Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malowanalala

Termin-KWIECIEŃ 2010******

Polecane posty

* Natusia u nas było identycznie na początku. Teraz Aluś trochę bardziej polubił leżeźć na brzuszku no i próbuje się na plecki gibnąć, ale na początku tez mieliśmy Koło, ALuś na brzuch, a mama spowrotem na plecki:-),. Eh te Nasze dzieciaczki to niezłe cwaniaki:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może moja nie bardzo wie jak trzymać tą butlę bo mało z niej pije. Co do niekapka jeszcze się wstrzymam :) Moja od dwóch dni zaczęła wkładać sobie nóżki do buzi, jeszcze nieporadnie jej to idzie, ale próbuje :D Komicznie to wygląda, bo próbuje wsadzić i stopę i rękę którą ją trzyma :)) A ponieważ buzia zbyt Mała i się nie mieści to stópka wyślizguje jej się z rączki. Na brzuszek się odwraca ale tylko jak położę ją na boczek. Ale z kolei zmienia pozycję leżąc na brzuszku,nie wiem co prawda jak to robi, ale robi bo kilka razy ostawiłam ją ustawioną w jedną stronę a znajdowałam ustawioną w drugą :D Więc pewnie się czołga jak Agity Aluś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, co do smoczusia to moj Maciuś prawie już go odrzucił, nie chce a jak płacze i mama prubuje mu dac smoczek to odpycha go rączkami albo jak mi się uda włożyc to po chwili go wyciąga sobie rączką sam. Jedyna sytuacja jak potrzebujemy smoczek to jak usnie przy piersi i go odkładam to wtedy trzeba sutka zastąpić smoczuciem, no i czasami do snu ale coraz rzadziej i na coraz krocej. Co do łyzeczki to idzi enam coraz lepiej, ale ja podaje jedną a Maciuś ma rączce drugą bo inaczej mi wyrywa, a tak to raz ja do buzki pelną łyżke a raz on swoją pustą, oczywiscie rozsmarowując nią jedenie z buzi po calym sobie. Jesli chodzi o leżenie na brzuszku to ja zauważyłam ze lezy duzo chętniej jak się obok niego położe:) no i w kąpieli tez lubi, a sam na macie to niezbyt chętnie i po kilku min już płacze. A jak poznajecie ze wasze dziecko jest głodne? bo pewno juz rozrózniacie ich rodzaje płaczu i marudzenia..Bo Maciuś jak jest głodny to tak marudzi, nie jest to płacz a takie jakby szczekanie. Jak tak zaczyna to ja patrze tylko na zegarek i zawsze się okazuje ze pora na papu. Oki wracam do rozgrywek z męzem, bo kupilismy sobie dzis nową gre i kontroler ruchu do playstation i gramy, fajne to bo można się trochę poruszać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Mimo, że dziś sobota to Alkowi to nie przeszkadza, więc pobudka była 6:20, bo syn leżał na brzuszku w łóżeczku i przyglądał nam się przez szczebeleki z miną "wyciągnijcie mnie stąd":-D Kurcze a z racji tego, że jest chory i mniej jada to znowu zaczął się budzić w nocy na butle, mam nadzieję, że jak wyzdrowieje to znowu będzie spał całą noc:-O * frogus - gratulacje dla Juleńki, robi się z niej mała akrobatka:-), i zgadzam się, że fajnie to wygląda jak dzidzia ssie nózki - Mojemu zdaża się nawet lizać pięty:-P, a to przemieszczanie na brzuszku to albo czołganie, albo zegarowanie( tak to określił neurolog) czyli maluszek poruszą się naokoło jak wskazówki zegara:-D * Justyna - u nas jest podobnie, Alek czasami musi mieć swoją łyzię, którą popycha jedzenie i brudzi wszystko:-), a tak pozatym to też bym pograła na PS w jakąś fajną gierkę albo lepiej na Wii :-D A i trzymajcie kciuki bo na 11-tą mykamy jeszcze dzisiaj