Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nicca

Body- Jet

Polecane posty

Gość aha i ach
Jeszcze raz do laura07. Za całe nogi i kolana??? Bo ja właśnie dostałam odpowiedź z Maestrii, że 4,5 kolana i 7,5 uda wew i zew. Czy ta cena to taka zapora na wstępie, a można z niej zjechać? Bo ja nawet źle dodałam, to nie jest 11 tylko 12tys w sumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka123
w kwietniu będe miała zabieg body jet w klinice Skin Clinik w Warszawie. Proszę o info. na temat lekarza który robi ten zabie w tej klinice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daxima
Do och i ach Z tego co czytam to za trzy opszary przynajmniej upust 10 % w dół to już jest Trochę. Ja idę się wycenić i mam zamiar się jeszcze potargować :))))))))))) W poniedziałek napisze jak mi poszło. Czytałyście artykuł w Twoim Stylu na temat body jet. Jak to czytałam to mnie momentami irytowało już nie wsponę o tym że przekręcali nazewnictwo. Wspominają tam o trwających pracach na połączeniu tych pozyskanych komórek tłuszczowych z krwią pacjentki w celu jakoś przedłużenia ich żywotności. Pewnie to ta tajemnica że ma być lepszego. A ja zastanawiam się nad tematem tych zwłóknień w miejscach wstrzyknięć. Hasło to mi się bardzo źle kojarzy gdyż juz coś takiego jak włókniak raz ze swego ciała wycinałam. I znowu mam zbyt wiele wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka_1972
do Judytty pod różnymi postaciami ;-) Nie wiem o co ci chodzi. Na zabieg zbierałam przez ostatnie kilka miesięcy - bo jak wszystkie wiemy nie jest to zabieg tani. Jednak nikt ode mnie nie oczekiwał zaliczki. Nikt namolnie mnie nie przekonywał (miałam, tak jak wiele z piszących tutaj dziewczyn liczne wątpliwości)- usłyszałam wręcz, że mam być w 100% pewna, że chcę poddać się zabiegowi. I oto dojrzałam do decyzji zarówno ja, jak i środki na koncie ;-) Kiedy napisałam, że staniki to tani chwyt i mi się nie podoba - mam wrażenie - że od razu jakaś pani w gabinecie zasiadła do pisania kontry. Zatem kończąc - widzę, że wy jesteś(cie) mistrzyniami siania fermentu i niepokoju... stwórzcie swoje forum i krąg wzajemnej adoracji... I pomimo, że na zabieg się lekko spłuczę - nadal podtrzymuję - na biustonosz nadal mnie jeszcze stać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misel
Tak, do kosztow zabiegu dochodzi ubranko uciskowe (jakos drogo tu przedstawiacie) ja w poprzedniej klinice placilam 100zl, wiec teraz nie kupowalam nowego, bo mam tamto! Moze warto poszukac na necie gdzies takich ubranek, sklepy medyczne czy cos, nie wiem.... Pamietajcie ze dodatkowo dochodza koszty lekow, mnie wyszlo lekko ponad 300zl, trzeba zakupic je odrazu po zabiegu i podawac od tego dnia a jeszcze dodatkowo dochodza koszty masazu ktory bedziecie pozniej robic na dany obszar, moj kumpel (masazysta po fizjoterapii) kasowal mnie 30zl za pol godz, tak jakos chodza stawki 1zl za miin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misel
Trzeba zrobic troche tych masazy zeby grudki sie nie robily! BEZ MASAZU NIE PRZEJDZIE! ;) Podkreslam.... Ja juz mialam taki zabieg, grudki podskurne moga sie robic i trzeba je poprostu rozmasowac! wiec obliczcie sobie wszystkie koszta zebyscie nie byly zaskoczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misel
Co do obszaru – brzuch – liczy się od biustu do momentu gdzie zaczynaj się majteczki (tam tez będą szwy), boczki Ida w parze razem z talia – obszar boku tam gdzie sa zebra plus te wystające boczki (zachodzące na plecy bądź wystające w bok), Czyli osobno obszar „brzuch” i osobno obszar „takia, boczki”. Dziewczyny, które tak jak ja chca ukryc to przed rodzicami…. Nie miejscie zludnych nadziei ze spotkacie się z rodzicami po 3 dnai a oni nic nie zauwaza!!! Musicie cosa wymyślić żeby nie widzec się z mini PRZYNAJMNIEJ tydzień do 10 dni! Oczywiście każdy organizm przechodzi to inaczej ale na pewno nie będziecie mogly tego ukryc Az tak! