Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nicca

Body- Jet

Polecane posty

do tylko dla idiotów UFFF, to wspólczuję! Jak jesteś w ciąży to nawet prędko nie będziesz mogła zrobić poprawki. Kto robił Ci zabieg? mam prośbę do Ciebie, czy mogłybyśmy popisać poza forum. dość mam głupich komentarzy, że konkurencja oczernia biedne Elite. Podaj proszę maila do siebie albo napisz do mnie: voxangelika@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
Jestem po konsultacji u innego lekarza, ktory robi inna metoda niz body jett. Osoba ta zna natomiast dr Witwickiego i ku mojemu zdziwieniu.. niby z konkurencji ( bo robi metoda inna niz body jet ) polecila mi tego czlowieka... Jednak zalecila inna metode... Dowiedzialam sie jednak czegos nowego o tkance tluszczowej... Niestety szanse, ze u mnie nierownosci nie bedzie sa male poniewaz jezeli masz zbita tkanke tluszczowa ( a niestety moja jest taka, co jest wynikiem wieloletniego bycia na roznych dietach ) to lekarz ma utrudnione zadanie, bo ja trudno jest odessac. Tak wiec tyle z nowosci w swiecie liposukcji.... Niby inni chirurdzy polecaja dr W a jednak te zdjecia umieszczone na necie przez Elite nie sa fantastyczne .... i daleko im od idealu, ktory mozna uzyskac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przereklamowany body jet
Czy pisze to konkurencja czy nie - nie wiem ale wydaje mi się że cała ta metoda jest przereklamowana. Szobera robiłaś u dr Witwickiego i piszesz ze coś jest nie tak i że inny lekarz nic złego nie powiedział o Witwickim tylko polecił inną metodę? Nieźle Powiedz jaką bo sama będę musiała poprawiać swoje zniekształcone ciało. Całe badanie rynku jest przede mną a ty chyba masz już je za sobą. Ja byłam 2 miesiące temu w skinclinic i wierzcie mi, że nie macie takiej masakry jak ja. Lekarz robił mi brzuch chyba 3 godziny, trwało to długo ale myślałam, że pewnie zrobi dokładnie, byłam zadowolona mimo duzego bólu. Mijały tygodnie, chodziłam na masaże, endermologie a tu pozostały góry i doliny. Mój mąż jest na mnie zły ze zdecydowałam się na taki zabieg, wstydzę się pokazywać dzieciom bo pytają co mi się stało. Tyle mi naobiecywali, czuje się teraz oszukana. Szobera co Ci polecił lekarz? jaką metodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do tej co zaszła w ciążę
A może za szybko po prostu zaszłaś po zabiegu w ciążę i nie dałaś szansy swojemu brzuchowi . Dla mnie to mało rozsądne, żeby po takim zabiegu zachodzić w ciążę. Organizm po zabiegu odsysania powinien dojść do równowagi, a ty mu chyba zafundowałaś jazdę bez trzymanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ciezarnej
to musiałaś zaszaleć zaraz po zabiegu jak miesiąc po już wiedziałaś że jesteś w ciąży....... Mało wiarygodne. Ile Ci płaca za wypisywanie tych bzdur?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Heli z ...
