Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nicca

Body- Jet

Polecane posty

Gość Dajcie spokój
Ja co prawda miałam robiony brzuch ale myślę, że z innymi częściami ciała jest podobnie i sądzę, że powinnaś być w miarę sprawna w poniedziałek. Pewnie nie będziesz podskakiwać, ale to chyba i tak nie wchodzi w zakres pracy zawodowej ;-) Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
do Dajcie Spokój Powiedz mi czy bardzo odczuwałaś ból podczas zabiegu? I jak to jest zaraz po, można wbić się w swoje ciuszki? Dziewczyny pisały, że musiały zakładać o rozmair większe spodnie z powodu opuchlizny. Jak myślisz czy pare dni po body jet jest to zauważalne dla "najbliższego otoczenia", wolałabym żeby mojaj mama nie wiedziała co zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie spokój
Jeśli robisz uda i kolana to raczej nikt tego nie zauważy. Ja mówiłam ludziom tylko że miałam zabieg i tyle. Nikt się nie dopytywał. Zawsze możesz zabajerować, że miałaś operowane żylaki ;-) Ja po zabiegu nie czułam żadnego bólu, nawet nie musiałam brać paracetamolu. Tylko miejsce po odessaniu trochę mnie ciągnęło i przy większym napięciu mięśni miałam wrażenie, że szwy mi się rozrywają, ale oczywiście nic takiego się nie działo. Musisz tylko się oszczędzać, dużo chodzic, żeby zapobiec zakrzepicy, no i robić sobie zastrzyki (ja jestem tchórzem i prosiłam o to koleżankę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie spokój
Aha! Jeśli chodzi o ubrania, to po zabiegu najwygodniej będzie Ci nosić dres. Do pracy załóż po prostu coś lużnego - moim patentem były legginsy i tunika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamkaaaaa
Chce się człowiek czegoś dowiedzieć na takim forum... i kurde nie da rady Zawsze musi wraść się między komentarze reklama. Tym razem Elite zareagowało Pięknymi piersiami które czują się świetnie i tylko troszeczkę zmniejszyły się po zabiegu. Ot ciut Nie tak jak innym. W dodatku dostały super prezent bo będą mogły się zapakować w nowy staniczek i to ie byle gdzie w showroomie Chantelle No nie teraz to już na pewno tam zrobie sobie moje cycki. Skoro dostanę nowy stanik... to trzeba! Chciałam zareagować po pierwszym wpisie ale sie powstrzymałam . Ten drugi o koleżance też z super cycuszkami to już mnie całkiem rozwalił. Tylko ja to widzę??!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Jestem kilka godzin po zabiegu.Obiecałam sobie ze opisze wrażenia dla tych które tak jak ja chciały wiedzieć jaki jest próg bólu body-jeta. Całość oceniam bardzo dobrze aczkolwiek znieczulenie podawane zastrzykiem a potem tzw "kaniulą" trochę boli i dodatkowo rozpiera skórę więc nieprzyjemne. Ja miałam odessane boczki i była obawa że nie zbierze się tyle tłuszczu ale Doktor pobrał porządnie. Same pobieranie tłuszczu ta kaniulą nie jest bolące ani nieprzyjemne, ja nic nie czułam, wręcz usypiałam na stole. Najgorszy dla mnie byl biust. Zastrzyk znieczulający w piers był OK ale potem doktor naciął 2 cm otwór przez który włożył kaniule do piersi wraz z płynem znieczulającym. Wsuwal mi do piersi w kilku miejscach i TO BOLAAAAŁO. Powiedział że w piersiach sa więzadła czy jakieś sploty czy cos takiego i dlatego może bolec. Potem seria małych strzykawek z dlugggga igłą.Doktor wstrzykiwał tymi strzykawkami po 10 ml pobrany tłuszcz do piersi.Takie sobie uczucie...do zniesienia. Wstrzykuje sie tyle ile pierś przyjmie, tzn. tak aby ciśnienie w piersiach nie było zbyt duże i żeby tłuszczyk nie wypływał z nacięcia. ok 100 ml przy małych do 250 ml przy większych piersiach. Po zabiegu byłam taka smętna, lekko osłabiona. Tak wróciłam do domu, trochę zaczęło bolec jak puścił środek znieczulający, ale do przeżycia.Ból to ciągnięcie jakby naciągał mi ktoś skore, odczuwalny przy podnoszeniu i siadaniu. Pisze doktor i w formie męskiej, żeby nie robić tzw. "reklamy" i nie zdradzać płci lekarza.Potem może mnie ktoś osądzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie spokój
