Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nicca

Body- Jet

Polecane posty

Na nierówności najlepsze są chyba masaże, żadne tabletki nie pomogą. Wiecie co, gdzieś czytałam, że dużo lepszą metodą jeśli chodzi o usuwanie tkanki tłuszczowej jest Vibrolipo.Czytałam nawet w JOy albo cosmopolitanie, o tym zabiegu. Powiem wam swoją drogą bardzo ciekawa sprawa, bo VIbrolipo jest zabiegiem, który nie tylko jest dużo bardziej dokładny, nie ma się po nim nierówności. I krócej wraca się po nim do codziennego życia niż po innych zabiegach. Gdybym się kiedyś decydowała na zabieg usuwania tłuszczu chyba wybrałabym vibrolipo. Zresztą może same poczytacie i ocenicie, co warto jest wybrać.. http://www.estemedia.pl/artykuly.php?dzial1=71&dzial2=71&n_art=494

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Dajcie spokój Hej, łączę się z Tobą w bólu. Ja miałam zabieg 4.02 na boczki. Jestem po 8 endermologiach (mam jeszcze 7- wykupiłam 15) i widzę to niestety tak: * mega nierówności na boczkach z tyłu- wygląda to jak galaretowata masa albo mega cellulit- z tym, że w tym miejscu normalnie nie występuje... * nadal bolesność w tym miejscu * też biorę cyclo 3 fort:-) mi zapisał lekarz- na obrzęk limfatyczny * nie ubyło mi ani cm w talii... A miało być tak pięknie. 6000 zabieg, 1600 endermologia. Ciekawe ile jeszcze, żeby choć wyrównać nierówności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie spokój!
do Strusiu: Byłaś na kontroli? Co Ci powiedział lekarz? Ja mam wizyte dopiero po 3 miesiacach... Może dlatego tak późno, bo myślą że do tego czasu przejdzie mi wściekłość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Dajcie spokój nie byłam na kontroli, ale będę w Wawie od niedzieli do wtorku, to jeśli mi praca na to pozwoli to pod wieczór podjadę do Skin Clinic i pokaże się doktorowi. Jestem nieźle wkurzona. A przypomnij, gdzie Ty robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie spokój!
La Perla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misel
Do strusiu O kurcze tak dawno robilas! i nie ma jeszce efektu... to cos musi byc nie tak... kurde bele, dziwna sprawa! poradz sie lekarza faktycznie. Ale mas zopuchniete jeszcze te boczkii (ja tez robilam ta czasc) czy tylko nierownosci? A moze dlatego nie widzisz rezultatu bo sa jeszce opuchniete przez te endermologie, wiesz co za duzo to nie zdrowo, a tak wogole to myslalas o standerdowych masazach? mnie po tamtej liposukcji bardzo pomogly, teraz mam zamair zaczac za kilka dni, ale jeszce troche mnie boli wiec nie wiem czy moge. A po jakim czase zaczelas robic endermologie? bolalo cie jeszcze wtedy? a ile ci odessali bo 6000 to sporo. Smarujesz sie czyms? ja Repari Gel i Lioton 1000. A tobie dajcie spokoj ile odessali za ile? Boli was jeszcze? jak jak dotykam to odczuwam bol, tak to nie. A podobno w wannie mozna sie kapac byle nie lezec 2h! ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misel
Szkoda ze nie ma porownania Vibrolipo i BodyJet... W sumie jest jakas roznica ale chyb nie duza? Swoja droga duzo tu ciekawostek... http://www.estemedia.pl/dzialy.php?dzial1=299&dzial2=331 To duolipo wydaje sie super opcja! Polaczeni rewelacja! http://www.iqmedica.pl/duolipo,p157.html szkoda ze obie meotdy porownane sa z tradycyjna liposukcja anie ze soba razem, ciekawe to vibrolipo... nie dziala woda jak BJ, tylko powietrzem... hmm? http://www.operacje-plastyczne.pl/arty/brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do misel wydaje mi się, że obrzęku już nie ma, ale może się mylę. Endermologię zaczęłam po 3 tygodniach od zabiegu. Boczki nadal mnie bolą przy dotyku i przy endermologii. Smaruję na zmianę liotonem, lipohepem i żelem z arniką. Jestem ogólnie szczupłą osobą, ale typowym jabłkiem- dlatego bj wydawał mi się idealnym rozwiązaniem dla mnie. Dr odessał z boczków w sumie niecałe 700ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misel
