Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nicca

Body- Jet

Polecane posty

Gość rowniez dziekuje
ja na przykład bardzo się ciesze że tak doświadczony chirurg plastyk jak dr Witwicki robi te zabiegi :-)) Super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwlam
do Misiel Wejdz sobie na forum i poczytaj wypowiedzi paru chirurgów i jeżeli mi znajdziesz wypowiedzi o tym ze body jett podbija rynek i jest coraz bardziej popularne to przyznam ci racje... wyslalam ci linka jakos sie nie doczytalam takich informacji... Prosze cie nie badz sarkastyczna, nie zamierzam zakladac zadnych watkow o vibro bo nie jestem tym zainteresowana, jedyne co chce to znalezc najlepsze rozwiazanie do siebie.. Jestem na forum od 4 strony...i coraz bardziej sie zniechecam do Bj po prostu, a wszystko dzieki temu ze jestem tutaj i czytam o roznych cudach jakie doswiadczaja klientki.... Do debi 59 Nie pracuje w iq medica, moja rada zanim cos nabazgrzesz głupiego przesledz wszystkie watki i moze wtedy uswiadomisz sobie, ze jestem po prostu osoba ktora chce zrobic liposukcje ... Mi tez przykro, ze na forum pisza takie osoby jak ty..... ktore nic nie wnosza pozytywnego a jedynie wprowadzaja w blad innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odradzam
Cześć, miałam robiony zabieg Bodyjet. Niestety - nie wszystko poszło w porządku - początkowa euforia ustąpiła teraz obawie o zdrowie. Okolice poddane zabiegowi są sine, wyglądają brzydko, mam podejrzenie powstania zakrzepicy - jestem po zabiegu cztery tygodnie, a znowu podjęłam leczenie przeciwzakrzepowe zastrzykami. Idę na konsultację do innego lekarza i badanie usg. Chce mi się płakać. Lekarz wykonujący zabieg nie uprzedził także o możliwości powstania przebarwień na obszarze poddanym zabiegowi. Dziewczyny, to Wasze życie i Wasze ciała - ale zastanówcie się, czy warto. Gdybym miała drugi raz wybór - nie zdecydowałabym się na ten zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziękujemy bardzo raz jeszcze
to był sarkazm. :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziękujemy bardzo raz jeszcze
Elite w subtelności nie celuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura laura
też się ciesze z tej informacji. Jeśli dr Witwicki robi te zabiegi to znaczy że jest to dobry zabieg i już nie muszę się nad tym zastanawiać. Mam tylko nadzieję, że nie jest droższy od innych w Warszawie bo właśnie do niego się wybieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feelbeauty.eu
Zapraszamy na nasze Forum i Portal !!!www.feelbeauty.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do odradzam Takze mialam takie komplikacje ktore bardzo pozno wystapilly. Ja zrobilam przeswietlenie zyl tetniczych, to dosc wazne, aby wykluczyc zakrzepice. Powody komplikacji moga byc rozne , u mnie tez prawie 4 tyg. po zabiegu ale wydaje mi sie ze pomalu sie poprawia. Kazde cialo reaguje inaczej co nie znaczy ze zabieg jest zly.U wiekszosci nie ma powiklan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda_a
Witam ,jestem mc po BJ nierówności na brzuchu są nadal ,piersi jak były małe tak są ogólnie moje samo poczucie do bani endermologia 4 zabieg i nic więc co tu dużo gadać dla mnie bj to wydana kasa i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
