Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nicca

Body- Jet

Polecane posty

Gość MATYLDA_a
tydzień temu miałam zabieg Bj brzucha i cycków byłam dziś na kontroli lekarz nie był zadowolony z moich piersi bo strasznie opadły ,albo zamało podane ,albo miałam pecha bo się nie przyjeło ,goi się fajnie jedno i drugie -lecz piersi załamka mało co widać ,będe miała powtórkę jak się zagoi ,więc nie zawsze jest tak dobrze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie spokój
Lekarz powiedział, że zrobi Ci powtórke w ramach reklamacji, czy musisz dopłacać? Ja mam podobny problem (u mnie asymetria) i nie wiem, czy mam wojować z kliniką, choć oczywiście jeszcze poczekam, bo jestem dopiero 2 tyg. po zabiegu. Pytam, bo powtórka wiązałaby się z kolejnym duzym wydatkiem (praktycznie tyle samo ile za pierwszym razem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daxima
Matylda przykro :( że Ci jednak nie poszło. Cholender już po tygodniu taki werdykt. Jak pamiętam to Ty szczuplutka byłaś. Skąd teraz będziesz pobierać? Jestem ciekawa jak Cię potraktowali w kwestii finansowej? Laura doskonale Cię rozumiem ale czytam czytam i codziennie budze się z innym nastawieniem do tematu. Chyba nigdy się nie przekonamy jak same nie spróbujemy. Niestety u mnie chęć zaryzykowania i sprawdzenia tego wszystkiego zaczyna być silniejsza od wszystkich narastających wątpliwości. Metody cud nie ma. Chyba tylko można mieć cudowne geny niestety nie każdy ma takie szczęście. Twinss przeglądam swoje zapiski. Wyczytałam że dziewczyny biorą leki limfatyczne po zabiegu. Patrząc na zabieg od strony medycznej to na tyle na ile ja jestem w stanie to pojąć to nawet widze cel. Mówię tu oczywiście o lekach zawierających diosminę czy hesperydynę. Takich dostępnych bez recepty na żylaki odbytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przed bj
witam was jestem przed zabiegiem .... chce zrobic w sulecinie czy ktos byl tam na bj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daxima
Body jetki zajadała któraś z was się kolagenen po zabiegu ? Chodzi mi już o ten etap endermologii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaa a
co do doboru biustonosza to uważam, że to fajny pomysł. Idę na zabieg, powiekszam biust i potem ktoś dobiera mi indywidualnie biustonosz do moich nowych piersi. Super. Byłam na stronie kliniki ale nie widziałam zadnych informacji o tym doborze. Jak się dowiedziałas? Czy to jest dla kazdego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misel
Witam Was dziewczyny! Siedze wlasnie w domku i odpoczywam, jestem drugi dzien po zabiegu BodyJet (talia i boczki). Powiem Wam tak, ja mialam strasznego stersa jak jechalam na zabieg, nie balam sie efektow (mialam juz kiedys robiona liposukcje brzucha normalna metoda), ale bardzie stresowalo mnie to ze bede przytomna, wszystko widziec i czuc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misel
Poniewaz na gornym slasku (jestem z katowic) nie ma kliniki ktora wykonywalaby ten zabieg, chcialam udac sie do najblizszej jaka jest w moim zasiegu, wybralam Krakow - klinika MAESTRIA! jak poczytacie wczesniej na poczatkowych stronach wlasnie o ta klinike sie was pytalam. Na dzien dzisiejszy moge bardzo polecic zarowno lekarza (dr Tomasz Nierzwiński) i asystentke jak i klinike pod wzgledem ogolnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misel
Napewno odczuwalam drobny bol na pocztku - mam na mylsi podanie znieczulenia (nienawidze zastrzykow), i troszke bolesne czasami bylo to wstrzykiwanie wody z antybiotykiem, dopiero po krotkim czasie przeszlo, ale lekarz byl na tyle delikatny, ze nie odczulam bardzo silnego bolu! Wsparcie Pani Agnieszki (i trzymanie za raczke) bylo niezastapione!!! Jestem troche panikarą wiec to moze dlatego. Ogolnie czuje sie dobrze, nie odczuwam duzego bolu a raczej takie rwanie przy siadaniu, kladzeniu sie, wstawaniu, o schylaniu nie ma wogole mowy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misel
Idac jednak na zabieg mialam swadomosc ze bedzie tak przez kilka dni do tygodnia, pozniej bedzie juz tylko lepiej... Co jest wazne, o czym powinnyscie pamietac (bo jak narazie nikt nie wspomnial) : wybierajac sie na zabieg ubierzcie sie w wygodne ciuszki, takie ktore moga sie zabrudzic czyli dres czy dlugi swetr nic co bedzie naciskac na brzyszek czy inne partie. Zabrudzic dlatego ze po zabiegu bedzie z was wyplywac reszta tej wody i jakes ilosci krwi... alby nie zabrudzic samochodu kupcie sobie taka ceratke jak dla niemowlat do przewijania, na tym bedziecie siedziec i spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misel