Załamkaaaa a ty którą klinike reprezentujesz, że tak się wściekasz, co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Wybieram się na bj na nogi (uda wewn, zew, kolana ; jest co odsysać). Na pierwszej konsultacji lek stwierdził że odessie 3L, pomyśałm super ale jak odbyłam konsultację mailową z drugim lekarzem (moim zdaniem bardziej doświadczonym) który widział zdjęcia noich nóg stwierdził że odessie k 1L. Załamka. Stwierdził ż nie można tak dużo w praktyce. Czy miałyście taki przypadek że oddesali wam za mało, że jest efekt taki sobie? Moje nogi były zawsze moją bolączką i chce sobie zrobić raz a porządnie. Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daxima
Już tylko parę dni do moich konsultacji i czym bliżej tym gorzej w mojej głowie. Właśnie dochodze do wniosku że jak zrobię sobie to brzuszysko i i uda to stracę najlepszy towar na piersi. I zaczęłam rozmyślać czy się sama nie przekonać jak to jest z tym przeszczepem. Mi w sumie nie zależy na powiększaniu a jedynie na tym by odzyskać to co wyssały ze mnie dzieci. Więc nawet jak się cos wchłonie to zawsze będzie lepiej niż teraz. A i do ewentualnego uzupełnienia cos się tam wówczas na ciele znajdzie. Dzięki Bojąca za swoje wrażenia. Dajcie spokój weż sobie nick do serca ja mam podobne odczucia. Takie neutralne posty jak np bojącej opisujące sam przebieg zabiegu i nie poruszające kto i gdzie dopiero kolą w oczy. Też wolałabym poczytać iż komuś robił zabieg pan X moje wrażenia osobiste są ..... Moje ciało zareagowało tak........... Zdaję sobie jednak sprawę że takie pisanie obraca się równiez w drugą stronę. Wkrada się reklama podkładają się ludzie i ludziska w opiniach. Ja nie widzę tu wyjścia. Może po prostu niech pisze kto ma odwagę a my od razu nie podnośmy na taką osobe głosu gdyż wątek został przyduszony na opinie o lekarzach i klinikach. Sama się zastanawiam kto tak naprawdę w tym miał interes. I tak samemu trzeba obiektywnie patrzeć na te wszystkie wpisy. Ja w każdym bądź razie znowu si e gryzę do bólu i pewnie dopiero po rozmowie z lekarzem rozwieję te obłoczki myśli kłębiące się nad moją głową.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie spokój
A ja właśnie jestem po endermologii (2 tyg. po bj) i oświadczam, że NIE BOLAŁO. Co prawda brzuch miałam robiony na trybie ujędrniającym, ale już talię na ciągłym (chociaż na niskim poziomie) i było ok. A co do naszej ostatniej awantury na forum - czy też zostanę podejrzana o reklamowanie kliniki jak napiszę, że moje piersi po zabiegu wcale się nie zmniejszyły? Bo tak właśnie jest. Ale to indywidualna sprawa, i niech każdy o tym pamięta zanim rzuci kamieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twinss
Szanowne Panie może Panowie, Jestem z "branżą" sprzętu medycznego związany od zawsze :):). Każda uwaga jaka pojawia się na forum powinna być brana pod uwagę. Każdy z Nas ma swój rozum i powinien zanim podejmie decyzję porządnie się nad nią zastanowić. Bez dwóch zdań najważniejszy jest zawsze operator urządzenia - w przypadku liposukcji lekarz. Zawsze powinno się wybierać kliniki które mają duże doświadczenie w zabiegach liposukcji. Nigdy nie sugerujcie się tym że ktoś daje jakieś staniki za darmo - mało istotne. Zawsze kierujcie się referencjami lekarza ale nie na takim forum - bo tu