Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nicca

Body- Jet

Polecane posty

Gość ettiene
Byłam na konsultacji u dr Witwickiego ze dwa tygodnie temu. Zabieg mam mieć wykonywany w elite. Ale na konsultacji rozmawiałam o moich problemach zdrowotnych i wtedy lekarz powiedział, że jak zobaczy wyniki badań to podejmie decyzje czy zabieg będzie w znieczuleniu miejscowym czy ogólnym. Jeśli w ogólnym to wykona go na sali operacyjnej i będę musiała zostać jedną noc w klinice a jeśli w miejscowym to w elite. Zabieg mam 16 czerwca w znieczuleniu miejscowym w elite na kabatach. Iwlan dzięki za pocieszenie, mam nadzieję że też będę tak zadowolona jak ty. Nadal nosisz ubranko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taz juz po
do Ja na uda wybrałam body jet Odpowiedz prosze ile Ci wstrzykneli do piersi i jaka częsc sie wchloneła? czy nie ma grud i tluszcz wchlonal sie rownomiernie w kazdej piersi, nie ma roznicy? tez planuje zrobic przeszczep z ud do piersi i mam watpliwosci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwlam
Ubranko do 12 tyg:( najlepiej nosic....miesiac to minimum ... wiec wole na zimno dumchac i nosic do konca tym bardziej ze pogoda jeszcze taka sobie. Do; black and blue.. oczywiscie chodzi o wprawe.. tylko w sumie jezeli ktos jest chirurgiem to zazwyczaj nie ma za bardzo docztynienia z medycyna estetyczna... a chirurg plastyk zajmuje sie glownie sprawami zwiazanymi z poprawa wygladu wiec sila rzeczy musi miec wieksze doswiadczenie... bo wykonuje jeszcze inne zabiegi gdzie trzeba sie wykazac niesamowita precyzja... Ale chodzi przede wszystkim o reke... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mija drugi dzień od zabiegu. Wyników ze względu na obrzęk w dolnej części brzucha, który wygląda jak "zbita śliwka" w kolorze fioletu, jeszcze nie widać. Pod opatrunkami, skóra ładnie się napięła, ale dopiero za parę dni będę mogła ocenić. Pani doktor, nieźle napracowała się ręką. O efektach i czy było warto, napiszę znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nathalie1983
do iwlam Body Jet moim zdaniem to i tak lepsze wyjście niż klasyczna liposukcja. Każdy zabieg estetyczny to ingerencja w organizm, im jest mniejsza, im szybszy jest okres rekonwalescencji, tym lepiej, a tak jest w przypadku BJ. Nie miałam po swoim zabiegu żadnych nierówności czy czegoś w ten deseń - za to jednoczesnie mogłam powiększyć sobie cycki nie silikonem, tylko własną tkanką. I jeśli chodzi o nogi to po trzech dniach było już po rekonwalescencji. W przypadku bardziej inwazyjnych zabiegów nie było by tak różowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaPaola
@natalie - no ale przecież iwlam napisała, że BJ jest dobry. Gdzie masz u niej o jakiś nierównościach :D ? @BackAndBlue - ja miałam na Kabatach u dr Witwickiego, może źle zrozumiałaś, że gdzie indziej? To nie jest sprzedaż nieswoich usług, to są po prostu dwa salony medycyny estetycznej i laseroterapii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwlam
ok dziewczyny BJ to tylko inna metoda liposukcji..:) nie wiem czy mniej inwazyjna czy nie, bo w sumie nie widzę wielkiej różnicy pomiędzy Vibro lipo a body jetem jeżeli chodzi o sam przebieg zabiegu. ( wprowadzenie kaniuli i za pomocom mocnych sprawnych ruchów tłuszcz zostaje odessany ) 1. Kwestia znieczulenia - przy vibor jest sedacja ( i mniejsza ilosc płynu) a przy bj bo podawany jest plyn z lidokaina miejscowa forma znieczulenia... Jednakze, ja bym nie ryzykowala, mialam anestazjologa gdy robilam BJ i nie zaluje. Moja kolezanka plakala jak bobr i zaluje i chciala zejsc ze stolu po 10 minutach ! 