Do przed BJ Porozumiałam się z córką, żeby nie pisać głupot. Jeśl ijest to krwiak taki krwiak normalny siniakowy, to możesz wałkować, o ile nie jest to twarda gula wypełniona płynem lub krwią, również jeżeli naciskasz i powraca skóra do stanu normalego również możesz masować. Jeżeli wciskasz i pozostaje wciśnięte to nie masuj. Jeśli chodzi o płynne krwiaki pod skórą to robi się punkcje mającą na celu wyprowadzenie płynu z guli. Możesz tak na wszelki wypadek zrobić podstawową morfologią i poziom białek Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do 445 BARDZO TOBIE DZIEKUJE ZA FACHOWA RADE, JUTRO PODSKOCZE SOBIE JESZCZE DO LEKARZA BO POD SKORA CZUC JAKBY BYLO DUZO CZEGOS PLYNNEGO(TO NAPEWNO KREW) DZIEWCZYNY JAK WY WYCZUWACIE TE GRODKI I NIEROWNOSCI BO JA NIC TAKIEGO NA TYCH ZDROWYCH MIEJSCACH NIE MOGE WYCZUC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do 445 BARDZO TOBIE DZIEKUJE ZA FACHOWA RADE, JUTRO PODSKOCZE SOBIE JESZCZE DO LEKARZA BO POD SKORA CZUC JAKBY BYLO DUZO CZEGOS PLYNNEGO(TO NAPEWNO KREW) DZIEWCZYNY JAK WY WYCZUWACIE TE GRODKI I NIEROWNOSCI BO JA NIC TAKIEGO NA TYCH ZDROWYCH MIEJSCACH NIE MOGE WYCZUC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadziwiona
Zadziwiające jest, że tak wiele tutaj osób z medycznym zacięciem. Trudno uwierzyć, że to jest autentyczne. Wiele z wypowiedzi - jeśli nie większość to monologi lub ewentualnie dialogi osób zainteresowanych - lecz nie zabiegiem z punktu widzenia pacjenta, lecz zainteresowanych zachwalaniem swojego gabinetu, swoich kompetencji, udowadnianiem, że zabieg (np. Vibro) który się wykonuje jest bezwzględnie doskonalszy ...choć to wątek bodyjet. Zadziwienie zmienia się jednak w niesmak, kiedy dowala się innym. Bez podstaw. Ot taka podła zazdrość. Wypisują to chyba osoby, które się nudzą, nie robią tyle bj ile by chcieli, więc siedzą i dowalają - a bo jeden jest za młody, a ta nie jest dość miła ... Czysty absurd. Drodzy właściciele gabinetów - zostawcie nam to forum i pozwólcie wymieniać doświadczenia. Załóżcie sobie własne forum i tam oddawajcie się kłótniom. Albo umówcie się gdzieś i weźcie za łby, bo czytając te wpisy mam wrażenie, że na to macie ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I gdzie ten link iwlam? Mam nadzieje ze mialas na mysle amerykanskich lekarzy bo oto oni: - Dr Daniel Man http://www.drman.com/procedures/plastic-surgery-body-procedures/body-jet-liposuction/ - http://www.plasticsurgerypractice.com/issues/articles/2009-08_03.asp - Dr Rober Langdon http://www.healthnews.org/news/2010/01/bodyjet-waterassisted-liposuction-launched-by-cosmetic-surgeon-dr-robert-langdon--new-cosmetic-procedure-to-be-introduced-at-free-educational-seminar - Dr Jeffrey Liu http://www.americanhealthandbeauty.com/articles/?article=1265 - Dr Carreon http://doctorcarreon.com/dr_carreon.html Ogolnie duzo jest takich lekarzy, ktorzy bardzo dobrze wypowiadaja sie na temat BJ i polecaj go pacjentkom, ale nie bede pisac o wszystkich ;) latwo to znalesc. nalezy pamietac ze lekarz chirurg moze byc dobrym lekarzem choc ma odmienne zdanie od innych, wiec nic tak naprawde nie jest pewne, bo niby kto milaby to oceniac? Jest wielu dobrych lekarzy, ale kazdy pracuje na innych urzadzeniach i te preferuje )z rozych powodow), jedni polecaj BJ, inni smart lipo a inni soc jeszcze innego... Kazdy z nich ma prawo do wlasnego zdania. Zycze wszystkim powodzenia przy wyborze lekarza i braku komplikacji!!! Kumpela mowila mi ze robil gdzies kiedys liposukcje tradycyjna metoda w Czechach - kolana i zew uda 1500zl! I nie miala nigdy nierownosci! Ale to jak wiadomo zalezy od struktury tkanek, u kazdego jest inaczej i niekoniecznie jest to wina jakiegos zaniegu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do przed BJ Nie wyczuwasz w zdrowych miejscach zadnych zgrubien? to super...jestes jedna z tych szczesciar (jak pozbedziesz sie krwiakow) ktore nie maja nierownosci... Moja jedna znajoma tez nie miala a robila 4 operacje juz. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feelbeauty.eu
Zapraszamy na nasze Forum i Portal !!!www.feelbeauty.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi zgadzam się z tym, iż na tym forum jest bardzo mało pacjentek, sama robiłam zabieg i gdy tu wchodziłam liczyłam na wymianę doświadczeń i przeżyć przed i po zabiegu , a niestety są tu prawie same pracownice gabinetów( właściciele chyba nie mają czasu zajmować się nagabywaniem i sprzeczaniem )tak przynajmniej myślę , to przykre bo wiele osób może się na to nabrać. no ale takie jest życie....szkoda bo chodzi nam pacjentkom o wymianę doświadczeń a nie poglądów i to forum jest dla nas . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachna1973
do iwlam bj robiłam 04.02 na brzuch i drugi zabieg 17.03 na uda wew i kolana w skin clinic u dr brągoszewskiego,forum śledzę od grudnia kiedy podjełam decyzję że tylko chirurgicznie mogę "poprawić" ciało. ręce opadają czytając wypowiedzi takich osób jak ty-"pieniaczek" i chyba rację mają te forumowiczki które podejrzewają cię o "poplecznictwo". jak można wygłaszać takie tyrady na temat kompetencji jakiegoś lekarza na podstawie jego "młodego"wyglądu???? powinnyśmy się wymieniać uwagami na temat odbytego zabiegu i krytykować jak coś poszło nie tak-tego chyba oczekują czytające to osoby które chcą się poddać zabiegowi a po prostu się boją.dla mnie twoje nadmierne udzielanie się na forum,zwłaszcza jak nie masz o pojęcia z autopsji o czym piszesz jest co najmniej śmieszne i głupie i mam nadzieję że czytające to dziewczyny są na tyle inteligentne aby takie wypowiedzi ignorować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do misel Dziekuje za pocieszenia;-) Wiem ze caly czas was mecze pytaniami, ale czy moglabys mi powiedziec jak te grodki i nierownosci wygladaja i od czego one sie robia? Jezeli ja ich nie mam to moze ja walkiem nie musze rozmasowywac tylko isc na masarz limpatyczny albo cos innego. Bo tej endormologi to ja na miejscu nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwlam
do kochana 1973 Mozesz mi wkleic jedno zdanie w ktorym krytykuje dr bragszewskiego? Bo raczej tutaj wychodzą twoje braki w czytaniu ze zrozumieniem tekstu. Dziękuje bardzo za opinie typu jak cos poszło nie tak: ja jestem tutaj akurat właśnie zeby uniknac sytuacji w ktorej cos pojdzie nie tak ! A teraz do rzeczy, zeby sprostowac twoj komentrz: Skin clinik byla jedna z tych klinik w ktorej chcialam zrobic zabieg BJ, napisze po raz setny: cena nie jest dla mnie wyznacznikiem, ale nie zamierzam przeplacac tylko dlatego, ze klinika wydala mase kasy na reklame i teraz musi im sie to jakos zwrócić. Nie oceniam nikogo po wieku a raczej po tym jaki ma życiorys ! Im osoba starsza tym zazwyczaj ma wieksze doswiadczenie ( biore pod uwage osoby ktore cale zycie sie ksztalca doskonala swoje umiejetnosci ) Dr Bragszewski jest byc możne ok, na konsultacji dowiedzialam sie ze