do neurologa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej my zaraz ruszamy na maliny...mam nadzieję, że jest co nie co, bo mama zrobi później pyszne soki, a ja zamrożę na zimę :) *Agitka - zegarownie - idealne określenie moja właśnie mienia pozycje zgodnie z ruchami wskazówek zegara :) *Justynka - moja też marudzi i wydaje odgłosy podobne do kaszlu gdy jest głodna :) w sumie można by nazwać to również szczekaniem :) oki spadam:) miłej soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i my już po wizycie u neurologa i nie jest żle, ale zawsze musi być jakieś ale:-O, Otóż Aluś już super trzyma główkę w lini ciała, więc reahbilitacja na główkę niedługo dobiegnie końca:-), ale za to ma trochę obniżone napięcie w pleckach (nie prostuje ich, tylko się garbi) i niby w nózkach - czego ja osobiście nie widzę:-O, więc teraz dobrze by było to wyćwiczyć, ale pozatym wszystko OK, kontrola za 2 miesiące i Pan doktor powiedział, że napewno Aluś wszystko do tego czasu nadrobi:-). Za 3 tyg mamy kontrole u Pani doktor fizjoterpeutki, więc zobaczymy co z tym napięciem. Narazie neurolog powiedział, jak masować Małego, żeby te plecki prostował:-) A co do upominania się o jedzenie to u Aluska tego momentu nikt by nie przegapił, bo On jest Mały głodomorek i jak tylko ma pusty brzuszek to wrzeszczy tak, jakby miał zaraz umrzec z głodu:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my sie nadal leczymy bo i jedno i drugie z lekka chore. Piszecie o oduczaniu juz od smoka, moja smoczka to nie bardzo toleruje, od czasu do czasu jej daje, na zasypianie zazwyczaj ale za bardzo go nie lubi. Z butelki wogole mi nie chce pic i sie meczymy łyczeczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już też pomroziłam maliny,jagody,truskawki i zimą małemu będe robiła z nich deserki:) A mój Kacper również zegaruje ,Agita a jakiej firmy Aluś ma niekapek -bo jednak mam zamiar uczyc Kacperka wcześniej pic z kubeczka i szukam teraz odpowiedniego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupie niekapek z aventu sprawdzony przez moja szwagierke jestem przeziebiona masakra;( mam nadzieje ze aleks sie nie zarazi ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka też mysłałam o Avent albo tommy tippe czy jakoś tak :P i też mnie zaczyna gardło boleć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* Natusia ja kupiłam Alusiowi kubek niekapek z Lovi, o taki http://www.lovi.pl/produkty,kubek_niekapek.html (ten mniejszy) :-) jest troszkę węższy od aventowego i ma taką chropowatą troszkę powierzchnie na połowie buteleczki, że wydaje mi się, iż dziecku lepiej się GO będzie trzymać (jeśli nie będzie trzymać za uchwyty) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natusia, ale na truskawki to chyba dla naszych maleństw jeszcze za wcześnie będzie tej zimy bo mogą uczulić.... zresztą zrobisz jak uważasz. Co do malin to mi moja mama juz zrobila soczki pyszne i zagotowała malinki w słoiczkach do deserów właśnie. a co do obracania jak zegar to tez to mamy, na macie albo w czasie snu. milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natusia mnie bolalo gardlo przed wczoraj ,wyslalam męża do apteki po cukierki tantum verde i pomoglo mi ... gardlo nie boli a eraz przyplatal sie katar,biore gripexa.... a kropelek na katar nie cierpie wczoraj maly zjadl jogurt