2. BJ nadaje lepiej jeżeli chodzi o przeszczep tłuszczu do piersi ponieważ komórki tłuszczowe nie zostają zniszczone a sa usuwane z woda... przy vibro lipo takiej możliwość nie ma, bo komórki tłuszczowe są niszczone i rozpuszczane laserem Smart lipo 3. Wada BJ jest faktycznie to, ze podawana woda przez kaniule możne utrudniać rozpoznanie gdzie został jeszcze tłuszcz do odessania dlatego BARDZO WAŻNE JEST DOŚWIADCZENIE CHIRURGA... 4. Nie wiem jak kwestia rekonwalescencji, bo mnie wystarczył jeden ibuprofen po zabiegu ( a jestem bardzo wrażliwa na ból ) i jeżeli się nie poruszałam to żadnego dyskomfortu nie odczulam... Nie wiem jak jest po Vibro lipo, ale gdyby odczucia były takie same, to według mnie nie ma sensu przepłacać :) ja się ciesze ze trafiłam w dobre ręce ale co do metody to nie wiem czy nie miałabym tego samego a taniej, bo hasło typu" BJ gwarantuje mniej nierówności to zwykły chwyt marketingowy"...ale to tak już na marginesie... body jet moim zdaniem jest wielka zaleta jeżeli ktoś chce zrobić przeszczep... .....to samo mniej więcej tez powiedzial dr Witwicki podczas zabiegu... powiedzial ze ludzie naiwnie wierzą, ze metody i urządzenia zdziałają cuda a zapominają ze to osoba jest najważniejsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwlam
Sorry za bledy, ale pisalam w pospiechu ;P i nie zdarzyłam sprawdzić Pozdrowiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackAndBlue
No właśnie na Kabatach miałam konsultację, ale powiedziano mi , że zabieg będę miała także na Kabatach, ale nie u nich. Być może jestem skołowana, ale nie tępa ... no może nie aż tak ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nathalie83
@Kimi - ja też robiłam w Elite, nie pisałam wcześniej? Efekty były naprawdę bardzo dobre, byłam w szoku, że tak szybko może być taka róznica. Odessali mi litr tłuszczu, no i natychmiast jak zlazłam ze stołu widziałam różnicę. Robiłam uda. @BackAndBlue - wiem, o co Ci chodzi. To jest tak, że zabieg Body Jet wykonuje się w znieczuleniu miejscowym, ale czasami jeśli są jakieś wskazania, można zastosować znieczulenie ogólne. Wtedy potrzebny jest anestezjolog i sala operacyjna. Albo jeśli pacjent ma być pod wpływem silnie uspokajających leków. I wtedy Elite wynajmuje po sąsiedzku salę w Leczncy Kabaty, ale to podobno rzadko się zdarza. Ja się o to pytałam, bo wolałam miec zabieg w znieczuleniu ogólnym (łapię straszną panikę, jak cokolwiek się ze mną robi, nawet ósemkę kazałam sobie dłutować pod narkozą, bo ciężko przewidzieć, jak bym się zachowała), i dowiedziałam się własnie o tej możliwości. Tak więc to nie jest żadne sprzedawanie usług, tylko po prostu wynajęcie sali na czas zabiegu, który przeprowadza Witwicki w ramach Elite. Ale ostatecznie jakoś dałam sobie wytłumaczyć, że lepiej w miejscowym znieczuleniu i poszło. Byłam z siebie dumna :P Już myślałam, że może mi przeszło z tymi atakami paniki, ale niestety nie. Ostatnio miałam pobieranie krwi i znów zrobiłam cyrk :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackAndBlue
Jednak u mnie nie ma żadnych wskazań czy przeciwskazań. Nie było mowy o usypianiu, bo chyba to masz na myśli mówiąc o znieczuleniu ogólnym. Super, że masz fajny efekt. Możesz gdzieś ustawić fotki przed i po? Kiedy miałaś zabieg? Kiedy pojawił się oczekiwany efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaskółka444444
do iwlam zastanawiam sie własnie nad wyborem kliniki Iwlam prosze napisz jak oceniasz dr.Witwickiego? i wogóle cała Elite , każda z nas chce mieć komfort że zabieg zostanie przeprowadzony tak jak powinien być ,jak z lekami miałaś juz zapewnione?,a ubranko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Susana, zakochana w zabiegach