do tej pory na razie tylko 2-3 osoby byly niezadowolone z efektow ) ALE: jest tylko chirurgiem ogólnym i do tego bez zadnego doswiadczenia w tradycyjnej liposukcji ! Jest to moldy lekarz stosunkowo, wiec nie trzeba byc geniuszem, aby sie domyslic ze to co robi ( nawet jezeli robi to codziennie ) to jest stosunkowo świeże... Gdybym miala sie zdecydowac na zagieb BJ to z calym szacunkiem poszlabym do dr witwickiego bo jak czytam jego przebieg kariery i doswiadczenie jakie ma ( jestem przed konsultacja wiec jak dotad nie mam zadnych nagatywnych odczuc ) to dr Brogszewski wypada slabo .. Moje pytanie skad taka cena jezeli zabieg wykonuje ktos tak mlody ? Chcesz isc do chirugra ogolnego to twoja sprawa, ja tylko poruszylam kwestie ceny ktora jest nieadekwatna kim jest na dzien dzisiejszy pan dr bragszewski ! Nie jego kompetencje a cene...zrozumialas juz ?:) Niestety w swoim zyciu mialam duzo stycznosci z lekarzami, chirurgami i generalnie mam swoja intuicje... DZIEKI KTOREJ po konsultacji u dr radziszewskiej ( tak kochana ja ocenilam po wygladzie, i po tym czym sie zajmuje jeszcze dodakowo ) powiedzialam sobie stanowcze nie... Poczytaj sobie watki osoby pod nikiem " daj spokuj" sorry ale nie byla to dla mnie niespodzianka... nie mam pojecia z autopsji? sorry uwazasz ze jak ktos juz zrobil zabieg to jest madrzejszy 100 razy ode mnie? sorry ale nie sadze, bo akurat mialam tez konsultacje z osoba ktora miala ten zabieg i poziom tego byl zenujacy... dlatego chodze juz bezposrednio do lekarzy wykonujacych zabieg:) Autopja nie ma tu nic do rzeczy... mam nadzieje ze twoja inteligencja pozwoliła ci dzis zrozumieć sens mojej wypowiedzi:) Nie wiem kto sie tutaj smieje, niektorym osoba nie jest tutaj do smiechu jak zauwazylas... Do misiel Dzieki za linki na pewno przeczytam.. vibro a bj... trudno sie zdecydowac :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
Słuchajcie napiszcie, czy któraś miała robione motylki (górna część ramion) jeżeli tak to jak to wygląda, nie spotkałam się z tym, choć biegałam po różnych wątkach. Napiszcie również coś więcej o smart lipo na podbródek i chomiczki, informacje podane są bardzo szczątkowe. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwlam
Do kachna 1973 Wybacz pomylke z nikiem, bardzo sie spiesze niestety, stad te przeoczenie a nie chce zebys znowu cos zle zrozumiala. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachna 1973
do iwlam czemu ty jesteś tak negatywnie nastawiona do świata????płacą ci za oczernianie ludzi? w odróżnieniu od ciebie nie wydałam żadnej opinii więc dlaczego piszesz że jestem "100 razy mądrzejsza od ciebie, bo jestem po zabiegu"??skoro pieniądze nie są twoim wyznacznikiem to dlaczego zaglądasz innym w kieszeń? jeśli skin clinic jest za droga to szukaj gdzie indziej a ty od paru stron narzekasz na zwroty za reklamę i wygórowaną cenę,po za tym ktoś tak biegły i obyty z tematem lekarzy i zabiegów plastycznych nie pisze takich bzdur jak ty,jesteś żenująca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadziwiona
Iwlam czy ty nie masz nic innego do roboty tylko wypisywać niedoedukowane paszkwile? Masz się za wyrocznię, zachowujesz się jak moderator wątku. Faktycznie to żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadziwiona
aaaa. .... i jeszcze Myślę, że wiele dziewczyn podobnie jak ja będzie bardzo radych, kiedy dasz sobie już spokój z wpisami. Niech pacjenci walą do Ciebie drzwiami i oknami - będziesz miała roboty po pachy i odpuścisz sobie oczernianie wszystkich naokoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwlam
Do zdziwiona, oho uderz w stol a nozyce sie odeza.. kogo oczerniam, bo nadal sie zastanawiam ? jakoś mi nie potrafiłaś uzasadnić tej odpowiedzi. Ja zadaje pytania, bo mam wątpliwości i to normalne... negatywnie nastawiona do swiata ? realnie nastawiona.. a nie slepo wierzaca .. To powazny zabieg i trzeba tysiac razy przeanalizowac sytuacje, posluchac co inni maja do powiedzenia, akurat nie wiedzialam o dr witwickim - dziekuje elite :) .. a ty co wnosisz? zdziwienie ? pare dni wczesniej bylo ze pracuje dla iQ medica teraz pewnie bede pracowac dla elite a gdyby cofnac sie wczesniej do grudnia to pewnie takie inteligencje jak ty pomyślałyby ze jestem konsultantka ze skin clinic.. O jakich pacjentach ty mówisz ? bardzo proszę wlej mi watki w których tak bardzo sie myle..? KOGO WPROWADZIŁAM W BŁĄD ze zarzucasz mi wypisywanie bzdur ? Ja chętnie dam się wyprowadzić z błędu... !! Mnie nie obchodzi co myslisz na moj temat, jak ci sie nie podoba, nie wchodz na forum, a moj czas niech cie nie interesuje... zajmij sie soba dziewczyno a nie moimi watkami, bo serio smieszna jestes.. do kachna 1973 pieniadze nie sa wyznacznikiem, ale niestety nie lubie przeplacac. Cena = jakosc dla mnie... A skin clinik nawet nie ma sali operacyjnej... Nie bede sie powtarzac bo serio nic znowu nie zrozumialas... Moge zaplacic nawet 3 razy wiecej, ale nie facetowi ktory robi liposukcje od roku i na tym jego wiedza z chirurgii plastycznej sie konczy ! Chcesz przeplacac to przeplacaj..... zycze wystkim takich klientow jak ty, bo na ludzkiej głupocie zarabia sie najlepiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwlam
do kachna 1973 cytuje twoja wypowiedz "dla mnie twoje nadmierne udzielanie się na forum,zwłaszcza jak nie masz o pojęcia z autopsji o czym piszesz jest co najmniej śmieszne i głupie " i druga twoja mądrość życiowa.. płacą ci za oczernianie ludzi? w odróżnieniu od ciebie nie wydałam żadnej opinii więc dlaczego piszesz że jestem "100 razy mądrzejsza od ciebie, bo jestem po zabiegu"?? sorry ale serio masz problemy ze zrozumieniem dziewczyno.... no comments.. nie zauwazylas ze pisalam juz o 3 roznych klinikach w ktorych bylam ? Myslisz ze jestem zatrudniona w 3 na raz? wiesz ale inteligencja nie grzeszysz serio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadziwiona - po raz ostatni
nie można zauważyć , że dziwna jest twoja obecność tutaj, bo od razu wylewasz litrami żółć, od razu atakujesz. Ale na ślepo. Nie wiem kto to są ci lekarze , których wychwalasz i ci , nad którymi są pastwisz. Weszłam tutaj kilka dni temu, żeby zobaczyć jak wygląda zabieg z perspektywy osób , które go przeszły - sama poddaję się niebawem w jednej z klinik w zachodniej Polsce (nie piszę której - bo zdobędziesz ekspresowo informacje na jej temat i na pewno po swojemu podle ocenisz) . W rzeczy samej ciekawe to studium. Szkoda, że w większości nie na temat. I wcale nie wiem więcej o istocie zabiegu po tych dwóch dniach. Dlatego zmykam stąd szukać informacji gdzie indziej. Zmykam stąd maksymalnie zażenowana poziomem dyskusji. Życzę jasności spojrzenia i mniej żółci - wiosna idzie - powinno być bardziej optymistycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×