moderatorami tematu są osoby na pewno związane z tytułem, i osoby którym zależy na reklamie swojej osoby czy kliniki. co do Body-Jeta jest to sprzęt przyzwoity ale nie doskonały. Piersi nie będą nigdy świetne po body-jet, ale mogą być dobre ale to też zależy od umiejętności lekarza. Pamiętajcie dzisiaj za każdym sprzętem typu body-jet stoi firma PR która zajmuje się mówieniem i pokazywaniem świetnych efektów po body-jet ale to nie do końca ok, więc polecam zawsze podejmowanie przemyślanych decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bojaca dobra rada
Pisze doktor i w formie męskiej, żeby nie robić tzw. "reklamy" i nie zdradzać płci lekarza.Potem może mnie ktoś osądzić. Tak Napisała Bojaca - żenujące reklama niech w końcu opuści to forum , bo już przeginacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daxima
Czemu się tak obruszacie że będziecie posądzone o reklame skoro jesteście pacjętką wyrażającą swoją opinie. To juz robi się chore. Jak mi się coś spodoba lub nie to na pewno wam to opiszę bo skoro rozgościłam się w body jet rodzince to poczuwam się do takiego obowiązku. I na pewno zaznacze że to jest MOJA OPINIA I MOJE ODCZUCIA Ja nadal rozmyślam na temat cycuszkowych postów. I takdochodze do wniosku że wiele jest wpisów od dziewczyn które robiły sobie piersi i ich problemem było to czy oby starczy mi tego tłuszczu. Dużo się mówi o tym że tłuszcz musi być taki a nie inny (stąd ta cała procedura wydobycia jego jakości) i porusza się tenat z którego obszaru jest on najbardziej wskazany. Jak czytam wasze wpisy dochodzę do wniosku że największy problem z wchłanianiem mają właśnie takie osoby które nie miały za dużo tego tłuszczyku. A jakie jest wasze odczucie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzduraa
o jakim najwiekszym doswiadczeniu mowimy? Body Jet jest na rynku od kilku miesięcy i to czy jakas klinika ma go od sierpnia a druga od wrzesnia czy pażdziernika to żadna roznica. To nie jest roznica kilku lat. Ja bylam w kilku miejscach na konsultacji i te miejsca ktore mialy urzadzenie pierwsze sa najdrozsze, pewnie splacaja teraz ten PR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twinss
Mówimy o doświadczeniu osoby wykonującej zabieg. Jak pewnie osoby zainteresowane wiedzą metoda liposukcji nie jest obecna na Polskim rynku od sierpnia. Metoda liposukcji body-jet może i od sierpnia ale to nie ma znaczenia dla osoby mającej doświadczenie w liposukcji czy robi ją tym czy tym, trening ma znaczenie. To tak jak jazda samochodem z manualną skrzynia biegów i zmiana na automatyczną. Mam nadzieję że ....bzduraaa zrozumie temat doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twinss
A co do ceny. To taki jest rynek. Parę lat temu zabiegi smart-lipo były poza zasięgiem dla większości osób dzisiaj są tańsze od Body-jet ale to jest dzisiaj 5 minut czas body-jeta który przeminie w następnym roku i pojawi się lepsze urządzenie nowsze etc i zabiegi body-jet będą tańsze. Tak jest ze wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzduraaa
jeśli masz na mysli doświadczenie w liopsukcji to oczywiście masz rację. Ja odebrałam te informacje o doświadczeniu w body jecie. Co do smart-lipo to zabiegi sa tańsze bo sa beznadziejne. Sama dowiadywałam się ponad rok temu w jednej klinice, której jestem klientka czy będą mieli smart lipo to mi powiedzieli, że nie bo nie jest to dobry zabieg a oni byle czego klientom nie oferują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie spokój