z hippa o smaku truskawek i malin i nic mu nie bylo ale zeby zjadl obiadek to jest koszmar nie chce jesc tylko deserki odkad posmakowal słodkie to koniec deserki wszystkie mu smakuja i potrafi zjeść caly sloiczek ewent. jeszcze zmusi sie czasami do zjedzenia obiadku delikatne warzywka z krolikiem... z tym jedzeniem wybredny jest za tatusiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrrrrrrrrr napisałam długi post, wcisnęłam sobie nie ten przycisk i przepadło wszystko - oszaleć można!!! Także od początku: - Maliny -> pozbierane - ma robi soki :) Ale nie łyknęłam leku na alergię i cały czas smarkałam i kichałam. Julka przespała cały ten czas na świeżym powietrzu i byłą bardzo grzeczna - Wyjazd, - już jutro, a ja totalnie nie jestem spakowana, nawet nie zaczęłam .... a jeszcze muszę spakować męża, bo dziś go również nie było cały dzień w domku a wyjechał na noc do pracy -Gardło - też mnie boli, czuję że łapie mnie przeziębienie .. mam nadzieje że mnie nie złapie ... - Kubek niekapek - oglądałam program z pawłem zawitkowskim - chciałam podać link, ale znaleźć nie mogę i on nie polecał kubków niekapków głównie Aventu [nie podawał firmy, ale ten kubek można rozpoznać] Mówil, że takie kubki powodują wadę zgryzu. Najlepiej uczyć dziecko pić po prostu z kubeczka lub z bidonu. Ja z kolei pewnie zacznę z kubkiem treningowym LOVI, a skończę na kubku 360stopni też z LOVI i jak Julka będzie zdolna to pominę typowy kubek niekapek :P - truskawki - ciekawe jest o, że jak ył sezon zjadłam truskawki i Mała dostała uczulenia. Ostatnio napiłam się soku truskawkowego i zjadłam troszkę truskawek i nie dostała. Niemniej jednak też się wstrzymam z podawaniem jej truskawek, bo jest dzieckiem z grupy ryzyka [ja jestem silnym alergikiem] i się boję Tak sobie pomyślałam, jak *Justynka napisała o "zegarowaniu" podczas snu, że podczas snu Mała przekręca się już co najmniej od miesiąca a nawet półtorej ,ale na macie to od jakiś 2 tygodni *Czarna - nie wiem czy chcesz Małą nauczyć pić z butelki...ale gdyby to radzę zmienić butlę...moja miała tommie tippe jako noworodek z niej pila, po czym dostawała tylko pierś i się oduczyła i za nic w świecie jej nie chciała. Kupiłam jej LOVI Aktywne ssanie - załapała od razu, a ponieważ w pn nie miałam LOVI bo została u rodziców, dostała herbatkę z tommie tippe i pije z powrotem z niej bez problemu. Dobra spadam się pakować....ale mi się nie chce!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka wiem ,ze piszą ,ze truskawki to chyba tak po roku dopiero ...ale swoja drogą piszą by karmiąc piersia też ich nie jeśc ...a ja dosłownie kilogramami pochłaniałam :D Nie mogłam sie powstrzymać ! Malutka dzięki za info ,zaraz wyślę męża do apteki bo coś czuję ,ze mnie zaczyna brać :o Agita kupię też ten Lovi-najlepiej dwa jeden Avent drugi ten co Ty masz (mały musi mieć tez kubeczek u babci )i zobaczymy z którego będzie wolał pić. A Kacperek już lula ładnie w łóżeczku a ja włączyłam pralkę i trochę poprasuje ......gdzie te soboty w które sie imprezowało do rana :P Miłego wieczoru pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór dziewczyny. Mój synek już spi, a za chwilkę ja też się kładę:-), a dzisiaj tak wogóle zostawiłam Moich mężczyzn samych na prawie 4 godzinki i byłam na babskich plotach, eh odpoczęłam sobie trochę, ale z drugiej