Mam pytanie odnośnie załatwienia formalności u Dr Brzuchańskiego. Chodzi mi o barierę językową - czy on ma w klinice osoby mówiące po polsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j a c i odpowie m
miałam robiony brzuszek i boczki, właściwie to już o tym zapomniałam i szykuję sie na kolejną poprawke mojego ciałka, teraz inna część. Zamieściłam na fotosiku zdjęcia, dziękuję za pochwalenie, że jak ktoś napisał to pewnie zdjecia nie tej samej osoby, bo daty sie nie zgadzają. Jak ma sie nieuporządkowane w aparacie i robi sie dwoma, ta daty moga się nie zgadzać. Ale cóż za perfidia żeby podejrzewać kogo o zamiszczanie zdjec różnbych osób. Nawet to nie perfidia, ale głupota. Czy wy drogie Pani nie macie zajęć, siedzicie i klepiecie te bzdury na necie? Jedna oskarżaja drugich, podsyłają programy wyłudzajace dane, żeby oczyścić komus konto, ale potem pisza, ze to leraze robią. To jest chore. Powinnyscie niektóre z was skorzystać z pomocy psychiatry lub psychologa nie lekarza, który poprawia urodę. Vox angelika to juz zupełne szaleństwo, jak można planując ciążę iść na odsysanie tłuszczu? I jeszcze wszystkich oczerniać. Moje zdanie jest takie, że powinnyście wziąć sie za jakąś porzyteczną pracę. Vox angeliko, idź robic zakupy dla maleństwa i znajdx dobrego psychoterapeute, żeby twoje dziecko było mądrzejsze od ciebie. Body Jet to wspaniały zabieg, odzyskałam dzieki niemu poczucie, że jestem piekna. Wszystkie klientki pytaja co zrobiłam, zę tak schudłam, daje im numer teleomu do Pani kasi i mówię, że nie jest to dieta odchudzajaca a zabieg, po którym w ciagu kilku godzin można w talii stracic wiele, wiele centymetrów. Z tego co czytam, to osoby, które mieszaja na forum nawet nie miały robionego Body jeta, a mieszaja dla zasady i pewnie mają w tym jakiś sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasencya
widzialam zdjecia z elite - o jakie nierownosci wam chodzi? ja ich nie widze za bardzo... chodzi wam o ktora czesc nog?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ja ci odpowiem coś ci się dziewczyno popieprzyło:) gdzie ja pisałam, że jestem w ciąży ??? Czytaj uważnie, co kto pisze zanim wypuścisz w eter taki bełkot. Od razu widać kiedy Sulęcin włącza się do dyskusji! Ja uważam, patrząc codziennie na swój zdeformowany brzuch po Body Jecie , że wkrótce ta metoda umrze śmiercią naturalną. Zbyt dużo niezadowolonych kobiet. Idę niedługo na poprawkę. Zdam relację jak wyszło.Chociaż coraz mniej wiary we mnie, że będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hela z wesela
odnosnie dr Brzuchańskiego to nie ma żadnych barier: mówię po polsku i jak odpowiadają po czesku to można zrozumieć. Dla pewnosci to samo pytanie można zadać po angielsku czy rosyjsku. Nie wiadomo, kto będzie na dyżurze. Po tych wszystkich negatywnych opiniach na forum tylko on wydaje się sensowny. W końcu Trinec nie jest tak daleko. kilkadziesiat km od Czeskiego Cieszyna. Myślę że warto zrobic wcześniej rekonesans w klinice gdzie operuje. Jak czytam, to nie ma tu polskiego lekarza, który by komus nie spieprzył BJ jakiejs cześci ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat lotuuusu
Jestem pół roku po zabeigu, przełam przez serie ultradzwieków, endermologii, ćwiczenie i jeszcze raz ćwiczenia. Moj wygład tzn. efekt po zabiegu kosztował mnie duzo ale uwieżcie mi było warto. Dawno nie byłam na forum i jak teraz czytam te wszystkie wypowiedzi to nie moge w to wszytsko uwiezyc. Nie wiadomo, ktora wypowiedz jest prawdziwa, ciagłe oczernianie i obrazanie sie nawzajem - masakra!!!! Jak ktos jest zadowolony z zabiegu to gratuluje bo jest to napewno efekt rowniez jego własnej pracy. Mnie lekarz nigdy nie powiedział, ze wystarczy odessac tłuszcz i bedzie gitara. Decydujac sie na zabeg wiedziłam czego sie spodziwac. Acha a ubranko uciskowe nosiłam bite 5 tygodni wszytsko według zalecen lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Badalamenti
