Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nicca

Body- Jet

Polecane posty

Gość Do Voxangelika
Jutro w Wyborczej przewodnik po reklamowaniu usług, czyli coś dla ciebie ;-) Pozdrawiam Małgosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram iwlan
Czytałam chyba wszystkie twoje posty i wydaje mi się że jesteś prawdziwa :-))! jeśli tak to mam takie samo zdanie jak ty. Jak coś robić to raz a porządnie!. Człowiek niestety uczy się na własnych błędach :-(( Jestem po zbiegu w jednej z Warszawskich klinik i mam strasznie pofalowane ciało. Minęły już 3 miesiące a tu jak było nierówno tak nadal jest. Jestem po ultradzwiękach, liposzokach i bez poprawy. Uważajcie dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SiaMary
warszawskich pisze się przez małe "w"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nathalie83
@serio to ja - w takim razie przepraszam, twój styl pisania wyglądał dokładnie tak samo jak Susany (teraz się zmienił, ale nie wnikam). Przestańmy się kłócić i robic z siebie zacietrzewione idiotki, przeciez to otwarty wątek o Body Jet i każdy pisze o tym salonie, w którym robił zabieg i w ogóle pisze o czym chce, byle dotyczyło BJ. Tu Susana robi zamieszanie i nie pozwala pisać o Elite, w którym kilka dziewczyn robiło zabiegi, tam Voxangela krytykuje doktora u którego nie miała zabiegu, z tego wszystkiego wszyscy zaczynaja się oskarzać i podejrzewać. Wyluzujmy, bo zaraz wszystkie się pokłócimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie wlasnie przymierzam
do body jeta. dziewczyny, ile czasu trwala w waszych przypadkach rekonwalescencja?? ile czasu dochodzilyscie do siebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgalala
Kilka dni, od jednego do trzech. To nie jest inwazyjny zabieg, więc po nim możesz do domu od razu wracać. A ciuch uciskowy nosisz tyle, ile trzeba, to indywidualne. Ja dwa tygodnie nosiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@kimi74 - ja tez planuje przy okazji odsysania Body Jetem powiekszyc biust!! O ile chcialabys powiekszyc? I skad odsysasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sesja fotograficzna
Zgłoś się na profesjonalną sesje fotograficzną do Bartka Wardziaka www.wardziak.pl w Warszawie. Pod okiem stylistów, makijażystów przejdź przemianę i uwierz, że jesteś Piękną Kobietą. Prosimy o nadsyłanie swoich zdjęć na bartekwardziak@feelbeauty.eu dwie fotografie ukazujące Twoja twarz i całą sylwetkę. Prosimy podać wiek, dokładne wymiary. Prosimy o branie udziału nie tylko pewne siebie Kobietki, ale przede wszystkim Panie, które wmawiają sobie jak bardzo są nieatrakcyjne. Udowodnimy jak mocno się mylisz!!! Więcej tutaj: http://www.feelbeauty.eu/articles/show/id/144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Maylaa Chce odessac uda zewnetrze bo to tluszcz ktory jest najlepszy do powiekszenia piersi. NIe chce miec duzego biustu, teraz mam srednie B a chcialabym pelne B albo C. Poczatkowo myslalam zeby odessac uda zew i wew ale po przeczytaniu kilku wpisow tutaj pomyslalam, zeby rzeczywiscie zrobic jeden obszar z przeszczepem a dobrze a ewentualnie pozniej drugi. Kobitki wiem, ze nie chce sie czytac 42 stron tego watku ale naprawde warto, bo znajdziecie wiele cennych informacji, poza tym zauwazycie, ze wiele z tych ktore chwala teraz kliniki (bo sa juz po) jeszcze na stronie 18stej na przyklad zadawaly pytania i gromadzily informacje na temat zabiegow jak Iwlam, ktora kiedys "pracowala" hehe w IQmedica a teraz "przeniosla sie " do Elite :)) a to osoba jak najbardziej wiarygodna i jesli pisze, ze Witwicki jest ok to dla mnie jest to informacja pewna (Iwlam dzieki za wszystkie info). To, ze ktos robi wpisy w godzinach pracy tez nic nie znaczy, nie popadajmy w obsesje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malllllllaaaaaa234
hej dziewczyny, ja tez chce przeszczepić tłuszcz do piersi- wlasciwie zalezy mi tylko na tym . problem w tym, że jestem dość szczupła i chyba będę musiała do tego zabiegu specjalnie przytyć, miał ktoś z was taki problem? czy jest możlwie przeszczepieni tłuszczu z pośladków? to jedyne miejsce gdzie gromadzą mi sie spore ilości tłuszczu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malllllllaaaaaa234