strony brakowało mi Alusia obok:-) A wysypka nadal jest i to kurcze taka dosyć dosyć, no cóż na kilka dni wstrzymamy się z podawaniem mięska, jutro odstawiam syropek i lekarstwa na przeziębienie i mam nadzieję, że szybko zniknie Alusiowi to uczulenie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do smoczka to Piotruś nie toleruje. Podawałam mu na początku tak przez ok miesiąc a potem sam zrezygnował. Cieszę sie bo starszy synek był z kolei tak uzależniony od smoczka że była to rzecz pierwszej potrzeby. Oduczyłam go jak miał 1,5 roku, a jak chciałam mu zrobić zdjęcie to musiałam wyciągać smoczka z buzi bo chyba miałby wszystkie z zatkaną buzią:) Co do jedzenia to Piotruś je chętnie i bardzo ładnie. Dziś pierwszy raz dałam mu cały słoiczek zupki jarzynowej. Do tej pory jadł pół słoiczka i dopijał mlekiem z piersi. Bardzo ładnie je z łyżeczki, nawet dużo nie brudzi dookoła:) Niezbyt chętnie za to pije z butelki. Może dlatego że smoczka nie lubi to i z butli mu nie idzie. Ale będę próbować bo jak kiedyś wrócę do pracy to będzie łatwiej jak bedzie pił z butelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dawno nie pisałam ale jakoś nie było czasu. Właśnie nadrobiłam to co pisałyście przez ostatnie parę dni i przeczytałam jakieś 5 stron,nie zła lektura hi hi. Byłam w piątek z Mikołajem na pobieraniu krwi i się zdziwiłam bo pobierają z żyły i był mały kłopot bo mój synuś trochę pulchniutki ale laborantka znalazła na dłoni i mu pobrała.Jestem z synka bardzo dumna bo był bardzo dzielny i płakał mniej niż przy szczepieniu. Będzie miał badany poziom cholesterolu,cukru i robioną morfologię,w poniedziałek będą wyniki,Trochę się martwię ale synek wygląda na zdrowego synka. Czy wszystkie wasze dzieci się przewracają na brzuch i z powrotem? Bo mój Mikuś jeszcze tego nie robi ale rwie się do siadania i stania.Jak mu się da palce żeby podciągał się do siadania to on wstaje na nogi dlatego mu nie daję palców i nie pozwalam mu się podciągać żeby nie zrobić mu krzywdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. my właśnie po chrzcinach .. wszystko fajnie się odbyło, mała pół mszy przespała, na sam obrzęd ją wyciągnęłam z fotelika i się obudziła i już zasnąć nie chciała, trzymałam ją na kolanach i rozglądała się na boki zadowolona :) potem na sali tez była fajna, zasnęła w gondoli, a my wróciliśmy dopiero jakąś godzinkę temu, przebrałam ją , nakarmiłam i smacznie śpi w łóżeczku :):) jesteśmy u rodziców , ale jutr uciekamy do siebie i od poniedziałku przestawiam mała na bebilon pepti chyba zrobię to niestety metodą szokową, bo kończy mi się mleko :( chyba przez to, że małej zaczęłam dawać słoiczki, butelkę...no i organizm przestał dużo produkować, w jednej piersi nie mam już wcale, drugą karmie.., ale za trzy tyg wracam do pracy i mała musi już być całkowicie przestawiona. Kaja smoczek używa tylko do zasypiania po 5 minutach wyciągam jej go z buzi, wciagu dnia nie chce w ogóle. ja kupiłam kubek niekapek typu bidon canpolu i chciałabym próbować ją przestawić ja ten kubeczek. dobra uciekam spać, jutro napiszę więcej :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogus dzieki za rade, rano przeczytałam o tej butelce i juz miałam zamiar ją kupowac ale własnie przed chwila mała mi załapała butelke z wodą:) DObre 3 dni jej wmuszałam i dopiero dzis wypiła 