Witam, jestem z Tójmiasta.Chyba dorosłam do lipo i przeszczepieniu tłuszczyku do piersi.Mam 35 lat,urodziłam dziecko i moje piersi są ... no dyskusyjno-niefajne;) Mierzę 168cm,waże 54-53 kg.Wiem, wiem . mam prawie nienaganną figurę ale jest tu i ówdzie do odessania.Bardziej chodzi mi o piersi niż stricte liposukcję ponieważ z ciałem nie mam problemów-rozmiar 34, jest ok ;).Ale niedawno rozmawiałam ze znajomym anestazjologiem ze Stanów i on zabronił mi wręcz oszpecania się implantami.Podpowiedział coś i wyszło na to,że jego zdaniem liposukcja i potem wszczyknięcie porcji do piersi jest najbardziej naturalną metodą. Po pierwsze : mam oytanie cy znacie kogoś dobrego w tym zakresie w Trójmieście jeżeli nie to gdzie powinnam się umówić na kosultację? ( nie ma problemu z dojazdem) - jaki jest czas rekonwalescencji ciała po lipo ? ( jestem osobą aktywną zawodowo stąd istotność tego czynnika) - czy są widoczne blizny? -co z piersiami? kiedy one będą w kondycji? Przepraszam za ten natłok pytań ale niestety z braku czasu nie mogłam śledzić Waszego forum stąd mój post z prośbą.Dziękuję serdeczie za wszelkie uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bess79
Ja jestem niespełna 3 tygodnie po zabiegu, nie robiłam w Trójmieście. Piersi są jeszcze odrobinę bolesne, ale tylko przy ucisku, zresztą akurat piersi były najmniej bolesne przez cały okres rekonwalescencji. Na pewno nie jest to metoda powiększania piersi, raczej ich modelowania, więc jeśli Twoje piersi są np po karmieniu bardzo "obwisłe" to to też nie jest metoda, bo własny tłuszcz ich nie podniesie. Ja miałam odsysane kilka obszarów i pierwsze 4-5 dni były odczuwalne, ale to raczej coś w rodzaju zakwasów. Odsysałam w piątek a w poniedziałek poszłam do pracy. Do tej pory chodze w ubranku uciskowym, wciąż mam siniaki, ale już bledną i dzisiaj , prawie 3 tygodnie po zabiegu nie odczuwam juz żadnych dolegliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bess79
Acha, jeszcze co do blizn. Nacięcia są 4 mm, więc chyba ciężko, żeby było coś widać po zagojeniu, no chyba , że masz ciało skłonne do bliznowacenia. U mnie to są 4mm czerwone kreseczki, ale dopiero z tydzień temu odpadły mi strupki, więc to dość świeża sprawa. Smaruję maścią na blizny i czekam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Badalamenti
Dzięki bess .. właśnie o Tobie myślałam czytając Twoje posty.Mam 75b i zwisają ;( ... może nie tędy droga? ... ech .. A możesz mi podać adres i namiary na lekarzy u których byłaś? Będę wdzięczna : pianissimaa@gmail.com Pisz co jeszcze się u Ciebie dzieję, po poza fajnymi wymiarami które masz pewnie jestem przypadkiem podobnym.. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Badalamenti
aaaa .. no i koszta, koszta oczywiście - o to nie zapytalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Badalamenti
Z piersiami też pewnie wyolbrzymiam... nie sa starsznie obwisłe tylko kształtu i takiej formy ;) potrzebują.Rany się goją u mnie jak na przysłowiowym psie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam1111
Witam wszystkich ciepło i zapraszam na niedawno otwarte forum o medycynie estetycznej, chirurgii plastycznej, zdrowiu i urodzie Beauty Strefa www.beautystrefa.cba.pl/forum pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viki z Mokotowa
Idę na body jeta :-) już podjęłam decyzję. Trzymajcie kciuki, żeby zniknęła moja oponka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bess79
Wysłałam maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
Witam No i widze znowu, ze poziom wiedzy a raczej NIEWIEDZY u niektorych dziewczyn sie nic a nic nie zmienia.. nadal sa pojawiaja sie takie "Kwiatki lotosu", ktore twierdza, ze sobie wypracowaly rowna liposukcje zabiegami po zabiegu :) Masakra... DLA przypomnienia wszystkim: NIEROWNOSCI ROBI LEKARZ. Zabiegi po liposukcji wspomagaja i przyspieszaja proces gojenia - Jednak jezeli ci lekarz zle zrobi liposukcje to mozesz kurna sobie masowac az do smierci a nierownosci i tak zostana :) ktos zapytal mnie ( chyba voxangelika ) o badania rynku warszawskiego do kogo isc na poprawke bo mamy ten sam dylemat. Bedac na konsultacji dowiedzialam sie ze u osob ktore sie wiele lat odchudzaly i maja bardzo ZBITA TKANKA TLUSZCZOWA - prawdopodobienstwo ze nierownosci jest bardzo duze ( taka tkana jest ciezko usunac i usuwa jej sie znacznie mniej ) Niestety ja jestem taka osoba, bo pamietam, ze podczas mojego zabiegu tluszcz po prostu nie chcial " leciec" i lekarz musial niezle sie nameczyc... Stad mam fale na udach wew. Bylam u konkurencji i osoba ktora zobaczyla moje nogi powiedziala, ze bywa gorzej i mozna poprawic. Polecila mi z calym swoim przekonaniem dr Witwickiego, jako ze jest jednym