Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nicca

Body- Jet

Polecane posty

Gość pocket
tez sie martwilam,ze u mnie bedzie za malo tluszczu do powiekszenia piersi a na dwie okolce nie bylo mnie stac. wszystkim moge polecic klinike w otwocku,za zabieg powiekszenia piersi zaplacilam 11500tys maja stala cene za powiekszenie i pobieraja tyle tluszczu ile jest potrzebna do powiekszenia biust. u mnie naszczecie z brzucha nie starczylo I pobrali mi jeszcze z ud:) a cena sie nie zmenia:) jestem miesiac po zabiegu efekt super, siniakow juz prawie nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady dafne
Hej. Czy ktoś z was wie może jak wyglada skóra po body jet w momencie, kiedy się później znacznie przytyje (np. w czasie ciazy) – czy nie robia się grudki i nierówności? Jak taka skóra się starzeje? Oraz czy można karmic piersia po przeszczepie tluszczu do piersi? Z góry dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamkadamka
hej pocket, a ile ml wstrzykneli Ci na jedna piers?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie spokój
do Lady Dafne: po wstrzyknięciu własnego tłuszczu do piersi można karmić, bo zabieg nie narusza gruczołu a tłuszcz idzie naokoło sutka. Ja miałam mieć robione piersi z tłuszczu z brzucha, ale ponieważ było go za mało pobrali mi jeszcze z talii, ale cena się nie zmieniła. Zapłaciłam jak za 1 obszar+podanie. Myślę, że to uczciwe podejście, skoro przy brzuchu mieli mniej roboty ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekne piersi
ja powiększalam piersi Warszawie w elite i tez płaciłam 11900. Jestem miesiac po zabiegu, piersi nieco mi zmalały w stosunku do tego co miałam bezpośrednio po zabiegu ale efekt jest super.Troche bolało ale juz o tym zapomniałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady dafne
do Dajcie spokoj: czy miałaś robiony zabieg w Otwocku?? miło mnie zaskoczyła informacja, że na powiększenie tam piersi jest stała cena, bez względu na ilosc obszarow pobioru. jakie macie doswiadczenia z kliniką w Otwocku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie spokój
Robiłam w La Perli w Warszawie. W cenniku zawsze podają ceny za poszcz. obszary, ale w czasie konsultacji dr sama zaproponowała, że jeśli tłuszczu z brzucha będzie za mało, to "dobierze" z boczków. Przy założeniu, że jeśli będzie to tylko trochę, to nie obciąży mnie dopłatą, a jeśli dużo - to zapłacę połowę cennikowej opłaty. Ale nie zapłaciłam, mimo że talię mam odessaną solidnie. W sumie wyniosło to 12400.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamkadamka
dziewczyny napiszcie prosze ile ml wstrzyknieto Wam do jednej piersi. Bardzo prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MATYLDA_a
Witam dziewdzyny ,jestem 3 dobe po zabiegu , brzuch mam trochę spuchnięty,czasami ciągnie i czuję dyskomfort.LEcz moje piersi są o połowe mniejsze ,jeszcze raz pisze dla tych ,którzy uważnie nie śledzą wtrzyknięto mi po 100ml w każdą po 3dobach jest połowa jako nastolatka miałam 75 c ,po porodzie 1-go dziecka do chwili przeszczepu miałam 75 a i jeszcze luz w staniku .Zmniejszyły się okropnie ,a na dzień dzisiejszy wchodze 75 a sa pełne i 75 b jest luz efekt jest marny.Więc nie wiem czy to wina lekarza że zamało pobrał ,choć ja miałam mało tłuszczu i twierdził,że to wystarczy ,czy ja mam poprostu pecha ,bo moje piersi już takie są.Wydaje mi się że zamało dostałam koniec i kropka. W poniedziałek idę na konsultację i zobaczymy co on powie .Napewno dam znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roka
a mnie interesuje czy idzie wytrzymać ok 5 godzin leżenia? czy pozwalaja troche usiąść,przerwy jakieś robią ,czy nie? niewiem czy wytrzymie tak długo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekne piersi