do Daxima: dzięki za sensowną wypowiedź! Nie dajmy się zmarginalizować na tym forum, bo okaże się, że wypowiadają sie na nim tylko osoby, które są "przed" zabiegiem. do Twinss: czy Vaser umożliwia podanie odessanego tłuszczu do piersi? Jaki twoim zdaniem zabieg poprawiania biustu byłby lepszy od bj? Oczywiście nie mam na myśli implantów, bo wyglądają sztucznie ;-) Proszę o odpowiedź fachowca i z góry dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twinss
Proszę o e mail, nie chcę robić zamieszania na forum i złej roboty kolegą z body-jet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daxima
Dla mnie poyższa wypowiedź jest śmieszna. Nie wierzę w istną rewolucję z nowym rokiem. Po pierwsze kliniki które zainwestowały w konkretny sprzęt (który jak widac się sprawdza i jest zaintersowanie i ruch w temacie ) nie rzucą się na jakiś cud. Liposukcja to liposukcja i jakoś mi ciężko sobie wyobrazić co mozna wymysleć aż tak od tej techniki odbiegające. Dla mnie body jet jest dostępne na moim terenie i to dla mnie tez duzy plus. Nie każdy robi zabiegi w Wawie gdzie kliniki są "za każdym rogiem". Zamiasat robic tyle zamieszania i tunelowych podchodów przedstaw nam rzetelne informacje. Przecież o ile to już ma atest i jest opatentowane to informacja powinna być formą ogólnie dostepną. Dlatego osobiście nie chcę tego dla maila. Jestem członkiem forum więc jeśli sie tu wypowiadasz słucamy. Reklamy osobiście tez nie chcę bo nie jstem chirurgiem plastykiem nie mam kliniki i nie kupie jakiegos nowego cudu. Podyskutować o kierunkach i kolejnych osiagnieciach o tak proszę .... ja przyszły królik doświadczalny zamieniam sie w słuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daxima
... złej roboty soim kolegom od body jet to chyba nie jesteś w stanie zrobić ... chyba że weźmiesz sie za odssysanie. Jeśli handlujesz tym sprzetem to chyba pomyliły Ci sie fora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daxima
... bo na tym to robisz ... ale jak w przeciwieństwie tego co piszesz ZAMIESZANIE ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twinss
Widzisz Daxima Ja w przeciwieństwie do Ciebie nie mam płacone za to żeby mówić jaki Body-Jet jest świetny. Różnimy się między innymi tym że wiem o czym piszę. Ty starasz się być "bohaterką" - takim panem Ziobro forum. Dodatkowo jestem lekarzem który te zabiegi wykonuje. Nie pracuję na Body-Jet bo nie więżę w metodę. A błyskotliwość różni się tym od głupoty że rozumie się tekst pisany. Życie tak wygląda że raz ma swoje 5 minut jedno urządzenie czy metoda a za chwilę pojawia się coś innego i nie chodzi tu o Vasera Smart Lipo czy inne urządzenia. Jesteś na 100% moderatorem dyskusji który powinien najpierw poczytać, nauczyć się trochę o temacie w którym chce uczestniczyć a potem udzielać rad, i prowadzić dyskusję na tematy których nie do końca rozumiesz. Łączę wyrazy szacunku i jestem przekonany że w kolejnej wypowiedzi będziesz starała się dyskredytować każdego kto jest obiektywny i nie kocha Body-Jet. No ale cóż taką masz pracę i rozumiem to. :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fugitive3
sorki, ale topic jest Body-jet wiec dlatego bedziemy o nim mowic! No i Panie Doktorze, "nie wierze" pisze sie przez RZ... Naczytalam sie tu i w inych jezykach, napatrzylam na filmiki na you-tube i jak na razie, nie widze, zeby cokolwiek bylo lepsze od BJ. A "moja" pani Dr, ktora zrobila pelno liposukcji w swoim zyciu a na mnie wyprobowala BJ (firma jej pozyczyla na 2 dni) powiedziala, ze juz nigdy nie zrobi klasyczanej suchej liposukcji i bedzie meczyc szefa, zeby kupil aparat do kliniki. Tak. pozdrawiam 4.5 tygodnia po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od jakiegos czasu sledze ten watek na kafeterii i ta obsesja na