Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malowanalala

Termin-KWIECIEŃ 2010******

Polecane posty

Biało-czarna ja myśle że to normalny objaw bo ja też tak mam a byłam u gina i nie kazał mi nic stosować czyli w porządku.Oby tylko nie miały te upławy jakiegoś brzydkiego zapachu to wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny uspokoiłyście mnie pisząc o upławach ja wczoraj miałam odrobinę i dzisiaj ale tylko jak dużo pochodzę w upale.Nie mają jakieś dziwnej barwy i są bezwonne więc tak jak piszecie to normalne;moja gin uprzedzała iż to się może pojawić ale skoro pojawiło się u kilku z Was tzn że może tak ma prawo być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drugi dzień nie jej nic smażonego i drugi dzień nie boli mnie brzuch..cóż za wspaniałe uczucie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabka, a czujesz ze dzidzia się rozwija?? Bo ja na razie nic nie czuje :( dziwi mnie to troszkę, mdłości na razie brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania nie martw się jest jeszcze za wcześnie na to żeby czuć jak dzidzia się rozwija a to że nie masz mdłości to tylko pozazdrościć,moja koleżanka i siostra też nic nie miały a obie są w ciąży i wszystko gra także nie martw się niepotrzebnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania Katrina ma racje,ja zaczeam czuć bóle podbrzusza i pleców(bo mam tyłozgięcie macicy) dopiero w 7tygodniu a wczesniej nic a nic,mdłosci tez jakos tak.Takze nie martw sie na zapas:) Żabko ja z tymi upławami mam tak jak Ty,tzn.jak dłużej pochodze to cos sie pojawi na wkładce. Dziewczyny ja dziś jestem wykończona,upał jest straszny. A do tego mam dzis potworną ochote na czekolade,wiec kupiłam sobie tabliczke ale juz prawie niema choc starałam sie spokojnie z nia postepować:) do tego rodzynki w czekoladzie też podjadam ale na swoje usprawiedliwienie kupiłam tez pestki z dyni zeby było zdrowiej:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alena ja też miałam ochotę na czekoladkę więc kupiłam sobie wczoraj takie pyszne czekoladki i troszke zjadłam ale tak to już jest w ciąży że jak coś się chce to koniec!!Najważniejsze żeby za często tej czekoladki nie konsumować-ja to wiem najlepiej 29 kg przytyłam w pierwszej ciąży między innymi przez słodycze:(A tak na marginesie to słodycze to podobno na dziewczynkę u mnie się sprawdziło bo mam córeczkę:)Teraz mi się słodyczy nie chce aż tak bardzo więc po cichu licze na synka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania nie czuje żeby się rozwijało maleństwo,tzn jakoś w brzuszku zmian nie odczuwam wewnątrz. natomiast pojawia się taki śmieszny mini brzuszek od pępka w dół-bardzo mały wprawdzie jeszcze ale ja zawsze byłam jak decha w brzuszku (niektórzy nawet kpili że wklęsła jestem;)) a teraz coś tam się zaczyna wykluwać. Tez się martwiłam że nie mam objawów żadnych i czy wszystko ok ale do pon już tuż tuż i w końcu USG:) PS teraz to już dwa razy w nocy wędruję do wc:) a w ciągu dnia to czasami co 30min:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katrina my mamy podobnie bo w sumie na tym samym etapie ciązy jestesmy:)róznica tylko kilku dni. Ja wiem i obiecuje sobie ze bede rozważnie ze słodyczami ale kurcze dzis to mnie aż nosiło:)a powiem Wam szczerze ze juz nie pamietam kiedy sama od siebie kupiłam czekolade bo miałam chęć:) Słyszałm o tym ze słodkie to na dziewczynke ale ile w tym prawdy?? Dziewczynki podaje Wam link do stronki która zawiera tableke i w zależności od wieku i m-ca poczecia wskazuje jakiej płci bedzie maluszek.Trzeba to oczywiscie z przymrużeniem oka traktować:)ale niby niektórym sie sprawdza.Zerknijcie sobie,Katrina a Ty daj znać czy u Ciebie sie sprawdziło z córcią. http://www.jolmys.webpark.pl/ U mnie wychodzi na dziewczynke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi niby teraz wychodzi że będzie córka ale mam cichą nadzieję że jednak syn będzie!!!A co do pierwszego dziecka to w sumie nie wiem kiedy było poczęcie bo albo jeszcze we wrześniu albo już w pazdzierniku i jeśli we wrzesniu to się nie sprawdziło bo miałby być syn a jak jednak już w pazdzierniku to się sprawdziło hmm ale to pokręcone hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W najbliższy weekend 29-30 sierpnia na warszawskim Torwarze odbędą się targi MOJE DZIECKO - sport, edukacja, zabawa. Targi przeznaczone są dla mam oczekujących potomstwa oraz rodziców dzieci w wieku do ok. 10 lat. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla dzieci i rodziców. Można tez będzie nabyć wiele produktów w promocyjnych cenach. Wśród gości targów będzie m. in. Dorota Zawadzka – popularna Superniania. Więcej informacji o targach można znaleźć na tej stronie: http://www.targimojedziecko.pl/index.php ZAPRASZAMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierzyć nie wierzyć:) mi wychodzi córka:P) byłabym super szczęśliwa chociaż z synka też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiecie co? moje męża brat ma dwuletnie bliźniaki gdyż ich babcia miała bliźniaki.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przegladając forum znalazłam mamę, która 2 razy urodziła bliźniaki, w sumie 4 chłopaków.nieźle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie na razie mdłości omijają, ale jak dłużej pochodzę do boli mnie kręgoslup i trochę brzuszek, ogólnie po godz. 17 jestem śpiąca, czekam cierpliwie do srody idę do lekarza i powinnam usłyszeć chyba już bicie serduszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka872
witam dzisiaj bylam na pierwszej wizycie u gina u cóż tam zobaczyłam bardzo ruchliwe dzieciątko serduszko bilo a jak machał rączkami i nóżkami teraz dopiero zdałam sobie sprawe że jestem naprawde w ciąży i ktoś tam we mnie żyje super widok nie wiedzialam ze to tak wszystko widac nóżki rąćzki główka mój dzidziuś ma 17mm termin na 5 kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super malutka:) tym bardziej czekam na to bicie serduszka u mnie w pon:) jeszcze tylko (albo aż) dwa dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny Ja też już widziałam i słyszałam serduszko na usg w 6 tygodniu. Teraz kończę 8 tydzień a na kolejne usg jestem umówiona 15 września. Badana będzie od razu przezierność karkowa i lekarz pewnie założy kartę ciąży. Trzymam kciuki za mamy, które jutro mają usg :) Dzisiaj odpoczywam bo mojego małego Kubusia wywiozłam na weekend do babci i mam wole prawie 2 dni :). Takie chwile są potrzebne, bo oprócz opieki nad małym zmagamy się z remontem generalny mieszkania, który też jest wyczerpujący - szczególnie dla mojego męża. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie z tej tabelki wychodzi że jeśli rodzę w marcu to będzie syn, a jak w kwietniu to córka ;) dziś się dopatrzyłam na zdjęciu z USG, że jest tam wpisana data rozwiązania. 29.03 Pozwolicie, że z Wami zostanę?? tylko dwa dni dzieli mnie od kwietnióweczek!!! już się do Was przywiązałam, a na marcówkach nikogo nie znam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pseudonim......wiek....I dzień ostatniej @....termin.......miasto paulcia233........23............06.07..............13.04 ........nowy sącz alena2010.........27............26.06..............03.04 .........prudnik Biało-czarna......32............23.06............. 