to dokladnie tak jak mnie, tez boczki talie ok 800ml. a co to jest ten lipohem? na co dziala? na obrzek czy co? i zel z arnika? na co ;) Czyli jeszce Cie boli tak jak mnie i mimo tego zaczelas te endermologie? bo ja slyszalam ze powinno zacza sie cokolwiek robic po ok 3 tyg ale pod warunkiem ze nic nie boli! Tak mialam przy normalnej liposkcji, juz mnie nie bolao i robilam intensywne masaze, no bo tak jak mnie boli to jak mnie wymasuje?! hmm.. I pomimo bolu dajesz rade? juznie wiem co myslec???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do misel lipohep to heparyna w sprayu- ułatwia wchłanianie krwiaków,siniaków i obrzęków, to samo arnika tylko na innej zasadzie. Zaczęłam endermologię pomimo bólu i tkliwości przy dotyku bo paskudnie to wyglądało- zresztą nadal tak wygląda- szczególnie z lewej strony, prawa wygląda lepiej. Pokazałam te boczki chirurgowi plastycznemu u którego będę robiła piersi i powiedział, że zrobiły się zrosty (blizna) pod skórą i trzeba to "rozbić" masażem albo endermologią, im szybciej tym lepiej. Ale na razie efekt marny. Ile Ty płaciłas za zabieg i gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misel
I co nie schodza te zrosty? Pomimo takiego czasu? A probowalas tradycyjnego masazu? Mnie po ty wszystko zeszlo, mialam sliczny brzuszek. Skoro mowisz ze dalas rade z bolem to zaczne masaz od czw! skoro zabieg przezylam to teraz tez dam rade ;) ja robilam w Maestrii w krakowie, zaplacilam 5 000. 300 za lekarstwa, ubranko juz mialam. Za masaz bede placic 30zl za pol godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
słuchajcie podobno sam BJ ,owszem pozbawia nas komórek tłuszczowych, ale nie powoduje wchłaniania się nadmiaru skóry, dlatego lekarz po tym zabiegu, wykończył mnie laserem Smart lipo, po którym następuje wchłonięcie nadmiaru skóry. Piszę podobno, gdyż jestem niecały tydzień po BJ+SL. Wszystko w kosztach. Na dzień dzisiejszy jeszcze odczuwam ból. Pozdrawiam. Acha dziewczynki napiszcie co jest lepsze drenaż limfatyczny czy endermologia. Wałkujecie się po 7 dniach wałkiem, podobno warto na nierówności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misel
No co ty po 7 dniach? z bolu bym umarla, ledwo chodzilam, ja mam taki wlaeczek do masazu ciala ale skoro gdy sie dotykam mnie boli to jak mam sie masowac... hmmm moze zaczne tak po malu, oliwka i raczkami.. Co do wyboru to nie wiem, nie znam sie, na czym polega drenaz? Mnie lekarz mowil zebym po 3 tyg od zabiegu zrobila sobie liposhock, mam taki zamiar w nastepnym tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misel
aha i jeszce jedno, piszez ze w cenie to bylo. ile placilas za zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JEEet!
No to mnie nastraszyłyście tym bólem w trakcie i po. Jestem na 4 dni przed zabiegiem i juz sama nie wiem czy go zrobić boje sie tych nierówności. Napiszcie błagam czy ta alternatywna metoda VIBROLIPO nie będzie lepsza. Troche poczytałam o tym garantują brak nierówności szybszy powrót do codziennych spraw mniejsze ryzyko wystąpienia martwicy. Może te nierówności i stwardnienia to matrwica tkanek tylko nikt o tym nie chce mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patek33
Do STRUSIU Ja też jestem typowym jabłuszkiem czy widać u Ciebie talię, w jakiej klinice robiłaś BJ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KONKURS Feelbeauty.eu
Konkurs na portalu www.feelbeauty.eu -ZAPRASZAMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HI Dziewczyny moim zdaniem należy dobrze przemyśleć decyzję o zabiegu i przygotować się psychicznie na różne rezultaty, moim zdaniem ryzyko wystąpienia nierówności jest bardzo duże i prawdopodobne to nie jest "dotyk anioła" tylko bardzo silna ingerencja , ktoś wkłada wam metalową rurę pod skórę , to dla organizmu coś strasznego , lekarz podczas zabiegu też może napotkać np.zrosty , o których przed zabiegiem nie wie i których nie jest w stanie ominąć dlatego trzeba sobie zdawać sprawę , że nasza skóra po zabiegu będzie jak pupa niemowlaka..a szkoda.powiem wam szczerze , że myślałam sobie przed zabiegiem -trudno wolę mieć nierówności a być chuda niż mieć te uda-ale niestety dalej jak na siebie patrzę widzę te wstrętne brydzesy może mniejsze