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy pisalam o tym by wybierac lekarzy z doswiadczeniem, nie mialam na mysli body jet. Chodzilo mi raczej o to, ze bj to po prostu nowsza metoda liposukcji a wiec jesli Pan X czy Pan Y sa chirurgami plastycznymi i przeprowadzaja zabiegi tradycyjnej liposukcji od 15 lat a body jet tylko od roku to i tak maja wieksze doswiadczenie, wprawe w obslugiwaniu sprzetu itp, cz jest to tradycyjna liposukcja, czy bj, czy smart lipo to zaczyna sie nacieciem, potem kaniula, a potem sprawne poruszanie ta kaniula po wybranym obszarze naszego ciala. Pisze o tym, bo wydaje mi sie to dosc wazne tym bardziej, ze dzis za bj biora sie lekarze, ktorzy z chirurgia plastyczna niewiele maja wspolnego. Dlatego bardzo zastanowilabym sie nad zabiegiem u p.Kasi. Wspominam o tym, bo zastanawia mnie ile na tym forum jest mlodych zdesperowanych dziewczyn, ktore w tajemnicy przed rodzicami za duzo mniejsze koszty chca robic zabieg w Sulecinie. Uwazajcie ! Daxima moglabys napisac do mnie na priv ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Dajcie spokoj : Równiez robiłam zabieg bj w tej klinice i nie jestem zadowolona z efektu. Tydzień po zabiegu byłam umowiona z Panią Doktor, ale skończyło się na tym, że pielęgniarka zdjęla mi szwy. Muszę do nich zadzwonić. Jestem po 6 zabiegu endermologii, ale stwardnienia na brzuchu pozostały. Wykupiłam pakiet 14 zabiegów...czekam na efekt. Możesz podać mi maila do siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie spokój
do Monii5: pisz na: darsob@aol.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bb - pare dni po
sporo czytalam nt. body jet zanim sie zdecydowalam, takze ten watek, wiec w ramach "splacenia" dlugu ponizej moje wrazenia z zeszlotygodniowego zabiegu: - robilam brzuch i boki. mam budowe jablka wiec zero talii, wystajacy brzuch, w miare szczuple biodra i nogi. - odessano mi ponad 1,5 l. tluszczu. - efekt byl widoczny od razu, ale opuchlizne jeszcze dzisiaj - powinno wiec byc tylko lepiej. - nie mierzylam obwodow przed zabiegiem, wiec ciezko mi powiedziec, ile w cm mi ubylo - na pewno nie mniej niz 8 cm na dzien dzisiejszy. - ukryc efektow raczej sie nie da, takze pogorszonego samopoczucia. w pracy musialam sie gesto tlumaczyc, jakim cudem schudlam w ciagu paru dni az tak widocznie (pare dni po zabiegu), a 3 pierwsze dni byly koszmarem jesli chodzi o samopoczucie. - zabieg nie jest ligtowy i bezbolesny- bzdura jak dla mnie. boli, oslabia, bardzo meczy. - nie mam wielu siniakow ani obrzekow, mimo to brzuch mam spuchniety i wystajacy. z pierwszych ogledzin wyglada to dobrze: juz teraz musialam zmienic stanik z 75 na 70, bo jest zbyt luzny w obwodzie - a pod biustem sporo tez ubylo). - teraz boli caly obszar zabiegu, szczegolnie w miejscach, gdzie jest jakikolwiek miejscowy ucisk (granica majtek, gumki etc). od razu robia sie opuchlizny i zasinienia. w zasadzie najwygodniej byloby chodzic w samym ubranku i luznej sukience (bez rajstop;), ale to nie o tej porze roku;). - na razie opuchlizna i zasinienia sa w obszarze bioder - gora (obszar pod zebrami i z tylu) wyglada niezle, na razie za wczesnie, zeby wyrokowac nt. obkurczania skory, ale wyglada na to, ze najpozniej bedzie widac poprawe w obszarze dolnego brzucha - ubranko jest b. dobrze dopasowane i widac, ze pomaga. niedlugo bede zmieniala na rozmiar mniejsze, bo juz zaczyna byc luzne. stosuje lioton 1000 na skore zeby obrzeki i zasinienia szybciej zeszly. - nie zrobilabym juz bj na zaden inny obszar-na pewno nie bo zbyt ciezko to przeszlam. na pewno natomiast zrobilabym brzuch i boki jeszcze raz, mimo tego , ze dosc kiepsko sie czulam dluzszy czas. - mam dobre napiecie skory, wiec ponoc endermologia wcale nie bedzie konieczna, ale mimo to zrobie cala serie. jesli chodzi o ultradzwieki-zobacze jak bedzie sie to goilo. na razie goi sie swietnie, tylko swedzi niemilosiernie. jesli cos pominelam, pytajcie. pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bb - pare dni po