Wiecie co, mam wrażenie , że w elite ktoś dostał komputer i płacone ma za reklamy na wszelkich postach związanych z ich zabiegami. Co śmieszne - znalazłam wpis o nowym ultrashape , że taki super, że ktoś już jest po zabiegu ... zadzwoniłam, chciałam umówić się na zabieg i okazało się, że mogę zrobić za czas jakiś ... miałam poczucie, że kobieta nie wiedziała co mi powiedzieć ... w końcu wyszło na to, że jeszcze nie ma sprzętu ... jak zatem było z tymi nibydoświadczeniami zabiegowymi? W temacie informacji odesłała mnie na stronę internetową. Chciałabym dowiedzieć się czegoś o zabiegach, a nie słuchać hymnów na cześć ;-) Zatem prośba, żeby etatowi wpisywacze odpuścili ... pomysł z linkami był dobry, szkoda, że nikt jeszcze nic nie wpisał :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikimorra
ja miałam robionego body jeta u dr Witwickiego!! swietny specjalista, przede wszystkim chirurg PLASTYK. w niektorych salonach podobno zabiegi wykonuja zwykli chirurdzy... a ja jednak bardziej ufam doswiadczonemu o odpowiedniej specjalizacji. on jest jedna z glownych zalet elite moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Susana, zakochana w zabiegach
uderz w stół ... widzę, że śledzenie wpisów on line

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stanislawa.to.ja
@susana, jak ktoś się dopisuje, to wątek skacze na samą górę w listingu forum i wtedy go widać po prostu :) Nie wiem czy to jakieś teorie spiskowe czy nie, ale na Kaf jest kupa ludzi z Warszawy, stąd wpisy pewnie. Zresztą nie wiem, średnio mnie to w sumie obchodzi :) Piszesz, że jestes "zakochana w zabiegach" - miałaś jeszcze jakies oprócz Body Jeta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie jeśli to pytanie już gdzies było ale nie chce mi się przegladac 42 stron. Czy któraś z was zrobiła powiększanie piersi razem z odsysaniem tłuszczu przy Body Jet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam kilka miesiecy temu zabieg BJ na brzuch w Elite na Wawozowej. Efekty fatalne. Brzuch mniejszy, ale cały zniekształcony pomimo, że chodziłam do nich na masaże po zabiegu. Góry i doliny...a miało być tak pieknie! Poważnie zastanawiam się nad operacją plastyczną brzucha, bo obecnie to wstydzę sie wyjśc na plażę. Zostaje co prawda niewielka blizna, ale lekarz podciaga po wycięciu tłuszczu przy okazji mieśnie i powłoki brzuszne wraz pępkiem. Efekty sa naprawdę powalające. Widziałam takie brzuchy po operacji. Wygladają super. Szczególnie w porównaniu z moim wypukło-wklęsłym. Teraz żałuję, że nie zdecydowałam się na operację plastyczną. ta wąska kreska po bliźnie, którą mozna zakryć majteczkami, to nic w porównaniu z całym zeszpeconym brzuchem. Piszę to, bo może uchronię następną naiwną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nathalie83
@BackAndBlue - miałam pół roku temu, postaram się odgrzebać fotki dla Ciebie. Efekty to sa od razu, jak schodzisz ze stołu to widzisz, ze jest Ciebie mniej. @Voxangelika - trudno mi w to uwierzyc, ja tez tam mialam zabieg i nie miałam zadnych nierówności. Możesz na poprawkę iść przecież. @maylaa - moja kolezanka robiła jednocześnie powiększanie piersi własnym tłuszczykiem ;) Co chcesz wiedzieć? To zapytam jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że mogę iść na poprawkę. Tam gdzie mam za dużo to mozna jeszcze odessać a tam gdzie za mało to co? jakiś pomysł? dostrzyknąć? szkoda,ze nie mozna tu zamieszczać zdjęć, wtedy nikt nie miałby watpliwości czy jest to dobry zabieg. zapewne ogromne znaczenie ma kto wykonuje BJ. Zatem sprawdzajcie Panie kwalifikacje lekarza we wszelkich dostępnych miejscach. Po to jest też to forum, aby wymieniać uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nathalie83