ale dalej są ,to przykre bo tyle kasy , taki stres i ból a w sumie rezultat marny.Dziewczyny myślę sobie , że pozostaje mi dalej niekończąca się dieta i siłownia do końca życia...przemyślcie swoją decyzję ja należę do osób szczupłych miałam zawsze tylko uda i wcale się ich nie pozbyłam, może lepiej było zrobić normalną liposukcję odessali by raz a dobrze , wiadomo że boli-musi boleć ale przynajmniej tego nie pamiętasz.A może miałam zbyt wygórowane oczekiwania i spodziewałam się zbyt wiele po tej operacji..sama już nie wiem co mysleć , niektore z was są zadowolone dla mnie 1 cm lub dwa mniej to nic, to ważne bo piszemy o ml a w centach to znikoma różnica , warto o tym pisać bo może wtedy dziewczyny idące na zabieg będą wiedziały czego się spodziewać.tak czy tak należy pami ętać , że nierówności mogą się pojawić bo to duża ingerencja... pozdrawiam w oczekiwaniu na to , że pojawi się efekt.... jestem 2 tyg po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PATEK33
DO ZEBRA A w jakiej klinice to robiłaś,że tak Cię oszpecili i tak cierpiałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Zebra. Musze Ci powiedziec, ze niezle mnie nastraszylas.. ja tez jestem raczej szczupla i chce zrobic bryczesy i uda wewnetrzne, ale faktycznie dla jednego cm mniej w obwodzie to nie ma sensu... Nie rozumiem dlaczego u niektorych kobiet ten efekt jest widoczny, nie narzekaja na zgrubienia itp a u innych prawie nic nie widac ? Ile Ci odessali tluszczu z jednego uda ? Czy uwazasz, ze jesli np lekarz powie ze odessie 500ml z jednej nogi to bedzie to chociaz z 3 cm w obwodzie czy jak to mozna policzyc? Powiem szczerze, ze coraz blizej do body jeta a ja coraz bardziej sie zastnawiam czy robic, skoro mam wyrzucic kase w bloto, nacierpiec sie i zobaczyc te same bryczesy co przed ... Prosze powiedz nam gdzie robilas body jet i ile Ci odessali tluszczu? Bedzie to dla nas ku przestrodze, a ja moze nawet i zmienie zdanie i wroce to dlugich i zmudnych cwiczen i restrykcyjnej diety. Aha jeszcze jedno , co Twoj lekarz na to ? czy w jakikolwiek sposob wyrazil swoje zdanie, ze tak cierpisz i nie widac efektow ? Pozdrawiam i zycze duzo zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, ale z tego co tu czytam, to nierówności i zrosty są chyba częstą dolegliwością po liposukcji. Trochę bym się tego bała. A te metody o których napisała biała czekolada i misel wydają mi się bardziej sensowne. Czytałam o suchych metodach, jak vibrolipo. Kaniula porusza się ruchami od 0,5 do 1 mm. Ponoć pozwala to na łatwiejsze przeniknięcie przez tłuszcz w miejscach gdzie tkanki łącznej jest więcej. Efekt jest taki, że powierzchnia skóry tam gdzie tłuszcz był odsysany jest bardziej gładka, także w miejscach gdzie się łączy z powierzchnią z której odsysany nie był. Myślę, że jeśli się zdecyduję, to na vibrolipo właśnie w IQ medica, do której tu ktoś podał linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misel
nie wiem dziewczyny ale chyba za bardzo panikujecie... Przynajmniej te osoby ktore sa po zabiegu w grenicach do miesiaca! Po mojej tradycyjnej liposukcji tez mialam zgrubienia w brzuchu (jakby ktos kamyki powsadzal) ale masazysta mi wszystko rozmasowal!!! naprawde.... i mialam brzuszek jak pupa niemowlaka, trwalo to chyba 2 tyg(jesli dobrze pamietam) masaz mialam co drugi dzien. Wiadomo ze kazdy ma inne zapotrzebowanie na ilosc takiech rekonwalescencji ;) ale nie martwcie sie na zapas! To jest powazny zabieg i jesli ktoras idac na niego nie wiedziala, to jest troszke dziwne dla mnie... Organizm potrzebuje czasu! nie oszukujmy sie! I mysle ze te coraz nowsze metody liposhoc, endermologie itp sa do dupy tak naprawde! Bo nam nie chodzi o rozbicie lub likwidacje tluszczu tylko o rozbicie tych "kamieni"nierownosci!!! Ja zostaje przy moim masazycie, wtedy wszystko super mi wyrownal! Musi to bys osoba ktora was pomasuje oczywiscie w sposob odpowiedni po liposukcji, probujcie tez masowac sie same - oliwka i dlonmi albo gladka gabka podczas kapieli, ja wczoraj masowalam sobie moje boczki 20min pod przysznicem i dzis widze malusienkie rezultaty, nie jest juz tak nierownio jak bylo i bol przy dotykaniu zanika. Smarujcie sie przynajmniej 5 razy dziennie tymi kremami! ja smarruje co 2-3 godz inna mascia ;) Oczywiscie osoby ktore robily zabieg (nie wiem ok 2 m-ce temu) powinny sie skontaktowac z lekarzem i porozmawiac dlaczego co i jak. A reszta niech nie panikuje i masujcie wasze piekne odessane cialka to ptrzynosi ulge, skora lubi dotyk, a i naczynka w srodku sie odbuduja! jak siedzicie np przed TV to masujcie sobie delikatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misel