Jesli ktoras z was mieszka sama to najlepej zrobic sobie zapasy zywnosci na kilka dni bo ciezko bedzie pozniej wyjsc na zakupy a jesc trzeba bo duzo lekarstw bedzie. Najwaznijsza sprawa to mysle SZCZEPIONKA NA ZOLTACZKE TYPU B!!! Oczywiscie (jak podejrzewam) wszystkie narzedzia i pomiszczenia sa sterylne i wyjalowione aczkolwiek nigdy nie wiadomo... Zdrowie najwazniejsze!!! A jak zlapiecie zoltaczke to juz macie posprzatane, zero alkohlou, probemy rzez cale zycie, nie mozna jesc tego co sie chce itp itd!!! Uwazajcie, bo wiele klinik nic na ten temat nie wspomina a powinni kazac zrobic wam badania przed zabiegiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misel
I nie wracajcie same samochodem wezcie sobie znajomego za kierowce, bo bedziecie oslabione. Ja robilam zabieg w poniedzialek, teraz jeszce troszke mi wycikaja plyny z ran, mam 2 naciecia z przodu i cztery z tylu, z tego dwa zaszyte bo z reszty musza wycieknac plyny, pozniej sie goi za pomoca plasterkow STERI STRIP! Nie powinno zostac sladow po szwach - nacieciach (jak mowilam mialam juz jedna liposukcje). Ja coprawda jestem szczupla osoba ale mialam takie boczki ktore doprowadzaly mnie do wscieklosci, przy kazdej sukience, spodniach, wystawaly!!! ;( masakra. Mam nadzieje ze teraz bedzie talia osy ;)))) Odessali mi ok 700ml, zabieg trwal mniej wiecej 4 godz, zalezy ile jest do odessania, (podobno kobietom zajmuje to troche wiecej czasu bo trzeba duzo sily wlozyc w to) zaplacilam 5 tys. Kontrola za tydzien. Jesli macie jakies pytania to piszcie na @. pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misel
I nie wracajcie same samochodem wezcie sobie znajomego za kierowce, bo bedziecie oslabione. Ja robilam zabieg w poniedzialek, teraz jeszce troszke mi wycikaja plyny z ran, mam 2 naciecia z przodu i cztery z tylu, z tego dwa zaszyte bo z reszty musza wycieknac plyny, pozniej sie goi za pomoca plasterkow STERI STRIP! Nie powinno zostac sladow po szwach - nacieciach (jak mowilam mialam juz jedna liposukcje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misel
I nie wracajcie same samochodem wezcie sobie znajomego za kierowce, bo bedziecie oslabione. Ja robilam zabieg w poniedzialek, teraz jeszce troszke mi wycikaja plyny z ran, mam 2 naciecia z przodu i cztery z tylu, z tego dwa zaszyte bo z reszty musza wycieknac plyny, pozniej sie goi za pomoca plasterkow STERI STRIP! Nie powinno zostac sladow po szwach - nacieciach (jak mowilam mialam juz jedna liposukcje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka_1972
żałosne są te reklamy gabinetów, które robią niewiele body jet i stają na głowie, żeby przekonać do siebie klientów. Stanik? Sorry wolę klinikę droższą, ale w której lekarze mają wprawę, mnóstwo zabiegów. Wolę zapłacić więcej, ale wiedzieć , że jestem w najlepszych rękach. Od pewnego czasu traktuję to forum jako źródło informacji - ale ostatnio mam dość licytowania się na staniki. I zastanawia mnie kto pisze niektóre wpisy - znajduję "zrobiłam sobie cycki" ... kurcze, przecież żadna kobieta tak nie napisze o swoim ciele do diabła. Jestem po konsultacji, zabieg mam za trzy tygodnie. Na stanik mnie stać, więc dziękuję za żenującą reklamę gabinetu. :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwracam sie do tych z Was, ktore przeszczepialy tluszcz w piersi, czy zdarzylo sie Wam, ze tluszcz wchlanial sie nierowno ? Jedna z Was pisala, ze miala asymetrie od samego poczatku, ale mnie chodzi bardziej o to czy ta asymetria moze sie pojawic pozniej, czy pytalyscie o to lekarza ? ja juz nie dbam o to, czy wchlonie sie 30% czy 60% tluszczu ale chcialabym zeby wchlanial sie rowno, bo nie bede miala mozliwosci by po pol roku powtorzyc zabieg. Napiszcie tez czy juz po ustapieniu opuchlizny, piersi wygladaja naturalnie, czy jednak widac cos, ze przy nim "majstrowalyscie" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panie Vaser
... niech pan sobie założy własny wątek , albo zainwestuje w reklamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daxima