Voxangelika, poprawki polegaja na tym, że można odessac w jednym miejsu i uzupelnic w innym twoja wlasna tkanka. myslisz, ze jak sie powieksza piersi ta metoda? jesli nie jestes zadowolona z efektow zabiegu naprawde powinnas sie zglosic do nich. kiedy ja mialam tam zabieg, pytalam co jeżeli nie będe zadowolona - powiedziano mi, ze jesli bedzie konieczna jakas poprawka, to zglaszam sie i robia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mayla
Odsysalam tluszcz Body Jetem i powiekszalam piersi za jednym razem w zeszlym roku. Co cie ciekawi :) ? Szykujesz sie na taki zabieg polaczony :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwlam
do jaskolka dr Witwicki zdal celujaco:) a elite..na 4+.... A dziewczyny zapiszcie sobie ile dr sobie zyczy za zabieg podczas konsultacji i poproscie aby wam to podpisal, bo u mnie bylo tak, ze na konsultacji powiedzial inna cene a po zabiegu wyszlo wiecej:) - ale nie mialam argumentow bo sobie nie zapisalam, a efekt byl ladny wiec juz nie chcialam robic scen... Ubranko bylo w cenie i wszystkie inne dodatkowe rzeczy jak zastrzyki i antybiotyki... Zastrzyki sa bezbolesne - wiec tym sie nie przejmujcie ( jestem straszna panikara wiec mozecie byc spokojne ;) ) do Voxangelika... w sumie to moze mialas zabieg u innego lekarza niz u witwickiego, bo elite zmienilo chirurga, bo podobno ten pierwszy nie za fajnie robil... Jezeli tobie dr witwicki cos zle zrobil to az trudno mi w to uwierzyc, ze chodzi o jakies gigantyczne nierownosci, bo to raczej chyba nie mozliwe, zeby osoba z taka wprawa zrobila az takie bledy.... czasami moze wyjsc cos nie tak jak sobie to wyobrazalismy w koncu to tylko czlowiek, ale nie wyobrazam sobie ze tak profesjonalna osoba moze wykonac jeden zabieg ladnie, a drugi jak totalny partacz..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tez chce odessac uda zew i powiekszyc piersi, napiszcie gdzie robilyscie i czy jestescie zadowolone ? Interesuje mnie, czy tluszcz wchclanial sie rowno, czy piersi wygladaja naturalnie i czy konieczne jest powtorzenie zabiegu po pol roku, bo w Polsce bywam raz w roku wiec mam tylko jedno podejscie no chyba, ze powtorka po roku dopiero. Jesli nie chcecie na forum to napiszcie na priv prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie robił tego dr Witwicki i bardzo tego żałuję, ale sie stało. rzeczywiście zadzwonie do Elite z reklamacją i zdam Wam ralację jak to się zakończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serio to
nie licz na zbyt wiele... nie sądzę, żeby uwzględnili... zapewne jesteś dla nich sprawą zamkniętą... choć z drugiej strony, wiedząc, że są tutaj bardzo aktywni i będzie im zależało na pozytywnym wpisie - zrobią pokazówkę. Także możesz mieć farta. Dzwoń i walcz o swoje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nathalie83
@Voxangelika - no właśnie, to jednak zawsze chirurg powinien. Ja miałam u dra Witwickiego i efekty sa swietne. @Serio to - Susana, dlaczego sie nie podpiszesz? o co ci w ogole chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejandrra
kiki, to jest tak ze MOZESZ powtorzyc zabieg, ale nie musisz, zalezy od tego, czy chcesz poglebic efekty. a duzo chcialabys powiekszyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serio to ja, a nie Susana :-)
Lecz chyba podobnie jak Susanie chodzi mi o prawdziwość informacji, a nie wyczytywanie darmowej reklamy gabinetu z kabatów. Czytając ten wątek ma się poczucie że to teren prywatny. Jeśli ktoś napisze coś pozytywnego o innym miejscu od razu jest pacyfikowany, naskakuje się i ubliża równocześnie wywyższając swoje miejsce i aktualnie pracujących lekarzy. Dla mnie takie działanie to obciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×