30 ml. Ja chce ja nauczyc żeby chociaz mleko w nocy przez butle wypiła w razie gdybym gdzies jechała. Jak była mała to piła czasem, nawet teraz miesiac temu jak na wesele jechalismy tez piła z butli ale ostatnio sie odzwyczaiła i wode only łyżeczką chciała. Troche to upierdliwe, właszcza gdzies bo wiadomo że łyżeczką troche trudno, cała zmaczana i wogole. Wiec poki co cieszcze sie ze pije z butli, smieje sie że teraz na siłe ją zmuszam a za jakis czas na siłe odzwyczajać bede:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do niekapków to przy Kubie miałam 2, jeden jakis niemiecki, drugi canpola i powiem wam ze ciężko nimi uciagnać było picie jak nie wiem co. Wkońcu wyjęłam ten mechanizm ze środka i dopiero wtedy kuba zacząl pić, ale to tez nie bardzo funkcjonowało. jak poszukacie takie co lekko nimi sie pije to dajcie znac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój Kacper dzis zrobił twardą kupkę :o Nawet nie płakał przy niej bo rano przy zmianie pampersa odkryłam taką strasznie zbitą .Pewnie to po kaszce bo oprócz kaszki daje tylko jabłuszko ale jak wiadomo działa ono rozluźniająco....nie wiem czy Wasze maluszki też takie robiły po kaszce.Nie wiem też czy powinnam w takim razie odstawic kaszkę bo jest ona z glutenem a wyraźnie jest napisane by nie przerywac ekspozycji na gluten .Może spróbuje robić bardziej wodnistą ,ale wtedy chyba trzeba ją podać butelką....Chociaż nie robię jej bardzo gęstej ,tak jak jest napisane na opakowaniu i dodaję jabłuszko. *Matrioszka fajnie,ze chrzciny sie udały -czekamy z niecierpliwościa na zdjęcia Malutkiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Matrioszka - a nie chcesz np karmić Małej przed wyjściem do pracy i po przyjściu z pracy i np. nocą o ile Twoja Mała jeszcze nocami jada. Wiesz że ja też w jednej piersi nie miałam pokarmu, ale wrócił - herbatka + prystawiane Malej . Mała je pół na pół... czasem dokarmiam ją po cycku, bo jej brakuje, ale nad ranem, przed spaniem i w nocy Mała jada tylko pierś i chciałabym to utrzymać bo ja jestem alegikem i może uda mi się ją od tego urchonić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* Froguś, wiesz chyba już ja jestem tez zmęczona karmieniem, od początku zakładałam że góra pół roku. i właściwie tak jakoś do pół roku będzie jej brakowało dwóch tygodni, myślę że Kaja mi wybaczy :) Mała wyglądała na chrzcinach uroczo - wiem, jestem subiektywna ale co tam , jutro najpóźniej postaram się wrzucić fotki, żeby się z wami podzielić :) Zapisałam się na taniec brzucha, a poniedziałki wieczorami :) teraz mam brzuch więc jest czym kręcić, :):) żartuje, bo tak naprawdę to zależy mi żeby go już nie było i dlatego ten taniec brzucha, podobno spala się bardzo dużo kalorii :) Mała u dziadków- przeszczęśliwa- cały czas ktoś ją nosi na rękach, ktoś się do niej uśmiecha itp itd.. :)aż mi zal, ją brać do warszawy z powrotem, ale niestety maż do pracy jutro więc wracamy do siebie, dobrze, ze dziadkowie przyjadą za trzy tygodnie, to się aż tak bardzo nie stęsknią za mała :) o słyszę że już się mała niecierpliwi, więc uciekam :) miłego popołudnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny... Nie piszę bo jakoś brak chęci na cokolwiek.... :( Same problemy :( W czwartek moja mama miała wypadek i skasowała moje auto, na szczęście mamie nic się nie stało!!! Dziś