Misel dziękuję za taką formę opisu. Dziękuję bo takie wpisy dla nas przed są nieocenione. Magdalenka czyli robisz "cycki" W czyje ręce się oddajesz? Napisz parę słów o konsultacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panie Vaser
... i nauczy ortografii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twinss piszesz, ze body jet jest przyzwoity ale nie doskonaly, ze piersi po bj moga byc dobre ale nigdy nie beda swietne ??? Mozesz to rozwinac ? Czy Wiesz o czyms o czym powinnysmy wiedziec, moze jakies skutki uboczne, nienaturalnie wygladajace piersi ? Zgadzam sie z tym, ze najwazniejszy jest operator urzadzenia i jego doswiadczenie, bj to nic innego jak jedna z metod liposukcji wiec ma to dla mnie sens, zeby szukac lekarza, ktory ma w tym spore doswiadczenie. Dzeki za ta rade i czekam na odpowiedz na moje pytania. Misel wielkie dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judytta786
do magdalenki 1072 to chyba ty reklamujesz gabinet. Nikt nic nie może napisać bo to reklama?????? Mi tez ten pomysł się podoba. Jest fajny Ten najlepszy gabinet to ten który dopiero od roku jest na rynku? Nie wiem czy po wpłaceniu zaliczki bedę miała gdzie pójść na zabieg. Może go już nie bedzie? Czy on ma takie doświadczenie? Szczerze wątpie. Może ty wiesz lepiej może tam poprostu pracujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieramm
judyta masz racje Tu wszystko jest ok jak sie chwali jedna klinikę. Jak ktoś napisze coś pozytywnego o innej klinice to WOJNA a jak klinika jest z Warszawy to obrzucanie błotem. BJ jest od jesieni w Polsce o jakim doświadczeniu mowa? Ile więcej lekarz w jednej klinice wykonał zabiegów od tego z kliniki która miała urzadzenie np.kilka tygodni później? Bardzo dobrze ze pojawia się konkuręcja to chociaż ceny spadają i to jest dla nas wszystkich bardzo korzystne. Jak do tego dostaje się jeszcze coś extra to jeszcze lepiej. Zaraz wejdzie inna metoda i nawet to nie wystarczy ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i ach
Mam pytanie do Laury 07. Ile płacisz za uda i kolana, bo jak wyczytałam robisz razem? Mnie wyceniono te obszary na 11tys i jest to zaporowe nieco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytan-ko
czy we wroclawiu ktos robi body jet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
do Aha i Ach Ja mam wycenione te dwa obszary na 8.500 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny czytam to forum, czytam i jak już dojdę do wniosku że jestem zdecydowana na zabieg to oblatuje mnie cykor i nogi za pas. Jestm po 14 endermologiach i wszystko ładnie idzie tylko ten brzuch i boki... Czy któras z was (po zabiegu ) mogłaby mi wytłumaczyc jaki obszar nazywany jest brzuchem (od biustu az do łona) a jaki boczkami (od wysokosci biustu niemal do zgięcia w pachwinach) A może mam błędne wyobrażenie? Jestem cykorem strasznym!!! Boję sie efektów po.. że skora będzie brzydka że pomarszczona, ze będą nierówności itp. a mam już grubo po 30-tce. Ja muszę ten zabieg zrobić w tajemnicy przed rodziną (jeśli się zdecyduję) bo inaczej to sajgon w domu przez kilka miesiecy!!! Jeśli dojrzeję do tego pomysłu to raczej zrobię to w Sulęcinie bo jestem z Poznania i poprostu mam blisko ale wydaję mi się też że jest sporo zadowolonych osób!Wiadomo spartolić moze każdy i wszędzie nawet w drogich klinikach! Liczę na to że te kilkanascie endermologii pomoże odessać równo (jeśli sie nie scykam)!!!! Drogie Panie po BJ pomóżcie mi podjąć decyzję! Chętnie porozmawiałabym z Pani po BJ w Sulęcinie! Mam tyle pytań ! Pozdrawiam serdecznie szystkie Panie te przed i te po BJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roka
Ja też jestem z okolic Poznania ale jade do Warszawy,jakoś ten Sulecin mnie nie przekonuje,poczytałam troche opini tu na forum i wole więcej zapłacic ,niż potem lamentować ,że cos jest nie tak.Nasza kolezanka Strusiu(całuje ciebie,kochana) też jest z Poznania i była w wawie i jest zachwycona,ale to tylko moje zdanie ,oczywiście mozesz jechac do Sulecina,napisz co zdecydowałas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roka
DO LAURA 07 gdzie robisz ten zabieg? dwa obszary i tak tanio?możesz nam zdradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
do Misel Mam do Ciebie kilka pytań więc napisze maila. Zabieg będę robić w Maestrii w Krakowie. Do tej kwoty jednak doliczyć trzeba około 500 zł. za ubranko uciskowe - nie jest wliczone w koszt zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×