aha... i jeszcze: - mimo ze wieczorem (zabieg byl rano) i dwa nastepne dni ledwo zylam, do domu z gabinetu odwiozlam sie sama - ponad 20km. dopoki dzialalo znieczulenie czulam sie zupelnie ok. dopiero kiedy zaczelo puszczac, poczulam sie, jakby mnie przejechal przyslowiowy walec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Portal feelbeauty.eu
Portal www.feelbeauty.eu OTWARTY!!! Wszystko czego potrzebujesz na jednej stronie. Dodatkową atrakcją są tematy SEX i RELACJE MIĘDZY KOBIETĄ A MEŻCZYZNĄ pisane przez znanego Autora w sieci Glosatora!!! Zapraszamy www.feelbeauty.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady dafne
hej. bardzo proszę o opinie na temat kliniki ELITE w Warszawie - chcę tam zrobić body jet + przeszczep do piersi, bardzo zależy mi na Waszych SZCZERYCH opiniach i info na temat lekarzy i profesjonalizmu! z góry dzięki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misel
Do Laura07 I jak sie czujesz po kilku dnaich? lepiej? Napisz nam cos ;) Ja jestem juz tydzien po zabiedu, wczorej bylam na kontroli, lekarz sciagnal mi szwy, powiedzial ze wszystko sie swietnie goi ;) Mam duzo siniakow jeszcze ale obrzek po malutku sie zmniejsza! Ale nie bylo dobrym pomyslem zeby jechac samej ponad 60km! Czulam sie strasznie, krecilo mi sie w glowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misel
Smaruje sie jeszce roznymi masciami, biore tabletki i zastrzyki. Za ok 10 myske ze zaczne robic masaze ;) Oby brzuszek wygladal ladnie tak jak po pierwszej liposukcji! Pozdrowienia dziewczyny! i duzo cierpliwosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie spokój!
Witajcie! Przedstawiam raport 3 tygodnie "po": Zasinienie z brzucha już zeszło, skóra - zwłaszcza w talii - jest jakby trochę "nie moja" w dotyku. Mam wrażenie, że brzuch jest niewiele mniejszy niż przed zabiegiem. Oznaczałoby to, że niewiele tłuszczu się pozbyłam :-( Nierówności w górnej części brzucha nadal się utrzymują. Cała nadzieja w endermologii - jestem w trakcie pierwszej serii, robię 3 zabiegi tygodniowo. Co do piersi - lewa jest naprawdę niezła. Szkoda, że prawa nadal jest mniejsza. Na pocieszenie mogę jedynie dodać, że początkowa twardość i tkliwość ustąpiły po paru automasażach, a objętość wcale się nie zmniejszyła. Ranki po nacięciach są ładnie zasklepione, dziurek po szwach już prawie nie widać. Za jakiś tydzień zacznę blizny smarować celo-kote lub dermatix. Tymczasem zaciskam zęby i czekam na ostateczny efekt. Ale jak na razie zadowolona nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fugitive3
do bb-pare dni po A mozesz powiedziec gdzie robilas czy to tajemnica? Jesli tajemnica to napisz na priva. Jestem dokladnie taka jak Ty - jablko, zero talii, zrobilam brzuch ale mysle nad ta cala reszta, bo jak brzuch znikl to sie okazalo, ze te wszystkie walki sa straszne... Cala strefa miedzy pepkiem a linia biustonosza, dookola, przod i tyl. Jakos przedtem mnie je widzialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
Jeśli chodzi o ELITE jest to dobry gabinet. BJ nie robiłam, ale korzystałam z innych zabiegów. Polecam tam Pana doktora ma dobrą rękę (widać efekty). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słyszałam
że Elite śledzi każdy wpis na swój temat na każdym popularniejszym forum, myślałam, że to wyssane z palca, ale patrząc tutaj - zaczynam w to wierzyć. Pocieszny jest wątek o ultrashape :-) i te staniki... I tutaj ten tekst - "nie robiłam bj ale doktor ma wprawną rękę . Śmiech. Chyba brakuje chętnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słyszałam