dowiedzieliśmy się, że lekarze dają góra miesiąc życia jej facetowi :( a na dodatek rozstałam się z mężem.... już wyjechał i siedzi u swojej matki. My to my ale nigdy nie zrozumiem jak mógł tak zostawić Kacperka.... Rozstaliśmy się w sumie z mojej inicjatywy ale mniejsza o to. Strasznie szkoda mi małego i szczerze powiedziawszy obwiniam za to siebie, że to ja wybrałam nieodpowiedniego ojca dla niego, a przecież on na to nie zasługuje.... :( :( jest mi cholernie ciężko :( ale pewnie najgorsze dopiero przede mną... rozwód itd... ehhh. Nie wiem ale ten rok jest dla mnie okrony. Jedyne szczęście w tym roku to Kacperek. Mały jak zwykle grzeczniutki. Miał ostatnio problemy z brzuszkiem ale to przez kaszkę, która podawałam mu wieczorem i już nie daje. Co dzień zjada cały słoiczek obiadku i deserku. Kupy też roki już takie "bobkowe". Wczoraj i dziś cały dzień byłam w szkole, a z małym została mama i mówi, że był bardzo grzeczny i nie zniechęcił jej, bo pierwszy raz na tak długo z nim została. Jak trochę ogarne wszystko i dojde do siebie to napiszę bo na razie jakoś brak ochoty i weny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Literki - tak to już niestety jest że nieszczęścia chodzą parami, albo wręcz stadami, bardzo mi przykro. Mocno Cię przytulam i życzę żeby w tych ciężkich chwilach w końcu zaświeciło słońce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ldkdd
zapraszam do internetowego lumpeksu z odzieżą dziecięcą. Tanie marki jak cherokee,next,adidas,early days,h&m,hema i wiele innych już od złotówki.Częste promocje,dostawy ubranek.Obecnie w sklepie jest ponad 400 ubranek. W najbliższym czasie będzie jeszcze dodanych około 150. www.lumpik.com.pl zapraszam WWW.LUMPIK.COM.PL . . . . . . zapraszam do internetowego lumpeksu z odzieżą dziecięcą. Tanie marki jak cherokee,next,adidas,early days,h&m,hema i wiele innych już od złotówki.Częste promocje,dostawy ubranek.Obecnie w sklepie jest ponad 400 ubranek. W najbliższym czasie będzie jeszcze dodanych około 150. www.lumpik.com.pl zapraszam WWW.LUMPIK.COM.PL . . . . . . zapraszam do internetowego lumpeksu z odzieżą dziecięcą. Tanie marki jak cherokee,next,adidas,early days,h&m,hema i wiele innych już od złotówki.Częste promocje,dostawy ubranek.Obecnie w sklepie jest ponad 400 ubranek. W najbliższym czasie będzie jeszcze dodanych około 150. www.lumpik.com.pl zapraszam WWW.LUMPIK.COM.PL . . . . . . zapraszam do internetowego lumpeksu z odzieżą dziecięcą. Tanie marki jak cherokee,next,adidas,early days,h&m,hema i wiele innych już od złotówki.Częste promocje,dostawy ubranek.Obecnie w sklepie jest ponad 400 ubranek. W najbliższym czasie będzie jeszcze dodanych około 150. www.lumpik.com.pl zapraszam WWW.LUMPIK.COM.PL . . . . . . zapraszam do internetowego lumpeksu z odzieżą dziecięcą. Tanie marki jak cherokee,next,adidas,early days,h&m,hema i wiele innych już od złotówki.Częste promocje,dostawy ubranek.Obecnie w sklepie jest ponad 400 ubranek. W najbliższym czasie będzie jeszcze dodanych około 150. www.lumpik.com.pl zapraszam WWW.LUMPIK.COM.PL . . . . . . . zapraszam do internetowego lumpeksu z odzieżą dziecięcą. Tanie marki jak cherokee,next,adidas,early days,h&m,hema i wiele innych już od złotówki.Częste promocje,dostawy ubranek.Obecnie w sklepie jest ponad 400 ubranek. W najbliższym czasie będzie jeszcze dodanych około 150. www.lumpik.com.pl zapraszam WWW.LUMPIK.COM.PL . . . . . . zapraszam do internetowego lumpeksu z odzieżą dziecięcą. Tanie marki jak cherokee,next,adidas,early days,h&m,hema i wiele innych już od złotówki.Częste promocje,dostawy ubranek.Obecnie w sklepie jest ponad 400 ubranek. W najbliższym czasie będzie jeszcze dodanych około 150. www.lumpik.com.pl zapraszam WWW.LUMPIK.COM.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ldkdd