A co do Vibrolipo to moim zdaniem jeden shit, co za roznica czy woda czy powietrzem czy tradycyjnie.... ingerencja w organizm to ingerencja i nikt mi nie oowie ze to kolejna anielska metoda! Moze powinnysmy poczytac na formu o tym to pewnie kolezanki maja te same problemy co my ;) A wielkosc kaniuli nie ma dla mnie roznicy bo i tak mi sie zrosna te blizny i nie beda wogole widoczne wiec co za roznica... A ze nie ma nierownosci to w to nie wierze! Ja np mam zrosty pod skora i ciezko bylo llekarzowi przez nie sie przebic... Wszystkie opisy sa rewelacyje jak to coraz nowasz i lepsza metoda srutu tu tu ;) Dla mnie to bez roznicy. Nie poszlam na tradycyjna liposukcje bo mieszkam teraz sama i nie dalabym sobie razy po azbiegu bo to byl straszny bol, nie mogla sie ruszac. No i drugi raz narkoza, nie przesadzajmy bo ktoregos razu mozna sie juz nie obudzic ;( A tego bysmy nie chcialy!!! brzuchy, uda i boczki "do gory" ;) bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
jeśli chodzi o koszt to za 3 partie, wynosi 6000 tysięcy w innych sytuacjach domawiasz się z doktor. Ja robiłam 2 partie i regenerist na twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albinos1988
taniocha ... nic tylko kłaść się i odsysać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lael
Zastanawiam się nad zabiegiem. Sprawdzam różne możliwości Dowiadywałam się o vibro. To jest normalna liposukcja - tyle, że łatwiejsza , mniej męcząca dla lekarza. Odradził mi to lekarz- mogę napisać obiektywny- bo nie wykonujący żadnej z metod. Chirurg ze zwykłego szpitala. Nie chcę potem chodzić przez miesiąc po ścianach, tak jak moja szefowa rok temu. Ten mój zaprzyjaźniony chirurg lepiej ocenia bj - choć stwierdził, że jeśli nie jestem pewna na 100% to lepiej kupić karnet na siłownię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lael
I jeszcze jedno - powiedział mi, że mam wszystko posprawdzać, patrzeć na ręce, żeby mieć pewność, że to co ma być jednorazowego użytku - jest takie w rzeczywistości - bo właśnie różnice w cenach mogą wynikać z oszczędności. Nie wyobrażam sobie, żeby dać się nakłuwać igłą, którą już wcześniej ktoś był kłuty. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilah_37
to rzeczywiście wydaje się istotne. Dzięki za wskazówki. Też jestem przed zabiegiem - jak wiele z was i szukam tutaj wiedzy. Bardzo polecam (jeśli nie znacie) www.mybodyjet.pl - tam jest sporo informacji o zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilah_37
A ja poddajęsię zabiegowi w krakowskiej Maestrii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JEEet!
Dziewczyny nie ważna jest klinika, ale lekarz operator. Mnie osobiscie przeraża wizja operatora chiurga, który nie mając przeszkolenia w dziedzinie plastyki podejmuje się takiego zabiegu. Przecież ten lekarz nigdy nie zrobi klasycznej liposukcji bo nie ma o tym pojęcia. Myślę, że plastyk który zrobił steki liposukcji nie będzie mieć problemu gdy do ręki dostanie urządzenie, które większości pracy zrobi za niego. I zarówno BJ jak Vibro nie mają tu większego znaczenia, gdy w trafi w ręce doświadczonego CHIRURGA PLASTYKA a nie chirurga, który z pewnością ma pojęcie, ale nie na temat odsysania. I tymi kryteriami się kierujmy zobaczcie jak narzekają dziewczyny na jakie nierówności, które robiły zabiegi u zwykłych chirurgów w np: la perla tam Pani doktor bierze się za cos czego w efekcie nie potrafi ,a sam zbieg trwa godz:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×