z lepszym fachowcow w tym kraju i zebym sie zastanowila tylko nad metoda. Dr Witwicki robi tez tradycyjna liposukcje ( przy czym wspomne dla niektorych, ze tradycyjna liposukcja niewiele rozni sie od BJ poniewaz kaniule tez sa jednakowej grobosci, naciecia takie same, jedyne co trzeba zrobic to sedacja ) Zasadnicza wada BJ jest to, ze stale podczas zabiegu dostrzykiwana jest lignokaina co utrudnia lekarzowi rozpoznanie tkanki tluszczowej pozostalej do odessania. Poza tym podobno woda nie nadaje sie za dobrze do rozbijania tkanki tluszczowej, lepsze efekty daja inne metody. Do skin cklinic nie pojde, bo tam lekarz ma niewiele wspolnego z chirurgia plastyczna....sankowski jeszcze zostal a raczej jego pracownicy... Zobaczymy co powie na konsultacji sam dr W i jak odniesie sie do tych informacji... Dodatkowo powiem, ze biore pod uwage tylko osoby z listsy PTCP i tylko do takich sie udaje. Mam nadzieje, ze cos pomoglam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
i jeszcze jedno bo zauwazylam, ze nie dopisalam.. Chodzilo mi ze woda nie za dobrze nadaje sie do rozbijania ZBITEJ tkanki tluszczowej.. Czyli tej ktora tak naprawde najtrudniej sie pozabyc. to tak dla wyjasnienia gdyby jakas gwiazda chciala sie przyczepic do slow ktore sa w sumie zdaniem i opinia dobrego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dopiero zaczynam sie orientowac w temacie body jet - szczegolnie powiekszenia piersi ta metoda. Ciezko przebrnac przez fora o tej tematyce, na szczescie tutaj sa w miare rzeczowe osoby i co najwazniejsze - ktore maja konkretne doswiadczenie. Do bess79 i szobera: Mam goraca prosbe - czy mozecie wyslac mi na maila informacje o ktore prosila rowniez wczesniej badalamenti? Moj mail: aboniek@o2.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Besiapusia
Nie pójdę do żadnego zarozumiałego mądrali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do basiapusia
to idź do tych którzy będą się na tobie uczyli, nie mieli nic wspólnego wcześniej z liposukcją, dorwali urządzenie i na naiwnych eksperymentują. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do szobery
i masz rację że do skinclinic nie pójdziesz. Ja byłam i bardzo tego żałuję, pewnie bede załowała do konca zycia :-((. Takie mam wgłębienia na udach ze wstydzę się rozebrać. Tkankę miałam luźną jak galareta więc nie powinno być nierowności.Teraz rozumiem dlaczego tak mnie zeszpecił, jak nie ma nic wspólnego z chirurgią plastyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulip77
halo bardzo prosze o pomocne wypowiedzi ciężko myślę nad oddaniem się w rece chirurga i jestem ciekawa czy: - BJ daje efekt na zawsze? -oszczykiwanie tłuszczem zostaje na długo? -czy ktoś brałzastrzyki przecizakrzepowe po- bo o tym nie piszecie kochane CZY KTOS WIE CZY LIPOSCHOCK LUB KAWITACJA FAKTYCZNIE DAJA TRWAŁE EFEKTY UTRATY CM W OBWODZIE? będę wam wdzięczna za podpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to widzę
do kogoś , kto podpisuje się "do szobery" i do innych pseudopacjentek czyżby znów dorwała się konkurencja do komputera. Gabinety odpuśćcie z daleka widać, że to pseudo wpisy ... i żółć zazdrosnej konkurencji. Ktoś napisał nie do końca pochlebnie na dr W., to od razu trzeba dowalić konkurencji, żeby odwrócić uwagę od tego , że jemu także może się zdarzyć nie udany zabieg. Gabinet kupuje nowe urządzenie i od razu dowiadujemy się o tym z forum... od razu pojawiają się tłumy zadowolonych pacjentek, choć tak naprawdę jeszcze nikt nie miał zabiegu. fatalne są te praktyki gabinecików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tak to widzę
Rozumiem, ze mówisz to z własnego doświadczenia. Dużo ci płacą za monitorowanie tego forum? Domyślam się że ktoś napisał słowo krytyki na temat twojej firmy, co oczywiście nie może być prawdą. Jak ktoś oczernia konkurencje to jest fajnie ale jak twój gabinet to już musi wszystko być zmyślone. Nieźle!!!!! Fatalne sa te praktyki gabinecików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Robiłam zabieg BJ ok. 6 m-cy temu. Z brzucha tłuszcz powędrował do piersi :) ... brzmi niestety lepiej niż jest w rzeczywistości. Byłam bardzo zadowolona z zabiegu (i podkreślam, że nie miałam nadwagi, a jedynie bardzo uciążliwe i nieestetyczne fałdki na brzuchu :/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×