zapraszam do internetowego lumpeksu z odzieżą dziecięcą. Tanie marki jak cherokee,next,adidas,early days,h&m,hema i wiele innych już od złotówki.Częste promocje,dostawy ubranek.Obecnie w sklepie jest ponad 400 ubranek. W najbliższym czasie będzie jeszcze dodanych około 150. www.lumpik.com.pl zapraszam WWW.LUMPIK.COM.PL . . . . . . zapraszam do internetowego lumpeksu z odzieżą dziecięcą. Tanie marki jak cherokee,next,adidas,early days,h&m,hema i wiele innych już od złotówki.Częste promocje,dostawy ubranek.Obecnie w sklepie jest ponad 400 ubranek. W najbliższym czasie będzie jeszcze dodanych około 150. www.lumpik.com.pl zapraszam WWW.LUMPIK.COM.PL . . . . . . zapraszam do internetowego lumpeksu z odzieżą dziecięcą. Tanie marki jak cherokee,next,adidas,early days,h&m,hema i wiele innych już od złotówki.Częste promocje,dostawy ubranek.Obecnie w sklepie jest ponad 400 ubranek. W najbliższym czasie będzie jeszcze dodanych około 150. www.lumpik.com.pl zapraszam WWW.LUMPIK.COM.PL . . . . . . zapraszam do internetowego lumpeksu z odzieżą dziecięcą. Tanie marki jak cherokee,next,adidas,early days,h&m,hema i wiele innych już od złotówki.Częste promocje,dostawy ubranek.Obecnie w sklepie jest ponad 400 ubranek. W najbliższym czasie będzie jeszcze dodanych około 150. www.lumpik.com.pl zapraszam WWW.LUMPIK.COM.PL . . . . . . zapraszam do internetowego lumpeksu z odzieżą dziecięcą. Tanie marki jak cherokee,next,adidas,early days,h&m,hema i wiele innych już od złotówki.Częste promocje,dostawy ubranek.Obecnie w sklepie jest ponad 400 ubranek. W najbliższym czasie będzie jeszcze dodanych około 150. www.lumpik.com.pl zapraszam WWW.LUMPIK.COM.PL . . . . . . . zapraszam do internetowego lumpeksu z odzieżą dziecięcą. Tanie marki jak cherokee,next,adidas,early days,h&m,hema i wiele innych już od złotówki.Częste promocje,dostawy ubranek.Obecnie w sklepie jest ponad 400 ubranek. W najbliższym czasie będzie jeszcze dodanych około 150. www.lumpik.com.pl zapraszam WWW.LUMPIK.COM.PL . . . . . . zapraszam do internetowego lumpeksu z odzieżą dziecięcą. Tanie marki jak cherokee,next,adidas,early days,h&m,hema i wiele innych już od złotówki.Częste promocje,dostawy ubranek.Obecnie w sklepie jest ponad 400 ubranek. W najbliższym czasie będzie jeszcze dodanych około 150. www.lumpik.com.pl zapraszam WWW.LUMPIK.COM.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:-) Mój szkrab wstał dzisiaj o 7:30 normalnie sukces:-D, a teraz znowu nynka:-), a tak pozatym to wysypka Mu już znika więc nie będzie chyba potrzeby znowu mykać do lekarza:-), jedynie ja wieczorem mam wizyte u gina:-) * LiterkoweLiterki współczuję sytuacji w domku i mam nadzieję, że jakoś dasz sobie radę:-). Najważniejsze, że masz Kacperka, który jest zdrowy i Kocha Cię całym serduszkimi potrzebuje:-) Trzymaj się ciepło 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×