mi wstrzyknieto po 170 do kazdej piersi. Zaskoczeniem dla mnie bylo to, że dostalam w prezencie zaproszenie na indywidualny dobór biustonosza. Mam sie udac do showroomu firmy Chantelle i tam dobiora mi nowy biustonosz do moich nowych piersi :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamkadamka
Dzieki MATYLDA_a za odp. Wiem, ze Ty masz wstrzykniete tylko 100ml, dlatego pytalam tez wczesniej, dlaczego tylko tyle-tzn.interesuje mnie czy lekarz Cie poinformowal, ze wiecej nie wejdzie czy jak. Ale skoro jutro idziesz na kontrole, to bede czekala na jakies wiesci od Ciebie. A do Pani piekne piersi- czy lekarz poinformowal przed zabiegiem lub w trakcie zabiegu, ze wejdzie te 170 ml bo po prostu wiecej sie nie zmiesci bądz odwrotnie-sam stwierdzil, ze sa na tyle duze, ze wiecej nie potrzeba? I ostatnie pyt.-jest mozliwosc jakiejs reklamacji, gdy pacjentka jest bardzo niezadowolona? Ja juz z gory sie martwie, ze bede miala na chwile pelne, a potem ponad polowa sie wchlonie... i znowu wybraki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie spokój
do Roka Dlaczego miałabyś leżeć aż 5 godzin???? Ja miałam robione dwa obszary plus piersi i zabieg trwał 1,5 h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekne piersi
mialam odessane wiecej tluszczu ale tyle mi podal bo podobno nie mozna wstrzykiwac na maxa bo sie nie przyjmie, bedzie zbyt wysokie cisnienie w piersi. Po wstrzyknieciu piersi byly na prawde pelne i piekne;-)) Teraz sa nieco mniejsze ale taz wygladaj fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roka
do dajcie spokój podobno brzuch trwa ok2,3 godziny no i do piesi też z 2 ,wychodzi ok 4 godzin,tak słyszalam ze tyle moze to trwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie spokój
5 godzin to się robi operację serca, a nie proste odessanie tłuszczu. Ja byłam umówiona na 15.30, o 16 ciągle jeszcze czekałam na zabieg, a kiedy się obudziłam była dopiero 17.30 - a ja miałam juz płaski brzuch i nowe piersi. Serio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dajcie spokój hmmmm, to miałas chyba jakiegoś wybitnego chirurga albo całe stado. Ja miałam robione tylko boczki, co prawda nie spałam, ale jak zaczęliśmy ok 16:30 to skończyliśmy ok 19tej. Albo może boczki są bardziej skomplikowane? Lekarz mówił mi, że jak odsysają tkankę tłuszczową, która ma być potem przeszczepiona do piersi to trwa to jeszcze dłużej, bo muszą ja pobierać ostrożniej, by komórki nie uległy zniszczeniu i zwykle trwa to jeszcze dłużej. Być może straszył mnie, żebym czasem nie chciała mieć robionych piersi. Dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przed zabiegiem
czesc dziewczyny ja jestem przed zabiegiem i sie troszke obawiam jak bedzie po , bo mam troszke tego tuszczyku chcem oddesac z brzucha i powiekszyc piersi . naj bardziej boje sie tego ze po zabiegu skura nie wroci do normy bo jak mowie mam tuszczyku DUzO prosze powiedzcie jak jest po ..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie spokój
Czy na tym forum mógłby się wypowiedzieć jakiś lekarz, który wykonuje body jet? Bo przez tych 19 stron narosło tyle kontrowersji, że można się pogubić. Każda z dziewczyn, które przeszły zabieg, ma inne na ten temat zdanie. Jestem przekonana, że lekarze też czytają kafeterię. Jasne objaśnienia ze strony obiektywnego fachowca bardzo by pomogły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka00017
WITAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka00017
MNIE interesuja czy lepeiej isc na bj bedąc grubszym , czy najpierw schudnąc a potem zabieg,uda zwe ,brzuch +piersi ,po jakim czasie po zabiegu mozna cząc cwiczyc (aerobik,biegi)doradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamkadamka
Kochane dziewczyny dziekuje bardzo za odpowiedzi na moje pytania. Juz sie zdecydowalam na zabieg, jeszcze tylko musze zadzwonic do lek.i umowic sie na wizyte. Mam jeszcze obawy odnosnie tego wchlaniania sie tluszczu z piersi. Chodzi mi o to, ze nigdy nie mialam zadnych problemow z nadwaga i szybko moglam schudnac i tego sie wlasnie boje, ze skoro moj organizm tak latwo radzi sobie z tluszczem to moge za chwile miec znowu plaskie piersi (ktore zawsze byly plaskie poza nawalem mlecznym-oj wtedy byly gigantyczne). Poradzcie cos, czy przypadkiem nie wyolbrzymiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do piekne piersi
ja jestem po przeszczepie okło miesiąca , robiłam też w Elite , podano mi okło 240 ml w jedną pierś , bo było z czego odsyssać:) , otrzymałam też zaproszenie na indywidualny dobór biustonosza , jutro jestem umówiona , efekt zabiegu super myślę ze już wiecej nie spadnie , a Ty już byłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie spokój
Bilans po dwóch tygodniach: opuchlizna na brzuchu zeszła, ale nie jestem pewna, czy zupełnie, bo brzuch nie jest płaski, a tak gdzie miałam poduszkę tłuszczu nadal jest wypukło. Poza tym brzuch jest nierówny - pozioma bruzda 5 cm nad pępkiem (widoczna zwł. przy schylaniu), górki i dołki poniżej. Piersi nadal nierówne - ale przynajmniej nic nie straciły ze swojej objętości. Dziś zaczynam endermologie i modlę się, żeby pomogła wygładzić to wszystko, ale jestem coraz bardziej zaniepokojona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fugitive3
Dopiero 2 tyg. i juz endermologia?! Ja po ponad 4 nawet recznym masazerem musze delikatnie bo boli... Wiem jak wyglada endermologia - mialam robiona dawniej, bardzo "wciaga" i walkuje skore... Wiec ja osobiscie bym endermologie odradzala, bo balabym sie, ze mi skora zacznie zwisac, "odklejona" od podloza, juz nie mowiac o bolu... Na razie mam jak Ty, gorki i dolki, ale coraz mniejsze. P. dr kazala mi to recznie rozmasowywac i ja widze, ze sie zmniejszaja. No, ale moze ja jestem felerna i skory mam za duzo po prostu, szkoda, ze nie mozna na maszynie do szycia zaszewek zrobic... hehehe... Bo szyc to ja potrafie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie spokój
Tydzien temu byłam na kontroli i kazała robic endermologię. Mnie już właściwie prawie nie boli, trochę tkliwa jest tylko w dwóch miejscach. Kupię jeden zabieg i zobacze czy da sie wytrzymac. Jak nie to poczekam jeszcze, ale naprawde wolalabym juz sie zabrac za wygladzanie tego brzucha, bo boje sie, ze taki mi zostanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z własnego doswiadczenia
ten kto pisze ze po 2 tygodniach po BJ byl na endermologii to oznacza, że jest to lipa albo miał endermologie robioną na innym obszarze. Jedna wielka ściema. Po 2 tgodniach to ledwo można wytrzymać masaż reczny. Nie dajcie sobie wcisnac po 2 tyg różnych cudownych maszyn. Robilam sobie BJ i duzp czytalam o postępowaniu po zabiegu. Polecam masaż reczny na poczatu a ewentualnie później maszyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babooshka
Czy ktos wykonywal ten zabieg w klinice Medi Derm w Warszawie? Opinie? Z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie spokój
do Z własnego doświadczenia no wiesz, ból to jest indywidualna sprawa - jednemu mija szybciej, innemu później. Ja mam zamiar zrobic jutro endermologię na całe ciało, włącznie z brzuchem, i ocenić, czy wytrzymam. A ręczne ugniatanie tez może być bolesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziewczyny, powiedzcie po jakim czasie schodzi opuchlizna po body jet. Mam w piątek zabieg na uda i kolanka i interesuje mnie czy w poniedziałek dam radę pójść do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×