29.03..........Białystok malutka872.......22..............29.06............?..... ...........Gdańsk Moluś...............32............. ?................30.04?..........Koło żabka83...........26............07.07.............14.04. ..........lublin agao78 ............31 ...........19.07 .............24.04 ...........Kielce aga klee............32............05.07.............12.04....... .....Kielce annulka34..........34.............2.07..............8.04 ..............Oława Mysza13............30............10.07............20.04. ............Gdańsk Katrina0408........31...........30.06.............06.04. ...........Irlandia Mania27 ............27...........20.07.............27.04.........Pol ska Płn Anabel26............26...........07.07.............13.04 .............Opole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dzisiaj:) Biało-czarna no pewnie że zostań z nami:) Ale macie fajnie że już niedługo każda z was po kolei zobaczy swoje maleństwa,ja jeszcze sobie poczekam,mam tylko nadzieje że wszystko będzie w porządku u każdej z nas bo to zawsze stres czy wszystko ok itd. Życzę miłej soboty,nie wiem czy dopcham sie do komputera bo mąż ma wolne dzisiaj także macham wam łapką:)papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Malutka super że wszystko u Was w porzadku!!:)Ja mam nadzieje na takie same wieści w poniedziałek. Biało-czarna no coty takie pytania zadajesz?:) oczywiscie ze zostajesz z nami.Ja też niby mam na 3 kwietnia,a wg.USG na 2 kwietnia wiec nigdy nie wiadomo jak sie sprawy potocza,bo 2 tyg.każda strone dozwolone:):):) Jak sie dziś czujecie? Ja mdłosci poki co niemam ale zato non stop jem:) juz zaczynam miec na siebie nerwy ale nie umiem sie opanowac,non stop jestem głodna to cóż moge poradzić?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biało-czarna, pewnie że zostań! Ja ostatnio jak rodziłam miałam termin na początek września a Kuba urodził się 16 września, więc różnie to bywa...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabel - mam do ciebie pytanie, kiedy (w którym tygodniu ciąży) zaczęły ci się te plamienia z powodu krwiaka i jakiego były koloru, oprócz tej brązowej wydzielinty pojawiła mi się dziś rano też żywa krew, bardzo mało, ale pojawiła się. Leżę w domu, biorę luteinę, nospę, duphaston, magnez i dziś mąż był po receptę na jeszcze inny lek, i leżę w domku, skurczy nie mam, więc nie wiem czy to na poronienie. Oby nie, bo w maju tego roku już raz poroniłam, ale miałam inne objawy. Więc czeka mnie po prostu czekanie na rozwój wydarzeń... 3majcie się dziewczyny i jeśli możecie 3majcie za mnie kciuki żeby to nie było nic złego, już nie mam krwii, tylko dalej brązowe plamienie. Buziaki i życzę zero mdłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczwiście biorę to wszystko po konsultacji z lekarzem :) na szczęście gdyby coś się działo złego mogę do niego dzwonić i jutro ma dyżur w szpitalu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katrina - staram się myśleć pozytywnie, jestem na pewno bogatsza juz o jedno przykre doświadczenie i teraz po prostu nie chcę dokładać paniki dla mojego dzidziusia. Akurat mam teraz przed sobą tydzień urlopu więc mam czas i mozliwość odpoczynku Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania 27, też trzymam kciuki za Ciebie i Maleństwo!! Wiesz, ja w poprzedniej ciąży też miałam plamienia ale przeszły po kilku dniach. Pamiętam, że przejmowałam się strasznie - nawet się popłakałam bo myślałam, że to koniec. A okazały się zupełnie nie groźne. Postaraj się nie martwić na zapas (łatwo powiedzieć) Trzymamy kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biało-czarna pewnie,że możesz zostać, a w ogóle co to za pytanie?? Mania27 odpoczywaj i niezamrtwiaj się niepotrzebnie, będzie wszystko w porządku, zobaczysz. A mnie dziś teściowa zezłościła, czy u Was też taka paskudna pogoda?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×