na tym naszym forum... ;/ trzymam za was kciuki dziewczyny, myslcie pozytywnie! Przykro mi ze ktos z tego powodu stracil prace ;( Ja bylam dzis pierwszy raz (od zabiegu) na rolletic! I powiem wam ze spodziewalam sie bolu podczas masowania ale bylo calkiem ok! Polecam wam ten sposob drenazu limfatycznego, ja dzis rozmasowalam jedna nierownosc ;) malutko ale zawsze to pierwszy kroczek! W sumie tylko ta talie i boki masowalam dzis przez ponad godzine! Normalnie stosuje sie ten masaz w celu zmniejszenia tkanki tluszczowej, limfa lepiej krazy i co tam! ;) hehe Ale na nierownosci swietne! jest to taka maszyna ktora jak walek was masuje. Ja chodze w k-cach ale pewnie blisko siebie tez znajdziecie. http://www.rolletic.katowice.pl/ Oprocz tego masaze codziennie! jest juz roznica w stosunku do poczatkow masowania. Do dajcie spokoj Kurcze nadal masz te nierownosci i nic nie znika? tyle metod rozbijania tego stosujesz i nic? A moglabys mi fotke przeslac, jak to wyglada? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziękujemy bardzo
Dziękujemy Elite za poinformowanie nas o nowym lekarzu. Jak zwykle bardzo subtelnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×