punkcie reklamy jest irytujaca. Przez to wlasnie osoby, ktore poddaly sie zabiegowi BJ boja sie ujawnic nazwiska lekarzy, ktorzy wykonywali zabieg pisza tylko o tym jak przebiegal sam zabieg i jak reagowalo ich cialo po, a przeciez dla nas zainteresowanych zabiegiem jest tak samo WAZNE, kto go przeprowadzal (lekarz, klinika) mysle, ze rowniez temu ma sluzyc to forum. Dlatego prosze Was podajcie nazwiska lekarzy, wymieniajcie kliniki i nie martwcie sie o to, ze ktos Was posadzi o reklame ,jest nas tu wiele ktore tego na pewno nie zrobia i ktorym naprawde bardzo pomozecie. W koncu i tak istnieje cos takiego jak konsultacja i wtedy kazda/kazdy z nas zdecyduje, ktora klinike wybrac. Co do kolezanki Bojaca to akurat nie jest reklama, korespondujemy ze soba i moge Was zapewnic, ze to osoba jak najbardziej wiarygodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daxima
O prosze jaki nerw Najwyraźniej problemy nie tylko ze słowem pisanym ma Pan. Jestem pacjentką co podkreślam. Nikomu nie udzieliłam jeszcze ani jednaj rady. Próbuję wdać się w rzetelną dyskusję z osobami które miały w temacie doświadczenie przejścia body jet na sobie. Jestem specjalistą od nieruchomości i nie mam 20 lat więc takie ataki wytknę Cię palcem i sobie pokrzyczę tylko dlatego że taką mam ochote to nie ze mną. W necie ludzi ponosi wyobraźnia najwidoczniej pana również. Jak pan jest chirurgiem plastykiem to czemu pan nic nie wnosi pozytywnego czyt. merytorycznego do wątku. Dla mnie osobiście takie pojawianie się i sianie tekstów a co wy wszystkie głupie baby wiecie niedługo będzie super inna metoda ja wiem tylko nikomu nie powiem niczego nie wnosi do wątku. To jest moja opinia i mam prawo ją wyrazić. Niec pan sobie poczyta ze zrozumieniem i ponownie wda się w merytoryczną rozmowę. Ponownie zapytuje jako pacjentka i nie na maila, bo ja niczego nie ukrywam o tą nową metodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daxima
Do KImii Mam nadzieję że nasz specjalista przeczyta Twoją wypowiedź gdyż napisałaś to co ja chciałam by do nas i do niego dotarło. Może te słowa pojmie lepiej. Ja się pod nimi podpisuję i też szukam takich wypowiedzi. Poznałam dzięki temu wątkowi osobę która będzie miała zabieg w mojej klinice. Fajnie jest zagadnąć do kogoś nawet na maila. Jakoś tak raźniej. Dziś jest body jet dziś jest mój czas na podjęcie decyzji. Jestem przed nią i tylko o tym chcę rozmawiać. I mam potrzebę tu być gdyż szukam osób takich jak ja. I to jest moja sprawa i potrzeba. A tak wracając do tematu przygotowuję się do rozmowy. I mam pytanie odnośnie tyc leków limfatycznyc. Czy ktoś z wami poruszał ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twinss
Daxima czerwienię się. Masz obsesje nowej metody której nie ma. Ok ktoś musi ustąpić szkoda energii. Napisz proszę o jakich lękach limfatycznych piszesz - może pomogę :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twinss
Do Fugitive3 To tylko pozazdrościć znajomości języków. Gratuluję decyzji i wyboru w mojej ocenie body-jet jest dobry ale nie doskonały. I dziękuję za lekcję ortografii do matury jak znalazł. :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kobietki, które są po body jet napiszcie czy też miałyście takiego "stracha" przed zabiegiem. Ja okropnie się boję, nie tyle co bólu, ale efektu końcowego. Chciałabym mieć szczupłe nóżki, ale czy ten zabieg jest naprawdę skuteczny. Proszę, napiszcie czy jesteście zadowolone z body jet i czy nie żałujecie po czasie. Ja mam zabieg w piątek i z jednej strony nie mogę się doczekać, a z drugiej mam coraz więcej wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×