że Elite śledzi każdy wpis na swój temat na każdym popularniejszym forum, myślałam, że to wyssane z palca, ale patrząc tutaj - zaczynam w to wierzyć. Pocieszny jest wątek o ultrashape :-) i te staniki... I tutaj ten tekst - "nie robiłam bj ale doktor ma wprawną rękę . Śmiech. Chyba brakuje chętnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja dodam swój raport po niemalże 4 tygodniach : W zasadzie zgadzam się z dajcie spokój- opuchlizny już się pozbyłam, skóra w miejscu zabiegu (boczki) "nieswoja", na dodatek nadal jeszcze te miejsca są tkliwe. Jestem na razie po 4 endermologiach- nierówności nadal są, szczególnie lewa strona i ta również jest bardziej tkliwa, szczególnie podczas endermologii. Blizn po cięciach prawie nie widać. Mam niejasne wrażenie, że tuż po zabiegu widziałam lepszy efekt mimo siniaków i obrzęku. W chwili obecnej...jakbym nie widziała specjalnie różnicy sprzed zabiegu. Może za wyjątkiem nierówności, których przed nie było:-( Spektakularnego efektu nie ma na pewno (mówię tylko o sobie, być może tak jak doktor powiedział- lepsze efekty osiąga się u osób mocniej otłuszczonych i u nich lepiej widać rezultat) Na obecny moment bilans zysków i strat na korzyść strat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Przeczytalam cala Wasza dyskusje dwukrotnie i jestem zdecydowana na bodyjet. Bylam tez na konsultacji w Skin Clinic gdzie wycenili mi bryczesy na 6000zl ze ubrankiem i lekarstwami. W sumie to wszystko byloby ok, gdyby nie fakt ze postanowilam zadzwonic do innych klinik w Wawie i dla przykladu w Mediderm maja promocje i wycenili mi bryczesy na 4000zl. Probowalam znalezc na forum opinie osob, ktore robily w Mediderm, ale jedyne co sie udalo znalezc to pytania innych osob o ta klinike, ktore pozostaly bez odpowiedzi. Niewiem na co mam sie zdecydowac ,bo z checia zrobilabym uda wewnetrzne i zewnetrzne, za ktore w Mediderm zaplacilabym okolo 6000-7000 zlotych, a w SkinClinic za same zewnetrzne 6000zlotych. Oczywiscie chce sie czuc bezpiecznie w klinice, na ktora sie zdecyduje i miec pewnosc ,ze robi to osoba ktora sie zna na rzeczy, ale czasami renoma klinika moze byc zludna... I teraz sie wacham czy zaryzykowac taniej, bo tak do konca nie znaczy to gorzej czy isc tam gdzie 60% z forumowiczek robilo body jet i jest zadowolonych..... Czy powodem dla, ktorego nie robilyscie w Mediderm jest fakt iz jest to cena promocyjna i balyscie sie czy bedzie to wykonane dobrze ? Czy moze pominelam niechcacy jakis wpis kogos kto byl niezadowolony z body jeta robionego u nich i dlatego wiekszosc kieruje sie do SkinClinic ? Musze podjac decyzje w ciagu najblizszych dni i powiem Wam, ze wariuje bo jednak cena kusi, ale zdrowie jest najwazniejsze. Czy ktos ma jakies spostrzezenia o Mediderm ? Czy ktos byl tam na zabiegu, albo konsultacji ? Please napiszcie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asd asd
ja robiłam zabieg powiększania piersi w elite i jestem bardzo zadowolona. Biust mam sporo większy niż miałam. Nogi mam jeszcze obolałe ale powoli dochodzę do siebie. Po zabiegu sama wrocilam do domu. Płaciłam 11900.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
Do słyszała, dlaczego mnie obrażasz?, dlatego, że jesteś anonimowa, to żadna odwaga. Wykształcenie mam ogrodnicze nie medyczne. Szkoda mi Ciebie. Poczytaj wątki a poznasz trochę osób, które wymieniają się poglądami i wzajemnie sobie doradzają. A na bj jadę do Sulęcina - jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
acha, jeszcze jedno , naucz się czytania ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamkadamka
do 445 napisz prosze jak po zabiegu, co robilas i ile zaplacilas, bo ja tez chce tam jechac i juz nawet rozmawialam z pania doktor, ale mam obawy czy z samego brzucha starczy mi na piersi... no i wiecznie cos sie dzieje w mojej rodzinie, a ja nie chce zeby ktos widzial, ze jestem obolala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patek33
Witajcie. Jestem cztery dni przed zabiegiem BJ napiszcie mi proszę czy klinika la perla w wawie jest dobra czy mają tam dobrych fachowców gdyż mam jeszcze możliwość w łodzi. DO DAJCIE SPOKÓJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patek33
Do DAJCIE SPOKÓJ Jestem załamana tym o czym napisałaś o tych nierównościach na brzuchu i braku efektu. Napisz czy już jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patek33
Czy słyszałyście cos o EXILISIE???Może to jest lepsze od BJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×