aha i ja mam baaardzo małe a , zastanawiam się jaki rozmiar da się z tego uzyskać?? zależy mi chociażby na b , żeby ten biust w ogóle był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestem po zabiegu na uda wew i zewn robiłam w lutym dziewczyny nie dajcie się nabrać to jest dramat... nic tak właściwie nie ubyło a mam tak brzydkie ciało, że szczerze waątpie czy rozbiorę się do stroju w tym roku;( moje ciało wygląda tragicznie pomimo stosowania się do zaleceń masaże itp...miejsca odessania są całe pokryte takim strasznym mega celulitem fuj nie mogę na to patrzeć , ćwiczę smaruję i czekam....ogólnie koszmar OSTRZEGAM I NIE POLECAM MOŻNA SIĘ TYLKO OSZPECIĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mozesz napisac gdzie robilas ? MNie nie przekonuje ogolna opinia "jestem oszpecona, nie robcie body jet " bo wiem, ze jednak sa osoby zadowolone, jesli chcecie nam pomoc to piszcie ktory "specjalista" Wam to zrobil bo inaczej ten wpis nic nie daje osobom, ktore podjely juz decyzje odn zabiegu i szukaja dobrego chirurga. Nie chodzi o obsmarowanie lekarza ale o prawde, oni tez czytaja te wpisy a konkurencja coraz wieksza i moze przyczynicie sie do tego, ze zaczna sie bardziej starac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie .Kobiety dajcie sobie spokój z tym Body Jetem. Ciało po zabiegu wygląda katastrofalnie.Moja małżonka jest załamana i zapłaciłaby każde pieniądze ,aby cofnąć czas. Miejsca po zabiegu to mega calulit z odciętym kawałkiem mięska . Mam wrażenie,że ta pionierska metoda będzie wielką klapą .Osobiście również czuje się winny ,że pozwoliłem mojej Pani na ten zabieg....... Mam wrażenie ,że lekarze ,którzy to robią sami są ciekawi jak to wyjdzie.....Osobiście znam 4 osoby po Body Jet i wszystkie są tak samo załamane.I nie ma reguły gdzie był robiony zabieg .Naprawdę zastanówcie się zanim będzie za późno.....................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Alejandraa Rozumiem, ze Twoje pytanie skierowane bylo do mnie :) Wiesz, chce zeby biust byl pelniejszy. Pytalam o powtorke po pol roku bo obawialam sie ze jest ona niezbedna dla poprawienia ew. nierownosci w piersiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytalska Stanisława
Ciekawa jestem jaką metodą Mąż żonyza kilka chwil będzie tutaj promował? Bo jakoś wątpię w prawdziwość wpisu. Nie ma tam logiki - pisze o 4 osobach - każda niezadowolona polecała kolejnej ;-) - fajna grupa znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytalska Stanisława
Mam wrażenie, że ktoś ma problemy ze sprzedażą swojej metody i teraz będzie oczerniał ile wlezie. Tak pokazują inne wątki. Tutaj jestem nowa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@kimi - dzieki wielkie za odpowiedz! ja tez odsysam z ud, ale chciałabym jeszcze do tego pośladki, ewentualnie brzuch. i powiększyć piersi dokladnie tak, jak Ty, z B do C lub pelnego B. zastanawiam sie tylko, czy mozna na raz odsysac z tylu lokalizacji - uda (myslalam z zewnatrz), brzuch, posladki... mozna? heh, moze ja najpierw sie przejde na konsultacje do tego elite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheh
@pytalska - no dokładnie, uroczy znajomi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwlam
Do maylaa Nie mozna :) albo sie odsysa z gornych czesci ciala albo z dolnych... raczej zaden chirurg ci tak nie zrobi jezeli bedzie dbal o twoje zdrowie... Ja sama chcialam brzych i uda wew i zew a skonczylo sie na nogach tylko z racji tego, ze pan doktor powiedzial ze lepiej nie... do Kimi:) Nie ma sprawy... :) dzieki za mile slowa wszystkim... Co do pana meza... to chyba serio jakis zart bo to jeden z zabawniejszych wpisow na forum :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
Z tą powierzchnią to nie tak, robi się brzuch i boczki nie ze względu na inwazję tylko na spektakularność efektu. Ja chciałam zrobić uda zewnętrzne i brzuch, a na jesieni boczki i uda wewnętrzne. Dr poradziła mi, że będę bardziej zadowolona z podziału brzuch - boczki, uda wewnętrzne i zewnętrzne, przyznaję jej rację, rzeczywiście efekt jest oszałamiający. Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzaLu
Do 445 Wybieram sie do tego samego lekarza co ty. Czy moglabys powiedziec czy podpisywalas umowe przed zabiegiem z pania doktor w ktorej bylaby mowa o poprawkach? Obiecywala mi przez telefon ze jak cos zle pojdzie to bedzie mozna poprawic za darmo, ale wole sie upewnic. Dzieki z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feelbeauty.eu
To już 1 rok minął naszego Forum Feelbeauty.eu Zapraszamy wszystkich do opisywania a tak że do komentowania zabiegów z medycyny estetycznej , chirurgii plastycznej , stomatologii estetycznej, dermatologii oraz ortopedii. Na naszym portalu znajdziecie katalog spa, specjalistów, klinik oraz gabinetów. Zapraszamy serdecznie !!! www.feelbeauty.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ali84
Czesc Wszystkim! To moj pierwszy wpis. Wlasnie siedze i masuje obolale udka. Dzis mija 5 dzien od zabiegu Body Jet na brzych, uda wew. i kolana. Jestem spuchnieta jak cholera (nogi przypominaja porzadne serdelki). Musze przyznac, ze pomimo opuchlizny cialo ma zupelnie inny ksztalt a opuchniete kolana sa duzo zgrabniejsze niz te nieopuchniete sprzed zabiegu. Wlasnie naczytalam sie na forum, ze zostaja grudki i stwardnienia wiec wzielam masazer do reki i ogien. Drenaze zaczynam dopiero za tydzien a narazie bede radzic sobie sama. Powiedzcie mi prosze (jesli ma ktos podobne doswiadczenia) jak u Was z krwiakami na brzuchach bo moj jest tkliwy i opuchniety ale mam tylko jeden maly (ok 5 cm srednicy) krwiak, za to nogi czarne w miejscu zabiegu? Serdecznie pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Stanisławo ja nie prezentuję żadnej kliniki - w przeciwności do Ciebie .4 osoby miały robione zabiegi w podobnym czasie dlatego nikt nie zdążył ocenić pracy chirurga.Mój problem dotyczy zabiegu z listopada . Żona wykonywała wszystko wg zaleceń lekarza ,w sumie zabiegów za 10.000 zł i dalej nicccccccccccc.Efekt mizerny .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia50
Do Khor. Jak tam twoje zgrubienia, czy juz wchłonęły się ? Jestem ciekawa, bo sama mam też takie - jak długo się wchłaniają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Ali84 ja mam z kolei sine, wręcz fioletowe podbrzusze. wprawdzie rozmasowałam je specjalnym olejkiem i zjaśniało już trochę. Lekarka powiedziała, że mam średnią krzepliwość krwi. Efekt jest fajny, żadnych nierówności. czekam, aż się wszystko wchłonie, wtedy dokładnie będzie widać. na razie, ciepło mi w ubranku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytalska Stanisława
tak mam dwie kliniki, trzy fabryki w których piekę pierniki i niewiadomo co jeszcze ;-) Jak pisałam jestem tutaj nowa i serio mówiąc - zastanawiam się nad zabiegiem. Moja sąsiadka poddała się body jetowi kilka tygodni temu i zachęca mnie do zabiegu. Gdybym miała te fabryki i kliniki - to bym się nie zastanawiała , ale , że nie narzekam na nadmiar gotówki to myślę, zastanawiam się i szukam za i przeciw, żeby wydać na ten zabieg. Mam zdrowy rozsądek, a że jestem czarownicą to potrafię na odległość wyczuć fałsz i manipulację. Zatem mężu wyluzuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ali84
Do karmelowy cukierek cukierku goraco to malo powiedziane;P czasami mam ochote pociac ten piekny uniform i niech sie dzieje wola nieba. Czyli widocznie siniaki zaleza od czlowieka. Trzymaj sie cukierku, nawet afrykanskie upaly nie beda dla nas straszne, a co...:) Napisz jeszcze jak u Ciebie dolegliwosci bolowe? Ludziska chcialam sie jeszcze Was zapytac na jaki czas wlozono Was w sciagajaca bielizne? Ja mam nosic minimum 2 tyg. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Ali84 Ty tez się trzymaj! Ból czułam tylko pierwszej nocy i wzięłam ketonal. Teraz boli mnie tylko dół brzucha. Od poniedziałku chodzę po bieżni, żeby szybciej rozruszać to wszystko. Jak się goi i obkurcza, też ciągnie, ale spokojnie da się wytrzymać. U ciebie na pewno jest gorzej, bo więcej miejsc ciebie boli. Co do wdzianka, mam nosić tez przez 2 tygodnie. Jeżdżę spokojnie rowerem i po powrocie, wdzianko jest mokre w tym upale, więc przepieram je. Schnie szybciutko. Mam nadzieję, że szybko dojdziesz do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×